Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
PBF (włazić!!!)

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ametist
Gość

PostWysłany: Wto Lip 18, 2006 12:51 pm    Temat postu: PBF (włazić!!!) Odpowiedz z cytatem

Wpadłam na pomysł... Chodzi mi o PBF. =] Rpg w rpg xD Tyle, że teraz my będziemy razem tworzyć opowiadanie. Mam tylko dwa małe zastrzeżenia.
1. Pisanie w Wordzie. Mamy tutaj, jak się dowiedziałam, jedną dyslektyczkę, a może i jeszcze kogoś takiego. Nawet jeśli nie jesteście dyslektykami, to zauważyłam, że olewacie poprawną pisownię języka polskiego. Nie, to nie złośliwość z mojej strony, ale najzwyklejsza w świecie szczerość. Chciałabym, żebyśmy tworzyli w Wordzie, a później kopiowali tekst BEZ ŻADNYCH BŁĘDÓW, chyba, że interpunkcyjnych, na forum. Ta da da daam.
2. Pełne, porządne opisy. Chciałabym, żeby każdy z nas podczas tworzenia opowiadania nie "przerobił" przez przypadek charakteru czy wyglądu innego lwa. Dlatego proszę o porządne opisy, z których wiele można się dowiedzieć o wyglądzie i charakterze. Inna sprawa jest z historią- jeśli nie chcecie czegoś ujawniać ze swojej historii, to opiszcie tyle, ile inni mogą wiedzieć. To, co ma pozostać tajemnicą, nadal pozostanie.
Póki co, nie przedstawię historii, ponieważ chcę zobaczyć, czy użytkownicy (a przynajmniej większość) będą chcieli zagrać. Mam nadzieję, że tak.
A przy okazji, oto karta danych do wypełnienia.

Imię:
Kogo lubi:
Kogo nie lubi:
Wygląd:
Opis charakteru:
Historia:
Charakter: dobry/neutralny/zły
Stado:

To na razie tyle. Zgłaszajcie się!
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 8:45 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Recus
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przemyslę to

PUSTO o_O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mal Ombre
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Wto Gru 26, 2006 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, Simba.. zastanawiaj się :P
Imię: Salot
Stopień: Brat króla SLZ
Kogo lubi: jeszcze nikogo nie ma
Kogo nie lubi: jak wyżej
Wygląd: lew o ciemnym futrze, jego grzywa jest ciemnobrązowa
Opis charakteru: Salot jest zmienny, więc raczej nie da się opisac jego charakteru
Historia: to tajemnica.. w każdym razie jest bratem Simby
Charakter: raczej zły..
Stado: SZZ

</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kronos
Gość

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Kronos (Akumu-Gin -Srebrny koszmar)
Stopień: zastepca(w SLZ), dowódca morderców(SZZ)
Kogo lubi: nikogo
Kogo nie lubi: Simby i jego rodziny
Wygląd: szary lew o jasnej "masce" na pysaki i końwkach uszu, całe oczy błękitne
Opis charakteru: spokojny, troche tajemniczy, przepełania go ciemnosc...
Historia: urodziłem sie na LZ tak mi ojciec mówie.. ja sam nie wiele z tego pamietam, nigdy nie uważałem LZ za swój dom, wychowałem sie na Popielnych Ziemiach, zajmowala sie mną przybrana matka Jukii.. miałe przyszywane rodzeństwo.ojciec postanowił wrócic.. aj nie chciałem.. ale w końcu odeszłem z PZ... wstąpiłem do lwów z ZZ a ojciec LZ.. jednka opuściłęm ZZ i dołączyłem do LZ... mimo to nie czuje więzi z nikim z tad.. ani ordzina .. anie z innymi lwami...ojciec go w młodosci niedoceniał.. traktował neutralnie.. jednyna osobę za która gotów jest zginąc to Jukii. Popielne Ziemie- ziemie jest niczym popiół z tąd nazwa "pipielne ziemie" lwy z tą mają ciemne umaszczenie. jest to teren raczej niezbyt przyjazny.jest tutaj ciemnawo, za cięzkich chmur słonce z trudem sie przebija...
Charakter: neutralnie zły
Stado: wcześniej ZZ a teraz LZ
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach