Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
U Darkisiowej~

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Avatarnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darkned
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2012 10:11 pm    Temat postu: U Darkisiowej~ Odpowiedz z cytatem

So.. nie wiem, co mnie wzięło, by rysować avatary, co wymaga *khy khy* wysiłku i poświęcania mojego cennego czasu, a -jak już niektórzy chyba wiedzą xD- nie jestem osobą pracowitą i specjalnie pałającą chęcią do roboty xD. No ale raz kozie śmierć, zobaczymy, czy wypali XD Może to zagoni mnie bardziej do roboty.

No więc.. Zacznijmy od mojego zacnego regulaminu.

<center>~1. Nie na chama - po jednym zamówieniu następuje STOP, dopóki nie dam skończonej pracy. Zamówienia, które są niezgodne z tym punktem zostaną po prostu zignorowane.

~~2. Nie wiem, ile czasu zajmie mi wykonanie pracy. To zależy od chęci, weny, a przede wszystkim czasu. A więc CIERPLIWOŚCI

~~~3. Nikt nie wie, jak dokładnie będzie wyglądać praca, więc pozwalam, na to, by w niepewnych podpunktach w formularzu poprosić, bym to ja wybrała np pozę dla lwa/lwicy/lwiątka itp.

~~~~4. Wszelkie uwagi na temat wykonanej pracy MILEWIDZIANE

~~~~~5. Proszę również o wypełnienie prawidłowo pola "Autor avatara/sygnatury", jeżeli ewentualnie praca zostanie wykorzystana do tego celu xD

I najważniejsze.. Nie mam jakichś super wielkich umiejętności plastycznych, więc proszę to uszanować. Staram się i rysuję dla przyjemności

Amen :D </center>

Przykładowa praca dla Padme

No to teraz formularzyk~

Kod:
1. Dla kogo ma być wykonany art?:
2.Opis wyglądu:
3.Ma być tło (trawka, horyzont)/bez tła(sama postać, wycięta)/białe tło(nie muszę tłumaczyć)?:
4.Opis tła (jeżeli ktoś się na nie zdecydował, jeżeli nie, to ominąć):
5.Poza (siedzi, leży itp):
6. Krótki opis charakteru:
7.Uwagi:

Z góry dziękuję Wszystkim, którzy tu zamówią <3

You ask me, who I am? Well ... the answer is simple. I am your shadow, the bane of the night, your biggest nightmare. I'll kill you with your wounded soul, you will not remember anything. You will be my servant, night raven.
Uprisings... to die again
<td></td></td></center></table>
Mój kolor moderowania

Darkned: "KTO ZJAD? MOJE CIASTKO?!" Shad: "wtf?"
Karta Postaci

Logo (c) KamiLionHeart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 8:39 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alayike
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Dla kogo ma być wykonany art?: Dla mnie :D
2.Opis wyglądu: A więc cóż, jak obecny avek. jasna sierść, wokół oczu ciemniejsza. Oczy niebieskie, nosek ciemny. Reszta wedle uznania :D
3.Ma być tło?: Hm... A mogę wersję bez tła i z tłem typu sawanna? Czyli jakaś trawka w tle ładne niebo :D
4.Opis tła: No to jeśli się da - trawka, jakiś kamulec może się napatoczyć, drzewko także. Niebo błękitne oczywiście.
5.Poza: Hm... a to już stawiam na twą kreatywność. Może siedzieć, leżeć, nawet tańczyć, mi to wsio rybka XD
6. Krótki opis charakteru: Cóż, to lwiątko ma miesiąc więc póki co wiadomo tyle, że jest ciekawskie świata, dosyć spokojne w porównaniu do innych, odważne i hm... lubi się skradać i polować!
7.Uwagi: Brak. Jedynie życzę powodzenia i duuużego pokładu weny :D
Powrót do góry
Darkned
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okej, niedługo zabiorę się do pracy.
You ask me, who I am? Well ... the answer is simple. I am your shadow, the bane of the night, your biggest nightmare. I'll kill you with your wounded soul, you will not remember anything. You will be my servant, night raven.
Mój kolor moderowania

Karta Postaci

Logo (c) KamiLionHeart
Powrót do góry
Darkned
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2012 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, ale pracę gotową dam trochę później, bo obecnie mam mały problem z moim tabletem, który odmawia posłuszeństwa >> Dam sam szkic, żeby nie było, żebyś się nie niecierpliwiła xD

http://images49.fotosik.pl/1445/7cb780af7be19932gen.jpg Dam znać, jak dam kolor >>

Mój kolor moderowania

Karta Postaci

Logo (c) KamiLionHeart
Powrót do góry
Alayike
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2012 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny :D
Spokojnie, ja mam cierpliwości co niemiara ;)
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 8:39 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dream
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2012 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Dla kogo ma być wykonany art?: Dla mnie
2.Opis wyglądu: Grube, mięciutnie futerko, kolor złoty + tygrysie paski
3.Ma być tło (trawka, horyzont)/bez tła(sama postać, wycięta)/białe tło(nie muszę tłumaczyć)?: Tło może być trawiaste, lub wodne. Jak można w obu wersjach.
4.Opis tła (jeżeli ktoś się na nie zdecydował, jeżeli nie, to ominąć): -
5.Poza (siedzi, leży itp): Najlepiej leży
6. Krótki opis charakteru: Dream jest jeszcze bardzo młody. Jego charakter jest bardzo różnorodny, wyklucza jednak chamstwo i debilizm
7.Uwagi: Nie wiem, czy uda Ci się narysować te paski więc jeżeli będą sprawiały większą trudność nie rysuj ich.

Avatar (c) http://adoptaliger.webs.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Avatarnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: