Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Randka w ciemno
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Czw Paź 27, 2011 9:27 pm    Temat postu: Randka w ciemno Odpowiedz z cytatem

<center></center>

Panie i Panowie! Tego jeszcze nie było! Co prawda to nie Walentynki, ale mimo to pragnę wam przedstawić... Randkę w ciemno! :D
Niebawem kilku kandydatów oraz podobna ilość kandydatek będą walczyć o serca osób ukrywających się pod pseudonimami Najpiękniejsza oraz Terrarystyczny. Jak to się potoczy? Okaże się, jednak z pewnością nie narażam was na nudę, a nagrody będą ciekawe. :>

Proszę też o niepisanie w tym temacie przez kogokolwiek poza mną, ponieważ tutaj będę relacjonować przebieg turnieju/programu (?), który ze względu na anonimowość uczestników będzie się odbywać głównie przez pw. Swoje opinie na temat Randki w ciemno możecie wyrażać tutaj. Wszelkie pytania możecie zadawać mi na pw oraz w wspomnianym temacie.

Życzę wam przede wszystkim dobrej zabawy!
~ Felka

Obrazek:
wolne linearty KamiLionheart oraz Malaiki4

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 2:45 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Nie Paź 30, 2011 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, zaczynamy!

Pytanie: Co lubisz robić w wolnym czasie?

A oto i odpowiedzi pań:

Kandydatka nr 1
Co lubię robić w wolnym czasie? Można tu różne rzeczy powiedzieć, bo trochę tego może być. Na pewno czas wolny lubię spędzać z innymi, np. z przyjaciółmi, czy z rodziną. Lubię także zabawy mimo, że w zasadzie jestem dorosła i powinnam być bardziej poważna, taka nie jestem. Znaczy się bywam poważna, lecz też uwielbiam dla odmiany od czasu do czasu się zrelaksować i spędzić czas na zabawie sama ze sobą lub też z kimś znajomym. Ogólnie lubię też spędzać czas nieraz na pomocy komuś innemu. Taka jestem z natury, że uwielbiam dbać o innych, na których mi zależy, czyli przyjaciołach, rodzinie, itd.

Kandydatka nr 2
Osobiście uważam, że to pytanie jest zbędne, każdego ulubionym zajęciem (przynajmniej powinno być) spanie! Jest to najbardziej ciekawe, ekscytujące i mrożące krew w żyłach zajęcie, które do tego czasu udało mi się odkryć. Cały czas spędzam uprawiając ten ekstremalny sport, a resztę robi za mnie mój osobisty sługus.

Kandydatka nr 3
W wolnym czasie, a mam go na prawdę sporo, uwielbiam po prostu włóczyć się po okolicy. Wielu ciekawych osobników spotykam, więc później się ma te kontakty. Po takich spacerach zwykle przychodzi czas na drugi mój ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu, mianowicie odpoczynek. Leżenie na brzuszkuu, na grzbieciee, na booku... na ziemiii, to właśnie to czemu oddaję się bez wyrzutów sumienia. Lenistwo, po prostu. Myślę, że gdy poznam tajemniczego jegomościa z którym będę miała przyjemność się zobaczyć już nie długo, zarazi mnie on jakąś konkretniejszą pasją. Mogę kolejne pytanie?

Kandydatka nr 4
Cóż... Cóż takiego lubię w wolnym czasie robić? Obecnie poszukuję miłości i osób to towarzystwa. Cierpię na niedostatek wrażeń i czepiam się wszelakich, możliwych zajęć, aby tylko zabić nudę... Jednakże nuda zabija mnie.
W wolnym czasie wielbię wprost, przechadzać się wieczorami przy zachodzie słońca i oglądać, jak ta wspaniała, życiodajna gwiazda, osuwa się za góry, aby potem za nią, mogła wpaść noc, czarna i zimna.

A teraz panowie:

Kandydat nr 1
... ni ma? spóźnił się, szkoda.

Kandydat nr 2
Powiedzmy że... łazić i straszyć małe zwierzątka. A przynajmniej mniejsze.

Kandydat nr 3
Wolny czas? wolny czas jest dla lwów którzy nie mają zajęć. Ja jestem aktywny więc nie muszę sobie znajdywać zajęć. Gdy moje zajęcia sie jednak rozrzedzają staram się rozluźnić i zwiedzać, a raczej odkrywać. Jestem nowy w tej okolicy więc moje zacięcie do poznawania daje się we znaki. Często spaceruję w poszukiwaniu najciekawszych miejsc, często się zatrzymuje i napawam się pięknem miejsca. Chętnie szukam nowych nieodkrytych miejsc i odkrywam ich piękno przy każdej nadarzającej się okazji. Zazwyczaj robię to sam ale może i Ty zechcesz spędzić zemną niezapomniane chwile w zacisznym dzikim i nieokiełznanym miejscu, gdzie będziemy tylko we dwoje... ;)

Kandydat nr 4
Wolny czas? Ja nie mam wolnego czasu! No wiesz, przecież muszę o siebie dbać. Podcinać pazurki, uczesać futerko, umyć grzywkę... Och, przecież nie mogę wyglądać jak jakaś łajza!

Kandydat nr 5
Lubię spędzać go ze znajomymi na rozmowach i.. No, głównie na rozmowach. Fajnie też jest się położyć pod drzewem i poobserwować niebo (rozmarzony głos).

Kandydat nr 6
Polować na wiewiórki ziemne, gdyż z obserwacji wynika, że rozmnażają się w zastraszającym tempie.

Teraz Najpiękniejsza na podstawie tych odpowiedzi może wyłonić czterech najlepszych kandydatów, którzy przejdą do następnego tematu, a jednego wykluczyć, zaś Terrarystyczny ma zachować trzy kandydatki, a jedną odrzucić. Mogą to zrobić w tym temacie, ujawniając się przy tym, lub, jeśli wolą zachować anonimowość - przesłać swe wypowiedzi do mnie na pw.

Logo (c) Desevera

Ostatnio zmieniony przez Felija dnia Pią Lis 04, 2011 8:06 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiedź Najpiękniejszej:
Cytat:
Dobra, wykluczam 5.

Wypowiedź Terrarystycznego:
Cytat:
Wszystkie kandydatki mają bardzo dobry sposób na spędzenie czasu lecz nie dopełnia mnie kandydatka nr. 3 także ona nie przechodzi do etapu kolejnego . Przykro mi ;/ Takie są zasady ;(

Kandydatem nr 5 jeeeest Arham!, zaś kandydatką nr 3 śmiała mienić się Rosalie. Bardzo dziękuję za udział, zaraz dostaniecie pochwały za samą chęć włączenia się do zabawy. (:

A co do pozostałych - zaraz prześlę wam po kolejnym pw.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Pią Lis 04, 2011 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<center>Etap II</center>

Pytanie: Idealne miejsce na pierwszą randkę?

Odpowiedzi kandydatek:

Kandydatka nr 1
Idealne miejsce? No cóż, konkretnego wskazać nie potrafię, ale na pierwszą randkę wybrałabym miejsce raczej spokojne i miłe, takie bez nieproszonych gości, żeby nikt przypadkiem nie przeszkadzał. Nie mam co do tego za dużych wymagań, więc w takim przypadku byłabym też otwarta na propozycje. Lubię po prostu wiedzieć, jaką opinię ma druga osoba.

Kandydatka nr 2
*Myśli...* Osobiście wybrałabym jakieś ciemnie miejsce... chyba wiecie po co. *ciche chichoty z jej strony.* Zawsze większa zabawa! Trzeba uważać, żeby nie pomylić swojego partnera z jakimś mieszkańcem wybranej groty. Nieciekawie byłoby spędzić czas futerko przy futerku z jakimś misiem... chyba, że też lubi spać i często myje zęby. Wtedy nie ma problemu.

Kandydatka nr 4
Uhuhuh... Idealne miejsce na pierwszą rangę powiadasz? Wodospad Szczęścia, wieczorną porą, gdy niebo oblewa pomarańcz słońca, zmieszany z jego czerwienią i różem.
Miejsce idealne, ze względu na zachowaną harmonię... Gdy to słychać wspaniały śpiew skowronków, mieszający się z cichymi szeptami drzew, które plotkują o miłości tych dwojga, którzy - milcząc - spoglądają na siebie, wtuleni wzajemnie w swe ciała i patrzą na wspaniały zachód.

Odpowiedzi panów:

Kandydat nr 2
Najlepiej dżungla. Sawanna za gorąca. I miło by było gdyby padało.

Kandydat nr 3
A więc... Jako pierwsze miejsce na moją pierwszą randkę wybrałbym, jak łatwo się domyślić, nieodkryte, spokojne i ciche miejsce... Romantyczny zakątek zapierający dech w piersiach. Miejsce które sam odkryłem, miejsce w którym nikt jeszcze nie maczał łap. Niezmącona przyroda i natura dodaje dreszczu emocji i chwili refleksji zarazem. Właśnie takie miejsce podarowałbym wybrance mego serca i zapewne w takim miejscu chciałbym spędzić swoją pierwszą randkę... Mam wielką nadzieję że kandydatka wybierze własnie mnie i pozna tajemnicze miejsca i tajemniczego kochanka ;)

Kandydat nr 4
Meine Antwort: Randka? Nie lepiej od razu przejść do rzeczy? ;)

Kandydat nr 6
Eeee... Lwia Skała? Można pooglądać widoki ze szczytu, schować się w jaskini w przypadku upału czy też upolować jakiegoś małego zwierza dla drugiego lwa. W skrajnych przypadkach, gdy się ma dość, można wykopać ''drugą połówkę" za krawędź.

Podobnie jak w poprzednim etapie, teraz Najpiękniejsza i Terrarystyczny nich wyślą mi na pw numer kandydata, którego mają zamiar wykluczyć - z uzasadnieniem albo bez, jak uważają.

Dodane po 15 minutach:

Wyjątkowo szybko uzyskałam odpowiedzi o tym, kogo wykluczyć. No to tak:

Z pań odpada Kandydatka nr 1 - Hatima, a jeśli chodzi o panów - Kandydat nr 2, czyli Shaid. Oboje zaraz dostaną pochwały, a pozostałym roześlę kolejne pytanie. :)

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Sob Lis 05, 2011 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<center>Etap III - FINAŁ</center>

Pytanie: Co byś był/a w stanie zrobić dla swojej drugiej połówki?

Odpowiedzi kandydatek:

Kandydatka nr 2
No, jak to co? Gotowanie przepysznych obiadków, złocisty napój odurzający co wieczór a do tego tylne chędożenie.
...
a tak na prawdę to jestem w stanie zapewnić nieco wrzasku, przypalonego kotleta (z susła lub padliny) i przeszkadzanie w oglądaniu sawanny. Oczekuję w zamian wiele, jednak raz na jakiś czas mogłabym za to zrobić dobry obiadecek.
Miłość, w sensie.

Kandydatka nr 4
Jest podobno takie przysłowie: Miłością nazywamy kogoś, kto jest w stanie rzucić się za Tobą w przepaść... Jednakże, tak naprawdę, w rzeczywistości, przysłowie to winno brzmieć: Jest to ktoś, kto nie rzuci się za Tobą w przepaść, a złapie Cię za rękę i będzie próbował wyciągnąć.
Nie można tak naprawdę powiedzieć, ile bym mogła zrobić dla drugiej połówki. Zrobiłabym wszystko na co mnie stać... Jeśli tylko miałabym na to siły.
Można to po krótce nazwać wszystkim... Ale czy tak naprawdę wszystko bym zrobiła? Uhuh.. Na pewno bym się nie oddała jak ladacznica pierwsza z boku... Jednakże miłość tętniąca do drugiej połówki byłaby tak niezmiernie wielka i głęboka, że właściwie zastanawiam się, czy głębszy i większy jest Pacyfik.
Wydałabym na świat dzieci, dałabym początek nowemu istnieniu, poszłabym za nim w ogień... Jednakże, jeśli wiedziałabym, że mnie kocha.

Odpowiedzi kandydatów:

Kandydat nr 3
Zrobiłbym wszystko. Zniszczyłbym każdego kto powie cokolwiek, co godzi jej czci. Niejeden powiedziałby że jest godzien umrzeć dla swojej damy, natomiast Ja, wyszedłbym z najgłębszych czeluści piekieł zgasiłbym cały żar jaki bym tam zastał a samemu diabłu kazałbym zrobić dla mnie drabinę abym mógł się wydostać i z całą armią piekielną zemną na czele ratować moją luba z każdej opresji. Za miłość można umrzeć ale prawdziwym dowodem miłości jest się narodzić, powstać z upadłych by brnąć dalej ścieżką miłości wraz z ukochaną, i nigdy bym jej nie opuścił ;)

Kandydat nr 4
Jajecznicę na bekonie.

Kandydat nr 6
Jeśli była by tego warta, to po prostu (prawie) wszystko. Choć chyba najlepszym czynem by było polowanie na dużego zwierza, w końcu zabijanie pobudza zmysły. A potem jeść swoją zdobycz tylko z partnerką, całkiem sami...

Czekam na werdykt Najpiękniejszej i Terrarystycznego, z tym że tym razem ta pierwsza musi wykluczyć aż dwóch kandydatów. ALE! Ogłoszę go dopiero jutro albo i pojutrze - musi być ta chwila napięcia, nie? (;

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Lis 08, 2011 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<center>OGŁOSZENIE WYNIKÓW! </center>

No to tak... Kto odpadł?
Kandydatka nr 4 - Ate
Kandydat nr 4 - Moran
Kandydat nr 6 - Mortrif
Oni wszyscy w najbliższym czasie dostaną pochwały.

Więc kto został? Hm... :D

Dobra, już nie przeciągam.

Para nr 1: Najpiękniejsza, czyli Darkned & Kandydat nr 3, czyli Kar Vastor!

Para nr 2: Terrarystyczny, czyli Stigma Diaboli & Kandydatka nr 2, czyli Destiny!

Poza pochwałami możecie sobie wybrać dowolne, wymyślone przez was tytuły do końca roku. ALE UWAGA! Darkned i Kar Vastor muszą mieć ten sam tytuł, a Stigma i Desti inny niż oni, ale też identyczny. Dogadajcie się jakoś. ^^

Dziękuję, to wszystko, możecie komentować nawet tutaj, czemu nie?

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Kar Vastor
Majordomus
<b>Majordomus</b>

PostWysłany: Wto Lis 08, 2011 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurde...

Powrót do góry
Destiny
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Lis 08, 2011 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten sam tytuł co Stigmowy? *3* Łojejku.

No, Felko, świetna robota z tą randką :D:D było ciekawie, więcej pytań by się przydało... i jakieś edycje! :D

Cause when I feel scared
Sometimes I do
And when I feel scared
It seems that life is harder than I ever knew
Yeah when I feel scared
You are the only one
Who knows just what to say
So here am I to thank you

~Destiny~
*Dzi?kuj? wszystkim za wykonanie jej obrazków.*.
</center>

Powrót do góry
Kar Vastor
Majordomus
<b>Majordomus</b>

PostWysłany: Wto Lis 08, 2011 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurde... XD

Powrót do góry
Destiny
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Lis 08, 2011 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha! Vastorku, coś taki wystraszony? XD Czyżby róża się nie spodobała? xD

Cause when I feel scared
Sometimes I do
And when I feel scared
It seems that life is harder than I ever knew
Yeah when I feel scared
You are the only one
Who knows just what to say
So here am I to thank you

~Destiny~
*Dzi?kuj? wszystkim za wykonanie jej obrazków.*.
</center>

Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Lis 08, 2011 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczy się. ;3 Zależy, czy będą chętni na następne edycje. Jutro zrobię ankietę.

Widzę, że Winduś jest w szoku... I o to chodziło! ;D

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Anubis
Wędrowiec
<b>Wędrowiec</b>

PostWysłany: Wto Lis 08, 2011 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe no Fel pomyliłem się nieco ^^ no ale byłem blisko...
A może to " O kurde" ma być tym tytułem dla Kara? XD
Powrót do góry
Stigma Diaboli
Gość

PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 6:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O! Destuch?! Spooooczko ;>
Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anuś, no, troszeeeczkę. ^^

Shad, nie udawaj, że się tego nie spodziewałeś. xP

Aha, jeszcze co do tytułów osób z pary - nie muszą być one identyczne, może być, oczywiście, forma żeńska i męska. Ale sens ma być ten sam.

Dodane po 1 godzinach 14 minutach:

A tak swoją drogą to zapraszam do brania udziału w ankiecie dotyczącej Randki w Ciemno!

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 2:45 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Darkned
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łojezu, tego to ja się nie spodziewałam xD
You ask me, who I am? Well ... the answer is simple. I am your shadow, the bane of the night, your biggest nightmare. I'll kill you with your wounded soul, you will not remember anything. You will be my servant, night raven.
Uprisings... to die again
<td></td></td></center></table>
Mój kolor moderowania

Darkned: "KTO ZJAD? MOJE CIASTKO?!" Shad: "wtf?"
Karta Postaci

Logo (c) KamiLionHeart
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach