Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Coś o mnie-Karai

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> My Naprawdę
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karai
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 12:27 pm    Temat postu: Coś o mnie-Karai Odpowiedz z cytatem

Dopiero się zarejestrowałam,ale chciałabym się przedstawić. :D

To tak. Moje prawdziwe imię to Zuzanna, które nie za bardzo mi się podoba. Postanowiłam dać tutaj nick Karai, bo nie wiem dlaczego, ale po obejrzeniu TMNT, gdy byłam młodsza, uwielbiam to imię. W tym roku kończę 15 lat (niestety w grudniu dopiero). Pochodzę z województwa kujawsko-pomorskiego, a dokładniej to z Bydgoszczy. Uwielbiam "Króla Lwa", choć moi znajomi uważają, że powinnam przestać się tym interesować, bo niby już jestem za stara na takie coś. Dla mnie to kompletna bzdura, dlatego też nie afiszuję się ze szkicami odtwórczymi przy nich. Lubię także słuchać gatunków muzycznych takich jak metal, rock, no i czasem pop, jak mi się coś spodoba. Moimi ulubionymi zespołami są Nickelback, Lordi i Sabaton. W szkole bardzo dobrze radzę sobie z chemią, matematyką i biologią, choć z fizyką jest o wiele gorzej.

Jak na razie to chyba wszystko, co mogłam tu napisać. Jeśli chciałby ktoś dowiedzieć się czegoś jeszcze, czego tu nie zamieściłam, to może napisać na dole lub na PW.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 10:48 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się znajomymi. Przez całe gimnazjum na mnie i na Shun dziwnie się patrzono, bo siedziałyśmy na infie na KL, a na pozostałych lekcjach bazgrałyśmy lewki i inne takie. Teraz jestem w liceum i już nikogo to nie rusza, chociaż nie mam w klasie ani jednej osoby z poprzedniej klasy. (;

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Nazeatu Shahaz
Gość

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha, KL w szkole średniej na jednej czy dwóch lekcjach w tygodniu to nic xD Co ja mam powiedzieć, jak dziennie mam średnio 4-5 godzin przedmiotów zawodowych, czyli praca z komputerami xD A jestem uzależniona od Howrse lol, przyznaję się. Wtedy się na mnie dziwnie patrzą albo krzyczą, żebym wyłączyła koniki bo im net muli (jak grają w Halo).

...
xD

A tak poza tym, to Fel ma rację- bierz przykład z naszych polityków, oni są mistrzami olewczego nastawienia w stosunku do wszystkiego, no chyba, że własnego tylca. Bycie egoistą bardzo pomaga w życiu (czego dowodem jestem ja, zatwardziały introwertyk i osoba mająca swoje własne zdanie na każdy temat, którego nic a nic nie ruszy, no chyba, że jakaś miła, fikcyjna osoba, która do mnie przemówi xD Anime i manga zmienia ludzi). C:
Powrót do góry
Karai
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to ja chyba coś za bardzo czasem przejmuję się innymi,ale teraz chyba przestanę.Od kolegów z okolicy,raczej wolę tych co poznałam na jakimś forum ;D Są lepsi i bardziej wyrozumiali,nie wiem dlaczego.

Siedzę też i piszę na forum,tej nowej gry Słodki Flirt xD

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> My Naprawdę Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: