Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Forumowa gazeka

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co s?dzicie o pomy?le na forumow? gazetk??
Jest świetny!
29%
 29%  [ 5 ]
Mogłoby być lepiej
29%
 29%  [ 5 ]
Nie, nie i jeszcze raz nie!
41%
 41%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor Wiadomość
Maskini
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 1:02 pm    Temat postu: Forumowa gazeka Odpowiedz z cytatem

Tak, tak. Mamy już własne radio forumowe, to co powiecie na gazetkę forumową? Kilka działów, wywiad z jakimś użytkownikiem (np.: Kami), forumowy horoskop. Oczywiście napisałam przykładowy
spis treści (po dwóch dawkach syropu na kaszel, tabletce na gardło i nie wiadomo co tam jeszcze brałam). Oczywiście tytuł do zmiany. Nie mogłam wymyślić działów, więc tylko te cztery. Głosujcie w ankiecie.

<center>Gazetka KL

Spis treści
1. Ranking postaci
2. Co na sawannie piszczy, czyli nowinki z forum
3. Wywiad z użytkownikami forum
4. Forumowy kącik literacki</center>
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 4:41 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł nie jest oryginalny, tak na wstępie.
Żeby ci się dawne PZ i ZG do tyłka nie dobrało :P, zanim jednak to zrobi dodam że pomysł jest odgrzany, ale całkiem dobry, a dawne PZ i ZG może sobie o pofikać, bo ich gazetki były wydane aż raz, pf.. Jeśli znajda się rzetelne osoby które to poprowadzą czemu nie.

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maskini
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, nie jest to jakiś oryginalny pomysł. Wiem, czytałam kiedyś gazetkę Złotej Gwiazdy. No cóż, jeśli kilka osób by zagłosowało na tak to by się później mogły zgłosić osoby chętne, nawet takie do spraw graficznych, czyli coś w stylu banerów, zapraszających do czytania gazetki, ktoś mógłby wykonać okładkę itp. Ale najważniejsza jest aprobata administratorów. Gdy grono administratorkie zgodzi się na to, wtedy zbierze się kilka osób, które są rzetelne. Na razie nie wiem jak traktować twój komentarz, ale chyba jako aprobatę ;).
Powrót do góry
Ayari Reinmar
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nawet takie do spraw graficznych, czyli coś w stylu banerów, zapraszających do czytania gazetki, ktoś mógłby wykonać okładkę itp.

To ja, to ja!

Cóż, jeśli idzie o moją personę, zagłosowałam na "nie". Osobiście uważam, że za dużo tego na forum jest. Cóż, sam pomysł fajny, ale będzie to przedobrzanie forum i proponowałabym, żeby taki powstał w momencie, gdy na forum będzie nudno. Póki co jest co robić i chyba nie ma potrzeby, żeby dodawać coś jeszcze.
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a dawne PZ i ZG może sobie o pofikać, bo ich gazetki były wydane aż raz, pf..

O co ci chodzi? Robisz ze mnie jakiegoś dupka, który sądzi że tylko on ma prawo robić gazetki, bo wprowadził je na forum pierwszy xp

Ja nie mam nic przeciwko gazetce :)
Powrót do góry
Soma
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2011 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego ktoś wpada na takie pomysły, kiedy ja już sie zabierałam za realizacje i wam niespodziankę zrobić chciałam... Już drugi raz mi tak zrobiliście, poprzedni był z bannerem na konkurs, byłam w trakcie tworzenia, a tu nagle BUM! nim skończyłam w temacie już wisiał niemal takie samo logo autorstwa Destiny.
Żal mi was ludzie xp

Co do gazetki jestem za, byleby właśnie nie skończyło się to tak jak w PZ i ZG...
Niech nie bierze się za to ktoś, kto chce, tylko ktoś, dla kogo to jest pasja. Ja się czuję dobrze i w grafice (bo inaczej bym nie poszła na grafikę), i w dziennikarstwie/bajkopisarstwie, ogólnie, wszystko co z prasą związane.
Technik cyfrowych procesów graficznych to nie tylko grafika, ale i druki i wydawnictwa.
(Nukocie, jeszcze 4 lata i zatrudniam się w wydawnictwie Marukawa <333 Mwahah! Pozdrowię od Ciebie Takano ;3 Może Usagi też się gdzieś nawinie ;33)
Powrót do góry
Anfara
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł nie zbyt oryginalny, ale mogło by być.
1.Prowadzić ją muszą tylko osoby co by umiały zaciekawić czytelników, by to ktokolwiek czytał. Tak widziałam, w PZ i ZG, one były, były, ale poszły w kąt.
2. Pisać to musi ktoś komu to się nie znudzi po 2-3 razach. Najlepiej ktoś, kto ma do tego talent.
Powrót do góry
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anfara napisał:
Pomysł nie zbyt oryginalny, ale mogło by być.
1.Prowadzić ją muszą tylko osoby co by umiały zaciekawić czytelników, by to ktokolwiek czytał. Tak widziałam, w PZ i ZG, one były, były, ale poszły w kąt.
2. Pisać to musi ktoś komu to się nie znudzi po 2-3 razach. Najlepiej ktoś, kto ma do tego talent.

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2011 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gazetka forumowa? Chciałam kiedyś to zaproponować, ale w międzyczasie 'zatrudniłam się' w gazetce na innym całkiem sporym wówczas forum. Padła po jednym numerze i odechciało mi się proponowania tego na KL.

Ja myślę, że Desti ma rację. Jak ludziom znudzi się radio, a na fabule nic się nie będzie działo to będziemy mogli pomyśleć o gazetce, ale tak... Boję się, że niedługo wszyscy będą brać udział w tych pozafabularnych udogodnieniach, a o tym, po co zostało stworzone to forum to już wszyscy zapomną. Mamy radio, pojedynki, wybory miss i mistera, fora typu Gry, inne offtopy, no sb oczywiście, jeszcze gazetka i się w tym utopimy... Chcecie tu zrobić drugie SP, gdzie zdarzało się, że osoby o Betach, a nawet Alfach pisały wyłącznie w offach i sprawach stadnych?

Reasumując - pomysł dobry, ale nie na teraz. Może kiedyś.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Nazeatu Shahaz
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2011 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, panikujesz Fel :D
Jest dużo pozafabularnych akcji, ale co z tego, kiedy są tak rzadko i na małą ilość osób organizowane?
Ja osobiscie jestem za tą gazetką.
A jak się nie będzie nic działo w fabule, to trzeba będzie się martwić o to, zeby się coś działo, a nie o to, żeby gazetę zrobić.
Weź.

Ja się zgłaszam na redaktora naczelnego i główna osobę, która będzie zbierać opieprz. Przydałoby się ze 2-3 osoby do ogólnej pomocy.
I dodam, że to nie byłoby napisane w temacie, jak poprzednie gazetki, tylko całość zrobiona by była w formie obrazu, jak okładka.
Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2011 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chce ci się? Jeśli tak to no problem, ale ja mam już za dużo na głowie. Jeśli zbierzesz osoby to zrób prototyp tej gazetki i podeślij adminom, jeśli będzie spoko to dostaniesz na to Subforum albo przyklejony temat. Tak bym to widziała.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 4:41 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazeatu Shahaz
Gość

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2011 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okej, pod koniec tygodnia albo wcześniej będzie gotowe.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach