Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Zaj

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zaj
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 3:59 pm    Temat postu: Zaj Odpowiedz z cytatem

Kasować mi jej szkoda, ponieważ szczerze mówiąc nie mam do tego serca, a też nie chce psuć innym fabuły. Nie mam weny na tę postać, złe postacie po prostu mi nie wychodzą. I tyle. A teraz trochę o samej Zaj:
~Jest to córka Aslana i Aylar, w związku z przykrym incydentem jaki pojawił się między nią, a matką, uciekła razem ze swoim bratem, Moranem.
~Jest w stadzie Legionu, rangę chyba widać.
~Wygląd jest i proszę aby taki pozostał, ewentualnie można dodać jakieś naszyjniki czy inne cosie, ale błagam, nie zmieniajcie jej koloru sierści i nie usuwajcie grzywki
~Charakter..mała, zadziorna, ciekawska, nie pozwoli aby ktoś kpił z jej brata, ale też z niej samej. Nie chce słyszeć o swojej matce lecz powoli przekonuje się do tego, że jej ojciec i siostra, nie są niczemu winni. Jednak do przybranej siostry, jaką jest Maskini, nadal nie pała sympatią.
~Przemyślcie poważnie wzięcie jej. Chciałabym aby trafiła już do osoby, która nie odda jej następnej, a tamta jeszcze innej. Sądzę, że ta postać zasługuje na dalsze pokierowanie nią, jednak z innej ręki, ponieważ ja..już swoje zrobiłam i nie sądzę abym dała radę cokolwiek jeszcze.

Zapraszam więc i czekam na zgłoszenia!

Drastar
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Sob Lis 12, 2011 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już napisałam na PW , to jestem chętna na przejęcie jej. :)

<center>I'm so tired of being here
Suppressed by all of my childish fears
And if you have to leave
I wish that you would just leave
Your presence still lingers here
And it won't leave me alone
</center>

Mowa: #A0522D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaj
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po namyśle, postanowiłam ci ją oddać. Innych chętnych nie ma, jak widzę, a szkoda mi ją usuwać. Zaraz wyślę ci hasło na pw.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach