Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Zapisy, cz. II
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złej Ziemi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mal Ombre
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 8:21 pm    Temat postu: Zapisy, cz. II Odpowiedz z cytatem

Kod:
[b]Imię:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Proponowana ranga:[/b]
[b]Płeć:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Historia (co najmniej dwa zdania złożone):[/b]

[b]Regulamin został podpisany?*:[/b]

* Chodzi o ukryte hasło w Regulaminie, które każdy nowy użytkownik ma wysłać na konto Regulamin Prywatną Wiadomością.

</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:24 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tojo
Gość

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię:Tojo
Proponowana ranga:Morderca
Charakter:Zwykle spokojny i opanowany.Lepiej z nim nie zaczynać jest gotów zabić.
Historia (co najmniej dwa zdania złożone):Kiedyś razem z rodziną założył stado ale matka zmarła,ojciec został zabity przez brata.Bracia rozdzielili się.Kurosaki[*] poszedł do LZ,Ichigo do ZZ.Tojo postanowił zostać samotnikiem.Teraz chce iść w ślady brata.
Powrót do góry
Kin
Gość

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Kin
Proponowana ranga: Lwiątko
Charakter: Jako lwiątko czasami dobra a czasami zła
Historia: Hm... Historia moja nie jeste zbytnio ciekawa. Ojciec z matką, pewnego razu wraz z SZZ wyruszyli na wojnę z dobrym stadem. Podczas wojny, zabici zostali przez inne lwy. Treaz chcę wstąpić to tego stada, by pomścić moich rodziców.
Powrót do góry
Darkned
Gość

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię:Kaira
Proponowana ranga:morderca
Charakter:różnie bywa
[b]Historia (co najmniej dwa zdania złożone):W dzieciństwie pożucona przez rodziców.Od tam tej pory zawsze jestem sama.Nieznam litości[/b
Powrót do góry
Misora
Gość

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Misora
Proponowana ranga: Morderca
Charakter: małomówna, uparta, zawzięta, nigdy nie poddaje się
Historia: matka zaraz po urodzeniu porzuciła ją. Wychowuje się sama od 16 lat i źle nie wyszła na tym.
Powrót do góry
Niebo
Gość

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Niebo
Proponowana ranga: Lwiątko
Charakter: Na razie nieokreślony. Jest jeszcze lwiątkiem, więc posiada dziecinne usposobienie.
Historia (co najmniej dwa zdania złożone): Niebo urodził się w Eastern Realm*, jak każdy z jego gatunku - samiec nie jest bowiem lwem, tylko Imperial Lionesse* - niewielkim, lecz szybkim kotowatym o żółtych ślepiach i krępej budowie ciała. Wraz z rodzicami - matką Santhurą i ojcem Hadrianem - wiódł spokojne i bezpieczne życie, dopóki nie złapali go ludzie - a może lepiej będzie ich nazwać - kłusownicy. To za ich sprawą dotarł do Afryki... i na te ziemie.

//* Gatunek i miejsce występowania zostały stworzone przez Astrocat i są przeze mnie używane za jej zgodą.

Ostatnio zmieniony przez Niebo dnia Czw Sty 15, 2009 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Amarth Shetani SkoirArato
Szeol
Pani Gehenny
<b>Szeol</b><br><i>Pani Gehenny</i>

PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjęci.

Chwała Astro!

??????? ???????? ????????

No matter how many deaths that I die, I will never forget.
No matter how many lifes that I live, I will never regret.

There is a fire inside of this heart and a riot about to explode into flames.
Where is your
G o d? Where is your G o d? Where is your G o d?!

{...}I DON'T WANNA BECOME THE FUCKIN' GARBAGE LIKE YOU.{...}

||THE reverse side of beauty it dyed by beloved FILTH. ||
</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shanika
Gość

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię:Shanika
Proponowana ranga:Morderca
Charakter:Czasem taka a czasem taka
Historia (co najmniej dwa zdania złożone):Urodziłam się i tyle XD...Moi rodzice zostali zabici i tyle(oczywiscie mnie to cieszy) =p

Ostatnio zmieniony przez Shanika dnia Pon Sty 19, 2009 2:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Eris
Gość

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Eris
Proponowana ranga: Morderca.
Charakter: Nieprzewidywalna, wredna, oschła, tajemnicza, przebiegła, bezlitosna :>
Historia (co najmniej dwa zdania złożone): Mój ojciec należał niegdyś do złego stada, matka zaś była samotniczką. Nie znałam dobrze swojego ojca gdyż moja rodzicielka odeszła od niego gdy miałam zaledwie 2 miesiące. Próbowała wychować mnie na dobrą, miłą lwicę, jednak odziedziczyłam charakter po ojcu i już jako lwiątko sprawiałam matce wiele trudności, gdy tylko podrosłam zabiłam ją, od tamtej pory radziłam sobie sama, próbowałam odnaleźć ojca, ale jak się okazało - został zabity przez grupę "dobrych lwów", nigdy się z tym nie pogodziłam. Teraz moją duszę przepełnia nienawiść i żądza krwi.
Powrót do góry
shirrety_black
Gość

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię:Shirrety Black, kumple mówią na mnie Shirra
Proponowana ranga: zwykły lew
Charakter:zadziorna, zwariowana, czasem wredna, nie poddaje sie
Historia:urodziłam się w dolinie ciernia, zostałam jednak wygnana za walkę z innym nastolatkiem ;/ można dodać, że i on nie był bez winy xD wychowałam się sama na pustkowiach, bez rodziny i przyjaciół. teraz trafiłam tu, do stada, na którym będę mogła polegać ^^"
Powrót do góry
Andariel
Gość

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Andariel
Charakter: Cyniczna, bezwzględna, uparta, nieufna, energiczna, inteligentna, brutalna, bezczelna, zazwyczaj indywidualistka.
Historia (co najmniej dwa zdania złożone): Zrodzona z Mroku, córa Astaroth'a, wysłana na Ziemię, by czynić zło. Zawsze pragnęła zasmakować krwi i wreszcie znalazła ku temu okazję. Gotowa zabić, zniszczyć, zniewolić...
Powrót do góry
Aknee
Gość

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię:Aknee
Proponowana ranga:Mroczny Kieł ?
Charakter: dość osobliwy ,cwana i przebiegła , całkiem pozbawiona uczuć . lubiąca samotność bezwzględna lwica
Historia (co najmniej dwa zdania złożone):
Tsuki błąkała się po mieście w którym ludzie od dawna obcowali z demonami.W końcu ją złapano by chroniła i dawała siłę dziecku , które już jako noworodek wykazywało na wielką potęgę dla jego klanu. Tsuki została zaklęta w medalionie i odtąd zawsze była z chłopcem a wydostawała sie tylko w jego najważniejszych bitwach.W końcu postanowiono że wyruszy z nim do tajemniczego świata pełnego smoków. Ów chłopiec stał sie ich pogromcą. Tsuki postanowiła mu dać więcej jej mocy.Chłopiec zainteresowany jej propozycją wypuścił ją.Ona zaśmiała się tylko i opętała ciało i duszę chłopczyka.Teraz ona się zabawiała i zabijała te biedne gady.Po jakimś czasie ukazał się jej portal , otworzony przez smoki , ażeby się z niego wyniosła, który miał ją zabrać do rzekomego świata gdzie będzie jej dobrze.Tsuki znudzona i zadowolona opuściła tuż przed bramą ciało chłopca.Zaśmiała się i powiedziała że on ich kiedyś zabije po czym weszła do portalu. Wędrówka przez portal kosztowała ją kilka lat więc nauczyła się już doskonale władać przestrzenią w czasie. Kolejna brama którą trzeba przejść ukazała się jej . Tsuki weszła do niej. Weszła do świata w którym praktycznie wszystko było ze złota ,nawet chmury.Została postawiona przez tutejszych strażników przed obliczem pana i władcy czasu. Za zniewagę w postaci posiadania tak wielkiej wiedzy na temat czasu , została strącona do podziemi. Tam za sprawą dobrych układów z innymi demonami , uciekła i weszła do pierwszej lepszej bramy portalu. Okazało się że weszła do tego świata. Zadomowiła się tutaj wchodząc w ciało jakiejś lwicy i wstąpiła tutaj. Pokrótce okazało sie ze niemalże straciła całą pamięć , jedynie wspomnienia od czasu do czasu się pojawiają w jej głowie.
Powrót do góry
Blizna
Gość

PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Blizna.
Proponowana ranga: morderca?
Charakter: wyjątkowo agresywny, nieczęsto się odzywający. dumny, nie szanujący nikogo prócz siebie samego. lojalny? nie sądzę.
ale wszystkiego można się nauczyć.
Historia (co najmniej dwa zdania złożone): urodzony na pustyni, porzucony przez rodziców w wieku ośmiu miesięcy. musiał radzić sobie sam, całkowicie pozbawiony opieki czy wychowania. nie nauczony się dobrych manier, wszystkie konflikty rozwiązywał siłą. rzadko widywał inne osobniki swojego gatunku. często bywał wyśmiewany ze względu na swój nieco wilczy wygląd. koczował, dotarł w końcu do lwiej krainy i postanowił zostać. przynajmniej na razie.
Powrót do góry
Avay
Gość

PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Avay vel Saitei, Vay, Vayek, Vayu.
Charakter: wtf... zła, chamska, niedobra, aczkolwiek opanowana i sypiąca ironią i sarkazmem.
Historia (co najmniej dwa zdania złożone): forum dla tych, którzy mają ocenę dopuszczającą z polskiego, jak mniemam...
matka zabita w 'wojnie' między dwoma stadami. dorastało jako pałętająca się sierota.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 4:24 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Death
Gość

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Death
Proponowana ranga: Jeśli można to Kostucha..
Charakter: Wierny jest temu kto posiada sztylet potęgi.
Historia (co najmniej dwa zdania złożone): Smok został uwięziony w sztylecie potęgi. Jest wierny temu kto go posiada.

Ostatnio zmieniony przez Death dnia Wto Sty 27, 2009 1:56 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złej Ziemi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach