Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Wyprawa
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Recus
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 7:33 pm    Temat postu: Wyprawa Odpowiedz z cytatem

Pomysły na wyprawe

Formularz:
Twoje imię -
Nazwa wyprawy -
Cel wyprawy -
Gdzie ma odbywać się wyprawa -
Opisz wyprawę -
Przykładowe zadania lub coś podobnego -
Inne -

PUSTO o_O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:27 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shani
Gość

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Formularz:
Twoje imię - Tale
Nazwa wyprawy - Skarb pokolenia lwiej ziemi
Cel wyprawy - Poszukiwania starego artefaktu, który się zagubił pare wieków temu. Sam artefakt zawiera ważne informacje o historii LZ i rodowodzie. Dzieki niemu poznamy tajniki wojen, walk, ale też pokoju i szczęścia.
Gdzie ma odbywać się wyprawa - myślę, że raczej będzie nowy temat
Opisz wyprawę - No więc. Uczestniczyć mogą wszyscy, ale lwiątka muszą mieć opiekuna. Wyprawa będzie zawierała ok. 10 wskazówek ukrytych na całym terenie Lwiego świata. Jeżeli znajdziemy jedną wskazówkę to będzie ona zawierała zagadkę dzięki której się dowiemy gdzie jest kolejna wskazówka. Każda wskazówka jest chroniona przez starożytne stwory o niezwykłej sile. Każdy ze stworów będzie miał swój czuły punkt, ale my musimy go odnaleźć i w odpowiedni sposób uderzyć. Dzięki temu więzi między członkami się odnowią i nauczymy się grać razem.
Przykładowe zadania lub coś podobnego - "Wąwóz śmierci skrywa swą tajemnicę. Tam gdzie nie ma ani księżyca, ani słońca jest kręta droga do końca."
Powrót do góry
Allocation
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// To wymyślił Tenso,myślę że to zwykła kradzież //
Shani
Gość

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, ale ja to Tenso xD To jedna i ta sama osoba. Chcesz potwierdzeń? napisz do niego, a tą samą dostaniesz odpowiedź.
Powrót do góry
Allocation
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// Cóż,dobra.Ale poco wyprawa taka sama jak wyprawa PZ?...
Shani
Gość

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, ale jest tylko podobna. Zresztą nie wiadomo czy PZ się zgodzi na mój pomysł xD
Powrót do góry
Recus
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł bardzo fajny, jesteś Tenso, więc to nie kradzież pomysłu, nom jeżeli w PZ jej nie będzie to pewnie weźmiemy twój pomysł, zresztą widzę, że tylko ty dałaś pomysł na wyprawę. Może ja też spróbuje coś wymyślić, choć chyba nie znajdę na to czasu. Na razie poczekamy zobaczymy.

PUSTO o_O
Powrót do góry
Shani
Gość

PostWysłany: Pią Lut 13, 2009 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję, że jednak ktoś jeszcze coś wymyśli, no bo sama nie będę zapełniać wszystkich tematów z pomysłami itp. (no jeszcze z All, Summer i tobą :D)
Powrót do góry
Tauri
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje imię - Tauri
Nazwa wyprawy - Po pomoc do zaświatów.
Cel wyprawy - Dotarcie do granicy między niebem a ziemią, tam gdzie duchy są postacią materialną, są wszechwiedzące i wszechpotężne, niestety tylko tam. Chcielibyśmy dostać się do duchów i prosić o informacje, rady, wsparcie duchowe itd.
Gdzie ma odbywać się wyprawa - Różne miejsca poza Lwią Krainą.
Opisz wyprawę - Aby dojść do celu ekspedycja musi przedostać się przez 10 krain, w których panują trudne warunki do życia. 3 z nich będą w miarę normalne, 4 z nich będą prowadziły pod ziemią, 2 wysoko nad nią, ostatnia jest tą granicą, tam trzeba będzie odnaleźć miejsce, w którym duchy się ukrywają, oczywiście będzie tam najwięcej pułapek, zadań i przeszkód.
Przykładowe zadania lub coś podobnego - w każdej krainie będą trudne tereny. Zadania polegają głównie na sprawności fizycznej. Będzie dużo lwów z innych krain, którym nie podoba się nasze towarzystwo. Na ostatnim terenie będą zagadki prowadzące do miejsca ukrycia duchów. "Przed wami nagle obsunęła się ziemia. Wszytko wokoło spadało w otchłań. Można by rzec, że demony spod ziemi kopią pod wami dołki. Na szczęście zdążyliście uciec na brzeg urwiska. Przed wami przepaść. Jedynym połączeniem jest drzewo, które może posłużyć jako most.
LEW 1:
Wchodzi powoli na drzewo. Gdy spojrzał w dół zakręciło mu się w głowie, lecz szedł dalej.
LEW2: ... szedł. Gdy spojrzał w dół nogi ugięły się pod nim. Łapa ześlizgnęła się i zawisł na pazurach.
LEW1: Biegnie na ratunek
LEW3: Stara się dobiec do..." itd.
Oczywiście będą również sytuacje, w których trzeba wybierać, kogo ratować.
Inne - ---

Tale, nie podoba mi się to co robisz. Wymyślasz i dajesz jeden pomysł. Skoro masz pomysł, to drugi się też znajdzie.
A lwiątka z opiekunami wymyślił ktoś inny. Ot co.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Recus
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam pomysł aby zrobić wyprawę na podstawie propozycji Tauri'ego i połączyć ją z pomysłem Tale, tzn. bardzo podoba mi się rozwiniecie, które napisał Tauri te 10 krain i itd. (choć Tale również), ale zrobiłabym tak aby skorzystać z tego co napisał Tauri wyprawa do bogów a gdy tam dotrzemy moglibyśmy otrzymać oprócz rad w prezencie również artefakt. Czyli ogólnie celem byłaby pomoc/rada bogów a np. pod koniec wszystkiego jakiś z bogów powiedzmy np. Ahadi wręcza nam artefakt, w każdym razie coś w tym stylu.

PUSTO o_O
Powrót do góry
Shani
Gość

PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tauri ja nie pisałam nic o opiekunach dla lwiątek, więc mnie uraziłeś. Co do pomysłów to nie mam tyle czasu. Egzaminy, fora, blog, znajomi, czytanie, nauka gry na gitarze. Za mało czasu mam na wyobraźnię.
Powrót do góry
Nala
Gość

PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Kiarą. Połączenie tych dwóch pomysłów byłoby najlepsze.
Powrót do góry
Tenko
Konto zawieszone

PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także zgadzam się za połączeniem obu wypraw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Allocation
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł Kiara.Zgadzam się.
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:27 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Recus
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oki to tak zróbmy.

Tauri podaj mi gg na pw, miałam, ale chyba gdzieś mi wcięło, to ustalimy co tam masz jeszcze ciekawego ;)

Jak ktoś coś będzie chciał to moje 4688844

PUSTO o_O
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach