Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
_Decyzje Przywódcy_

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sherkhan
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 9:11 am    Temat postu: _Decyzje Przywódcy_ Odpowiedz z cytatem

Od dnia 20-25 prawdopodobnie nie będzie mnie w domu. W razie kłopotów pisać do Vieny.
Powód: wyjeżdzam nad morze do Łeby, ale nie martwcie się to tylko pięć dni. Jak wrócę uzupełnię wszystkie zaległe sprawy.

EDIT: sprawa już nieaktualna

Dodane po 310 godzinach 42 minutach:

Nie będzie mnie do poniedziałku. Od dzisiaj. Wyjeżdżam do babci, sprawy stada pozostawiam jak poprzednio w łapach Vieny.

"Czasem mam ochot? z?apa? Ci? za gard?o,
Nie puszcza? gdy si? szarpiesz
I ujrze? twe opadaj?ce na ziemi? cia?o."

"Gdy umierasz,
Nie wiesz, ?e jeszcze kiedy?
Trafisz na ten ?wiat
Odchodzisz daleko nie wiedz?c,
?e przed tob? jeszcze wieczna droga"

"Nie bój si? cieni,
One ?wiadcz? o tym,
?e gdzie? jest ?wiat?o."

Je?li chc? nas pokona?
To my ich zabijemy
Je?li chc? nas oszuka?
To my ich og?upimy
To koniec wszelkich nadziei
To stado P?on?cej Ziemi!

By Farrel

Ostatnio zmieniony przez Sherkhan dnia Pon Mar 16, 2009 1:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 8:56 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sherkhan
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Sro Gru 24, 2008 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[center]UWAGA[/center]

Każdy lew, który ma rangę mordercy musi zapisać się na szkolenie, aby tą rangę zatrzymać. Doszłem do wniosku, że mimo iż macie dobrą rangę, co niektórzy i tak mają za mało i chcę więcej.
Tak więc lew z rangą mordercy musi przejść szkolenie, aby tą rangę zatrzymać inaczej zostanie zdegradowany do rangi członek stada.
Radzę się do tego dostosować. Narazie nie daję ograniczenia czasowego.

"Gdy umierasz,
Trafisz na ten ?wiat

"Nie bój si? cieni,
One ?wiadcz? o tym,
?e gdzie? jest ?wiat?o."

Je?li chc? nas pokona?
To my ich zabijemy
Je?li chc? nas oszuka?
To my ich og?upimy
To stado P?on?cej Ziemi!

By Farrel

Powrót do góry
Björn
Gość

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakaz pomocy Lwioziemcom w jakichkolwiek przypadkach!
ZG i ZZ póki co dają nam żyć. Nie psujmy tego. Żadnych 'przyjacielskich' kontaktów z LZ. Ewentualnie pomagać Złym i Złotym, Lwioziemców można jedynie przeciągać na naszą stronę.
Jeśli ktokolwiek zauważy sytuację w której PZ'owiec, ma obowiązek natychmiast powiadomić o tym mnie bądź Xan'a.
Uwaga, podobne zdarzenia będą traktowane jak zdrada, gdzie kara śmierci nie zostanie odwołana.

Kolejnym 'zadaniem' wszystkich Płonących to rozmowa z samotnikami. Miła, zachęcająca do dołączenia do PZ. Potrzebujemy nowej krwi, nie pozwólmy zniszczyć PZ.
I jak to ktoś ładnie ujął, nie bójcie się posiadania dzieci.
Powrót do góry
Sherkhan
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIELKIE ZMIANY....

I: Po rozmowie z Montaną doszliśmy do wniosku, że JA będę drugim przywódcą w stadzie tak jak za starych, dobrych czasów. Montana bowiem szybko nie wróci w nasze progi, a ktoś musi w Płonącej Ziemi jako tako sprawować władzę.

II: Do JASNEJ CHOLERY! Co to ma być, forum liczy AŻ dwudziestu siedmiu członków, a zaledwie pięć góra sześć Płonących wchodzi na forum z czego dwóch lub trzech nawet nie raczy udzielać się w sprawach stada. Weźcie się za siebie bo w przeciwnym razie nie ręczę za siebie.

III: Od niedzieli zacznie funkcjonować nowy, wymyślony przeze mnie osobiście system w celu zachęcenia was lenie do jakiegokolwiek udzielania się w stadzie i nawet MARNEJ gry w postaci napisania kilku nawet tych dwóch zasranych postów w ciągu dnia.
Będzie on polegał na tym, że każdego dnia KAŻDY Płonący, który był na forum i pisał jakiekolwiek posty będzie musiał w specjalnym temacie: "AKTYWNOŚĆ" napisać, że był obecny tego dnia na forum.
Za każde siedem dni aktywności Płonący będzie otrzymywał plusa. Natomiast cztery uzbierane plusy będą automatycznie zamieniane przeze mnie na 2pkt doświadczenia.
Mam nadzieję, że to was jakoś zmobilizuje bo naprawdę nie mam pojęcia jak ruszyć wasze wyleniałe zady.

IV: Od niedzieli przez całe dwa tygodnie każdy gracz:
a)Który jest aktywny na forum ma czas zacząć bardziej się starać oraz być naprawdę aktywnym w stadzie by tym samym zdobyć wyższą rangę.
b)Który nie był aktywny dosyć długo, a teraz od niedzieli zacznie grać i się udzielać w stadzie utrzyma swoją obecną rangę.
c)Który nadal nie będzie się udzielał zostanie zdegradowany do MORDERCY i będę miał głęboko w dupie jego żale. Zacznie się udzielać, przeprowadzę mu szkolenie na wyższą rangę i koniec.

To by było na razie tyle. Dzięki za uwagę, a lenie niech się wezmą do roboty bo im życie zatruję.
Vader.

"Gdy umierasz,
Trafisz na ten ?wiat

"Nie bój si? cieni,
One ?wiadcz? o tym,
?e gdzie? jest ?wiat?o."

Je?li chc? nas pokona?
To my ich zabijemy
Je?li chc? nas oszuka?
To my ich og?upimy
To stado P?on?cej Ziemi!

By Farrel

Powrót do góry
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłaszam niniejszym, że sojusz z SZG został zerwany. Obowiązuje nas obecnie jedynie sojusz z SZZ.
</center>

Avatar (c) lineart - Malaika4, kolor - KamiLionheart, t?o - MaximeCourty / KibakiProductions
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 8:56 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Frey
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowym przywódcą został mianowany Aemilius! Miejmy nadzieję, że będzie dobrze spełniał swe obowiązki.
</center>

Avatar (c) lineart - Malaika4, kolor - KamiLionheart, t?o - MaximeCourty / KibakiProductions
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach