Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Wybory Miss i Mistera 2011!
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 9:30 pm    Temat postu: Wybory Miss i Mistera 2011! Odpowiedz z cytatem

I etap - Lwice i lwy ze wszystkich stad, a także samotnicy oraz inne zwierzęta zgłaszają się w tym temacie. Karta zgłoszeniowa na dole - możecie ją wypełniać tylko jako postać, a możecie pół na pół postać/człowiek; to już zależy od waszej inwencji twórczej. ;)
Można zgłaszać się do 26.12.2011 r.

II etap - Każdy głosuje na jednego lwa i jedną lwicę. Wyniki ukażą się prawdopodobnie tydzień po głosowaniu, czyli 02.01.2012 r.

Wymaganie:
- postać musi być na forum co najmniej od lipca 2011

Nagrody będą, a jakie to już dowiecie się potem. :)

Formularz zgłoszeniowy:
Kod:
[b]Imię:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Z kim się zadajesz?:[/b]
[b]Dokonania w 2011 r.:[/b]
[b]Dlaczego ty?:[/b]
[b]Lubisz naleśniki?:[/b]

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 2:54 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shaid
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Shaid
Wygląd: Takie brązowe, ze znamieniem złej ziemi na barku lewej łapy i nadszarpniętym uchem. Także z lewej strony.
Charakter: A na cóż wam charakter?
Z kim się zadajesz?: Z obiadem. Plus ta dobierana rodzinka.
Dokonania w 2011 r.: A to jest dobre pytanie...
Dlaczego ty?: Bo tak.
Lubisz naleśniki?: Z nutellą.

Z konara na ga??? skacze raz po raz
To w gór? to w dó?, tak ca?y czas
Znikajcie w?ród li?ci, bo znajdzie nas!
To fossa nawiedzi?a nasz ma?y las!
?owca, przemierzaj?c busz spieszy si?
Lecz nie my?l, ?e minie dzi? ci?
?ó?tych ?lepi czujne spojrzenie
Na drzewie nie sprawdzi si? ?adne schronienie...
Wi?c zmykaj na ziemi?...

</center>

Powrót do góry
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Kami
Wygląd: Duża, kudłata, brązowa. Za każdym razem mam ją opisywać? :P
Charakter: Kochana, miłosierna i fogle. Jasne ;3
Z kim się zadajesz?: Z debeściakami, no bo nie z kupą.
Dokonania w 2011 r.: Odeszłam z Administracj, ale przedtem zrobiłam całą szatę graficzna forum, wymyśliłam połowę jak nie większość fabuły zjadłam 100 kilo żelków, rozmnożyłam rodzinę Kami, dopierdoliłam do pieca administracji, co mierne skutki przyniosło. Niewiele się zmieniło :p
Nukoty dalej nie umieją liczyć i obiecują spotkania na gg bez pokrycia ;>
Miałam seks z Nukotem XD
Dlaczego ty?: I tak nie wygram, co nie zmienia faktu żem Bóg i definicja zajebistości :3
Lubisz naleśniki?: Kurfa pytosz! Kocham!!

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Stigma Diaboli
Gość

PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię:
Czytaj, bardziej po lewej. A jak nie wiesz gdzie to Ci rzeknę. Stigma Diaboli
Wygląd:
Czarno-biała grzywa, zielone ślepia i zajebisty kolor cielska.
Charakter:
Jakiś tam mam. Trochę wredny, trochę zły..
Z kim się zadajesz?:
Tzn. Jeżeli miałbym wymieniać to wielu, ale tak z krótka:
Destiny,Rosalie,Arto(malutko ale jest) Ogólnie z KaPekami, ale też z Ate i Felką ale to nie na fabule. Ale walić te opisy.
Dokonania w 2011 r.:
Ruszyłem się. Zaczynam pracować.. zgłosiłem się na moderatora i zacząłem pisać rymowane bzdety, które jak widać chyba się podobają. Aha! Jeszcze przyjąłem ową postać i dosyć dobrze mi się na niej siedzi.(Tak wiem. To nie dokonania ale tak czy inaczej nie chciałem by pole było puste)
Dlaczego ty?:
A czemu nie? O! To ja tak rzeknę... jak mnie wybierzecie to będzie więcej sucharów i do tego więcej wkurzania na GG..
Lubisz naleśniki?:
Nwm. Co to ma do tematu? No dobra. Tak lubię takie przypiekane z chrupiącym ciastem, z serem białym lub czekoladką NUTELLĄ!
Powrót do góry
Matumaini
Samotnik
Mistrz Gry
<b>Samotnik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Matumaini
Wygląd: Lwica ta została obdarzona złotą sierścią, która czasami zdaje się wpadać w odcień beżu, ale kiedy zaświeci słońce, ujawnia się jej prawdziwy odcień. Jej łapy, podbrzusze i pysk są jaśniejsze, kremowe. Po matce odziedziczyła seledynowe ślepia, zaś po ojcu brązową, bujną kitę na końcu ogona. Wnętrze ucha jest barwy mlecznej kawy, a nos ma szarowo-różowy kolor. Za młodu, jej łeb zdobiła grzywka, która z czasem zaczęła się rozrastać, a teraz jej końcówki zamiast złotej, przybrały czekoladowy kolor, a na jej barku spoczywa zawsze dwukolorowy warkocz. Na lewej łapie ma bandaż, który dostała od pewnego napotkanego szamana.
Charakter: Neutralna lwica. Kochająca ponad wszystko rodzinę, której tak naprawdę, prawie już nie ma. Spokojna. Nie jest jednostronnicza, zawsze uważała, że nie ma dobra i zła, tylko te dwie rzeczy się ze sobą łączą, tworząc harmonię i spokój. Ot, taka filozoficzka, ale o pogodnym i ciepłym sercu.
Z kim się zadajesz?: Z każdym, kogo spotka. Jest neutralna, nie ocenia po wyglądzie ani też, po tak zwanym "pierwszym wrażeniu".
Dokonania w 2011 r.:Zgłosiłam się na moderatora, miałam założyć stado z drugą osobą, ale że jej i mnie brakowało czasu i pomysłu na to stado, nie powstało. Dobra, raczej starczy.
Dlaczego ty?: A czemu nie?
Lubisz naleśniki?: Z Nutellą..Lub syropem

Ostatnio zmieniony przez Matumaini dnia Sob Gru 17, 2011 5:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sheloth
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Sheloth
Wygląd: Dość słusznych rozmiarów lew, w pełni dorosłej sylwetki. Beżowe futro, rozjaśniające się na pysku, podbrzuszu i "skarpetkach" łap. Bujna, pełna grzywa, koloru między czernią, a ciemnym granatem. Grzywka opada na pysk, zwykle odrzucona na bok, jednak ostatnimi czasy zakrywa lwu ślepia. Czerwona, skórzana opaska na łbie i długi kosmyk obwieszony drewnianymi koralikami, zakończony piórkiem, po lewej stronie łba. Dodatkowo, obecnie kilka świeżo zasklepionych ran na ciele.
Charakter: Na co dzień - inteligentny, wygadany, raczej spokojny, choć zdarza mu się wybuchnąć. Wycofany, nie licząc bliskich sobie osób, przy których momentalnie zmienia się nie do poznania. Za tymi, na których mu zależy, skoczy w ogień. Gotów bronić tego, w co wierzy, do ostatniej kropli krwi. Uparty. Dość niepewny siebie. Obecnie, apatyczny i zamknięty w sobie ze względu na zdarzenia, jakie miały miejsce. Jedyne, co nie jest mu obojętne, to Felija i jej bezpieczeństwo. Prócz tego, niewiele go obchodzi - w tym on sam.
Z kim się zadajesz?: Trudno orzec - na ten moment od dłuższego czasu nie zamienił z nikim słowa.
Dokonania w 2011 r.: Przetrwał. Nie usunęłam go i o nim nie zapomniałam, co jest dużym dokonaniem, jak na mnie. Był Lwim, ale już nie jest, bo nie ma jak. A, i prawie zdechł, bo ktoś próbował mu wtłoczyć martwego szczeniaka do gardła. *zerk na Arto*
Dlaczego ty?: Co Was to kosztuje? Uśmiech dziecka za jebane grosze~
Lubisz naleśniki?: NALEŚNIKI? GDZIEEEE?! *głodny Nukot rozgląda się z wyszczerzem na ryju*

and shouted something obscene

You are perfection, interrupted
And your decent heart
has? somehow been corrupted

Posiadam jednorazowy karnet na ucieczk? od porwania.
Mój kolor moderowania - #9966CC

Karta Postaci</center>

Avatar (c) ja (kira-immoral.deviantart.com)
Logo (c) Destiny (LeftDuality.deviantart.com)
Powrót do góry
Destiny
Konto zawieszone

PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Destiny - dlaczego akurat tak ? Trudno powiedzieć. Rodzice powtarzali jej, że lwica będzie bardzo ważna dla świata, że dzięki niej wiele się zmieni. Pieprzenie - to imię to wymysł pozbawionych nadziei rodziców lwicy... fajnie brzmi, jak powtarza czasem Desti.
Wiek: Trudno powiedzieć... sama go nie zna - zapomniała, ot co, a zapytać kogo nie ma, gdyż z daleka pochodzi. Uznaje jednak, że ma ponad dwie zimy. Niedawno skończyła drugi roczek i to właśnie w tym okresie zjawiła się na terenach czterech stad.
Wygląd: Samica jest ciemno szara, w kilku miejscach ma rozmaite "znamiona". Są to cztery czarne kropki pod lewym okiem oraz trzy paski tego samego koloru na złamanym ogonie. Oprócz ciemnych ozdób miejsce znajdują jeszcze jasne (również szare). Jest to sierść w okolicach pyszczka oraz wcześniej wspomniane paski na ogonie. Samica nie jest sporych rozmiarów, jednak nie należy do najmniejszych lwic. Jest szczupła, można powiedzieć, że za chuda, bo kość miednicowa jest u niej dość widoczna. Ma zgrabne ciało, złamany ogon i piękne, bo koloru letniego nieba, ślepia. Podczas ciemnych nocy to one zdradzają obecność lwicy, a szara sierść często zlewa się ze ścianami jaskiń.
Charakter: Trudno powiedzieć, gdyż nie ukształtował się jeszcze w pełni. Samica jest pewna siebie... ba, można powiedzieć, że patrzy na wszystkich z góry. Nie boi się pokazać pazurków, ale raczej nie atakuje sama. Mordowanie jej nie kręci, ale jeśli ktoś zasłużył na ból, od samicy bez problemu może go otrzymać. Porywanie to inna sprawa... tu jest tylko jedno ale, nie ruszy kogoś, kto nie zawinił jej ani troszeczkę. Jest inteligentna, jednak swoim mądrowaniem się wszystko niszczy. Coś jeszcze? Jest, o dziwo, dość towarzyska, lecz o miłą i ciekawą rozmowę trudno. Wywyższa się nad wszystkich, a na szacunek z jej strony nie wystarczy wysoka pozycja czy duża ilość wygranych pojedynków- jej trzeba zaimponować. Zawsze Desti była nieprzewidywalna oraz wybuchowa (co mimo wszystko BARDZO rzadko się zdarzało), a jej oczy na każdym kroku emanowały... emanują ironią lub stoickim spokojem.
Z kim się zadajesz?: Z każdym, kto wyrazi na to chęć. Destiny nie widzi przeszkód, aby obcować z mordercami, gdy nie spotyka się z obelgami rzuconymi w jej stronę. Potrafi rozmawiać z kompletnym debilem, posłuszną owieczką czy największym uparciuchem. Co komu szkodzi, jak ktoś widzi świat?
Dokonania w 2011 r.: awans to też dokonanie? Nie wiem czy mogę tu wymienić. Po pierwsze, zarejestrowałam się tutaj (jupi jej!), wprowadziłam mały zamęt między ZZ a PZ, zostałam wybrana na MG, moderatora i JA. Stworzyłam razem z Darkned i Stigmą stadko, które aktualnie staram się nieco ruszyć. Może nowy opis coś zmieni xp
Dlaczego ty?: a po co takie pytanie? No przecież jestem piękna, mądra, przecudowna, towarzyska, lubiana, znajdę wyjście z każdej sytuacji, a przede wszystkim cechuje mnie... skromność! A tak na prawdę? Chciałabym wspinać się nieco jeszcze po drabinie hierarchii i dostać jakiś ładny tytuł :3
Lubisz naleśniki?: gdzie są moje ciastka?!

Cause when I feel scared
Sometimes I do
And when I feel scared
It seems that life is harder than I ever knew
Yeah when I feel scared
You are the only one
Who knows just what to say
So here am I to thank you

~Destiny~
*Dzi?kuj? wszystkim za wykonanie jej obrazków.*.
</center>

Powrót do góry
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Kalzur

Wygląd: Jak dobrze widać na avku lew z jasnobeżową sierścią (wieczorkiem taka czekoladowa) i jeszcze jaśniejszą grzywą. Jaśniejszy kolor grzywy od sierści zawdzięcza swojemu ojcu Aemiliusowi, który był szary z białą grzywą. Kolor sierści zawdzięcza natomiast matce, gdyż w rodzinie ojca nie było innych kolorów niż czarny, biały, czy szary. Kolor oczu też ma nietypowy dla rodziny płonących, choć ostatnio coraz więcej krewniaków ma ten sam kolor. Otóż Kalzur ma niebieskie oczy, a większość rodziny ma albo złote, albo czerwone. Dość ciekawe, ale to zawdzięcza znowu matce. Kalzur nie ma żadnych znaków szczególnych i nie zamierza mieć w najbliższej przyszłości.

Charakter: Trudno określić jednoznacznie. Jest na tyle skomplikowany, że nie można obiektywnie ocenić, czy jest postacią negatywną, czy neutralną, ale na pewno nie należy do pozytywnych. Kalzur większość charakteru odziedziczył po Aemiliusie. Jest poważny, obojętny na emocje innych i pewny siebie. Zna swoją wartość i swoje pochodzenie z którego jest dumny. Niedawno dość nazywano go dzieciobójcą... Potrafi zabić jeśli trzeba i nie ma skrupułów nawet, gdy ofiarą okazuje się młode, bezbronne stworzonko. Czasem jednak wstępuje w niego ta część którą odziedziczył po matce. Okaże łaskę czasem i potrafi się zaprzyjaźnić z kimś, choć na krótko. Co do miłości to nie myślał jeszcze o potomkach, ale nie myślcie sobie, że zachcianek nie ma. Byłoby przesadą, gdyby zachowywał wstrzemięźliwość bez przerwy, więc pewnie gdzieś tam sobie łazi jego potomek...

Z kim się zadajesz?: Kalzur trzyma aktualnie po części z Kryształowym Przymierzem do którego należy, a po części z Cienistymi do których chętnie by teraz dołączył. W skrócie woli bardziej tych neutralnych aniżeli konkretnie nastawionych.

Dokonania w 2011 r.: hmm... zrobiło się flagę dla stada i drugiego stada (choć cieniści nie wykorzystali jej)... wymyśliło się także święto stada, a reszta raczej nie należy do interesów forum...

Dlaczego ty?: Bo jestem zajebisty i tyle :P A tak naprawdę to fajnie by było gdybym wygrał. Powodów dlaczego ja konkretnie nie mam, bo i po co.

Lubisz naleśniki?: No ba! Z bananami, nutellą, truskawkami, brzoskwiniami, z cukrem, WSZYSTKIE!

Times are looking grim these days
Holding on to everything
It's hard to draw the line
I can't wait to rip my eyes out and look at you
Peace through pain is precious
Especially when it's done by you
</center>

Avatar (c) Av: MisterKay/t?o-Zoeim/obróbka-Ate.
Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Shun
Archanioł
Mistrz Gry
<b>Archanioł</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Shun
Wygląd: Białe, białe, białe, niebieskie oczko. Małe blizny i ich też nie wiele. Nie ma co się nadpracowywać, każdy wie jak szun wygląda.
Charakter: Udaje egoistkę i ma na razie na wszystko wyjebane. Siedzi w swojej lodowej twierdzy i się nie rusza, ot, leń. Mało co ją interesuje jeśli nie tyczy się to jej osoby.
Z kim się zadajesz?: Z tymi z którymi nie wypadałoby się zadawać. Aktualnie: ze swoją micro rodziną, bo reszta łazi hui wie gdzie.
Dokonania w 2011 r.:Nosz, kurde, nie pamiętam. W Pz na pewno coś tam zrobiło, a to coś się narysowało, wymyśliło, etc. potem na trochę znikła, więc za wiele to nie dokonałam. Dobranoc.
Dlaczego ty?:Bo mam kurfa aspiracje na większą rodzinkę niż Kami i musiałam gdzieś to napisać XD
Lubisz naleśniki?: Zależy kto je robi xD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Darkned
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Darkiś
Wygląd: Darkned jest ciemną lwicą o bardzo szczupłej sylwetce, na pierwszy rzut oka wydaje się strasznie wychudzona, ale to tylko pozory. Wyróżnia ją brak prawego oka, które straciła w walce z Triffe, nie wiem czy ktoś ją jeszcze pamięta xD Na końcówkach uszu widnieją wspaniałe, czerwone pędzelki. Znakiem charakterystycznym Darkned są również bandaże na jej obu przednich łapach, które mają za zadanie zakrywać liczne szramy w tych miejscach. Jej ciało ozdabia wiele blizn, które łątwo można zauważyć, na przykład na lewej stronie warg, czy w środku prawego oka, a raczej jego pozostałości.
Charakter: Charakter ... cóż, trudno mi będzie ją opisać, ale spróbuję.
Darkned wychowywała się przez całe dzieciństwo sama. Od początków uczyła się samodzielności, jak i przez całe życie. Przez te wszystkie lata nauczyła się jednego : "Bóg nie istnienie. Liczysz się tylko i wyłącznie ty." Tą zasadę trzyma w skamieniałym i przesiąkniętym czernią sercu. Czarna ma uraz do prawie wszystkiego, wszystko to jednak jest uzasadnione pierwszymi dniami życia. Nigdy nikomu nie opowiadała swojej historii, bo nie ma się czym chwalić. Życie wykształciło ją na zimną i nieczułą 'sukę', jak ją nazywano bardzo często w młodości.
Z kim się zadajesz?: Pf, co to jest za pytanie? Banda pedofilów, gwałcicieli i morderców, starczy?
Dokonania w 2011 r.: Łoch, prowadzę tę postać baaardzo długo (trzy lata chyba, nie licząc trzy miesięcznej przerwy od forum) i jeszcze mi się nie znudziła :D Poza tym, udało mi się stworzyć stadko razem z Dest i Stigmą, które jednak Darkned opuściła z powodu swojego haniebnego (mrah) charakteru. Zostałam też moderatorką, o.
Dlaczego ty?: Czemu ne?
Lubisz naleśniki?: Nie, za to lubię wcinać surowe kamienie, bo gotowane są niedobre.

You ask me, who I am? Well ... the answer is simple. I am your shadow, the bane of the night, your biggest nightmare. I'll kill you with your wounded soul, you will not remember anything. You will be my servant, night raven.
Uprisings... to die again
<td></td></td></center></table>
Mój kolor moderowania

Darkned: "KTO ZJAD? MOJE CIASTKO?!" Shad: "wtf?"
Karta Postaci

Logo (c) KamiLionHeart
Powrót do góry
Ate
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pon Gru 19, 2011 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię:
Ateś :3

Wygląd:
Uuh... Ateś jest czarną lwicą, o zielonych włosach, rpzepasanych bordową opaską. Włosy jej są długie i gęste, w jednym miejscu splecione w warkoczyk. Na uszyskach Ateś znajdują się złote kolczyki... Posiada ona także zielone, tajemnicze a zarazem puste spojrzenie. Na szyi, na zółtej tasiemce ma przypięty medalion, którego nie odstępuje nigdy. Jest dość potężną samicą. Na jej łapskach znajdują się białe "rękawiczki", podobnie jak i na tylnich. Ateś ma niespotykanie długi ogon, zakończony puchatym pędzelkiem, w barwie włosów.

Charakter:
Uhm. Ano... Ma niespotykany, tajemniczy charakter. Jedynie nieliczni znają jej prawdziwą twarz... Jest małą, pierdzielniętą mocno w czoło schizofreniczką, o wysokich zaburzeniach psychicznych.

Z kim się zadajesz?:
Z debest ludźmi :D A tak serio, serio... Właściwie prawie z każdym człowiekiem. Lubię zawierać nowe znajomości.

Dokonania w 2011 r.:
Normalnie upłynęły w tym roku cztery lata (trzy lata xP), odkąd jestem na tym forum D: A tak serio, serio... Myślę, że największym i najwspanialszym dokonaniem, było założenie Cienistej Ziemi w tym roku. Kosztowało mnie - a także i moich pomocników - to wiele pracy i wysiłku. Trzeba było się natrudzić, ale jestem dumna z tego efektu.
Zostałam także mianowana Juniorem Adminem - z tego tytułu jestem niezmiernie dumna, ponieważ nie każdemu daje się od tak dostęp do grona Administracji, więc czuję, że jest to pewne wyróżnienie.

Lubisz naleśniki?:
NALEŚNIIIIIIKI?! D:

<center>[size=24:7a6df93788][color=#669966:7a6df93788]A[/color:7a6df93788] [color=#99cc99:7a6df93788]t[/color:7a6df93788] [color=#006600:7a6df93788]e[/color:7a6df93788][/size:7a6df93788]</center>
<center>[img:7a6df93788]http://i41.tinypic.com/1h6li8.png[/img:7a6df93788]</center>
<center>[size=9:7a6df93788][color=#669966:7a6df93788][i:7a6df93788]Wstrzymuj?c[/i:7a6df93788] te [u:7a6df93788]zimne[/u:7a6df93788] ?zy[/color:7a6df93788]
[color=#006633:7a6df93788]Gdy [i:7a6df93788]nadejdzie[/i:7a6df93788] czas[/color:7a6df93788]
[color=#006600:7a6df93788]B?dziesz [i:7a6df93788]szuka?[/i:7a6df93788] [u:7a6df93788]?wiat?a[/u:7a6df93788] i otworzysz [i:7a6df93788][u:7a6df93788]ciemno?ci[/u:7a6df93788][/i:7a6df93788][/color:7a6df93788]

[color=#99cc99:7a6df93788]?piewaj?cy [i:7a6df93788]szkar?atny[/i:7a6df93788] g?os[/color:7a6df93788]
[color=#339966:7a6df93788]Powoli [u:7a6df93788]barwi[/u:7a6df93788] tw? [i:7a6df93788]pier?[/i:7a6df93788][/color:7a6df93788]
[color=#009966:7a6df93788]Tak jak [i:7a6df93788]wieczna[/i:7a6df93788] [u:7a6df93788]t?skonota[/u:7a6df93788][/color:7a6df93788]
[color=#66cc66:7a6df93788]Ku tak szybko znikaj?cej [i:7a6df93788]melodii[/i:7a6df93788][/color:7a6df93788]

[color=#669966:7a6df93788]W jasnej [i:7a6df93788]ciszy[/i:7a6df93788] [u:7a6df93788]nieba[/u:7a6df93788][/color:7a6df93788]
[color=#006600:7a6df93788]jest mój [u:7a6df93788]ogród[/u:7a6df93788][/color:7a6df93788]
[color=#339966:7a6df93788][i:7a6df93788]Pewnego dnia[/i:7a6df93788] w ko?cu dosi?gniesz innego [u:7a6df93788]brzegu[/u:7a6df93788][/color:7a6df93788]

[color=#99cc99:7a6df93788]Nocna [i:7a6df93788]ciemno??[/i:7a6df93788] strzeg?ca [u:7a6df93788]ksi??yca[/u:7a6df93788][/color:7a6df93788]
[color=#006633:7a6df93788]Szepcze wci?? [i:7a6df93788]ko?ysank?[/i:7a6df93788][/color:7a6df93788]
[color=#66cc66:7a6df93788]Dopóki oczy nie [u:7a6df93788]p?acz?cego[/u:7a6df93788] ju? [i:7a6df93788]dziecka[/i:7a6df93788][/color:7a6df93788]
[color=#006600:7a6df93788]Nie [i:7a6df93788]wype?ni? si?[/i:7a6df93788] [u:7a6df93788]snami[/u:7a6df93788][/color:7a6df93788]

[color=#339966:7a6df93788][i:7a6df93788]?egnaj[/i:7a6df93788], poniewa? wi?ciej si? [u:7a6df93788]nie zobaczymy[/u:7a6df93788][/color:7a6df93788]
[color=#669966:7a6df93788]Czuj? [u:7a6df93788]pustk?[/u:7a6df93788] w piersi, jak gdyby noc [i:7a6df93788]pozbawi?a mnie[/i:7a6df93788] serca[/color:7a6df93788]

[color=#669966:7a6df93788]W jasnej [i:7a6df93788]ciszy[/i:7a6df93788] [u:7a6df93788]nieba[/u:7a6df93788][/color:7a6df93788]
[color=#006600:7a6df93788]jest mój [u:7a6df93788]ogród[/u:7a6df93788][/color:7a6df93788]
[color=#339966:7a6df93788][i:7a6df93788]Pewnego dnia[/i:7a6df93788] w ko?cu dosi?gniesz innego [u:7a6df93788]brzegu[/u:7a6df93788][/color:7a6df93788]

[color=#99cc99:7a6df93788]Po [i:7a6df93788]w?skiej[/i:7a6df93788] drodze...[/color:7a6df93788][/size:7a6df93788]</center>

<center>[size=9:7a6df93788][i:7a6df93788]Moja barwa darcia g?by na innych = [color=darkorchid:7a6df93788]darkorchid[/color:7a6df93788][/i:7a6df93788][/size:7a6df93788]</center>

Avatar (c) KujonekZombiiVitri || ftourini-d48ubt0
Logo (c) Numizmat || allonkira
Powrót do góry
Nazeatu Shahaz
Gość

PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię:
    Shahaz. Szasiu, Szaś, Szasiek.

Wygląd:
    Ciemnoszary, szczupły lew. Chociaż w naturze nie ma genu "chudości", to jego obecny stan nie pozwala na zbyt częste łowy. Jego grzywa jest nieco ciemniejsza niż sierść, jest dosyć puchata i błyszcząca. Na tyłku 3 ciemne pasy. A na gałach czerwony materiał :3 Sporo ciemnoszarych blizn a różowe, te świeższe, też się zdarzają. Towarzyszy mu orzeł filipiński.

Charakter:
    Na chwilę obecną jest zamknięty w sobie i nieco zrzędliwy. Ale trudno się dziwić. Ogólnie jest dość wrażliwy, wiele rzeczy bierze sobie do serca. Podatny na zmiany otoczenia- czyli, jeśli trzeba sie bić, zmieni się w maszynę do mordowania, jeśli trzeba działać pokojowo, zmieni się w dyplomatę. Od niedawna stroni od towarzystwa. Urodzony samotnik, i chyba już na zawsze nim zostanie.

Z kim się zadajesz?:
    Ze wszystkimi, którym można zaufać.

Dokonania w 2011 r.:
    -wróciłam na forum (łaaaał)
    -pomagałam w rozpierdupczaniu stad
    -zawsze jestem tam gdzie nie trzeba :3
    -coś jeszcze będzie ale poz warunkiem że Administracja się zgodzi.
    -jestem wierna tylko temu jedynemu forum od ponad 4 lat ;3; I wciąż jest częścią mojego życia, nie wyobrażam sobie, że miałabym je zostawić. Nawet, jeśli nie było mnie rok, czy ileś, to i tak cały czas o nim myślałam. Jak tylko stworzyłam jakąkolwiek postać, to od razu myślałam, "jak fajnie by sie nią grało..."
    -więcej nie pamiętam

Dlaczego ty?: Trudne sprawyyy...
    Bo ja byłam kiedyś adminem. Trochę robiłam. Zrezygnowałam z własnego wyboru. I nikt mnie nie docenił.

Lubisz naleśniki?:
    Zależy jakie o3o Nienawidzę z dżemorem. Lubię z serem żółtym, polanym śmietaną z "Kucharkiem". A potem ser roztapia się w mikrofali. Do środka czasem trochę cebuli albo szczypiorku. Mmmmm <3
Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kandydaci:
Shaid
Stigma Diaboli
Sheloth
Kalzur
Shahaz

Kandydatki:
Kami
Matumaini
Destiny
Shun
Darkned
Ate

Głosujcie. Jeden samiec, jedna samica - tacy, którzy mieli największe zasługi w mijającym roku. I jeśli żaden kandydat nie otrzyma powyżej 50%, wtedy będzie dogrywka - wiecie, jak przy wyborach prezydenckich. :) Bo to przecież ważny tytuł, taki Mister / Miss forum...

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Horus
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shun/Shaid

Avatar (c) Lineart by Malaika - Obróbka Kirialisa
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 2:54 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Toriett
Gość

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kami i Shahaz
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach