Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Młoda Sawanna (teren za Wulkanem)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Nieznane Tereny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafiki
Tkacz Fabuły
<i>Tkacz Fabuły</i>

PostWysłany: Wto Lis 08, 2011 9:46 pm    Temat postu: Młoda Sawanna (teren za Wulkanem) Odpowiedz z cytatem

Członkowie Grupy Trzeciej: Inn, Mako, Shadarn, Hewa i Qtia.

Życie powoli powraca tam gdzie nikt by się go nie spodziewał.
Niskie młode akacje, trawy i wielu kopytnych, a wiadomo że gdzie kopytni tam i drapieżniki!
Jak okiem zdołacie sięgnąć, szara gleba zazieleniła się co z kolei nieco skomplikuje sprawy. Szukaj igły w stogu siana.
Hieny nadal lubią te tereny, są też Gepardy, znajdzie się Lampart, a nawet Lew, czy dwa.

Trzecia Grupa startuje z wschodniego krańca Wulkanu i tego się trzymajmy. Gdy już dotrzecie do koryta wyschniętej odnogi rzeki Fuego dalej będzie tylko teren nikomu nieznany.

Powodzenia!

</center>

Ostatnio zmieniony przez Rafiki dnia Czw Lis 17, 2011 5:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:37 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Horus
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ziemiach owych po dłuższej wędrówce pojawił się Shadarn, z lekkim grymasem lazł przed siebie a gdy był tylko na terenach docelowych zasiadł i czekał.
No,no wszystko wraca do życia. Trzeba będzie poczekać na resztę, nieprawdaż Qtia?
Oznajmił po czym spytał pasażerkę siedzącą na jego grzbiecie.

Avatar (c) Lineart by Malaika - Obróbka Kirialisa
Powrót do góry
Inn
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ona niedługo po Shadarnie tutaj dotarła. Była wściekła. Dopiero co jej się udało jakoś dogadać z Lucasem po ich najpoważniejszej w życiu kłótni i oczywiście ta głupia małpa musiała ich rozdzielić. A jak mu się coś stanie? Albo jej się coś stanie? Głupi pawian, jak on mógł...
Doszła w końcu do Shadarna i Qtii, po czym usiadła dalej wściekła jak osa. Na razie to trzeba będzie chyba poczekać na resztę. Bo chyba ta małpa więcej osób im wyznaczyła, nie? Ciekawe w ogóle co oni mają zrobić. Tylko przeszukać te tereny? Rozejrzała się. Nie za fajnie tu było i bardzo jej przypominało dawne tereny Płonącej Ziemi.
- Nazywam się Inn. - przedstawiła się w końcu, kiedy nieco ochłonęła. Chociaż pewnie i tak znają jej imię, bo ta małpa powiedziała i potem się wszyscy na nią gapili. I teraz pewnie będą od niej wymagać nie wiadomo czego, ale ona przecież nie wie, gdzie przebywa jej rodzina, a niektórych widziała ostatni raz zaraz po urodzeniu.

Powrót do góry
Horus
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po niedługim czasie po Shadzie na miejscu pojawiła się córa królewska, i jak się przedstawiła zwała się Inn. No a jak nakazuje kultura trzeba się przedstawić.
Witaj. Z tego co słyszałem jesteś księżniczką. Ale bez szczegółow. Zwę się Shadarn, dawny Lwi, potem Złoty a teraz Cienisty.
Skinął łbem do owej i zasiadł.

Powrót do góry
Mako
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę mu zajęło zanim dotarł aż tu. Najbardziej martwił się faktem, że gdzieś tam zostawił Hewę. Pewnie się tu zjawi prędzej czy później. Grupa Trzecia - to właśnie do niej należał. Co prawda większość obecnych, a właściwie wszyscy byli mu nie znani, ale liczyło się, że mieli taki sam cel. Rzucił badawczym spojrzeniem po zebranych.
- Witajcie. - rzekł, aby po chwili dodać równie lakonicznie - Jestem Mako.
Milczał kolejną chwilę badając wzrokiem otoczenie, to naprawdę były tereny Płonących? Chyba tak, jego łapy zazwyczaj zaprowadzały go tam gdzie chciał, ale to miejsce się ewidentnie zmieniło, temu nie można zaprzeczyć.
- Piątka, prawda? Grupę Trzecią stanowi pięc osób. Czyli czekamy jeszcze na dwie? - zapytał, wszak nie był pewien swych rachunków, poza tym nie zauważył jednej z obecnych. Widział lwa i tą Lwicę, ale Qtia poztostała dla niego niezauważona, może przez to, że jeszcze gdzieś błądził myślami.
Powrót do góry
Qtia
Inne Zwierzę
<b>Inne Zwierzę</b>

PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nim pojawiła się reszta ekipy zdążyła odpowiedzieć Shadarnowi:
-A jakże inaczej, tylko błagam Cię... nie biegnij tak szybko... bo będziesz miał coś na tapicerce. Albo wezmę inny pojazd hehe.
Uśmiechnęła się lekko i w tym czasie zdążyła przybyć Inn, prawowita potomkini Kopy. Skłoniła się gdy usłyszała imię lwicy i powiedziała:
-A ja Qtia, o ile warto pamiętać imię kogoś takiego jak ja. Ale całym sercem jestem z Wami, ot co!
Pokazała łapką ściśniętą pięść i uniosła ku górze w geście triumfu, ale gdy usłyszała dziwny pomruk w tyle, nie należący do lwów, zakopała się szybko w grzywie Shadarna. Nie zdążyła przyzwyczaić się do masy niebezpieczeństw w jednym miejscu, mimo, że miała silne wsparcie.
Pojawił się kolejny samiec o czarnej grzywie. Nazywał się Mako. Jego zielone oczy nie mogły dostrzec surykatki, bo była schowana za grzywą i trochę trzęsła się jak osika. Gdyby była samolubna, to wpadłaby w panikę, ale trzymała się jakoś. Gdy nowy samiec powiedział, że brakuje dwóch osób, to nieśmiało wychyliła najpierw łapkę, którą pomachała, a potem cała wyłoniła się, nieco skulona.
-Właściwie to... jeszcze jedna. Jestem Qtia i wiem, że to mała pociecha, ale jestem z Wami.
Uśmiechnęła się i usiadła po turecku na grzbiecie Shadarna, do którego powiedziała:
-Mogłabym tak się przemieszczać na dłuższe dystanse? Bardzo mi miło, że jeszcze nie strąciłeś mnie do błota.

Hewa
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Witajcie. - dało się słyszeć z pyska Piaskowej, która właśnie maszerowała w stronę grupki. Na pysku miała lekki uśmiech, pełna była też nadziei na odnalezienie potomków Kopy. A jeśli nie oni, to żeby się chociaż innym poszczęściło.
- Nazywam się Hewa. - przedstawiła się i ona, po czym usiadła sobie obok przyjaciela. Fajnie, że chociaż jego znała z tego całego towarzystwa tak bliżej. Spojrzała na Inn. To ta, która jest córką Kopy? W sumie to nie była do niego zbyt podobna, chyba, że z sierści. No cóż, dla Hewy to było trochę dziwne, w jej starym stadzie, Piasku wszystkie lwy miały zielone, bądź niebieskie oczy, w większości czarne nosy oraz typową dla nich sierść koloru nazywanego przez nich piaskowym, w różnych odcieniach.
- Już są wszyscy? Kiedy wyruszamy? - zapytała w końcu, po czym poruszyła delikatnie ogonem. Zdawało jej się, że jednak już wszyscy zdążyli tutaj przyjść i zapewne tylko na nią czekali.

Mako
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Lis 12, 2011 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiał się kiedy to pojawi się jeszcze dwójka osobników należących do grupy Trzeciej. Jednak nim zdążył głębiej zanurzyć się w owe rozważania zaobserwowował coś co najmniej dziwnego. Oto bowiem z grzywy stojącego przed nim Lwa coś zaczęło się wysuwać. Mako kilkakrotnie zamrugał, nie będąc do końca przekonany, czy to co widzi jest prawdą. Jakaś mała łapka zaczęła do niego machać, chwilę później okazało się, że właścicielka owej rączki należy do ich ekspedycji. Młody skinął łbem. Surykatka, tak?
- Zawsze dodatkowa para oczu, prawda? - rzekł, aby po chwili usłyszeć kroki zbliżającej się przyjaciółki. Wyglądało na to, że jest komplet, więc chyba powinni wyruszyć.
- Tak, jesteśmy wszyscy i chyba powinniśmy wyruszyć od razu. - Tylko jedna rzecz... W którą stronę? Rozejrzał się kolejny raz po otoczeniu, był zmęczony jak diabli, można powiedzieć, że bieg sprawiłby mu nielada problem, ale czego się spodziewać, skoro przez ostatni czas nie dawał sobie chwili wytchnienia? - To dokąd idziemy? W kierunku rzeki?
Zapytał, w końcu sam nie był pewien. Tworzą grupę, warto więc wysłuchać innych.
Powrót do góry
Horus
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj.
Odrzekł ku przybyłej, a potem na pytanie Mako z lekkim grymasem na pysku odpowiedział,
Mnie napewno się nie pytajcie.. dla mnie dobrym sposobem jest rozdzielenie się, no ale przecież nie tylko ja tu jestem. A wy jak sądzicie? Co robimy? Rozdzielamy się, czy może idziemy razem ku określonemu celowi.
Ponownie wstał i ziewnął.. zmęczony.

Powrót do góry
Rafiki
Tkacz Fabuły
<i>Tkacz Fabuły</i>

PostWysłany: Pon Lis 14, 2011 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//Ruszacie czy nie? Potem jęczycie, że się ciągnie, a sami kroku na przód nie uczyniliście xP Co do kolejności odpisu - po poście MG macie dwa dni na odpis. Nie ma konkretnej kolejności, ale nie rozwódźcie się zbytnio i nie prowadźcie wielkich konwersacji, to wszystko ma działać szybko i sprawnie. Jeśli ktoś nie odpisze, to ma pecha, post przepada.

</center>

Ostatnio zmieniony przez Rafiki dnia Czw Lis 17, 2011 5:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Qtia
Inne Zwierzę
<b>Inne Zwierzę</b>

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, skoro są wszyscy, to zaczynamy.
-Uważam, że rozdzielenie się jest dobrym pomysłem, ale nie każdy z osobna, tylko w parach albo w trójki. Zawsze to lepiej mieć asystę w razie niebezpieczeństwa.
Mówiła wolno, ale z przekonaniem, że raczej dobrze radzi.
-Jest rzeka, a w rzece i przy niej mnóstwo niebezpieczeństw. Przy rzece może akurat pić ktoś z poszukiwanych, lecz ściągają też tu roślinożercy, czyli mogą gdzieś czaić się w krzakach i czekać na okazję do zdobycia mięsa. Trzeci teren to ten klif, idealne miejsce do obserwowania. Trzy miejsca, 2 grupy. Hm... pójdę na klif sama i może wypatrzę grupę lwów, jak dam znak taki KHAKHAKHAKHA! to znaczy, że ktoś mnie dusi i umieram. A jak krzyknę ALE LEW! to będzie znaczyło, że może to ów zaginiony
I zeskoczyła ze grzbietu Shadarn'a, żeby zacząć przedostawać się na wieeeeelki klif.

Hewa
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Tak, rozdzielenie się jest dobrym pomysłem. jednak nie sądzę, aby dobrze było, gdybyś miała iść sama. Jak już zaproponowałaś lepiej iść przynajmniej w dwójkę. Na pewno czai się tutaj wiele niebezpieczeństw, więc to nie byłoby rozsądne. - i ona wyraziła swoje zdanie, po czym zastanowiła się na dłużej.
- Może lepiej będzie jeśli rozdzielimy się na dwie grupy i przeszukamy ten teren? Jedna grupa sprawdziłaby klif, a druga rzekę oraz tereny wkoło niej? A jeśli coś by się działo, jakieś niebezpieczeństwo, albo znalazłby potomków Kopy, niech da jakiś znak. Na przykład, niech zaryczy. - przedstawiła i swój pomysł, po czym poruszyła delikatnie ogonem, obserwując wszystkich obecnych. Nie chciała, aby Qtia wędrowała sama, nie po to się jednoczyli, aby kogoś tracić. Ale może ktoś coś lepszego wymyśli>? oby szybko, bo wypadałoby już ruszyć. Piaskowa była gotowa.

Inn
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Lis 15, 2011 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwnęła jedynie głową nowo przybyłym, nie przedstawiała się, nie było większej potrzeby. Też kiedy zaczęli rozmawiać na temat rozdzielenia się, ona milczała. Jedynie jej ogon się lekko poruszał, a ona sama w ciszy ich słuchała.
Nie wtrącała się dalej, chociaż już się nieco niecierpliwiła. Po kiego oni coś gadali, nie lepiej aby wreszcie ruszyli? Niech szybko to ustalą i wreszcie ruszą się z miejsca.
- Niech dwie osoby idą na klif, a trzy nad rzekę, nieważne. Chodźmy już. - powiedziała zniecierpliwiona, po czym machnęła ogonem. A co jej tam, jak chcą dalej rozprawiać to niech tu siedzą. Sama skierowała się w stronę rzeki powolnym krokiem, aby ją mogli dogonić.

Powrót do góry
Horus
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzał zdziwiony na Inn.
Co ona sobie myśli?
Po czym dobiegł do niej i rzekł.
Nie pójdziesz sama.. potrzebujesz kogoś by Cię obronił.Tak w razie czego.
No i ruszył wraz z nią.

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 5:37 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mako
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sro Lis 16, 2011 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysłuchał pozostałych członków grupy. Czyli mają jakiś plan, to chyba dobrze. Inn w ogóle nie przypominała swoich rodziców, a na pewno nie Ojca, choć może po prostu za mała znał Króla Kopę. Jedno trzeba przyznać – była stanowcza. Skinął tylko łbem, może to on dołączy do najmniejszego uczestnika owej eskapady. Jak pomyślał tak uczynił. Ruszył za surykatką, aby po chwili Ją dogonić. Najchętniej wziął by Qtię i zaniósł na szczyt, ale obawiał się, że jego zachowanie mogło by być źle odebrane. Minął ją i już po chwili znalazł się na szczycie klifu, ciekawe czy coś zobaczy.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Nieznane Tereny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: