Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie Tenso
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Wto Sty 13, 2009 9:47 pm    Temat postu: Szkolenie Tenso Odpowiedz z cytatem

[C.D szkolenia Tenso]

Vader:

Vader spojrzał na Adelaide, a potem na czarnego lwa- młody teraz twoja kolej- warknął cicho do niego i czekał, aż do niego podejdzie, potem powiedział chłodno- powiedz mi wszystko co wiesz o płonącej ziemi- oblizał lekko wargi czekając na odpowiedź.

Tenso:
Podchodzę do Vadera i siadam naprzeciwko. Odpowiedziałem chłodnym tonem.
- Płonąca Ziemia jest jednym ze złych stad. Jesteśmy potęgą. Najważniejsze cechy naszego stada to znęcanie się nad innymi oraz zgarnianie nagród po walkach, gdy stado przeciwne przegra. Nasze powitanie to "Anudora", choć jest pare lwów, które nie lubią tego powitania. Przywódcą stada jest Sherkhan, inaczej Vader i stoi tu przede mną. Nasze stado liczy 42 członków. Nasze tereny to tereny pustynne i wulkaniczne. Często są tu rózne erozje i pożary. Jest tu niebezpiecznie dla małych lwiątek, które się zapuszczą w nasze tereny. Znajduje się daleko od innych stad
Darzymy nienawiścią Lwią Ziemię i Złotą Gwiazdę. Naszymi przywódcami byli Dżafar i Scorpius . Nasz artefakt to maska Ulu- Mulu, choć kiedyś był też pazur Scorpiusa lub Dżafara. Nasze motto brzmi "Gdzie dwóch się bije tam PZ korzysta". Nasz hymn nosi nazwę "Zabójstwa ognia" i jest o naszym stadzie. Opisuje nasze charaktery, że romanse spalimy i dumnie kroczymy w ogniu.

Spojrzałem w oczy przywódcy. Były bardzo podobne to moich. Czekałem w milczeniu na odpowiedź.

Mona:

Kilka minut w ukryciu znudziło lwicę. Wyskoczyła z gracją z zarośli i podeszła do ojca. Skinęła mu łbem. Przeniosła wzrok na Tenso. Jej pysk stracił wyraz jakichkolwiek emocji. Obojętność. Maska, którą zawsze nosi.
Zmrużyła oczy czekając na czyny lwa.

Tenso:
Czekałem na reakcję Vadera i Montany. Odpowiedział już na zadane mu pytanie/zadanie. Nie miał zamiaru tego powtarzać

Mona:
Lwica nieco zirytowana czekaniem na przywitanie usiadła i bardziej zmrużyła oczy.
-Płonący, młody mój. Czyżbyś nie wiedział, że wita się pobratymców? Zwłaszcza wyższych rangą?- powiedziała. Szacunek to coś, na co kładzie szczególny nacisk.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:29 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tenso
Gość

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wybacz... Anudora.
Zmieszałem się lekko, lecz skinąłem łbem. Jak mogłem o tym zapomnieć? Najwyraźniej był za głupi...
Powrót do góry
Sherkhan
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-dobrze powiedziane Tenso- powiedział biały lew skinąwszy lekko pyskiem do czarnego lwa. Widząc Monę posłał w jej stronę ledwie dostrzegalny ojcowski uśmiech.
-Pokaż mi czy umiesz walczyć, a dostaniesz na początek rangę mordercy, co będzie dalej, okaże się niebawem- powiedział poczym skinął do Montany, tym samym sugerując, że ma przeprowadzić walkę z Tenso, a on ich będzie obserwował.

"Czasem mam ochot? z?apa? Ci? za gard?o,
Nie puszcza? gdy si? szarpiesz
I ujrze? twe opadaj?ce na ziemi? cia?o."

"Gdy umierasz,
Nie wiesz, ?e jeszcze kiedy?
Trafisz na ten ?wiat
Odchodzisz daleko nie wiedz?c,
?e przed tob? jeszcze wieczna droga"

"Nie bój si? cieni,
One ?wiadcz? o tym,
?e gdzie? jest ?wiat?o."

Je?li chc? nas pokona?
To my ich zabijemy
Je?li chc? nas oszuka?
To my ich og?upimy
To koniec wszelkich nadziei
To stado P?on?cej Ziemi!

By Farrel

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnęła się nikle. Podniosła się i wbiła wzrok w lwa. Jej ogon lekko falował.
-Pokaż, co potrafisz.- mruknęła.
Lwica szczególnie zwracała uwagę na kombinacje ataku i wykorzystywanie przez wojowników tego, czym matka natura obdarzyła.
Powrót do góry
Tenso
Gość

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobił parę kroków w prawo. Wyglądało to jakby nie miał zamiaru atakować. Gdy znalazł się obok Montany skoczył z zawrotną szybkością pod nią i ją przewrócił na plecy. Łapami zablokował ruch jakiejkolwiek łapy Montany. Wbił w łapy swoje długie pazury. Kłami dosięgnął tętnicy i trzymał równocześnie głowę Montany, żeby się nie ruszyła i go nie ukryzła. Tego właśnie pragnął. Była to równocześnie próba sprawdzenia się i wyżycia za te wszystkie czasy kiedy nie mógł polować, łapać, porywać i zabijać.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lew był od niej dużo słabszy, dlatego nie miała trudności z odparciem ataku. Przekrzywiła nieco łeb i złapała kłami ucho lwa, mocno ciągnąc. Gdy uwolniła kark z uścisku, uderzyła łbem lwa w głowę w taki sposób, by jej nie zabolało, a lwa i owszem. Wyskoczyła spod jego cielska i wykorzystując lekkie rozproszenie uwagi czarnego, skoczyła na jego grzbiet mocno przygniatając tak, by nie mógł zgiąć żadnej łapy.
-Przewracając przeciwnika na grzbiet narażasz się na odparcie ataku i bolesne rany na brzuchu.- mruknęła.
Powrót do góry
Tenso
Gość

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jakby prześlisgnąłem się spod łap Montany jak wąż. To była dobra wskazówka i zachował ją w pamięci. Przednimi łapami pochnął ją mocno, by się przewróciła. Wiedział, że jest za słaby, ale próbował wykorzystać swoją wiedzę i nauczyć się czegoś nowego. Tylnią łapą zablokował tylnie łapy M., a przednią jej przednie łapy. Leżała teraz bokiem i w ten sposób miał dwie łapy wolne. Wolną tylnią łapą stanął na niej, a przednią przycisnął gardło tak jakby chciał ją udusić. Oczy mu się błyszczyły. Gdyby nie wiedział jakie są konsekwecje mógłby zabić nawet swoich pobratymców. Przyciskał łapą coraz mocniej. Wysunął pazury i ponownie wbił je w ciało.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocno i szybko podwinęła łapy, potem wyprostowała je. Szybko wstała uwalniając się od kolejnego uścisku na gardło.
-Tylko rozszarpany kark według Ciebie, może skutecznie obalić przeciwnika? Jeśli tak sądzisz, to jesteś w błędzie.- doskoczyła do niego i tylną łapą uderzyła w przód klatki piersiowej. Lew nie mógł przez chwilę oddychać. Mon podeszła do niego i przekręciła na bok. Stanęła za nim i zacisnęła kły na jego nosie. Łapą naszpikowaną pazurami przejechała po brzuchu czarnego. Rana nie była groźna, jednak niesamowicie bolesna. Uścisk na pysku powodował lekkie niedotlenienie.
Powrót do góry
Tenso
Gość

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopnąłem Montanę mocno w brzuch. To ją trochę odrzuciło. Szybko wstałem. Zauważyłem, że Montana stoi niedaleko półki z kamieniami. Popchnąłem ją i uderzyłem nią o półkę. Półka skalna się zatrzęsła, a kamienie zaczęły spadać na Montanę. Były dość małe, więc poważniejszych uszkodzeń nie doświadczyła. Wskoczyłem szybko na duży kamień. Będąc wysoko odrzekłem.
- Nie tylko to może obalić przeciwnika. Osłabienie, a później działanie jest skuteczniejsze, choć w tym wypadku dążę do rozwijania umiejętności, nie do zabicia.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podnosząc się z ziemi uśmiechała się lekko.
-I to mi się podoba.- mruknęła.
Powrót do góry
Tenso
Gość

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skinąłem łbem
- Dziękuję za komplement...
Nie miał w zwyczaju dziękować, ale raz na jakiś czas zmuszał się do wymrotania tego słowa.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siadła. Oblizała łapę i wbiła swój wzrok w lwa. Zeskoczyła i zaczęła krążyć wokół niego.
Powrót do góry
Tenso
Gość

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam przygotowany na każdy jej ruch. Bacznie obserwuję.
Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musnęła lwa lekko ogonem w bok, będąc za nim. Szybko wbiegła mu pod nogi i podniosła się na swoich tylnych, zrzucając lwa. Stanęła nad nim.
-Teraz Twój ruch.-
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:29 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tenso
Gość

PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozejrzałem się wokół. Wziąłem wielki kij i najpierw uderzyłem Mon w łeb, a później podłożyłem jej nogi tym kijem. Nagle piorun strzelił w drzewo. Spopielałe szczątki razem z gorącym palącym się kawałkiem drewienka (coś typu KL I gdy skaza sypnął Simbie.) Sypnąłem tym prosto w oczy Mon i korzystając z dodatkowego czasu skoczyłem na nią i przycisnąłem do ziemi. Zeskoczyłem z nij i uderzyłem z całej siły w płonące drzewo. Z drzewa posypały się palące się gałązki prosto na Mon.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach