Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/Propozycja Stada
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Zmiany i regulacje -> Propozycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zeus
Samotnik
<b>Samotnik</b>


Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 128

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 4:15 pm    Temat postu: Propozycja Stada Odpowiedz z cytatem

Oto propozycja, z którą większość członków się już zapoznała. Toteż projekt gotowy. Jeszcze tylko dwie osoby dojdą na stołki Mistrzów w opisie.
Tereny wyślę osobno jak dziś wieczorem wrócę.
________________________________________

<center></center>
Opis stada zawiera w dużym skrócie to, co jest napisane poniżej. Możesz więc przeczytać opis lub jeśli nie jesteś typem osoby lubiącej czytać przejdź do pozostałych punktów. Ale z drugiej strony - jeśli chcesz dołączyć do SN, a nie masz zapału by czytać to skąd możemy mieć pewność że chcesz być jednym ze stadem? ;)
Tam, gdzie istnieje władza i podział, od zawsze istniały też konflikty. Tam, gdzie ziemia jest urodzajna, zawsze była więcej niż jedna strona, która chciałaby je przejąć. Jednak są też byty ponad tak przyziemnymi sprawami. One mają inny cel. Tacy właśnie są Strażnicy Niebios. Poświęcają swe życie zgłębianiu swego kunsztu by potem nieść wiedzę o nim innym lwom, lub wykorzystywać je w celu zachowania równowagi. Nie jest to stado, jak każde inne. Tutaj jesteś albo na szczycie, albo wcale cię nie ma.
"Liczy się jakość, a nie ilość, a stado jest tak silne, jak jego najsłabsze ogniwo."
Tak właśnie mają się sprawy w SN. Tylko Elitarne jednostki zostają przyjmowane pod skrzydła Mistrzów, pod którymi dodatkowo się szkolą i pracują. Każdy lew większość czasu spędza wędrując by nauczać lub pilnować porządku.
Neutralność i brak ingerencji w sprawy pomiędzy stadami są niezwykle ważne. Jeśli ktokolwiek wda się w konflikty między stadami lub zanadto się zaangażuje całym sobą, zostanie wydalony bez jednego "ale"... Nie można sobie pozwolić na taki luksus. To ciężka, ale opłacalna praca. Współtowarzysze ze stada są rodziną, która jest gotowa oddać za siebie nawzajem życie.
Nietypowa neutralność stada działa w obie strony. Nie udziela się ani w konfliktach ani w innych sprawach. Nigdy nie trzyma głosu żadnej ze stron i nie jest brane pod uwagę. Stada mogą walczyć między sobą, ale Strażnicy będą tylko obserwować. Oni są po to by nauczać i pilnować równowagi... Czego dokładnie? Nie trzeba chyba przypominać sytuacji z hienami, a może należy dodać, że to nie jedyne skorumpowane stworzenia w tej krainie? Strażnicy istnieją by nauczać, ale także po to by gdy nastąpi ten czas stanąć na wysokości zadania. W czasach głodu pomóc zdobyć żywność. W czasach choroby pomóc leczyć poszkodowanych. W czasie wojny z inną rasą staną jako pierwsi na linii frontu. Gdy ujrzą prześladowanie niewinnych przez samotników lub inne zwierzęta staną w ich obronie (Innymi słowy MG mogą wtryniać się z najróżniejszymi pomysłami członkom stada, gdy widać, że mają za dużo luzów i się nudzą. Inne stada mają bitwy między sobą, a to stado musi inaczej się.. ekhem... wyżywać..).
Jednak nigdy, nigdy w życiu.. nie zaangażują się w sprawy stad... neutralność przede wszystkim.Pierwszy człon. Strażnicy. Jak sama nazwa wskazuje, stado stoi na straży czegoś. W tym przypadku stoją na straży Równowagi i Wiedzy.
Drugi człon. Niebiosa. To już jest przenośnia. Pamiętacie, co widzicie jako pierwsze wychodząc z jaskiń po przespanej nocy? Co widzicie, gdy wznosicie łby wysoko w górę. Widzicie coś, co zawsze tam było i będzie... Niebo... Jednocześnie bliskie nam, gdyż każdego dnia i nocy towarzyszy nam nieustannie niczym cichy wielbiciel.. obserwuje z oddali zawsze, jednak jest tutaj dla nas. Niebo jest też, jednak nieosiągalne dla chodzących po ziemi istotach... Każdy wie, że niebo nigdy nie zejdzie na ziemię pośród nich i nie wmiesza się w ich sprawy. To chyba jasno wyjaśnia wszystko... Stado Strażników Niebios zawsze jest gotowe do pomocy i udzielenia rady. Zawsze jest obecne, nawet jeśli jego członkowie są daleko. Z drugiej, jednak strony stado nigdy nie wmiesza się w sprawy innych stad... nie wejdzie między nich... kroczą inną drogą.
Taka jest główna historia powstania nazwy tego stada... Tyczy się tej nazwy jeszcze inna sprawa, ale o tym już w historii.♣ Arcymistrz z pomocą Rady rządzi stadem. Każdy lew winien posłuszeństwo nie tylko Arcymistrzowi, ale i Radzie.
♣ Należy pamiętać o obowiązkach. Nieść naukę i pomoc. Każdy musi być na bieżąco. Czy np. gdzieś na brak medyków. Czy gdzieś nie panuje głód. Czy gdzieś padlinożercy nie wdzierają się za daleko na tereny lwów.
♣ W związku z powyższym lwy powinny co jakiś czas odbywać patrole. Podróżować po terenach całej krainy i dowiadywać się czy nie potrzebna jest ich pomoc lub wiedza Rady.
♣ Zakazane są walki pomiędzy członkami stada oraz awantury.. Wszelkie problemy należy iść rozwiązywać przed obliczem Arcymistrza lub któregoś z Mistrzów.
♣ Nie ważne jakie ktoś ma usposobienie.. czy jest nieczuły lub złośliwy.. ważne by wykonywał swoją pracę... bo z racji swej neutralności członkowie stada nie muszą być aniołami mimo, iż w nazwie mają wyraz "Niebo"... Należy też pamiętać, że względem wyższych rangą złośliwości i inne nawyki powinny iść w odstawkę.
♣ Nie wolno znęcać się nad członkami innych stad (mowa o neutralności) ale też nad samotnikami.. chyba, że stoi się w obronie członka jakiegoś stada, którego samotnik atakuje.
♣ Należy być zawsze przygotowanym na to, że MG wpierniczy się wam do tematu i stworzy jakąś... "rozrywkę" ekhm...
♣ Wolno się zakochać, wolno się z kimś związać.. i to nie tylko ze stada SN... jednak jeśli dany osobnik zatraci swą neutralność zostanie wydalony.. Więc jeśli stado ukochanej i inne są w trakcie wojny mąż musi pozostać wierny nie rodzinie, a stadu...
♣ Po raz enty wyklęty... Neutralność i dystans są najważniejsze! Złamanie takowych i ingerencja głębsza równa się wydaleniu ze stada.I. Arcymistrz
Maksymalne 1 na stado no chyba, że partnerkę posiada.
II. Rada Mistrzów
Są równi sobie i są elitą i mistrzami wykonywanych przezeń czynności. Co jakiś czas odbywają zebrania z Arcymistrzem. Niekiedy Mistrzów może zastąpić jeden z podwładnych, gdy nadejdzie czas danego Mistrza i "odejdzie".
III. Oddziały Mistrzów
Pod każdego mistrza podlegają dwa rodzaje jednostek, ale winne są posłuszeństwo także pozostałym Mistrzom.
IV. Młode Stada
Młode, która urodzą się od jednego z członków stada "zostają w rodzinie" i od młodych lat mają ciężki trening... Zwłaszcza młode Mistrzów i Arcymistrzów.
V. Rekruci
Na szarym dole osobnicy nie będący jeszcze w pełni częścią stada. Odbywają szkolenia i zawsze biorą sobie na nauczyciela jednego z lwa Oddziałów Mistrzów by odbyć ostateczne szkolenie i testy pod jego okiem w danej dziedzinie. (W razie braku takowych lwów, miejsce opiekuna zajmuje Mistrz).(W nawiasach kwadratowych napisane jest jaka ranga odpowiada danemu tytułowi jeśli chodzi o nazwę - czyli jaka ranga widnieje nad avatarem, jeśli obie nazwy są takie same to postać otrzymuje tylko rangę, bez tytułu. Od Chorążego do Mediatora lwy mają statystyki przyznawane Wojownikom/Mordercom)
Arcymistrz [Przywódca] - najwyższa i najmędrsza postać w stadzie. Jego doświadczenie i wiedza wynikają z wieku i lat ciężkiej pracy oraz przeżyć. Od młodego wyrzekł się przyjemności na rzecz wiedzy. To miejsce wymaga wielu poświęceń, jak rozrywka, przyjaźń czy miłość... Bo nawet jeśli są one dozwolone to i tak neutralność stada są najważniejsze, więc Arcymistrz musi zawsze być gotów się poświęcić.
Mistrz Gwardii [Mistrz] – wielki wojownik, którego oczy widziały nie jedna walkę. Jego dusza jest pełna równowagi pomiędzy rozwojem fizycznym a umysłem, jego rady i słowa są pełne ciepła, które napełnia wszystkie lwy otuchą.
Mistrz Łowców [Mistrz] – to lew, który przetracał w buszu nie jedną nawałnicę i pokonał trudy losu w starci z matką naturą. Las stał się jego domem a równowaga i balans ,życiowym celem.
Mistrz Mędrców [Mistrz] – nie każdy potrafi korzystać z wiedzy o roślinach oraz naturze lwów by móc ratować życie jednostki, a czasem nawet wielu istot, poprzez dyplomatyczne debaty i przekazywanie mądrych rad.. z pewnością, jednak Mistrz Mędrców potrafi to i poświęca się tym zajęciom całkowicie.
Mistrz Strażników [Mistrz] – jest lwem prawym i potrafiącym walczyć w obronie tego w co wieży całym sercem. Chroni nie tylko równowagi, ale też i tych którzy walczą za jej zachowanie. Jest niczym anioł stróż, który czuwa, nad bezpieczeństwem każdego kto ma prawą duszę.
Chorąży [Wojownik] – to lew który nosi w sobie sztandar wszystkiego co prawe i dobre. Jest gotów poświęcić wszystko dla zachowania, wewnętrznego płomienia życia każdej istoty, gdyż tylko żyjąc jesteśmy w stanie zachować wiarę. (Podlega Mistrzowi Gwardii)
Gwardzista [Wojownik] – lew równowagi i miecz dla wszystkich, którzy będą chcieli ją zakłócić. Jego celem jest doskonalenie siebie i nauczanie młodych wojowników, w jaki sposób mają zachowywać życiowy balans. (Podlega Mistrzowi Gwardii)
Tropiciel [Wojownik] – lew, który swym okiem potrafi wychwycić ślady leśnych mieszkańców. Dzicz nie stanowi dla niego czegoś obcego, to wręcz jego dom, z którego dobrodziejstw potrafi korzystać. (Podlega Mistrzowi Łowców)
Myśliwy [Wojownik] – lew o niezwykłej zwinności , którego rozmyślne działanie w dzikich ostępach, gęstych dżungli pozwala upolować dorodną zwierzynę. Matce naturze za te szczodre dary odwdzięcza się chroniąc ją przed tymi, którzy zamiast korzystać z jej dobroci chcą ją rozgrabić. (Podlega Mistrzowi Łowców)
Obrońca [Wojownik] – jest to prawy lew, który czuwa nad równowagą pomiędzy światek fizycznym a duchowym. Pomaga on zrozumieć młodym lwom oraz tym, którzy zbłądzili na czym polega consensus przyrody i każe tych którzy chcą go świadomie łamać. (Podlega Mistrzowi Strażników)
Zwiadowca [Wojownik] – lew, który potrafi dostrajać swe ciało do szelestu liści i szmeru strumyków, aby pozostać niezauważonym. Las daje mu schronienie i chroni go przed obcym wzrokiem, a on odwdzięcza się mu dbając o jego równowagę wewnętrzną. (Podlega Mistrzowi Strażników)
Druid [Wojownik] - wiedza o roślinach i zwierzętach tego lwa jest wszystkim czego mu trzeba... potrafi zachować stalowe nerwy w każdej sytuacji i odnaleźć to czego mu trzeba.. Nawet gdyby cały las płonął to on i tak ruszy do niego po zioła, gdy ktoś zachoruje.. Potrafi leczyć ciało i duszę, swą mądrością i umiejętnościami.
Mediator [Wojownik] - nie jest wyczynem stanąć do walki i rozgromić przeciwników.. wyczynem jest zakończyć konflikt pokojowo za sprawą rozmowy... ale nie tylko konflikty potrzebują mocy słów by zostały zażegnane. Mediatorzy to lwy o złotych językach.. mogą nie być silne i szybkie, ale żaden inny lew nie dorówna ich manierom, sposobie dostosowania się do sytuacji i niezwykłej argumentacji.
Lwiątko [Lwiątko] - młode, które urodziły się w stadzie lub jednym z rodziców przynajmniej jest członek stada. Mogą - i często są - zostać przyjęte i od najmłodszych lat są szkolone by godnie zastąpić swych poprzedników. Za panowania Zeusa czasem też przygarnia się sieroty z racji umiłowania Arcymistrza do dzieci i wiary w ich umiejętności i zaradność.
Adept [Adept] - lew chcący dołączyć do stada, ale będący na "okresie próbnym". Określa się z jakiej dziedziny jest dobry i chce zrobić z niej "ekspertyzę". Potem z tej właśnie specjalizacji dostaje opiekuna - jeśli takowego lwa nie ma to Mistrz przejmuje rolę opiekuna. Pod jego okiem Rekrut zbiera cenne lekcje i wskazówki, a następnie zdaje swój test... w sumie to nawet nigdy nie wie, kiedy test się odbędzie. Rekruci nie dajcie sobą pomiatać przez innych członków! Chcecie stać się Strażnikami Niebios! Drzemie w was siła i ambicja! Wykorzystajcie je, a osiągniecie wiele! - powiada często Zeus na zachętę.Karibu ~ Witaj.
Kwaheri ~ Żegnaj
Anga ni juu angani ~ Niebo jest wysoko na niebie. (Tradycyjne Powitanie) ~ przenośnia
Inaweza Mbinguni kuwa na wewe katika safari ~ Niech Niebo towarzyszy ci w wędrówce. (Tradycyjne Pożegnanie) ~ przenośnia
Baraza ~ inne określenie "Rady Mistrzów"
Mtawala ~ inne określenie "Arcymistrza"
/język suahili/Głównym kolorem stada jest perłowy, a podrzędnym, błękitny. W takich kolorach bywają tatuaże. Mają one najczęściej motyw obłoków, jak ten znak pod logiem, ale mogą to być także kreski przy oczach i na ciele, czy nawet "łapki". Mogą odnosić się do konstelacji lub innych wzorów. Otrzymują je tylko członkowie stada, którzy "odbębnią" już nieco roboty. Świeża krew nie ma, co na nie liczyć."Liczy się jakość i umiejętności, gdyż stado jest tak silne, jak jego najsłabsze ogniwo. A silne stado podoła wyznaczonym mu obowiązkom."

Najważniejsze cechy:
Siła Woli - wytrwałość w zachowaniu dystansu i neutralności bywa często niezwykle ciężka i potrzeba ogromnej siły woli by nad sobą zapanować.
Ambicja - chęć kształcenia się i przekazywania dalej wiedzy, jest jedną z najważniejszych cech.
Honor - postępowanie zgodnie z zasadami przede wszystkim.. honorowość to ogromna cnota.
Współpraca - umiejętność współpracy i słuchania rozkazów sprawia, że między członkami stada powstaje nierozerwalna więź."W jasny dzień, w ponurą noc,
Ich oczy zawsze dostrzegą zło,
Niechaj złych czynów czciciele marni,
Strzegą się stada Strażników Niebiańskich.

Czy księżyc na niebie,
Czy słońce wśród chmur,
Lew Niebiański czuwa co tchu,
Słowem niesie ukojenie,
A czynem swym wybawienie.

Przestrogi niech więc ci słuchają,
Którzy złem i korupcją się parają,
Niebianin zawsze stoi na straży,
A serca jego nic nie przerazi."


(początek na podstawie przysięgi Zielonych Latarni)Biały Dzień ~ Pierwszy weekend każdego miesiąca (wedle naszego realnego kalendarza) wszyscy członkowie stada mają czas wolny na relaks i na służbie pozostają tylko Mistrzowie i Arcymistrz przejmując na oba dni obowiązki pozostałych. To czas radości i świętowana, bo rzadko kiedy zdarzają się inne okazje do wypoczynku, zabawy i spotkania z bliskimi.

Więcej świąt itp. powstanie z czasem...To najcenniejszy skarb stada. Niezwykły amulet wyglądający jak łapacze snów, które tworzą Indianie. Przymocowane są do niego pióra białego kruka, a także pukiel grzywy białego lwa... ojca Zeusa. Na co dzień amulet chroniony jest w specjalnej pieczarze najniżej pod główną siedzibą stada - rzekomo. Czasem, jednak Arcymistrz zakłada go na specjalne okazje. Podobno amulet ma moc objawiania snów innych. Ci którzy go nosili dzielą sny.. w tym także koszmary... Tak straszy się nowych członków, którzy, gdy z Rekrutów stają się prawdziwymi członkami otrzymują amulet na czas inicjacji. Następnie amulet jest zabierany. Chodzą pogłoski, że tego samego jeszcze dnia, każdy lew ma dziwne sny, które stanowią dla niego natchnienie i inspirację. Nic więcej, jednak na ten temat nie wiadomo.<table>
<tr><td align="center"> </td></tr></table> <table>
<tr><td align="center"> </td></tr></table>


<table>
<tr><td align="center"></td><td> <font color="white">Dokładna historia tego, jak Zeus trafił do Afryki i skąd jego natchnienie do stworzenia stada znajduje się w obszerniejszym opisie tutaj. A w ogólnym skrócie... Wszystko zaczęło się, gdy Złocisty lew przybył do tej krainy i spotkał lwa o srebrzystej grzywie imieniem Demi. Oba lwy po chwili stały się sobie bliskie niczym bracia i narodził się pomysł... Chcieli stworzyć rodzinę. Silną, zżytą rodzinę... Z którą mogliby zasiedlić się na tych ziemiach i robić to, co Zeus uważał za ważne, a co robili jego ojcowie. Demi przyznał mu zresztą rację. W ten sposób rozpoczęły się poszukiwania Zeusa. Spotkał rannego lwa imieniem Aslan, który stracił łapę. Jego siostrę, która mu ją odjęła lecz również potrzebowała pomocy. Spotkał też lwa o brąz grzywie, który stał się młodszym bratem Demi'ego i Zeusa.Złoty otrzymał też wsparcie nowej 'siostry' Shayen oraz adoptowanych lwiątek Alise i Ingrid. Razem byli silną rodziną i byli gotowi założyć stado, którego cele rozpisano powyżej.</font></td></tr></table>


Ostatnio zmieniony przez Zeus dnia Pią Cze 01, 2012 9:40 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>


Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 7330

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedziałam ci już - za dużo tych rang, lepiej dać te, co są w pozostałych stadach, a kilka z tych dać jako tytuły. Poza tym chcę to widzieć na fabule. ;3
_________________
<center>
</center>
Posiadam jednorazowy karnet na ucieczk? od porwania.

Avatar (c) trinesr
Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeus
Samotnik
<b>Samotnik</b>


Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 128

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano napisałam, że jedyne rangi to Arcymistrz oraz Mistrzowie (Czyli Arcymistrz i Mistrz), a także Rekruci/Adepci i Lwiątka bo to jest.
A reszta ma rangę w tytule, natomiast w normalną rangę, wiadomo.. Gwardia ma Wojownika itd. :3
To już jasne jak słonko ^-^
Mistrzowie też mają rangę Mistrz a w tytule dokładna nazwa :3

Dopiszę dokładnie które normalne forumowe rangi przypadają do stadnych, ale po prostu wychodziłam, jak to wstawiłam, a chciałam już wstawić :3

Co do fabuły to na Matuś czekamy aż skończy walkę, Demi właśnie zaraz leci do fabuły bo inaczej go zjem, Nyoki jakoś nie widu, ale let's be optimistic, no i naturalnie my też już rozmawialiśmy na temat ten x3

EDIT

Ok. Rangi już edytowane tak jak mówiłam :3
Fabuła też już się rusza. Tereny wstawię wraz z logami do nich :3

_________________
<center>
"Friendship is all I need from you my brother"

*roar*
*Mój G?os*
*First Meeting*
*Zeus KP*

</center>

Avatar/Logo (c) Levisovaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeus
Samotnik
<b>Samotnik</b>


Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 128

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TERENY

Drzewo Przodków

W środku zielonych, gęstych lasów stoi osamotnione drzewo przypominające baobab. Jego ogrom jednak przysłania wszystkie inne baobaby. Zielona korona stanowi zwieńczenie nad sporą polaną przed drzewem, a korzenie i wzgórze, na którym drzewo rośne tworzą siatkę tuneli i jam. To główna siedziba i miejsce zamieszkania członków stada.

Ostoja Mędrców

Skalista wysepka leżąca za Drzewem Przodków, porośnięta lasem i na każdym krańcu kończąca się urwiskiem lecącym prosto do płynącej na samym dole rzeki. Z lasem łączą ją wytrzymałe mosty. Wysepka sama w sobie jest bardzo duża. Można tu często znaleźć członków stada ćwiczących lub nauczających. Tutaj też inne lwy mogą przybywać po nauki.

Dolina Objawienia

Zarówno Drzewo Objawienia, jak i Ostoję Mędrców okala za wszystkich stron niewielka, ale piękna dolinka będąca prawdziwym rajem. To miejsce wolne dla wszystkich. Każdy lew - nie tylko te ze stada - mogą tu przybywać. Panuje tu też całkowity zakaz walk i porwań. Członkowie stada mają prawo interweniować w celu zażegnania każdego sporu lub aktu agresji w tym miejscu.

_________________
<center>
"Friendship is all I need from you my brother"

*roar*
*Mój G?os*
*First Meeting*
*Zeus KP*

</center>

Avatar/Logo (c) Levisovaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 8009

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się spytam... ilość czy jakoś w końcu?
Stado ma być małe z waszego założenia wychodziło, a tych rang i całego opisu jest tak dużo że ja już nic nie wiem... absolutnie nic, a nic.

Zakładacie nowe stado, czy przenosicie stare z AMERYKI (powiedzcie że mi się wydaje, błagam)?

Czy kogoś tu aby nie poniosło jednak?
Nowe tereny? Jest ich od groma, wybierz z tych które są dostępne.

Błagam nie wywołujcie wilca z lesu, bo mam dziś jeden z tych dni gdzie cierpliwości mi brakuje.

A Felija to pewnie znowu nie czytała całości.

_________________
~KamiLionheart.
My Squiby

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuffMÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Avatar (c) ~KamiLionheart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeus
Samotnik
<b>Samotnik</b>


Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 128

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedzi po kolei

Co do rang.. To są specjalizacje. Ale to tak jak z wojownikami.. wojownicy są w stadach - większość lwów w stadzie ma tą rangę.. Tu też, tylko w tytuł wpisuje się specjalizację, czym głównie się zajmuje, bo stado ma inne nazewnictwo nice.

Postanowiłam przedstawić historię w takiej formie by było oryginalnie.. Historia pobudek.. tego dlaczego Zeus postanowił stworzyć takie a nie inne stado i w jaki sposób wpłynęło to po części na idee stada... Ot po prostu takie coś miłe dla oka żeby poczytać jak ktoś lubi

A co do terenów to sorki bo jak pisałam o terenach to nikt nie mówił nie więc myślałam, że mam stworzyć tereny tak jak m.in. NP stworzyło :3
Dolina Spokoju i Źródło Życia najbardziej by pasowały chociaż miło by było zmienić nazwę bo stado chyba może zmienić nazwę terenom :3 Jak nie to też git ^-^ Tylko to pierwsze dobrze by było jakby mogło być stworzone bo nie widzę forum które odpowiadałoby na główną siedzibę.. takowych brak niestety :)


Co do wilka i lasu to nie wiem o co biega akurat, bo jak nie masz cierpliwości Kamiś to radzę odsapnąć bo lepiej się patrzy na spokojnie niż pod wpływem emocji błędnie ocenia :)

_________________
<center>
"Friendship is all I need from you my brother"

*roar*
*Mój G?os*
*First Meeting*
*Zeus KP*

</center>

Avatar/Logo (c) Levisovaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 8009

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeus jest tu sam, nie przywiózł nikogo ze sobą, stworzy nowe stado, więc po co ci wszyscy poprzedni władcy? Ja nie rozumiem zwyczajnie po co tak rozlegle opisywać Zeusowe korzenie w opisie stada, to wprowadza jakiś zamęt...

Opis stada jest do tego bardzo rozległy i skomplikowany, co tez świadczy o jakiejś wielkiej historii tego stada, a prawda jest taka że z historią Zeusa w Afryce i jego działalnością TU, jest to zwyczajnie niemożliwe, nielogiczne.
Do tego schemat jest sztywny i z góry narzucony, co może, ale nie musi okazać się kulą w stopę dla rozwoju tego stada, wszystko już jest podane na tacy. Stado to współtworzona grupa, a ty nie dasz tego zbytnio nikomu odczuć, będą tylko odgrywać narzuconą rolę i tyle.

Podział na rangi wewnętrzne no ok, to jeszcze ujdzie że każdy z 5 mistrzów, wojowników itd. jest od czegoś tam innego, ale najpierw trzeba mieć tylu członków by ich tym obdarować.

_________________
~KamiLionheart.
My Squiby

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuffMÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Avatar (c) ~KamiLionheart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kovasa
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>


Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 486

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo mi się nudziło i chciałam popisać, a jak jakiegoś usera interesuje skąd u Zeusa pomysł na stworzenie stada i to akurat takiego to poczytać sobie może.. następni też będą mogli pisać skąd im się wzięło ich urozmaicenie i wprowadzone zmiany. Krzywdy trochę literatury nikomu nie wyrządza, a ja po prostu nie lubię obgryzionych projektów.. wolę dodawać coś niecoś od siebie, a ja akurat mam to w zwyczaju że lubię historyjki wymyślać :3
Ale Ok może racja, przeniosę to do jego historii a tu wstawię tylko to jak spotkał Demiego bo od tego się projekt stworzenia stada zaczął :3

Co do Mistrzów - wszyscy już są.
Jest Arcymistrz - Zeus
Demi - Mistrz Gwardii - spotkanie już zaliczone
Matu - Mistrz Mędrców - ze spotkaniem czekamy aż skończy tą niekończącą się walkę z Aslanem xD
Nyoka tworzy już postać i lada moment wpadnie do nas - Mistrz Łowców
Co do Mistrza Strażników to na razie jest gdybanie bo czekam na odp. od najbardziej prawdopodobnego osobnika na to stanowisko czy je zechce, bo jeśli nie to drugą osobę zapytam :3
Ale ogólnie cała 5ka wymagana jest i teraz właśnie poczynamy spotkania w fabule ^-^

Co do rang jeszcze to Mistrzowie też będą mieli rangę Mistrz i w tytule pełną nazwę, więc tak na dobrą sprawę dużo udziwnień to nie wprowadziło hopefully :3

Po za tym na chwilę obecną dołączą jeszcze lwiątka 3 i Shaycia :)

_________________
<center>
Who am I? I'd like to know it myself...

Ogólny Wygl?d Ca?ej Mojej Postaci.
"Run away if I'm angry"
*Mój G?os*</center>

Avatar (c) Vegava
Logo (c) Levisovaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aim
Samotnik
<b>Samotnik</b>


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 329

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale pewnie fakt że nie można mieć w stadzie na starcie 5 mistrzów będzie dla ciebie ciosem, awanse są stopniowe, więc będziesz miała wojowników i dla Zeusa władcę jak wszyscy, a dopiero potem jak juz twoi mistrzowie się wykażą możesz ich awansować... :/
_________________
<center>
There is nothing you can do that I have not already done to myself,
There is nothing you can do that I have not already done to myself,
There is nothing you can DO that I have not already done to myself,
Oh no, there is nothing you can do that I have not already done to myself!

Never wanted to dance with nobody, not you!
Never wanted to dance with nobody but you,
Never wanted to dance with nobody but you
wouldn't take "no" for an answer, you fucking bitch!

Be nice!
Be nice to me,
Don't ever be.. Be nice!
Be nice to me,
Don't let me go!
I am too cool for the second...GRADE!
I'm amazed! I'm afraid!
I am too cool for the second..GRADE!
There is nothing! You can do!
That I have not already done to myself...HEY!

</center>

Avatar (c) ~KamiLionheart/ Disney
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeus
Samotnik
<b>Samotnik</b>


Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 128

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawiając z Fel na ten temat nie wygłosiła sprzeciwu. Bo wprawdzie w normalnych rangach Mistrzowie to Mistrzowie, ale tutaj Mistrzowie wyglądają nieco inaczej. Po prostu pomagają zarządzać przywódcy i "ogarniać kuwetę"... są władzą razem z nim i dlatego ta grupa, która wraz z nim stworzy stado będzie pierwszymi Mistrzami. Bo razem cała piątka - czterech mistrzów i arcymistrz - tworzą prawdziwą władzę stada.
To nie takie same rangi jak Mistrzowie w innych stadach :)

_________________
<center>
"Friendship is all I need from you my brother"

*roar*
*Mój G?os*
*First Meeting*
*Zeus KP*

</center>

Avatar/Logo (c) Levisovaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 8009

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fel ma ostatnio zaćmienie "umysłu", rozmowa z nia to jak rozmowa z ... hm ścianą, albo takim pieskiem zabawką co potrząsa głową, góra, dół, góra, dół.
Ciężko się z nią gada i nie gada co gada, jeśli już gada.
Reszta dminów śpi :P

Jeśli rangi są poza rangami forum.. o co tu w ogóle chodzi?

_________________
~KamiLionheart.
My Squiby

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuffMÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Avatar (c) ~KamiLionheart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeus
Samotnik
<b>Samotnik</b>


Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 128

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze chciałam takiego pieska.. jest wypasiony xD

Eee teor o nic... o to po prostu, że Zeus jest dziwny i po prostu oni inaczej to "u siebie" nazywają... te nazwy które są w rangach będą w tytułach.
W kwadratowych nawiasach jest podane jaką rangę użytkownik będzie miał nad avatarem - bo miało nie być za dużo nowych rang, więc wymyśliliśmy z tymi tytułami, że w tytuł wsadzać po prostu bo w życiu stada łatwiej będzie organizować wiedząc, że mowa np. o Medyku, a nie o którymś z wojowników, który zna się na ziołach.. Itp. Czyli te tytuły były by potrzebne jedynie wewnątrz stada, bo osobniki z zewnątrz i tak niewiele wiedziałyby oprócz tego, że istnieje rada Mistrzów.

Wydaje się skomplikowane, ale tak jest tylko jak ja tłumaczę bo miewam czasem zawiły tok myślenia xD

Na chłopski rozum
To co w kwadratowych nawiasach to rangi, a te nazwy po ich lewej to w tytułach.
Statystyki też są objaśnione jak działają.

Nothing unusual.
x3

_________________
<center>
"Friendship is all I need from you my brother"

*roar*
*Mój G?os*
*First Meeting*
*Zeus KP*

</center>

Avatar/Logo (c) Levisovaa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 8009

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm.. Rangi i Tytuły są na forum ustalone.
Mędrzec, Łowca? Emhmm.. to są te dodatkowe Rangi?
Zamiast czego one są?

Czekaj.. jeśli chodzi o tytułowanie, to to chyba każdy mógł by sam sobie dodać w podpisie i nie trzeba tego wprowadzać w "tytułach" forum

_________________
~KamiLionheart.
My Squiby

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuffMÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Avatar (c) ~KamiLionheart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mogrim
Adept
<b>Adept</b>


Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 150

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może ja tu ustalę wszystko aby nie było niejasności, bo fakt po wczytaniu jest trochę ... czegoś czego nie powinno być.

Pierwsza rzecz - to odamerykanizujemy niektóre aspekty, bo jesteśmy w afryce i o tyle o ile mentalność postaci może być, o tyle stado jednak będzie się składać w większości z lwów afryki.

Po drugie wyrzucimy zeszłych władców i historię sprzed spotkania Demiego, te aspekty można dać później do odpowiedniego tematu w stadzie ,,dla ciekawskich''

Po trzecie rangi możemy dać normalne a w podpisie każdy będzie miał rangę stadną.

Po czwarte lokacje będą już z forum, nie dorzucimy nowych.

To chyba rozwiązuje wszystkie niejasności, przepraszam że tak ,,z grubej rury'' ale trzeba to było uporządkować.
To oczywiście moja sugestia, nie decyzja Zeusa, jednak jako osoba zaangażowana w projekt stada chciałem się wypowiedzieć.

_________________
Traktuj mnie jak sam chcia?by? abym ci? traktowa?.
<center></center>
Mój Mogrim jako malinos XD - piszcie je?li chcecie akcje z MG :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 8009

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dodam tylko od siebie, by nie dawać wszystkiego na tacy, tylko dać możliwość współtworzenia Stada reszcie członków.

To jest cholernie ważne, nie możesz wszystkiego sama robić, powinnaś prowadzić działaniem, nie je wykonać za resztę.

_________________
~KamiLionheart.
My Squiby

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuffMÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Avatar (c) ~KamiLionheart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Zmiany i regulacje -> Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forumZałóż forum phpbb2 lub phpbb3 za darmo na Forumoteka.pl

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group