Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie Tongo [zdane]
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 7:39 pm    Temat postu: Szkolenie Tongo [zdane] Odpowiedz z cytatem

Montana weszła powoli i usiadła dumnie.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:27 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tongo
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Anudora... - odpowiedział i skinął łbem.
Usiadł na ziemi.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmrużyła oczy i zmierzyła wzrokiem lwa.
-Wyglądasz na silnego. Jaką rangę posiadasz i o jaką się starsz?- zapytała i machnęła ogonem.
Powrót do góry
Tongo
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Moją obecną rangą jest członek stada, a staram się na Mrocznego Mordercę. - odpowiedział bezwahania. - Mam nadzieję, że nie tylko wyglądam na silnego ale i taki jestem. - uśmiechnął się. - Nie miałam okazji jeszcze wypróbować swych sił.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Zobaczymy. Hmmm... powiedz mi, co wiesz o SPZ. Najlepiej opowiedz swoimi słowami. Ci, którzy recytują te same informacje mają mniejsze powodzenie na moch treningach.- mruknęła.
Powrót do góry
Tongo
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ja nie jestem taki. Patrząc na nasze stado mogę je opisać. Raczej jesteśmy źli. Mamy sojusz z ZZ i dobrze nam z tym. Razem z nimi prowadzimy odwieczną wojnę z LZ i ZG. Cóż... porywamy, zabijamy. - powiedział. - A jeśli chodzi o przywódców, to naszym obecnym przywódcą jest Sherkan, znany również jako Vader. A ty jesteś naszą księżniczką. - oznajmił z uśmiechem.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnęła się.
-Wreszcie ktoś mnie zauważył. No, ale wracając do tematu: opowiedz mi krótko o innych stadach.-
Powrót do góry
Tongo
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skinął głową.
- Zacznę od stada ZZ. Tak jak już powiedziałem, mamy z nimi sojusz. Wielu z nich są naszymi przyjaciółmi, lub nawet partnerami. Ich przywódcą jest Mal Ombre, potomek Mufasy. Następnym stadem, o którym niechętnie mówimy, to stado ZG. Ich przywódczynią jest Gighita. Raczej się z nimi nie lubimy i ich porywamy. No i stado, którego nienawidzimy, to stago LZ. Ich przywódczynią jest Kiara. Są słabi i wiele z nich odeszło do ZZ i PZ. Prowadzimy wojnę przciwko nim. Są słabi i mamy nad nimi przewagę. - odpowiedział. - Cóż więcej mam mówić? - spytał potrząsając grzywą. - Może tyle, że ZG i LZ mają sojusz. - powiedział obojętnie.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwała twierdząco łbem.
-A samotnicy? Jak się odnosisz w stosunku do nich?-
Powrót do góry
Tongo
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Są mi obojętni. Na razie żadnego z nich nie spotkałem. Gdybym któregoś nie lubił pewnie bym go porwał, a tego którego bym lubił traktował bym z szacunkiem, acz lekceważył również.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwała łbem nic nie mówiąc. Podniosła się i stanęła na prostych łapach.
-Atakuj.- powiedziała.
Powrót do góry
Tongo
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrząsnął grzywą. Zmrużył oczy. Wstał, po czym zaatakował Montanę z boku. Popchnął ją na ziemię. Przytrzymał ogon łapą. Czekał na reakcję. Na początku nie chciał mocno atakować.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podwinęła łapy i podniosła się. Lew dziwnym trafem lub dzięki zręczności lwicy znalazł się na jej grzbiecie. Mon podbiegła do głazu i przygniotła lwa, nakładajac szczególny nacisk na klatkę piersiową. Z pyska lwa popłynęła mała strużka krwi.
Mona odsunęła się, a lew upadł na ugięte łapy.
-Dam Ci porządną lekcję, to dostaniesz dobrą rangę. Ty też nie żałuj mi niczego.- mruknęła będąc do niego tyłem.
Powrót do góry
Tongo
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warknął, ale miał uśmiech na twarzy. Wskoczył na grzbiet lwicy i wbił w niego pazury. Zszedł z grzbietu szybkim krokiem. Ugryzł ją w ogon. Lwica ugięła łapy. Odskoczył od niej i widząc, że nie podnosi się stanął. Przyglądał jej się krótko po czym uderzył ją lekko łapą.
- Mam nadzieję, że nie potraktujesz tego jako zdradę. Miałem ci niczego nie żałować, ale zabić również nie chcę. Nie po to tutaj przyszedłem, żeby zdradzić stado i iść na śmierć. - powiedział dumnie.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:27 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Björn
Gość

PostWysłany: Sob Sty 17, 2009 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnęła się. Wyprostowała się i spojrzała na niego.
-Zależy Ci na wierności stadu...? Podobasz mi się... - urwała, nie znając imienia lwa. Skoczyła na niego i przygniotła całym ciałem do ziemi.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach