Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Zgłoszenia do Stada Lwiej Ziemi
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Zgłoszenia -> Zgłoszenia do Stada z Lwiej Ziemi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ray
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 1:23 am    Temat postu: Zgłoszenia do Stada Lwiej Ziemi Odpowiedz z cytatem

<center>Regulamin Stada Lwiej Ziemi

<w budowie>

Imię:
Charakter:
Dlaczego tu?:
Ozdoby i ich pochodzenie:
Urodzony w LZ, czy nowy?

Regulamin przeczytany i podpisany?:
Przeczytany opis stada i jego regulamin?:

Przypomnienie!

* Nie wystarczy samo zgłoszenie się. Trzeba jeszcze przeprowadzić fabularną rozmowę z królem stada bądź jego zastępcą. Po całej procedurze i zgodzie króla będziecie pełnoprawnymi członkami stada.

Życzę udanej gry!

Kod:
[b][u][color=#f03c00]I[/color][color=#f05a00]m[/color][color=#f07800]i[/color][color=#f09600]ę:[/color][/u][/b]
[b][u][color=#f03c00]W[/color][color=#f05a00]i[/color][color=#f07800]e[/color][color=#f09600]k:[/color][/u][/b]
[b][u][color=#f03c00]Hi[/color][color=#f05a00]st[/color][color=#f07800]or[/color][color=#f09600]ia:[/color][/u][/b] (co najmniej 5 zdań złożonych)
[b][u][color=#f03c00]Ch[/color][color=#f05a00]ar[/color][color=#f07800]ak[/color][color=#f09600]ter:[/color][/u][/b] (co najmniej 5 zdań złożonych)
[b][u][color=#f03c00]Dla[/color][color=#f05a00]cze[/color][color=#f07800]go t[/color][color=#f09600]u?:[/color][/u][/b]
[b][u][color=#f03c00]Ozdob[/color][color=#f05a00]y i ich[/color] [color=#f07800]pocho[/color][color=#f09600]dzenie:[/color][/u][/b]
[b][u][color=#f03c00]Urodz[/color][color=#f05a00]ony w L[/color][color=#f07800]Z, czy[/color] [color=#f09600]nowy?[/color][/u][/b]

[b][u][color=#f03c00]Regulami[/color][color=#f05a00]n przeczy[/color][color=#f07800]tany i pod[/color][color=#f09600]pisany?:[/color][/u][/b]
[b][u][color=#f03c00]Przeczyta[/color][color=#f05a00]ny opis sta[/color][color=#f07800]da i jego re[/color][color=#f09600]gulamin?:[/color][/u][/b] (do momentu pojawienia się nowego opisu i regulaminu nie odpowiadać na pytanie)]ę:[/color][/u][/b]
[b][u][color=#f03c00]W[/color][color=#f05a00]i[/color][color=#f07800]e[/color][color=#f09600]k:[/color][/u][/b]
[b][u][color=#f03c00]Hi[/color][color=#f05a00]st[/color][color=#f07800]or[/color][color=#f09600]ia:[/color][/u][/b] (co najmniej 5 zdań złożonych)
[b][u][color=#f03c00]Ch[/color][color=#f05a00]ar[/color][color=#f07800]ak[/color][color=#f09600]ter:[/color][/u][/b] (co najmniej 5 zdań złożonych)
[b][u][color=#f03c00]Dla[/color][color=#f05a00]cze[/color][color=#f07800]go t[/color][color=#f09600]u?:[/color][/u][/b]
[b][u][color=#f03c00]Ozdob[/color][color=#f05a00]y i ich[/color] [color=#f07800]pocho[/color][color=#f09600]dzenie:[/color][/u][/b]
[b][u][color=#f03c00]Urodz[/color][color=#f05a00]ony w L[/color][color=#f07800]Z, czy[/color] [color=#f09600]nowy?[/color][/u][/b]

[b][u][color=#f03c00]Regulami[/color][color=#f05a00]n przeczy[/color][color=#f07800]tany i pod[/color][color=#f09600]pisany?:[/color][/u][/b]
[b][u][color=#f03c00]Przeczyta[/color][color=#f05a00]ny opis sta[/color][color=#f07800]da i jego re[/color][color=#f09600]gulamin?:[/color][/u][/b] (do momentu pojawienia się nowego opisu i regulaminu nie odpowiadać na pytanie)

Osoby przyjmujące do stada:
~ Ray

Zgłoszenia mogą ulec zmianie o czym będziemy informować na bieżąco.
Aktualizacja: 8 styczeń 2012, Ray

</center>

Ostatnio zmieniony przez Ray dnia Pią Sty 13, 2012 6:17 pm, w całości zmieniany 11 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:56 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ainu
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Ainu.
Historia: (co najmniej 5 zdań złożonych) Ainu urodziła się na Lwiej Ziemi, u stóp Lwiej Skały. Zawsze była jednak drugoplanową postacią, ponieważ była samicą, jedną ze słabszych z miotu, nie wywyższającą się. Pewnego dnia postanowiła jednak coś w życiu przeżyć, osiągnąć. Wymknęła się podczas polowania po czym żyła w odosobnieniu, na własną łapę. Trochę niczym Simba z początku. Spotykała wiele różnych zwierząt, stoczyła kilka bójek, przez co od pierwszego roku życia ma na pysku zabliźnioną ranę, która wcale nie wygląda ohydnie. Nadaje to uroku jej poważnej postawie, zawsze wyprostowanej, eleganckiej, walczącej o swoje. Po dwóch latach wędrówek los rzucił ją na granicę Lwiej Ziemi. Na niewielkie wzniesienie, skąd widać było obmywającą się w zachodzącym słońcu Lwią Ziemię, oraz malutkie postury lwów wracających na spoczynek. Wiedziała, że to jest jej dom. Jej rodzina. Postanowiła wrócić.
Charakter: (co najmniej 5 zdań złożonych) Ainu jest młodą lwicą o zmiennym charakterze. Raz potrafi być poważna i milcząca, natomiast na drugi dzień możesz spodziewać się, że wyskoczy na Ciebie ze złocistych traw z głośnym śmiechem. Zazwyczaj jest jednak radosna, lekko szalona. Chętnie pomagałaby wszystkim i we wszystkim, od polowania po niańczenie młodych. Jest spostrzegawcza, co zdecydowania plusuje w aspekcie łowów. Niezależna, chętnie żyjąca na własną łapę poszukiwaczka przygód, którą zawsze jednak ciągnie do swojego domu.
Dlaczego tu?: Tu się niegdyś urodziła. Kocha teren Lwiej Ziemi, tak samo jak całą swoją rodzinę. Zawsze gdy zasypiała w dżungli, podczas dwuletniej wędrówki, wspominała widok zachodzącego słońca nad równiną. Brakowało jej tego.
Wydaje mi się, że Ainu pasuje do tego stada, charakterem jak i wyglądem.
Znamiona i ich pochodzenie: Brak znamion.
Urodzony w LZ, czy nowy? Urodzona, a wszystko wyjaśnione w historii.

Regulamin przeczytany i podpisany?: Tak.
Przeczytany opis stada i jego regulamin?: -

Zgłoszenie przyjęte. Pozostaje jeszcze rozmowa z królem. Ray
Powrót do góry
Agnes
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Agnes
Historia: Agnes urodziła na terenach lwiej ziemi z rodu królewskiego. Jej życie było dość skomplikowane z powodu iż, matka lwicy nie miała dla niej zbytnio czasu przez nadchodzące wojny i zamieszki. Można by ująć , że lwica urodziła się w nie odpowiednim czasie, ten czas to były początki zamieszek i wojen jakie czekały Lwią ziemię. Długo również nie pobyła Księżniczką dlatego iż uciekła jako lwiątko. Gdy tylko wróciła jej matka umarła a po reszcie rodzeństwa ślad znikną. Do dziś ich szuka lecz chyba na marnie.
Charakter: Na pierwszy rzut oka wydaje się kulturalną i bardzo tradycyjną lwicą może dla tego, że matka próbowała wychować ją jak najlepiej na Damę. Lecz gdy ją się pozna bliżej zauważyć można, że kocha zabawę. Nie pokazuje tego publicznie lecz w samotności. Raczej jest ciężko stąpającą po ziemi lwicą i dość zmiennym charakterze.
Dlaczego tu?: Tu się urodziła i tu zostanie.
Znamiona i ich pochodzenie: -
Urodzony w LZ, czy nowy? LZ

Tak.
[b][u]Przeczytany opis stada i jego regulamin?: -

Poprawione to co trzeba. Zaakceptowano zgłoszenie. Ray

</center>

Powrót do góry
Fulani
Gość

PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Fulani
Historia:] Fulani nie zna swojej przyszłości, oraz pochodzenia. Kiedy była mała została pozbawiona rodziców. Nie wiadomo było nawet czy jej rodziciele zginęli, czy po prostu porzucili ją. Na szczęście pewna lwica usłyszała kwilenie i piski wygłodniałego kocięcia przygarnęła je do siebie i dała jej na imię Fulani. Mała Fulani dorastała pod czujnym okiem owej lwicy, dopóki, dopóty nie wyrosła na piękną i silną lwicę, która już przestała być zależna od swojej mamki. Wraz z osiągnięciem 2 roku życia opuściła swoją przybraną matkę i udała się w podróż. W końcu trafiła tutaj...
Charakter:Jej charakter jest niezwykle zmienny i różnorodny. Dla przyjaciół potrafi być miła, pomocna, z wiecznym i serdecznym uśmiechem na pysku, dla wrogów - wręcz przeciwnie. Kocha przebywać na łonie natury, a także wśród lwiątek, które zawsze poprawiają jej humor i pozwalają jej odciąć się od problemów świata rzeczywistego. Z natury jest także niezwykle wrażliwa i w wielu sytuacjach emocje biorą górę, ale ma dobre serce.
Znamiona i ich pochodzenie: Brak
Urodzony w LZ, czy nowy?: Nowa

Regulamin przeczytany i podpisany?: Tak.
Przeczytany opis stada i jego regulamin?: -

Zgłoszenie przyjęte. Pozostaje spotkanie fabularne
Powrót do góry
Shivia
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pią Sty 13, 2012 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Shivia
Historia: (co najmniej 5 zdań złożonych) Shivia urodziła się w grupce lwów należących do tej samej rodziny. Wychowywała się tam na bezlitosną morderczynie, musiała wykonywać zadania zadane przez matkę inaczej ta by ją porzuciła. W sercu jednak się buntowała. Dość wcześnie nauczyła się polować, więc tylko czekała na okazje, żeby uciec. Raz, gdy grupa napotkała samotnego, prawie dorosłego lwa, matka Shivi nakazała mu dołączyć do stada lub zginąć. Wtedy lwica wskoczyła na jakąś wysoką skałę i pierwszy raz zaryczała tak, że rodzina odwróciła się. Lew w tym czasie uciekł. Gdy lwice odwróciły łby w stronę uciekającego samotnika, Shivia już zaczęła się oddalać. Kierowała się do głębokiego lasu. Kilka razy zahaczyła o drzewa, robiąc sobie bolesne zadrapania. W końcu znalazła się tak daleko, że nie widziała już nikogo. Mogła rozpocząć życie na własną łapę.
Charakter: (co najmniej 5 zdań złożonych) Shivia to lwica dobra, z lekkim przechyleniem na neutralność. Pomaga członkom stada i lubi lwiątka, choć czasami ma swoje humory i może na nie na krzyczeć. Jest waleczna, wyjdzie z pola bitwy tylko z poważnym zagrożeniem dla życia, sama sprowokuje atak jedynie z ważnym powodem. Jest trochę samotna, gdyż nikogo tu nie zna. Jak powiedziane jest w jej historii, umie polować. Lwica nie lubi wody.
Dlaczego tu?: Bo te stado to jedna wielka rodzina.
Ozdoby i ich pochodzenie: Nico
Urodzony w LZ, czy nowy? Nowiutka

Regulamin przeczytany i podpisany?: Podpisany z innego konta.
Przeczytany opis stada i jego regulamin?: (do momentu pojawienia się nowego opisu i regulaminu nie odpowiadać na pytanie):[/color]

Zgłoszenie zostało przyjęte. Ray
Powrót do góry
Nori
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sob Sty 14, 2012 12:29 pm    Temat postu: zgłoszenie Odpowiedz z cytatem

Imię: Nori
Historia: Nori urodziła się na granicy LZ. Kiedy matka Nori zmarła jej ojciec przeniósł się razem z nią i czterema innymi lwiątkami do lasu. Tam zdobywał dla nich jedzenie (było to dosyć trudne). Pewnego dnia kiedy wyruszył dalej na polowanie nie wracał bardzo długo. Małe lwiątka bardzo się zmartwiły. Był same w ciemnym i niebezpiecznym lesie .. Ich ojciec nigdy już nie wrócił. Z całego miotu przetrwała tylko Nori. Wyruszyła na poszukiwanie stada które się nią zajmie. Nie umiała jeszcze polować..
Charakter: Nori bardzo lubi się bawić. Kiedy żyła w lesie często bawiła się ze swoimi braćmi i siostrami. Jest bardzo wytrwała i odważna. Kiedy lwiątka zostały same w lesie tylko ona nie bała się ciemności.Szybko uczy się nowych umiejętności.
Znamiona: brak
Dlaczego tu ?: Teoretycznie Nori urodziła się na tej ziemi. Tu żyli jej przodkowie.
Regulamin przeczytany i podpisany: tak

Zgłoszenie zaakceptowane. Musisz zdobyć kolorek samotnika, by fabularnie zgłosić się do stada

Keira
Gość

PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Keira
Historia: Urodziła się. Niestety. Jej matka - lwica i jej partner od zawsze byli fabryką kociąt. Niestety poza nadawaniem im imion i sprowadzaniem ich na świat wszystko mieli gdzieś. Nie obchodziło ich to, czy każde z ich dzieci było otoczone należytą opieką. Partner mati Keiry na jakiś czas musiał odejść od rodziny, a w tym czasie lwica zaliczyła szybki romans z gepardem. Tak powstała Keira. Wychowywana przez starsze siostry, od zawsze przygotowywana na wędrówkę w poszukiwaniu lepszego życia z dala od cyrku w którym przyszło jej się niestety urodzić, w wieku 3 miesięcy w końcu ruszyła w nieznane, a poleceniem jakie otrzymała było niejasne "znajdź brata lub siostrę". No i tak przybyła w te strony.
Charakter: Śmiała, zawsze uśmiechnięta, niepoprawna optymistka. Na pozornie zawiłe pytania podczas dyskusji egzystencjalnych zawsze odpowiada w najprostszy sposób. Dorośli zawsze szukają daleko, a tymczasem odpowiedzi są tak oczywiste! Keira jest bardzo spragniona miłości- i do tego zazwyczaj dąży. Czemu tu się dziwić?
Dlaczego tu?: Ponieważ tutaj jest Sheloth, jej brat no i tylko tutaj znajdzie to, czego szuka.
Ozdoby i ich pochodzenie: Rzemyk z mnóstwem kolorowych piórek- znalazła to po drodze, a potem okazało się, że należy to do jakiegoś szamana. Dostała na pamiątkę i nosi na ogonie.
Urodzony w LZ, czy nowy? nowa

Przeczytany opis stada i jego regulamin?: (do momentu pojawienia się nowego opisu i regulaminu nie odpowiadać na pytanie) xD

Akcept. Teraz wystarczy pogadać z Ray'em
Powrót do góry
Hayden
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Hayden.
Historia: Sama siebie nazwa potomkiem Lwów i Panter Śnieżnych... Co jest oczywiście nonsensem, choćby dlatego że urodziła się na sawannie i żadnej styczności, ani ona ani jej przodkowie, z Panterami śnieżnymi nie mieli. (Tłumaczy ona tym wadę genetyczną która spowodowała iż ma bardziej widoczne cętki) Jej historia jest całkiem stereotypowa...Urodziła się, wychowała... A potem jej matka poszła na polowanie... i już nie wróciła. jej zniknięcie pozostanie zagadką dla przyszłych pokoleń. Hayden oczywiście, jak na duszę towarzystwa przystało, zrozpaczona ale również głęboko wierząca w powodzenie misji poszukiwawczej, ruszyła by odnaleźć inne lwy. U kresu sił znalazła się u podnóża Lwiej Skały... (no, a teraz ubiega się o przyjęcie do stada. )
Charakter: Cóż... Jest ona dosyć ekscentryczna, choć w żadnym wypadku nie złośliwa. Postępuję według przyjętych dla siebie reguł i rzadko kiedy interesuje ją zdanie innych. Jest bardzo śmiała, do wszystkiego podchodzi nad wyraz emocjonalnie i wybuchowo. Inteligencją jednak to ona nie grzeszy, jest klasycznym przykładem żywiołowego przygłupa, który w przypływie radości popełni nie jeden idiotyzm. Lubi rozmawiać, prowadzić szeroko poglądowe dyskusje na różniste tematy. Iście prawdziwa maszyna do irytacji.
Dlaczego tu?: Nie wiem...? Może miała najbliżej...? Albo instynkt jej podpowiadał że z tamtymi ponurakami lepiej się nie zadawać... A może to po prostu mój zwykły sentyment do tej krainy...
Ozdoby i ich pochodzenie: Pomijając cętek na których punkcie jest przewrażliwiona...? Nic a nic...
Urodzony w LZ, czy nowy? Nowa.

Regulamin przeczytany i podpisany?:Przeczytany, podpisany (wydaje mi się że podpisany ale kto tam wie... ten system ;D)
Przeczytany opis stada i jego regulamin?: Jak będzie to na pewno przeczytam

"Przeznaczenie bywa?o zabawne, nie mo?na by?o mu ufa?. Kiedy cz?owiek [...] my?la? ju?, ?e je dopad?, okazywa?o si? czym? innym: zbiegiem okoliczno?ci albo wyrokiem opatrzno?ci. [...] Mo?na by?o zaryglowa? przed nim drzwi, a ono sta?o za plecami. Kiedy ju? by?o przybite, odchodzi?o z m?otkiem."
Powrót do góry
Amaya
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pią Lut 24, 2012 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Amaya
Historia: Amaya urodziła się gdzieś niedaleko granic Lwiej Ziemi. Jednak zaraz po narodzinach razem z matką i ojcem przenieśli się gdzieś na tereny wolne. Rodzice mówili, że nie lubią kiedy w pobliżu krąży wiele innych lwów. Tak więc mieszkali sobie tam spokojnie. Lwiczka była wychowana zdecydowanie w lwioziemskim duchu, jednocześnie miała ona dosyć beztroskie życie. Całe dzieciństwo spędziła na gonieniu motyli i wspinaniu się na wszystko co tylko pojawiło się na jej drodze. Z czasem z tej małej lwiczki wyrosła dorosła i dosyć ładna lwica. Minęło jeszcze trochę czasu i Amaya postanowiła wyruszyć w świat być może dołączyć do jakiegoś stada i założyć własną rodzinę, jednak podróż ta musiała trochę poczekać ponieważ w rodzinie pojawił się nowe lwiątko. Rodzice dali mu na imię Dorean. Lwiątko dorosło sobie spokojnie no i nareszcie Amaya mogła wyruszyć, ale pojawił się kolejny mały problemik. Dore chciał razem z nią iść. No i nie miała wyjścia rodzice się zgodzili no i musiała go ze sobą zabrać.

Charakter: Czego się możecie spodziewać po lwicy która była wychowywana prawie na tych samych zasadach z lwioziemcy. Jest miła i uczciwa. Jak tylko może tępi przemoc wobec innych i to nie tylko wobec słabszych. Nigdy nie udaje kogoś innego tylko po to by komuś się przypodobać. No i potrafi dostrzec piękno w tedy, a może szczególnie wtedy kiedy ktoś w sobie tego nie dostrzega.

Dlaczego tu?: Z takim wychowaniem nigdzie indziej nie pasuje
Ozdoby i ich pochodzenie: ------
Urodzony w LZ, czy nowy?: Nowy

Regulamin przeczytany i podpisany?: Tak
Przeczytany opis stada i jego regulamin?: Tak
Powrót do góry
Sasha
Gość

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Sasha
Historia: Nie pamiętam wszystkiego. Najdalsze zdarzenie jakie przychodzi mi na myśl to pożar. Bawiłam się wtedy z jakimś lwiątkiem. Nie mam pojęcia kto to był. Nagle zobaczyliśmy płomienie. Nim się obejrzałam były wszędzie. Próbowałam znaleźć rodziców, lecz kłęby dymu zmniejszyły mi pole widzenia. Krzyczałam, ale nikt mi nie odpowiadał. Musiałam się jakoś ratować, inaczej zginę. Nie dostrzegając żadnych miejsc wokół mnie, które byłyby wolne od ognia wskoczyłam na drzewo. Cudem uszłam z życiem. Przez kolejne lata błąkałam się po świecie. Nie zawierałam przyjaźni, ponieważ nigdy nie zostawałam w jednym miejscu dłużej niż miesiąc. Pewnego razu przygarnęła mnie gepardzica. Miała syna w moim wieku - Chapiego . Pokazał mi on jak mam biegać, by móc uciec przed niebezpieczeństwem. Dawał mi niezły wycisk. Nauczył mnie też jak otrzymać spokój ducha. Mnie się jednak jeszcze to nie udało, gdyż mam zbyt wybuchowy charakter. Tak czy inaczej musiałam ruszać dalej na poszukiwania domu, nie tego, w którym mieszkałam kiedyś, a tego, który posłuży mi do końca moich dni. Pewnego razy spostrzegłam niedaleko ogromną skałę. „To Lwia Skała” powiedzieli mi miejscowi „ Tu mieszka stado Lwiej Ziemi”. Pomyślałam To może być moja szansa. Tylko co będzie jak spytają skąd pochodzę i kim jestem ? Sama tego nie wiedziałam. Pamiętam tylko jak ktoś kiedyś krzyknął do mnie "Sasha, no chodź! ". Ale czy to moje prawdziwe imię, czy tylko przezwisko ? Nieważne. W końcu odważyłam się podejść bliżej . I oto jetem.
Charakter: Dość wybuchowy. Jeśli ktoś starszy powie mi co mam robić zwykle wypełniam rozkazy, ale jeśli trzeba umiem sę przeciwstawić i głośno wyrazić swoją opinie. Miałam dość trudne dzieciństwo jednak nie wpływa to na moją psyhikę. Lubię się bawić, a w szczególności pływać. Nie znoszę kiedy jakieś inne lwiątko próbuję mi udowodnić, że jest lepsze. Zdarzaja mi się zwariowane pomysły. Jestem miła i przyjacielska choć zdarza mi się być sarkastyczna.
Dlaczego tu?: [/b Ponieważ odwiedziłam pół Afryki i nigdy nie czułam tego, co czuję bedąc tutaj.
[b]Ozdoby i ich pochodzenie:
Mam jedno kolorowe piórko. Dostałam je od pewnej miłej papuziej mamy, których dzieci uratowałam przed wypadnięciem z gniazda. Teraz (piórko) wplotłam sobie w grzywkę, koło ucha.
Urodzony w LZ, czy nowy?: Nowy

Ostatnio zmieniony przez Sasha dnia Nie Lut 26, 2012 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Nazeatu Shahaz
Gość

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyślij hasło z regulaminu raz jeszcze.
I tak a propos wieku- lew w wieku 12 lat to już staruszek i jego koniec może nadejść lada chwila. Myślę że chodziło Ci raczej o wiek 12 lat w sensie ludzkim, czyli że Twoja postać jest dzieckiem. Proponuję wiek 8-10 miesięcy, myślę, że w sam raz.
Jeśli masz jakieś pytania lub trudności (nie oszukujmy się- trochę sytuacji mniej przyjemnych już mieliśmy (: ) napisz do mnie na gg lub PW, wytłumaczę Ci wszystko.

~Shahaz
Powrót do góry
Esi
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sob Lut 25, 2012 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Esi
Historia: Żyje sobie w brzuchu mamy. Ot, zniewalająca i porywająca historia, nieprawdaż?
Charakter: Ukształtuje się z wiekiem. Na razie jeszcze nie wiadomo, jaki będzie ona miała. Postaram się aby była godną reprezentantką Lwiej Ziemi. O.
Dlaczego tu?: Bo tutaj jest jej mama i prawdopodobnie jej rodzeństwo.
Ozdoby i ich pochodzenie: Brak.
Urodzony w LZ, czy nowy? Urodzona. (..Jutro lub pojutrze..)

Regulamin przeczytany i podpisany?: Ile już to razy...
Przeczytany opis stada i jego regulamin? : ...
Powrót do góry
Alida
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Alida
Historia: Co jaka historia. Przecież jest w brzuchu mamy
Charakter: Naprawdę jeszcze sama nie wie jaki ma charakter. Po narodzinach pewnie się ukształtuje
Dlaczego tu?: Matka tutaj nalerzy
Ozdoby i ich pochodzenie: brak
Urodzony w LZ, czy nowy?: Urodzony

Powrót do góry
Sasha
Gość

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DO SHAHAZ:
Mam 12, ale lwich lat ! To jakieś 9 miesięcy ludzkich. Nie buj się, przede mną jeszcze całe zycie =D
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:56 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hunde
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Hunde
Historia: (co najmniej 5 zdań złożonych) Urodził się w dalekiej krainie zwanej Magicznym Pustkowiem. Do tej pory zastanawia się co ta nazwa może oznaczać. Żyło mu się tam dobrze. Dopóki nie minął rok od jego urodzenia. W krainie zaczęły panować ogromne burze, które zniszczyły część jego rodzinnego terenu. On i jego rodzeństwo zmuszeni byli wybyć z tamtych miejsc. On i jego siostra skierowali się na południe, a brat oddzielił się na wschód. Jemu i Moyi było smutno, ale dowiedzieli się, że Haz panuje teraz na tamtych terenach, z których uciekli. Moya powróciła tam, ale Hunde nie. Nie chciał widzieć brata, który zasiadł na tronie ojca. Lew wędrował kilka lat od tamtych wieści i trafił, aż tutaj na Lwią Ziemię gdzie chce zamieszkać.
Charakter: (co najmniej 5 zdań złożonych) Samiec nie jest najmilszym przedstawicielem swojego gatunku, ale dla rodziny stanowi wyjątek. W tym wypadku będzie taki dla Stada Lwiej Ziemi. Ponadto jest pewny siebie i wyrozumiały, a w tych czasach ceni się właśnie takich. Od czasu do czasu zachowuje się jak małe lwiątko. Niby ni trzeba go niańczyć, ale wtedy zapomina jakie naprawdę ma rozmiary i ponosi go troszeczkę wyobraźnia, a tej ma mnóstwo. Nie znosi kiedy nazywa się go "dziwakiem" wtedy może stać się nieobliczalny. W jednej chwili z potulnego baranka staje się wcieleniem zła. Kidy go poznacie zobaczycie jaki jest.
Dlaczego tu?: Pasuje tutaj niczym zagubiony puzzel do układanki ; )
Ozdoby i ich pochodzenie: Brak
Urodzony w LZ, czy nowy? Nowy
Regulamin przeczytany i podpisany?: No jasne ; )

Ostatnio zmieniony przez Hunde dnia Pon Lut 27, 2012 5:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Zgłoszenia -> Zgłoszenia do Stada z Lwiej Ziemi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach