Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Zafir

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Karty postaci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zafir
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 3:29 pm    Temat postu: Zafir Odpowiedz z cytatem

Miano:
Zafir - Nie pamięta skąd pochodzi jego imię, po prostu tak nazywali go ludzie, którzy go znali.

Rodzina:
Brak. Rodzice zginęli tuż po jego urodzeniu. Przygarnięty przez przez nieznaną mu lwicę, która porzuciła go, gdy tylko przestał potrzebować mleka matki.

Stado:
Brak.

Charakter:
Skryty, nieczuły na obelgi, nigdy nie zostawia bezbronnych, twardy, porywczy, gardzi lwami uważającymi się za lepsze, nieufny, nie boi się śmierci, nie uznaje podziałów.

Opis wyglądu:
Silny, postawny lew w kwiecie wieku. Nieco zaniedbany, nie dba o swój wygląd. Jest maści czarnej, zbliżonej do węgla. Ma długą, wiecznie rozczochraną grzywę. Jego ciało zdobi wiele blizn - pozostałości po chwilach załamania i walkach z hienami.

Słabe strony:
Stawia honor nad rozsądek. Jest bardzo nieufny, nie potrafi nikomu zaufać. Agresywny w stosunku do nieznajomych.

Mocne strony:
Honorowy, nigdy nie odmawia pomocy. Pomaga słabszym. Doświadczony w walce z hienami.

Historia:
Małe, wychudzone lwiątko. Leży z zamkniętymi oczyma pośród piasków pustyni. Obok dwa martwe, rozszarpane ciała lwów. Lwica podchodzi do dziecka. Sprawdza delikatnie łapą. Żyje. Bierze go w zęby i odchodzi.

Mały nabrał już dość sił by żyć. Znów bierze go w zęby. Odnosi go z dala od jej leża.
-Leć, Zafir, leć... Mknij i zmień to co masz zmienić... Nie ufaj nikomu oprócz samego siebie...
Odeszła. Zafir został sam.

Minął już rok odkąd mnie zostawiła. Pamiętam to jak przez mgłę. Mimo że dzięki niej żyję, nie rozpoznałbym jej teraz. Tylko te słowa. Wykute w pamięci. Mantra, dzięki której żyję. Spoglądam na rozszarpane ciało hieny. Żadnej litości. Żadnej ufności. Wszyscy mnie zostawili. Ale dzięki temu jestem silny. Przypomniały mu się inne słowa, usłyszane jakiś czas temu od pewnej fossy.

"Zabij by żyć.
Żadnej litości."

To już jakieś dwa lata od początku mojej samodzielności. Jestem coraz silniejszy. Lwiej Ziemi już nawet nie pamiętam. Sam pośród pustyni. Poluję sam. Zdobywam wodę sam. Sam zabijam. Sam sobie ufam. Sam nienawidzę. Sam gardzę. Sam porzucam. Sam. Jednoosobowe społeczeństwo.

To już równo 3 lata. Jestem pewien 3 lata odkąd moi rodzice zginęli. Nie jestem ten sam. Żadnej litości. Żadnej miłości. Żadnego współczucia.

Nie! Proszę! Nie! To się dzieje! Nie...

Ponad 3 lata...
Wiele się zmieniło...
Słyszałem o hienach na Lwiej Ziemi...
Słyszałem o rozłamie...
O słabości...
O tych wszystkich skrzywdzonych lwiątkach...
O zabitych ojcach, matkach, braciach, siostrach...
O wymordowanych rodzinach...

Dość!

Idę tam...
Zmieniony...
Zraniony...

Nadszedł czas zmian!

Cele życiowe:
Stworzyć jedno wielkie stado, bez podziałów i krzywdy niewinnych.
Odnaleźć sens życia.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:38 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Karty postaci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach