Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Walki.
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ametist
Gość

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taak, taak, wiem, znowu walki.
Simba mi napisał na pw, że walkę może wygrać ktoś, kto ma wyższy stopień i ten, kto jest starszy. Ja uważam, że to jest troszkę niesprawiedliwe. Przecież może się zdarzyć, że młodszy lew pokona starszego, dlaczego więc tu tak nie jest? A jeśli już zostawić w spokoju wiek, to chociaż te stopnie... Myślę, że na wyrównanym poziomie może być walka, jeśli walczą ze sobą: sekretarz, zastępca, medyk, wojownik, morderca i zwykły lew. Ewentualnie jeszcze matka. Bo niby dlaczego robić takie ograniczenia? A jeśli ktoś nie ma z kim walczyć, bo jest jedynym, bodajże, medykiem?
I jeszcze możnaby też wprowadzić punkty kondycji, doświadczenia itp. Każdy lew zacznie od 80 pkt., w każdej rubryczce. By zapolować na jakieś zwierzę, trzeba mieć określoną ilość punktów. Totalnie rozwalił mnie post, w którym niejaki Nicky SAM zabił bawoła. Ba! I jeszcze go zaciągnął do swojej jaskinii, chociaż bawół jest daleko cięższy od niego samego! To jest niedorzeczne. Lew w pojedynkę nigdy nie złapie dorosłego bawoła. Co do młodych, to jest nikła szansa, bo rodzice uważnie pilnują swoich pociech. Poza tym, nawet, jakby zabił sam tego bawoła, to nie miałby siły takiego krówska zaciągnąć do jaskinii.
I właśnie dlatego uważam, że na takich punktach można wiele zyskać. Tracić punkty można na polowaniach (np. gdy zebra w ucieczce kopnie cię w szczękę) i walkach. Simba, jako admin, mógłby rzucać kością, i w ten sposób ponosilibyśmy porażki lub odnosili sukcesy. W ogóle chciałabym, żeby co do organizacji forum panował podobny sytem jak na www.wilki-rpg.end.pl
Dziękuję.

Dodane po 47 minutach:

Wypowiadajcie się! Tyle osób tu zajrzało, nikt nic nie napisał...
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 1:01 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Riki
Gość

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to byłby dobry pomysł, jednak faktem jest, że starszy lew jest bardziej doswiadczony w walkach... np. lew który ma rok powiniwn miec mniej doswiadczenia niz ten, który ma 2 lata... to jest moje zdanie...ale przydałey by sie punkty siły, kondycji.... dzieki temu mozna było by normalnie walczyc... a nie walczyc aż ktos sie podda :/.. to było bez sensu :/
Powrót do góry
Ametist
Gość

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie... A co do wieku, to rzeczywiście, starszy ma więcej doświadczenia, ale bardziej wynik walki mógłby zależyć od kondychy itp.
Powrót do góry
Riki
Gość

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak ale wróce do przykładu: 1 latek bedzie miał mniej doswiadczenia i zarazem mniej punktów w kondycji itp. 2 latek więcej, wiec tutaj duzą role odgrywało by szczesnie... a i jeszcze pudłowanie, bo przecież nie zawsze sie trafi w cel...
Powrót do góry
Saphie
Gość

PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry pomysł...
Powrót do góry
Vitani
Gość

PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogły by być punkty
kondycja
Siła
Celność
Szybkość
Doświadczenie

to jest moje zdanie... i zgadzam się z Ametist ^^
I powidzmy że każdy zaczynałby od 0 punktów i potyem je zdobywał... żeby było sprawiedliwie
np. doświadczenie, szybkość i kondycja mogłoby się zdobywać przy polowaniach
Celność przy treningach itd
Powrót do góry
Recus
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm ale jednak na każdym rpg jets tak ze zwykły lew nie wygra z przywódca, w koncu hierarcia w stadzie jest tak przywódcą jets zawsze najszilnijszy, jeszcze się nad tym zastanowię.

PUSTO o_O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ametist
Gość

PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ametist napisał:
Myślę, że na wyrównanym poziomie może być walka, jeśli walczą ze sobą: sekretarz, zastępca, medyk, wojownik, morderca i zwykły lew. Ewentualnie jeszcze matka.

Nie napisałam, że na wyrównanym poziomie będzie walka z przywódcą (chyba że walczy drugi przywódca). Przeczytaj uważnie mój post (zacytowany). ;)
Powrót do góry
Recus
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nie chodzi o przywódce, nobo przeciez zastepca jest napewno sliniejszy niż zwykły lew, tak jest wszedzie

PUSTO o_O
Powrót do góry
Ametist
Gość

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jeszcze zastępcę by wykluczyć z wyrównanej walki, i git.
Powrót do góry
Recus
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinno być tak jak jest. po to są w końcu rangi.

PUSTO o_O
Powrót do góry
Ametist
Gość

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rangi-srangi, że tak powiem :P A niby czym w kwestii siły ma się różnić taka matka od zwykłego lwa albo medyka, ke? Praktycznie NICZYM, chyba, że doda się te punkty.
Powrót do góry
Recus
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pon Lip 24, 2006 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwykły lew, raczej w wojnie nie będzie uczestniczył od tego jest wojownik. chcociaz nadtym pomyśle

PUSTO o_O
Powrót do góry
Shetani
Gość

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co będą te punkty czy nie?
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 1:01 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mal Ombre
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te, a może tak:
Lwiątko bedzie miało najmniej punktow z kazdej rzeczy, wojownik, morderca wiecej i tak im wieksza ranga tym wiecej punktow + mozna je zdobywac. A najlepiej do tego jeszcze pkt. doświadczenia.. Boże, mam w tym talent, ale potrzeba mi do tego 1-2 dni..

</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach