Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
ACTA, SOPA, PIPA

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Darkned
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Pią Sty 20, 2012 10:36 pm    Temat postu: ACTA, SOPA, PIPA Odpowiedz z cytatem

http://di.com.pl/news/30776,0,ACTA_delegalizacja_wyszukiwarek_i_co_jeszcze.html

http://bob.salon24.pl/383098,sopa-pipa-acta-a-po-co

http://www.tvn24.pl/0,1732146,0,1,polska-podpisze-kontrowersyjne-acta-wolnosc-sieci-zagrozona,wiadomosc.html

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Jak myślicie, internet przestanie być prywatny, Polska podpisze porozumienie już niedługo?

You ask me, who I am? Well ... the answer is simple. I am your shadow, the bane of the night, your biggest nightmare. I'll kill you with your wounded soul, you will not remember anything. You will be my servant, night raven.
Uprisings... to die again
<td></td></td></center></table>
Mój kolor moderowania

Darkned: "KTO ZJAD? MOJE CIASTKO?!" Shad: "wtf?"
Karta Postaci

Logo (c) KamiLionHeart
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:31 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurfa Darkned, teraz USA to ja mam za gorsze plemię od Niemieckich faszystów, którzy ludzi na mydło przerabiali w czasie wojen światowych.
Dlaczego? Dlatego że zorganizowali najazd na wolność, w czasach które dotyczą mnie (bezpośrednio) i mojego życia.
Megavideo. com już zamknęli, nasza polska TV jest sto lat za Afryką, docierają do nas tylko nieliczne nowości komercyjnego czasoumilacza, seriale z opóźnieniem o 4 sezony, albo wcale.
Masa Anime do nas nie dociera, w ogóle, na podstawie czego Amerykańce zafajdane maja prawo decydować o wolności? Bo są jednym z 3 największych mocarstw dyktujących prawa na świecie? To ja wam powiem uj wam w oko, pasztety z zachodu!
Afryke z ropy okradają, resztę świata terroryzują zamykaniem stron internetowych. Dyktują ceny i zawartość sieci!
To nie Bin Laden był terrorysta wszech czasów, tylko prezydenci Ameryki, w tym także "diabeł Obama" ( :D).

Ameryka, ich osiągnięciem nie jest wolność, tylko praca nad dominacją w tym świecie, niczym nie różnią się od Rosji którą ciągle usiłują oczerniać. A my z tą zachodni kupą trzymamy, przechodząc tym samym smrodem.
Dlaczego USA ma prawo decydować o globalnych zasobach internetowych? Czyżby była ich właścicielem? Dlaczego do głosu nie dopuszczono reszty świata?
No ja pierdziele, walczyłam o prawa autorskie, ale to nie ma nic z nimi wspólnego!
Dlaczego? Bo liczą sie tylko wielkie koncerny! Mamona, nie prawdziwa idea!

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Padme
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuźwa zapowiadali, że zabirorą się za "oczyszczanie" internetu ze stron, które nielegalnie zamieszcają np. filmy.

A co jeśli w polsce nie ma filmów, czy seriali, które posiada USA? Amerykańce ryja cieszą, że nie będzie hakerstwa w sieci, bo gówno ich obchodzi wolność internetowa. Są filmy, seriale, których w polsce nie da się kupić. A takie Megavideo Ci je udostępnia. Tylko jebani urzędnicy srają na inne państwa, bo oni mają a inni nie muszą mieć. Bo co to nie Stany.

Polska pewnie podpisze, bo liże Amerykańcą dupę. Jednak dla mnie powinni się nie zgodzić i choć ten jeden raz postawić się temu mocarstwu, co na pewno się nie stanie, bo jak?! Przecież to USA jest! Pan i władca tego świata na czele z Rosją.
Cytat:

Niech im Yellowstone wyjebie w powietrze ~Kami

<tr>
<td>When she was just a girl
She expected the world
But it flew away from her reach, so
She ran away in her sleep
And dreamed of
Para-para-paradise, Para-para-paradise, Para-para-paradise
Every time she closed her eyes

When she was just a girl
She expected the world
But it flew away from her reach
And the bullets catch in her teeth
Life goes on, it gets so heavy
The wheel breaks the butterfly
Every tear's a waterfall
In the night the stormy night she'll close her eyes
In the night the stormy night away she'd fly...
</td><td></td></center></table>
Legend says, when you can't sleep at night, It's because you're awake in someone else's dream.
FOREVER DARK LADY
G?oS.

Logo (c) Oxena
Powrót do góry
Aqua
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Wto Mar 20, 2012 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam super wieści, które ucieszą wszystkich ! Jestem trochę dalej w przeszłość i powiem wam, że Tusk nie tylko, że zostawił ACTA w spokoju to jeszcze namawia inne kraje, by się z niej wycofały ! Juhu !
[center]Oto ja, jestem tu. Zawo?a? mnie ten ?wiat, zaufam mu. Oto ja. Nabieram si?, w tym miejscu gdzie wiem, ?e b?d? ?y?. To ?wiat nowy, to pocz?tek. Trzeba ?y? i próbowa? snu? ten w?tek. To mój pierwszy dzie? na Ziemi, która czeka na mnie. Oto ja. Oooo! To ?wiat nowy, to pocz?tek. Trzeba ?y? i próbowa? snu? ten w?tek. To mój pierwszy dzie? na Ziemi, która czeka na mnie. Oto ja.[/center]

Avatar (c) Lineart - Malaika| Pokolowane przeze mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:31 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazeatu Shahaz
Gość

PostWysłany: Sro Mar 21, 2012 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: