Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Stado Złej Ziemi

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Opisy Stad -> Historia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tanabi
Konto zawieszone


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1361

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 11:55 am    Temat postu: Stado Złej Ziemi Odpowiedz z cytatem

<center>
</center>

  Skaza, lew ,którego postanowieniem było stworzenie silnej grupy lwów, którzy tak jak on zostali wygnani z Lwiej Ziemi. To postanowienie zapoczątkowało Stado Złej Ziemi.. W tym stadzie miejsce znajdą tylko ci wytrwali, nieustępliwi i niepokonani w swej wiedzy i pewności samego siebie. Lwy z tego stada są aroganckie w stosunku do innych stad. Szczególnie pałają nienawiścią do LZ. To ich odwieczni wrogowie. Członkowie ZZ są okrutni wobec swych więźniów, bezlitośni dla zdrajców, a agresję okazują tylko wtedy kiedy trzeba. Na zaczepki odpowiadają ignorancją. Nie łatwo jest ich wyprowadzić z równowagi. Zazwyczaj mają coś do powiedzenia. Szacunek mają jedynie do siebie samych, bądź stad będących z nimi w sojuszu  Obowiązuje tu władza przechodząca z pokolenia na pokolenie. Jednak jeśli obecny Przywódca nie posiada potomstwa, lub jego potomstwo nie jest na tyle obeznane w stadzie ,aby móc przejąć tron, władza w ZZ jest przekazywana najodpowiedniejszemu członkowi stada, wybranego przez lud. Zazwyczaj wybiera się już wcześniej Przyszłego Przywódce, w razie właśnie takiej sytuacji


<center>~Drzewo Genealogiczne Władców Złej Ziemi~</center>
- Skaza & Zira
ISkaza był bratem Mufasy, jednego z wielu władców Lwiej Ziemi. Nie przepadał za bratem, ponoć rodzicie braci faworyzowali Mufasę, jednak jest to tylko plotka, może prawdziwa, może i nie. Wcześniej nosił inne imię, zwał się w młodości Taka.
Owy lew zawsze miał wysokie ambicie, zawsze pragnął zdobyć tron Lwiej Ziemi, i, o dziwo, udało mu się to. Wpierw musiał wydziedziczyć swego brata z tronu. Uknuł plan. Zaprowadził Simbę, syna Mufasy i Sarabi, dziedzica tronu, do wąwozu, namówił hieny aby spłoszyły stado gnu. Skaza wdrapał się po ścianach wąwozu i pobiegł do Mufasy z wieścią że na jego syna gna stado antylop. Mufasa umarł pod ich kopytami próbując ratować syna który przeżył. Skaza wygnał go, sprawił że ten uwierzył w to, iż zabił swego ojca. Hieny miały zabić Simbę, jednak ten uciekł... gdzieś daleko, nikt nie wie gdzie. I tak oto Skaza objął tron. Był dobrym władcą, ci Lwioziemcy się mylą. Głęboko pokochał lwicę o imieniu Zira, z nią miał syna, Nukę. Jednak jego pierworodnym był Lewvis, ale o tym później.
Jednak Simba powrócił, i w walce o tron strącił Skazę z Lwiej Skały. Dlatego Lwioziemcy są uważani przez Złoziemców za zabójców... Nie dane mu było patrzeć jak jego stado rośnie w siłę i zaczyna robić za konkurencję Lwiej Ziemi.

Zira była chudą lwicą, brązową lwicą. Miała drobny ubytek na prawym uchu w kształcie koła. Na jej głowie i grzbiecie widniała ciemniejszy pasek, jakby dzida którą posługiwali się pierwotni do obrony. Owa lwica szczyciła się swymi czerwonymi, niczym krew, ślipiami.
Cóż by tu jeszcze dodać, ogółem Zira nie była bezdusznym mordercą, była jedynie mścicielem. Była także matką która pokochała swe pociechy całym sercem i duszą, jednak najbardziej pokochała Kovu, choć ten nie był synem Skazy, a może o tym, nasza pierwsza królowa, nie wiedziała? Hm... Tego też możemy się jedynie domyślać. Vitani i Nuka byli zepchnięci na drugi tor, z tą różnicą że Vitani to akceptowała, Nuka chciał zaimponować matce.
Królowa Złej Ziemi jednak zniknęła, prawdopodobnie umarła śmiercią naturalną - ze starości, lecz samotnie, z dala od stada które ukochała całym sercem- Mal Ombre
Lew który zwie się Mal Ombre był synem Mufasy, czyli bratem Simby. Nie podążał ścieżką którą wybrał brat, szedł drogą zła, za swym wujem. Ze względu na swe pochodzenie odziedziczył tron po Zirze, władam dzielnie, był sprawiedliwym, a zarazem surowym monarchą. Wszyscy byli tego samego zdania - Mal Ombre był lwem którego dzieje warto jest spisać, był kimś ważnym, jednak nie wzleciał wyżej niż następni władcy. Do dziś kojarzony jest on z wielkim królem który ma charyzmę i zna się dobrze na tajnikach perswazji.
Brązowa sierść, ciemna grzywa oraz czarne "skarpety" na łapach... Tak można krótko scharakteryzować wygląd drugiego króla, trzeciego monarchy Złej Ziemi. Miał on również wielkie, zielone ślipia, a na lewym oku bliznę, podobnie jak Skaza. Może dlatego jest z nim kojarzony?
Charakter... Charakter to on miał. Żywiołowy, mściwy, wierny... Zaledwie trzy cechy, jednak są to wartości cenione wśród Złoziemców. Był przykładem dla młodych pokoleń, drogowskazem, pomocą. Może i nie zabłysnął jakimś wielkim czynem, jednakowoż swa postawą budził respekt, szacunek... Czyli to, co potrzebne jest dobremu władcy.
Swe berło złożył długo po wstąpieniu na tron, jednak był wierny stadu, może nadal jest. Nikt nie wie czy żyje czy nie, jedno jest pewne - Mal Ombre zasłynął swą siłą, a to, że jeszcze nie został przez nikogo przyćmiony, choć w historii pojawili się władcy więksi od niego, mówi samo za siebie.- Levis
Syn Skazy powrócił! Tak, Levis to pierworodny Skazy, nikt nie wie kim była jego matka, jednakowoż ten fakt nie przeszkodził mu w drodze na tron. Rządził wraz z Ombre, to pierwsza sytuacja gdy Złą Ziemią rządzili dwaj władcy, jak na razie jedyna. No i tak Zła Ziemia zdobyła kolejnego władcę sumiennie pełniącego swe obowiązki.
Pierwszą cechą Levisa którą warto jest wymienić na starcie to wielkie, czerwone oczyska. Jego czarna grzywa doskonale komponowała się z szarym futrem. Levis posiadał jeszcze jedną cechę która go wyróżniała, a mianowicie ogon. Od dołu zwisały z niego czarne pasy długich włosów. Na jego ciele aż roiło się od blizn po walkach.
Był kobieciarzem, to największy fakt z jego życia. To nie było hobby, to była prawdziwa pasja. Był twardy i niedostępny, kochał najbardziej jedną lwicę o imieniu Stal. Ale, co jest dziwne, następca nie był dzieckiem Satal... Może to coś mówi o związku dwójki owych lwów? Może to nie była prawdziwa miłość? Niestety, nam pozostają jednie domysły... Nic więcej.
Odszedł, nikt nie wie co się z nim stało, jednak pozostał w naszych sercach i umysłach jako dumny władca Złej Ziemi, pan wyschniętych terenów... Koniec, nie ma już go, nikt nie wie czy żyje, czy może też nie. Pozostaje nadzieja, mały płomień nadziei że kiedyś powróci, ale kto go wyczekuje?- Black Hayate
I wstąpił na tron on, wielki syn Levisa, znany jako Black Hayate. Charakter odziedziczył w większej mierze po ojcu, więc był doskonałym następcą. Silny lew który zamiast miecza chwyta za sarkazm... Kolejny wzór do naśladowania. Kobieciarz, ale i dobry władca... Zła Ziemia szczyci się wszystkimi którzy zasłynęli ze sprytu i siły, tak, oni z pewnością pomogli statu postawić następny krok.
Black ma bardzo przekonywujące morsko-błękitne oczyska, i jasną sierść, nieco jaśniejszą od kremowej. Jego grzywa ma dwa kolory, czarny i biały kontrastują ze sobą tworząc zgrany duet, choć przewaga ciemnego koloru jest wyraźnie widoczna. Brzuch i łapy Blacka są jaśniejsze, to cecha większości lwów stąpających po pobliskiej sawannie, choć on wyróżnia się z tłumu.
Hm... Owy samiec jest bardzo podobny do Levisa, upatrzył sobie dwie samice, Złotą o imieniu Sagitarii i Lacrymosę. Jest twardym i oschłym władcą, niektórzy nawet wątpią że posiada serce. Tak to już bywa. Jego życie prywatne obraca się wokół kobiet, kobiety i kobiety, zwariować można! Jednak mu to najwyraźniej nie przeszkadza, on lawiruje wśród tylu niewieścich serc, ciekawe kiedy powinie mu się noga....- Kami
Owa postać ma dość ciekawy charakter. Black Hayate nie mógł wybrać lepszego władcy, to znaczy, bardziej zrzędliwego i złośliwego. Kami ma także... dość specyficzne poczucie humoru. Ale za to jest wierna, będzie walczyć o stado do ostatniej kropli krwi.
Przywódczyni o której jest mowa ma brązowe futro, jest bowiem lwem jaskiniowym. Jej zielone oczy emanują ironią, a koło jednego z jej skarbeńków widnieje szrama, jak u Skazy.
Wszystko chyba zostało już wspomniane, a może nie? Liderka Złej Ziemi ma dwóch synów i dwie córki, Darta, Ericka, Shirę oraz Laxanii. Kocha swoją rodzinę, a i owszem. Nie jest jakąś bezduszną wiedźmą, ale z pewnością nie można zaliczyć ją do najuczciwszych.- Siła- Każdy z nas musi być silny, zarówno fizycznie jak i psychicznie
- Potęga- Wszyscy razem jesteśmy tym czego nie pokona nikt, ani nic. Potęga jest tym co ułatwi nam osiągnięcie naszego celu
- Zło nieczyste- Pamiętaj ,aby nie okazywać uczuć. Masz być zły do szpiku kości, nie pozwól ,aby jakaś marna istota zawładnęła twoim umysłem i twym już od dawna ciemnym i nieczułym sercem
- Lojalność- Szanuj członków swego stada. Bądź wobec nich lojalny, a i oni będą lojalni w stosunku do ciebie. Pamiętaj ,że życie w stadzie zobowiązuje cię do pewnych rzeczy


Najważniejsze wartości to siła, potęga, zło nieczyste i lojalność. To one doprowadzą nas do chwały


Członkowie tego stada witają się słowem: Yatta


1. Nieznajomość praw nie upoważnia do lżejszych kar.
2. Władca stada Złej Ziemi sprawuje władzę absolutną, w związku z tym ma też decydujące zdanie w sprawach dotyczących stada. Nieuzasadniony sprzeciw będzie karany.
3. Przywódca ma prawo uznać za zdrajcę i tym samym skazać na karę śmierci każdego, kto działa na niekorzyść stada.
4. Przywódca ma również prawo obarczyć lżejszą karą osobę, która uwłacza godności stada lub przywódcy lub działa na ich niekorzyść.
5. Szpiegowanie dla innego stada, udzielanie komukolwiek spoza SZZ poufnych informacji jest zabronione.
6. Karą również obarczona będzie osoba, która w jakikolwiek sposób pomoże wrogowi lub osobie dla stada neutralnej (czyli nie członkowi stada i nie sojusznikowi).
7. Jeśli nie odbędzie się publiczna egzekucja zdrajcy, każdy ze Złoziemców ma obowiązek zabić zdrajcę, o ile będzie to w zasięgu jego sił.

by Mal Ombre


Przeróbka pieśni pt. "Mury"
link:
http://pl.youtube.com/watch?v=BM0J_AZOmuY

  Przywódca rozważny, silny był, ich nie policzyłby nikt
  On dodawał przemową sił, mówił, że blisko już świt.
  Świec tysiące palili mu, znad głów unosił się dym,
  Mówił, że czas by wzbić się na szczyt
  Oni śpiewali wraz z nim:

  Stratuj wrogów siłą łap!
  Narzuć łańcuchy, w ruch weź bat!
  A mury runą, runą, runą
  My powitamy nowy świat!

  Stado nasze jest bezlitosne ,a lew tam to istny Szatan
  Drwiącym uśmiechem szczerzymy się, każdy tu wrogiem pomiata.
  Szydzimy i kpimy z uczuć, miłości, gardzimy Stadem wroga,
  I w ruchu łańcuch nasz ciągle jest
  Przywódca prowadzi nas

  Stratuj wrogów siłą łap!
  Narzuć łańcuchy, w ruch weź bat!
  A mury runą, runą, runą
  My powitamy nowy świat!

  Jest nas wielu, każdy to wie, czujemy potęgę swych łap
  I z myślą, że już blisko szczyt, idziemy na pole walk.
  Pomścimy naszych kompanów - Kto z nami! Kto przeciw nam!
  Nadchodzi czas by runął wróg
  Zwycięstwo w zasięgu łap!

  Stratuj wrogów siłą łap!
  Narzuć łańcuchy, w ruch weź bat!
  A mury runą, runą, runą
  My powitamy nowy świat!  Do boju wołam was,
  bo nastał właśnie czas
  by naszą chwałę przywrócić
  i do władzy powrócić


  To co nam wyrwano,
  bezprawnie wyszarpano,
  dziś odzyskamy,
  a bezprawnym śmierć wydamy


  Nasze ziemie na nowo posiądziemy,
  o tym dobrze wiemy,
  nasza siła mas nie zawiedzie,
  naszej racji ona dowiedzie


  Zła ziemia się łączy,
  ciemność noc sączy,
  przewidziane nam zwycięstwo,
  to dla ziemi błogosławieństwo


  Sprawiedliwość nas woła,
  bo losu łaskę nam dała,
  z pod kreski czas się wydostać,
  i Simbe w swoje łapy dostać


  Krew poleje się gęsto,
  ale przez niego z głodu jak umieraliśmy często,
  zagarnął co nie było jego,
  i korzysta teraz z tego...


  Uświadomić jemu czas,
  że ma przeciwko sobie nas,
  bo ta ziemia jest już nasza,
  niech ucieka i o litość nas wyprasza


  Litości i tak nie dozna,
  a upokorzenia dozna,
  on nas zmuszał do prochu jedzenia,
  niech się dziś w proch zmienia


  ,,Krew co w żyłach naszych płynie,
  I krew, co popłynie w ostatniej godzinie,
  Cień i ból przewodzi hordą wygnanych,
  Jęki cierpiących i łganie pokonanych...

  Cisza nastała, jak cisza przed burzą,
  A jednak, Złoziemcy każde mury zburzą.
  Ta pieśń da legionom natchnienie,
  Wrogu niech niesie jedynie cierpienie!

  Nasze czyny i strach przed nas zrodzony,
  Jeszcze i dziś wyda Złoziemskie plony,
  Śmierć tym, co na naszej drodze stają,
  I tym, co godności przy duchu nie posiadają.

  Cisza nastała, jak cisza przed burzą,
  A jednak, Złoziemcy każde mury zburzą.
  Ta pieśń da legionom natchnienie,
  Wrogu niech niesie jedynie cierpienie!

  Magią czarną, potężną obdarzeni,
  Z piekła powstali, w piekle zrodzeni.
  Na wieki Złej Ziemi służyć mają,
  Niech o swym władcy nie zapominają."


1. by LuraBBL
2. by Kouhi

Ostatnie poprawki: Kami 19.15.2010
Rys by Kami i Levisowa

_________________
Jestem twym cieniem, koszmarem, senn? zjaw?, krzykiem, wrzaskiem,
bólem, cierpieniem, ch?odem, mrozem i wiecznym strudzeniem... Me imie
za? brzmi Tanabi. Znajdziesz mnie w szeregach Stada Z?ej Ziemi.
Zapami?taj i zanotuj.

[list]With no cause, we don't discriminate
Discovery is to be disowned
Our currency is flesh and bone
Hell opened up and put on sale
Gather 'round and haggle
For hard cash, we will lie and deceive
Even our masters don't know the web we weave...
[/list:u]

Avatar (c) Zoltan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Opisy Stad -> Historia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum


Załóż forum phpbb2 lub phpbb3 za darmo na Forumoteka.pl

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group