Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> V Rocznica Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maks
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 6:53 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Ponieważ zaczęła się szkoła, mnie automatycznie przyciągnęło z powrotem do komputera. A że nie mam co robić- siedzę na forum. Mam nową postać i nowe chęci pisania. Mój zapał jak zwykle jest słomiany i najprawdopodobniej wypali się w około pół godziny Mam takie małe plany ale potrzebuję kilku odważnych. Ot, zbieram osóbki którym nie żal postaci i są w stanie czekać na odpis co najmniej tydzień. :)
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 9:37 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Alei
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, ja mogę jako mój Maale. Nie mam na razie dla niego wątku, mam zapał nim grać, a i mogę czekać tydzień na odpis, o ile robie moje nieodpisywanie przeszkadzać nie będzie xD Poza tym, mogą do siebie pasować - ona lamparcica, a on leopon.
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chętnie! Masz jakiś pomysł na wątek?
Zacznę pisać jak w końcu walnę jakiś avatar dla Moni. Albo znajdę. Zapewne znajdę bo ostatnio rysuję tylko konie
Powrót do góry
Maale Vartan Adumim
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, niestety nie D: Postaram się coś wymyślić. W moim zapisie znajdziesz skróconą historię Maalego, może też coś wynajdziesz :)
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tutaj nadal czekam na inne propozycje.
Powrót do góry
Inn
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Czw Paź 06, 2011 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy nie za późno, ale zgłaszam gotowość mojej Inn do prowadzenia wątku z Montrose. Ostatnio mnie naszła straszna ochota ją w końcu ruszyć i potrzebuję... czegoś.
Z tym, że zbyt szybko to ja pewnie odpisywać nie będę, patrząc na moją szkołę, która jest potwornie wymagająca.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Archon
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Pon Paź 24, 2011 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zgłaszam się. Po prostu nie mam z kim pisać :C
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 9:37 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maks
Gość

PostWysłany: Nie Lis 13, 2011 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę zakładać nowego tematu. Ten założyłam chwilę przed przeczyszczeniem mojego dysku, a kiedy ponownie odzyskałam komputer po prostu o tym temacie zapomniałam.

Tak więc szukam znudzonych. Więcej na PW. Mam pewien pomysł, który rozrusza fabułę i nie będzie do tego konieczna moja obecność. ;)
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> V Rocznica Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach