Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Do Lwioziemców!
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kovu
Gość

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 5:47 pm    Temat postu: Do Lwioziemców! Odpowiedz z cytatem

Jako iż czas wojny zbliża się nie ubłagalnie, a nasze stado powiedzmy szczerze, nie jest przygotowane na to.
Zarządzam dodatkowe treningi pod okiem mistrzów jak i przywódców, to nie będą treningi na lepszą rangę, tzn będą dla tych, którzy mają rangi niższe od wojownika.
Dla innych będą to treningi dla statystyk *Kiara, napisz mi na PW, czy można takie robić*, musimy stawać się coraz silniejsi!

Zapisujecie się na treningi, na PW!

Apeluje również o nie ukrywanie się ciągle na Lwiej Skal!
Pokazujcie się również na terenach wolnych, jeśli się boicie chodźcie dużymi grupami, żeby w razie czego pomóc sobie w porywaniach.

To chyba tyle ode mnie.

Dziękuje, Kovu.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 2:32 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Echo
Gość

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EDIT: Przepraszam, nie zauważyłam, nie jestem skupiona za bardzo, bo piszę już z jednym na WT z ZZ...

Ostatnio zmieniony przez Echo dnia Nie Mar 01, 2009 6:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kovu
Gość

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echo, czytaj uważnie.
Napisałem, żeby się nie ukrywać.
Powrót do góry
Nala
Gość

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś chciał trening to od razu mówię, że mogę zrobić. Nie mam lepszego zajęcia, ciągle siedzę i się nudzę. Proszę o wybieranie mnie na trenera. ;)
Powrót do góry
Recus
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na statystyki raczej nie będzie treningów, bo na razie ze statystykami i polowaniami jest problem, administracja omawia sprawę. A statystyki będzie można zdobyć na wyprawie, którą mamy zamiar zrobić.

PUSTO o_O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kovu
Gość

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi Mi to u jakieś wielkie punkty, jedynie 3-5 punktów.
Powrót do góry
Echo
Gość

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż takie po 5pkt. wcale nie jest jakąś tam wielka pomocą w walce... Ale musimy się streszczać z tą wyprawą. Kiedy jest ta walka jeśli mogę wiedzieć? I czy ktoś zginie?... Bo chyba nie...

Echo.
Powrót do góry
Tenko
Konto zawieszone

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejmy nadzieje że nikt nie zginie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nala
Gość

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Termin wojny nie jest jeszcze ustalony.
Powrót do góry
Shani
Gość

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze. Chcę poruszyć temat schronów dla słabych i dla lwiątek. Wiadomo, że lwiątka nie mają szans na wojnie, również ranni nie mają szans w walce. Powinniśmy utworzyć schron szczelnie zamknięty przed wrogami tylko dla LZ i ewentualnie ZG (no chyba, że razem zrobimy). Będzie chronione tak jak teraz lwia skała. Co wy na to?
Powrót do góry
Tenko
Konto zawieszone

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem na tak za pomysłem Tale.
Powrót do góry
Echo
Gość

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tenko, chciałabym zauważyć, że takimi postami nic nie wprowadzasz nowego do tematu.

Jak najbardziej powinno być takie miejsce. Kiara jest medykiem wiec ona nie powinna walczyć.
Powinniśmy obmyślić strategie. Wiecie, że na ich ziemiach nikogo nie będzie? Wtedy możemy je zaatakować i spróbować przejąć, gdy inni będą zajęci naszymi. A w samej walce dobrze by było gdybyśmy podzielili się na dwuosobowe lub więcej grupki gdzie jeden byłby silny, a drugi by go cały czas osłaniał pomagając w walce. W ten sposób unikniemy większych strat. Trzymajmy się ciasno, lecz środek zróbmy nieco ,,lżejszy'' czyli mniej lwów, najlepiej takich słabszych, a boki silniejsze by potem od tyłu zaatakować.

Echo.
Powrót do góry
Tenko
Konto zawieszone

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echo napisał:
Tenko, chciałabym zauważyć, że takimi postami nic nie wprowadzasz nowego do tematu.

Przepraszam cię Echo ale ja tylko wyrażam swoją opinie co do pomysły Tale chyba że nie mogę. :roll:
Powrót do góry
Tauri
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekhm...
Cytat:

Wtedy możemy je zaatakować i spróbować przejąć, gdy inni będą zajęci naszymi.

Doceniam pomysł, jednakże spójrz na to z innej strony... my przejmiemy ich ziemie. Oni nasze. I co to da? Będziemy sią tak wymieniać...
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 2:32 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kovu
Gość

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie, ale to nie jest temat do rozmawiania o wojnie z ZZ.
Doceniam to, że chcecie pokazać, że chcecie pokazać, iż przejmujecie się stadem i w ogóle, ale to nie temat do tego.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach