Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Samotnia Echo
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Echo
Gość

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 3:41 pm    Temat postu: Samotnia Echo Odpowiedz z cytatem

Nasłoneczniona polana pełna pięknych, słodko pachnących kwiatów. Przy jednym z rozłożystych drzew stoi wielki głaz na którym widać wyraźnie ślady pazurów.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:26 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Echo
Gość

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica pojawiła się wśród wysokich traw, wtapiała się świetnie w otoczenie. Oddychała płytko, nikt nie mógł jej zobaczyć, usłyszeć czy wyczuć, bo szła pod wiatr, który i tak tylko na moment podrywał się, a potem znów ustawał. Nabrała powietrze pełną piersią i wypuściła cicho nosem. Wdrapała się na głaz i przysiadła na nim patrząc w dal. Stąd widziała wszystko co było mniej niż 100km dalej.

Dodane po 9 minutach:

Zastrzygła uszami słysząc znajome trzepotanie maleńkich skrzydełek jej ducha stróża. Po chwili Chester wylądowała tuż przed nią patrząc z wyraźną satysfakcją na lwicę, która i tak zignorowała żółtego motyla nadal z największą upartością patrząc w jakiś punkt daleko przed sobą. Chester chrząknęła znacząco i tym razem udało jej się zwrócić uwagę swej podopiecznej.
- Czego chcesz? - spytała chłodnym tonem Echo.
- Zła jesteś? To dlatego, że twój kochaś nie ma oczu? I to... przez ciebie! - zaśmiała się drwiąco Chester.
- Masz dziwne poczucie humoru. Jak chcesz wiedzieć to o NASZYCH rozmowach NIC nie wiedzieli - odrzekła lwica.

Dodane po 7 minutach:

Chester od dawna coś dręczyło i choć Echo to widziała, nie spytała się od co chodzi. Czekała cierpliwie, aż Chester to powie i nie obchodziło ją ile czasu to może potrwać. Okazało się jednak, że zbyt długo czekać nie będzie...
- Echo... - zaczęła cicho motylica.
- Tak? - lwica spojrzała duchowi stróżowi głęboko w oczy, lecz uśmiechnęła się lekko.
- Ja...
Ślepia lwicy rozbłysły, a ona sama lekko poruszyła się w miejscu.
- Czy ty mnie kochasz? - spytała Chester.
- Oczywiście, że tak! - rzekła Echo lekko kręcąc pyskiem. - Myślałaś, że nie?
- Bo ty mnie ignorujesz często i nigdy mnie nie przytuliłaś...
- Jeśli tego chcesz...
Powrót do góry
Tauri
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lew powolnie szwędajac się w zamyśleniu po ziemiach Lwiej Krainy, natrafił na spokojne, gdzie od razu wyczuł silny zapach lwioziemki.
Rozejrzał się uważnie, wciągając powietrze do nozdrzy.
Po chwili ruszył za tropem, zbliżając się do Echo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echo
Gość

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motyl usiadł na łapie lwicy, która ją podniosła do pyska. Dotknęła zimnym nosem Chester tak delikatnie jak umiała.
- Do zobaczenia - powiedział owad i wzbił się w górę, stał się tylko maleńką, czarną kropką i w końcu znikł.
- Bywaj... - szepnęła Echo.

Dodane po 1 minutach:

Gwałtownie podniosła łeb gdy usłyszała szelest liści. Wstała i lekko najeżyła sierść na grzbiecie, obnażyła kły cicho warcząc. Wzrokiem biegała po polanie. Wyczuła zapach jakiegoś nieznajomego lwa.
Skoczyła w wysokie trawy ginąc wśród nich. Szła. Coraz bardziej jej nozdrza wypełniał zapach lwa. Była blisko. Napięła wszystkie mięśnie i powaliła Tauri'ego na ziemię. Spojrzała na niego.
- Kim jesteś i co tu robisz? - powiedziała mrużąc podejrzliwie oczy.
Powrót do góry
Tauri
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastygł nagle w miejscu, słysząc pomrukiwania. Wychylił się z trawy i nagle upadł. Spojrzał jej prosto w oczy.
-Jestem Tauri. Spokojnie, nie mam złych zamiarów.- powiedział.
-Trafiłem tu przypadkowo.- dodał po chwili.

Ostatnio zmieniony przez Tauri dnia Pią Mar 06, 2009 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Echo
Gość

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[Przeczytaj dokładniej ;) Przed twoją odpowiedzią dopisałam coś jeszcze.]

Dodane po 2 minutach:

W jej oczach pojawił się strach. Książe Tauri... Cofnęła się szybko i skłoniła z szacunkiem, lecz nagle potknęła się kamień, który leżał obok i wylądowała w niewielkim źródełku. Wyszła z niego otrzepując się z wody i klnąc szpetnie pod nosem.
- Ruve - powiedziała niepewnie. - Jestem Echo, Biały Pazur.
Powrót do góry
Tauri
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstał.
Uśmiechnął się nieco, widząc speszoną lwicę.
Skłonił łeb przed nią. Szacunek przede wszystkim.
-Jestem Tauri, miło mi Cię poznać.- przedstawił się.

Rozejrzał się zapytał po chwili:
-Co robisz tutaj sama...?-
Powrót do góry
Echo
Gość

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Włóczę się... Lubię tu przychodzić, tutaj przeważnie nikt mi nie przeszkadza. Dobre miejsce by zastanowić się nad niektórymi sprawami - odpowiedziała już nabierając pewności siebie
Machnęła ogonem, podniosła prawą łapę odkrywając małą, zgniecioną roślinkę. Wzięła liść i nabrała do niego wody, którą podlała kwiat. Liść odrzuciła gdzieś za siebie.
Powrót do góry
Tauri
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obserwował lwicę przez chwilę, po czym wstał i mruknął:
-Cóż, nie będę Ci przeszkadzał.-
Powrót do góry
Echo
Gość

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie... Możesz zostać - zapewniła lwica i powróciła na swój ulubiony głaz gdzie ułożyła się wygodnie. - Brak mi towarzystwa... Czasami taka samotność nie jest wcale taka dobra.
Powrót do góry
Tauri
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usiadł więc.
-Cóż. Zostanę, mam w końcu możliwość z porozmawianiem z lwicą. Opowiedz mi coś o sobie. Jeśli chcesz, oczywiście.- zaproponował.
Powrót do góry
Echo
Gość

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie urodziłam się ani w Stadzie Lwiej Ziemi, ani w żadnym innym. W moim dawnym domu miałam zostać przywódczynią, lecz nie chciałam tego. Wystarczyło mi być zwykłą lwicą, która nie musi mieć żadnych zobowiązań, więc uciekłam. Trafiłam tutaj, a ponieważ serce mam czyste, nie skażone złem czy próżnością dołączyłam właśnie do LZ, zastępuje mi rodzinę - powiedziała po długim milczeniu nerwowo poruszając wąsami. - Teraz twoja kolej - dodała wyszczerzając ząbki.
Powrót do góry
Tauri
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-A więc mam przyjemność poznać kogoś, z królewskiego rodu.- uśmiechnął się nieznacznie.
-Ja urodziłem się na Lwiej Ziemi. Kiedy byłem już nieco starszym lwiątkiem, ktoś z ZZ porwał mnie. Był dziwnym lwem, niezrównoważonym psychicznie. Wydostałem się dopiero po dwóch latach. Niestety, nie jestem równie czysty, jak Ty. Musiałem biedaka zabić... Kiedy umierał podziękował mi za to i prosił, żebym mu wybaczył. Musiał cierpieć za życia.- powiedział i opuścił łeb.
Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszedł, przywabiony zapachem lwicy. Właściwie sam nie nie wiedział, co od niej chciał, ale nie miał zamiaru spędzić całego dnia w samotności. W obecnej sytuacji mógł liczyć tylko na nią. Nagle doszła do niego nieznana, lub zapomniana już woń. Inny Lwioziemiec... Nie chcąc ujawniać swojej obecności, ostrożnie ukrył się w krzakach, nasłuchując.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:26 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Echo
Gość

PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem