Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Podpisywanie Regulaminu - FAQ

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Regulamin
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 7:06 pm    Temat postu: Podpisywanie Regulaminu - FAQ Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam, że sporo osób ma z tym problem, dlatego postanowiłam udzielać tu odpowiedzi na najczęściej zadawane w tej kwestii pytania.

Jak podpisać Regulamin?
Na stronie głównej forum, klikamy "Regulamin". Znów klikamy "Regulamin" i otwiera nam się strona z... Niespodzianka! Z regulaminem!
Czytamy go dokładnie, a jak w trakcie czytania znajdziemy coś dziwnego, niepasującego do reszty (chodzi mi o pojedynczy wyraz), zapamiętujemy go.
Teraz u góry, na samej górze, po prawej stronie obrazka są różne opcje. Szukamy "Nie masz nowych wiadomości" i klikamy. Ew. może być "Masz 1 nową wiadomość" czy coś podobnego i wtedy też to klikamy.
Potem, po lewej stronie, niżej, jest taki prostokątny przycisk z napisem 'new post'. Klikamy i możemy pisać nową wiadomość.
W pierwszej linijce wpisujemy adresata, czyli Regulamin, a w drugiej, niżej, temat, nieważne co to będzie, może być 'Hasło" albo cokolwiek innego. W największym okienku wpisujemy wyraz, który zapamiętaliśmy i na samym dole klikamy "Wyślij wiadomość".
Tekst by Bastian z lekkimi modyfikacjami.

Ale w tym regulaminie nie ma żadnego niepasującego wyrazu!
Na pewno jest, dobrze poszukaj. Nie musi się on znajdować na końcu danego punktu, może być też w środku.

Dlaczego Regulamin nic mi nie odpisuje?
Zazwyczaj Regulamin odpisuje tylko wtedy, kiedy hasło jest niepoprawne.

Dostałem/am wiadomość, że hasło jest niepoprawne! Co mam teraz zrobić?
Poszukaj hasła jeszcze raz i tym razem wyślij dobre.

Podpisałem/am regulamin, ale mimo to nie dostałem/am kolorku. Dlaczego?
A zapis wysłałeś/aś?

Jaki zapis?
Do stada, samotników lub innych zwierząt. Bez zapisu nie dostaniesz 'kolorku' ani rangi.

Wysłałem/am zapis i hasło, a nadal nie mam kolorku.
Sprawdź, czy z twoim zapisem na pewno jest wszystko w porządku i czy nie ma tam dopisanych żadnych uwag od administratora ani czy nie wypowiedział się on w osobnym poście na temat twojego zapisu.
Inną przyczyną może być brak avatara lub niepoprawny avatar, np. z tzw. nielegalnej galerii, nieodpowiednich rozmiarów, przedstawiający zwierzę o niedozwolonych kolorach (np. zielonego lwa) lub postać, która wygląda identycznie jak innej osoby, która już wcześniej zarejestrowała się na forum i jest aktywna.

Wysłałem/am hasło, zapis, mam dobry avatar, a kolorku nadal nie!
Czekaj cierpliwie. Jeśli będzie to trwało dłużej niż, powiedzmy, dwa dni, napisz o tym pw do któregoś z członków administracji.

Jak mogę sprawdzić, czy moje hasło zostało zaakceptowane przez Regulamin?
Sprawdź, czy jesteś na Liście użytkowników zatwierdzonych.

Jestem zatwierdzonym użytkownikiem, a teraz zakładam drugie konto. Czy muszę jeszcze raz wysyłać z niego hasło?
Nie, jeśli nick do twojego zaakceptowanego konta jest wpisany w drugim koncie w polu profilu o nazwie 'Multikonta'.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 2:57 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Regulamin Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach