Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Jaką masz postawę życiową?

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Zmiany i regulacje -> Ankiety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jestem:
optymistą
33%
 33%  [ 3 ]
zazwyczaj optymistą, ale mam chwile załamania
33%
 33%  [ 3 ]
realistą
0%
 0%  [ 0 ]
pesymistą
0%
 0%  [ 0 ]
sam/a nie wiem / trudno określić
33%
 33%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 9

Autor Wiadomość
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 6:16 pm    Temat postu: Jaką masz postawę życiową? Odpowiedz z cytatem

Hm?

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 7:01 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazeatu Shahaz
Gość

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... Nie wiem co wybrać. Zazwyczaj żyję chwilą, na przykład jeśli chodzi o szkołę- wiem, ze będę mieć awanturę jak do niej nie pójdę, ale nie myśle o tym, zazwyczaj w takich chwilach przekonuje sama siebie, że mi to wszystko wisi, nic nie muszę.
Zazwyczaj jestem optymistką, ale gdybym miała określić moje samopoczucie na co dzień, oraz to, w jakich kolorach widzę świat, wybrałabym kolor szary. To zapewne przez to, że ludzie wokół mnie wyprowadzają mnie z równowagi (dzisiaj wyprowadziłam się z domu dzięki mojemu ojcu), tylko wymagają a wsparcia z ich strony zero.
Dochodzi jeszcze do tego myśl, zwykle spowodowana mangą/anime, która brzmi mniej więcej "moje życie jest puste, bez sensu" (zazwyczaj chodzi o to, że tęsknię za niektórymi postaciami, takimi, które chciałabym, żeby były obok mnie i chociaż przez jakiś czas wspierały).
Do tego dorzucić szkołę i mój olewczy stosunek do wszystkiego.
Ale i tak zawsze kończę na myśli w stylu "przyjdzie czas na wszystko, spotkam tego jedynego, nie będę szukać na siłę; obcy ludzie- nauczyciele, znajomi z neta, albo przypadkowe osoby na czacie- oni bezinteresownie pomogą; przyjdzie czas że opuszczę rodzinny dom i będę wreszcie mieć spokój". Optymistycznie, nie?

Ludzie, podsumowując, jestem cholernym egoistą, olewaczem, introwertykiem, za bardzo ufam ludziom, wierzę w przeznaczenie i że wszystko samo się zrobi.
Wiec nie wiem kim jestem.
Raczej nie nazwałabym tego optymizmem, a pesymizmem na pewno nie.
A, i pewnie moja wypowiedź w ogóle nie ma zwiżzku z tematem, ale dzisiaj jakoś tak mam, że wszystko co mówię/piszę nie trzyma się kupy soł... Domyślajcie się o co mi chodziło.
Powrót do góry
Mogrim
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem typowym optymistą, niezależnie od tego co się w życiu wydarzy i co może mnie spotkać. Zawsze twierdzę że każde doświadczenie nas czegoś uczy i stawia przed nami wyzwania, bo wszakże pokonywanie życiowych przeszkód i radzenie sobie z losem, nadaje naszemu życiu swoistego smaku i koloru. Bez tych rzeczy - i przykrych i radosnych - nasze życie było by puste, a grunt to się nim cieszyć, bo życie mamy tylko jedno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Zmiany i regulacje -> Ankiety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach