Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Głęboka Jaskinia... Utopia myśli...Riki'ego
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Riki
Gość

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 9:54 pm    Temat postu: Głęboka Jaskinia... Utopia myśli...Riki'ego Odpowiedz z cytatem

wchodze do Mrocznych Grot, kręce sie po nich i znajduje głeboka ciemną jaskinie... kładne sie w sniej i zasypiam... musze wszystko przemyslec... tu nie powinien mnie nikt znalexdz...

Ostatnio zmieniony przez Riki dnia Nie Lip 16, 2006 10:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 1:44 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kira
Konto zawieszone

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wchodze po cicu widze Rikiego myślę"To sen "kładę sie tuż obok Rikiego i zasypiam
Riki
Gość

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czuje czyjoms obecnos, jednak sądze,że nikt tu mnie nie powinien znalesc nie otwieram oczu i spie dale...lekko sie usmiechem.. czujac znajomy zapach...
Powrót do góry
Kira
Konto zawieszone

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wtulam sie w Rikiego jestem teraz szczęśliwa lesz zaraz śni mi sie koszmar w nim Riki umiera a ja zostaje sama w tedy budze sie podnoszę sie lecz kładę sie spowrotem by nie obudzić Rikiego potem nie moge zasnać
Riki
Gość

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przytulam się do Kiry...czuje sie dobrze... jak kiedys... w pewnym momencie przestałem sie usmiechac... w mym snie pojawiła sie postac Athali, lwicy, którą kochałem i zabiłem...

Dodane po 6 minutach:

na jej widok cicho steknołem...i ruszyłem łbem...
Powrót do góry
Kira
Konto zawieszone

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Prawdziwą miłość ma sie tylko 1 a ja nią nie jestem -myśle-czemu to wszystko sie tak potoczyło??-myślę-Dlaczego ?? ja musze przed wschodem słońca wrócić do swej jaskini....a niedługo juz zejdzie słonce za 5 minut musze iść on nie moze mnie zauważyć-myślę wstaje całuje Rikiego i biegne cicho do siebie
Riki
Gość

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usmiecham się czumąc całusa,"to wszystko to moja wina"mysle'to wszystko nie powinno sie zdarzyc.. nie"przewróciłem sie na drugi bok"co mam uczynic..."mysle po czym wstaje i przeciągam sie"jest jakies wyjscie"mysle, patrząc w strone małego struzka swiatł, który jakos sie tu dostał... czuje znajomy zapach...
Powrót do góry
Kira
Konto zawieszone

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaglądam jeszce by zobaczyśczy spi okazje sie ze nie.Ide do wodopoju przy jaskini
Riki
Gość

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czemu ale nagle zaczyna przepełnac mnie gniew... nie potrafie odpowiedziec sobie co go spowodowało... zaczynam głosno ryczec i mocno sie tarmosic po jaskini... uderzam łapami o ściany, raniac sie... po czym całym ciałem... złosc przeardza sie we furie...
Powrót do góry
Kira
Konto zawieszone

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważam co się dzieje przybiegam co sił w łapach-Co ci jest?-pytampodchodząc całuje go -Uspokuj sie Riki wzystko dobrze-mówie-Kocham cie -mówie-uspokuj sie -mówie łagodnie
Riki
Gość

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spogladam na nią, w mych oczach widac chęc mordu, przymykam na chwile powieki po czym rycze głosno i uderzyłem mocno Kire łapą...
Powrót do góry
Kira
Konto zawieszone

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Juz wiem jak do tego doszło ale sama tego chciałam"-mysle i upadam na ziemie udaje nie żywą Riki nie dowie sie ze zyje chyba ze zechce by sie dowiedział
Riki
Gość

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po chwili spogladam na Kire-Kira... -mówie cicho- Kira!!-krzykąłem poczym podbiegłem do niej, jestem przerażony-nie... to nie moze byc prawda mówie patrząc na nia- nie...- mówie cicho tulac sie do niej.. po chwli znowu wpadam w gniew i zaczynam obijac sie o skały i uderzam je łapami, w oczach mam łzy...
Powrót do góry
Kira
Konto zawieszone

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widząc co sie dzieje przebudzam sie z szoku -Nie zrobisz tego !Nie uwolnisz sie tak łatwo odemnie !-krzycze ze łzami w oczach-Przestań!-mówie-Przestań!!-krzycze po czym padam na ziemie zemdlona
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 1:44 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Riki
Gość

PostWysłany: Nie Lip 16, 2006 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spogladam na Kirę, uspakajam się. podchodze do niej i kłade sie obok-przepraszam...- mówie kładac łeb
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach