Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Aqua

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Karty postaci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aqua
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 11:56 am    Temat postu: Aqua Odpowiedz z cytatem

Miano*: Mama nadałą mi imię Souri. Dopiero później, po naszej rozłące zmieniłam je na Aqua.
Rodzina: Kochająca matka : Taida, Dwaj bracia bliźniacy : Lillo i Zeph
Stado: Cienista Ziemia
Charakter: Mój charakter jest bardzo zmienny. Umiem być posłuszna tak samo dobrze co umiem walczyć o swoje. Dla przyjaciół mogę być miła, uprzejma i być pewną „podporą” . Dla wrogów zaś zła, opryskliwa i okrutna. Zawszę bronię słabszych, nawet jeśli w tej obronie mam marne szansę. Czasem lubię pobyć sama, nie stronię jednak od przebywania w gronie bliskich. Jedynym moim minusem jest to że ja ... nie umiem zabijać. Wiem, że to straszne, żeby lew ze stada Cienistych nie umiał zabijać, ale ja już na to nic nie poradzę. W walkach, owszem mogę uczestniczyć i kogoś ranić, zabijanie jednak zostawię reszcie stada.
Opis wyglądu: Mam białe futro, które zdecydowanie mnie wyróżnia spośród innych lwów. Na głowie jest też duża, rosła grzywka, którą mógłby się poszczycić nie jeden lew w moim wieku. Oczy mam duże i złote. Jestem dość duża, co nie wyklucza zwinności. Mam silne łapy oraz pazury.
Słabe strony: Jestem młoda i niedoświadczona. Mimo takiego wieku nie umiem walczyć jak prawdziwy lew. Dlaczego ? Nikt mnie nie nauczył. Nie miałam też wzoru do naśladowania. Dopiero teraz się to zmieniło. Działam pod wpływem impulsów. Gdyby nie to zapewne długo bym nie pożyła.
Mocne strony: Mam bardzo silne, wytrenowane mięśnie. Do tego dochodzą niełamalne pazury. Dlaczego właśnie takie ? Gdy jeszcze nie miałam domu i błąkałam się po świecie, by obronić się przed hienami drapałam kamienie, które wzmocniły moją brąń. Dzięki temu nie jedną hienę pogoniłam z mojego terytorium.
Historia: Moja historia jest długa i zróżnicowana. Nawet moje imię ma swoją historię. No ale zacznijmy od początku. W tamtych czasach nazywałam się Souri. Urodziłam się daleko stąd, na nieznanych ziemiach. Miałam dwójkę rodzeństwa : Lillo i Zepha. Byliśmy bliźniakami. Nasza mama nosiła imię Taida. Imię ojca zna tylko ona. Dlaczego ? Ponieważ był to tylko zwykły kobieciarz, który gdy zrobił swoje odchodził do innych. Owszem, nie popieram tego lecz to jego życie. Nie będę mu dyktować co ma robić. Skoro wybrał tą, a nie inną ścieżkę - to jego sprawa. Wracając do tematu : Często bawiłam się z rodzeństwem jak i z mamą. Pewnego dnia było bardzo gorąco – temperatura wynosiła aż 50 stopni w cieniu. Wraz z Lillo i Zephem postanowiliśmy się nieco ochłodzić. Wybraliśmy rwący strumień wody znajdujący się nieopodal naszego domu. Lillo wskoczył pierwszy, zanurkował i z powrotem się wynurzył. Potem do wody wszedł Zeph. I jemu się nic nie stało. Przyszła kolej na mnie. Wskoczyłam do potoku z wielkim pluskiem. Bawiliśmy się przez bardzo długi czas. Wreszcie, gdy przyszedł czas na wyjście na brzeg zakończyliśmy zabawę. Po wejściu na twardy ląd byliśmy przemoczeni od czubka głowy po końcówki łapek. Aby mieć bliżej do domu poszliśmy wzdłuż wody. Weszliśmy na wzniesienie; teraz do potoku (w dół) mieliśmy jakieś 5 m. „Orientuj się” krzyknął do mnie Zeph, a potem mnie popchnął. „Hej !” powiedziałam i odpowiedziałam ciosem na cios. Byliśmy już niedaleko. Widzieliśmy już mamę. Wtem ruszyło na nas stado wołów pasących się niedaleko. Zaczęliśmy uciekać. „Musimy się rozdzielić !” wrzasnął Lillo „ Wtedy będzie trudniej im nas zabić !”. Był to istotnie dobry pomysł. Zgodnie z pomysłem rozdzieliliśmy się. Ja byłam najbliżej skraju potoku. Bawoły zaczęły spychać mnie coraz bliżej owej krawędzi. Jeden z nich próbował popchnąć mnie rogami jednak uniknęłam ciosu. Byłam tuż, tuż przepaści. Nagle jeden z kamieni osunął mi się z pod łapy. Zaczęłam spadać. „Aaaaa!!!” dało się słyszeć krzyk, a potem cisza. Wpadłam do wody. Potok w tym miejscu był naprawdę rwący. Złapałam się kamienia, który wystawał z dna. Nic to nie dało, przez wodę był bardzo śliski więc zaraz ześlizgnęły mi się łapy. Płynęłam tak i płynęłam nie wiem ile. Byłam wtedy jeszcze bardzo mała (ok. 3 miesięcy) i nie umiałam pływać toteż się topiłam. W końcu straciłam przytomność. Ktoś mnie wyciągnął. Jakaś lwica. Później przedstawiła się jako Ate. Dzięki niej żyję i stanę się lepszym lwem odkąd przyjęła mnie do stada i zaufała.
Inne : Uwielbiam wyzwania. Pamiętam pewne zdarzenie, które potwierdza moją siłę już w najmłodszych latach. Mam czerwono - zielono - niebieskie piórko papugi. Wygląda ono dokładnie tak samo jak piórko Ray'a. Bawiłam się wtedy z braćmi w łowców. Próbowaliśmy złapać pewną papugę, która przemądrzale się zachowywała. Siedziała dość nisko - może 1,5 m nad ziemią. Pewna siebie nawet nie pomyślała, ze możemy zrobić jej krzywdę. Skoczyłam więc i pazurami przytrzymałam jej ogon. Podczas mojego spadania piórko wyrwało się ptakowi z ogona. Jest to teraz moje pierwsze "trofeum" ukazujące siłę w tym co małe.

[center]Oto ja, jestem tu. Zawo?a? mnie ten ?wiat, zaufam mu. Oto ja. Nabieram si?, w tym miejscu gdzie wiem, ?e b?d? ?y?. To ?wiat nowy, to pocz?tek. Trzeba ?y? i próbowa? snu? ten w?tek. To mój pierwszy dzie? na Ziemi, która czeka na mnie. Oto ja. Oooo! To ?wiat nowy, to pocz?tek. Trzeba ?y? i próbowa? snu? ten w?tek. To mój pierwszy dzie? na Ziemi, która czeka na mnie. Oto ja.[/center]

Avatar (c) Lineart - Malaika| Pokolowane przeze mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 8:45 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Karty postaci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach