Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Trening Teo
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Teo
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 12:24 pm    Temat postu: Trening Teo Odpowiedz z cytatem

Wchodzę. Siadam czekając na Sakarii.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:27 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sakarii
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodzę
- A więc jesteś. Zaczynamy od wiedzy teoretycznej. Co jest twoim celem i jakie uznajesz wartości?
Usiadłam i uważnie patrzyłam na Teo.
Powrót do góry
Teo
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Moim celem jest wspomódz ZZ w walce z LZ i zająć utracone wcześniej ziemie. Uznaję wartości takie jak Siła, Potęga, Zło nieczyste, lojalność i żądza krwi.
Powrót do góry
Sakarii
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobrze. Podaj kodeks i ostatnie wydarzenia na ZZ.
Powrót do góry
Teo
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Kodeks brzmi 1. Nieznajomość praw nie upoważnia do lżejszych kar. 2. Przywódca ma prawo ukarać za coś, co obraża godność stada lub przywódcy, nawet jeśli nie jest to ujęte w kodeksie. 3. Całkowicie zabronione jest pomaganie członkom jakichkolwiek stad oraz samotnikom (prócz Stada Złej Ziemi) w leczeniu ran bez zgody przywódcy. 4. Szpiegowanie dla innego stada, udzielanie komukolwiek spoza SZZ poufnych informacji jest również zabronione.
Ostatnie wydarzenia to turniej walk, sojusz z PZ, ulepszanie naszej armii i przygotowania do wojny z LZ.
Powrót do góry
Sakarii
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Błąd! Sojuszu jeszcze nie mamy. Nie wiemy czy wierzyć PZ, ale próbujemy stworzyć sojusz przeciwko LZ. A teraz pytanie. Co byś zrobił gdyby Mal Ombre kazał ci zabić bliską ci duszę? Zabiłbyś, czy przyłączył do niej?
Powrót do góry
Teo
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Bez wahania bym zabił. Nawet gdyby to była własna rodzina.
Powrót do góry
Sakarii
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnęłam się szyderczo.
- I właśnie takiej odpowiedzi potrzebujemy... Teraz teoretyczna wiedza w walce. Jakie masz umiejętności ataku i obrony, torturowania i wreszcie samego zabijania? Co trzeba zrobić i dlaczego?
Mówiłam z jadem w głosie.
Powrót do góry
Teo
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Atak i obrona. Atakować trzeba mocno, silnie i bezwzględnie, by zwalić przeciwnika z nóg. Trzeba tak atakować, by zadać jak najwięcej ran ciętych. Nie można się na chwilę poddać lub zmniejszyć ataku. W obronie ważne jest zablokowanie ciosów przeciwnika. Lew musi być zręczny i szybki w razie uniku. Torturowanie to jedna z lepszych metod wyciągania informacji. Oczywiście możemy robić z siebie słodkiego głupka w próbie wyciągania ważnych informacji, ale to się rzadko sprawdza. Przy torturowaniu zadajemy ciosy przeciwnikowi, który jest nie zdolny do ucieczki, czy obrony poprzez przywiązanie go łańcuchami. Trzeba robić takie rany fizyczne lub psychiczne, by więzień z bezsilności wydał potrzebne informacje. Zabijanie. Aby zabić przeciwnika trzeba pozbawić go powietrza, przegryźć tętnicę lub zadać śmiertelne rany. Pozbawić powietrza, czyli zablogować wszystkie drogi oddechowe i przeciwnika udusić.
Powrót do góry
Sakarii
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- hmm... większość masz opanowane. Teraz praktyka. Zaatakuj mnie.
Powiedziałam i wstałam. Czekałam na atak.
Powrót do góry
Teo
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstałem. Okrążyłem Sakarii i zaatakowałem od tyłu. Skoczyłem na nią. Wyciągnąłem pazury i wbiłem je w plecy. Zębami chwyciłem za kark. Próbowałem dotrzeć do tętnicy.
Powrót do góry
Sakarii
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrzuciłam Teo z pleców. Przygniotłam go do ziemi.
- Tylko na to cię stać!? Chcesz, by tobą pomiatano jak worek treningowy?!
Chwyciłam pyskiem jego szyję i wbiłam w nią zęby. Uścisk nie był mocny, ale go przyduszałam.
Powrót do góry
Teo
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekko się dusiłem. Walnąłem Sakę w brzuch tylnimi łapami. Zrzuciłem ją z siebie. Podniosłem się i skoczyłem na nią tym razem z przodu chwytając za szyję blisko tętnicy. Pazury wbiłem w jej ciało by mnie nie zrzuciła.
Powrót do góry
Sakarii
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walnęłam go łapą z wysuniętymi pazurami. Zrzuciłam go z siebie. Zrobił mi rany na ciele, ale nie przejmowałam się tym. Skoczyłam na niego i przewróciłam. Łapami przytrzymałam jego kończyny by nie mógł się ruszyć i wbiłam kły w szyję.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:27 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Teo
Gość

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wgryzłem się w jej pysk. Uwolniłem przednie łapy spod jej łap i zadawałem jej rany na karku.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach