Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Dyskusje
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Legionu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sasha
Gość

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 12:40 pm    Temat postu: Dyskusje Odpowiedz z cytatem

No i dibra, po primo:
Hieny maja ponosić też czasem porażkę by było ciekawiej i przede wszystkim by wprowadzić złudna nadzieje na wygraną.

Nie zajmuj wszystkich terenów.. bez przesady, niech to ma ręce i nogi.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 8:53 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bossk
Gość

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz ode mnie, ale to bardziej sprawy estetyczne. Dla każdego, kto jeszcze nie wie - hieny to nie psowate. Niech chociaż prowadzący tę akcję zdają sobie z tego faktu sprawę.
I jeszcze coś - żadna hiena nie ma prawa okazywać agresywnych zachowań w stosunku do Wypłosza, bo mi zjebiecie fabułę ;3 Też Was nie kocham.
Powrót do góry
Amir
Gość

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kami, ale przecież mieliśmy rozwalać stada, no to po co im tereny? xp

Tak, to hienowate, wiem, nie wiem jak inni.
Co do tego drugiego - ehehehehe. ^^
Powrót do góry
Soma
Gość

PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sie zapytuję, jak to będzie z tymi nowymi stadami, konkretniej z ich powstawaniem.
Bo parę osób najwyraźniej bardzo napaliło się na tych swoich "cienistych", co, przyznaję, bardzo mnie wkurza, bo zamiast coś przemyśleć, oni to robią na hura...
Dlatego pomysł z samoczynnym powstawaniem stad bez osoby nadzorującej wybranej przez administrację mi się nie podoba, może nie to, że nie podoba, a obawiam się, że potem zrobi się jeszcze większy burdel niż był i wszyscy się obrażą i forum padnie na amen.

Swoją drogą, tak, wiem że hieny to nie psowate, chociaż czasem mam ochotę tak napisać z braku innych określeń xd
Powrót do góry
Bossk
Gość

PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Padlinożercy, zgraja plugawców, burki, ścierwojady.

Co do Stad, to już raczej dyskusja dla Adminów, ale co ja tam wiem. Rzecz jasna wszelkie sugestie mile widziane.
Powrót do góry
Soma
Gość

PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, tu jest temat do dyskusji to dyskutujmy.
Kiedyś byłam adminką i mi został zwyczaj "wszystko muszę kontrolować" xP Niestety.

Nie no, co do tych stad, myślę, że każdy obecny władca, (no, prawie obecny- Ven była w ZG i myślę że chciałaby do niego wrócić, c'nie? :3) zastanawia się nad ponownym zajęciu tronu w nowym stadzie, a przynajmniej jego utworzenie.
I ja bym była za tym, by to administracja zajęła się ich utworzeniem, oczywiście nie w panelu administracyjnym a w fabule.
Zauważyłam, że kilkoro użytkowników jest święcie przekonana o tym, że punkt z regulaminu "nie wolno tworzyć nowych stad bez zgodny administracji" nie obowiązuje i każdy może sobie zrobić stado.
Aż tyle to bym nie dawała userom, dobrze wiemy do czego są zdolni i jakie fochy zaraz będą się sypały.
Konkurs? Nie-e. Zły pomysł, chociaż konkurs na nowe stada, które potem zostaną utworzone na fabule przez administrację a nie przez osobę która wygrała.
Sama mam pomysł na neu-złe stado, nie ukrywam tego że chciałabym znów wrócić do akcji.

Ale moje plany nie skupiają się tylko na tym, co do tej pory wymyślili wkurzający mnie "cieniści".
Z tego co się orientuję, mają tylko nazwę, myślą nad nowym przywitaniem i snują jakieś nowe prawa i mają zamiar przechrzcić tereny.
A to chyba są najmniej istotne rzeczy.
No nie wiem co jeszcze mam napisać żeby nie wyjść na zbyt pewną siebie xd
Powrót do góry
Amir
Gość

PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni mają też chyba jakieś opisy, święta, coś takiego, przynajmniej z tego co się orientuję.

Ja to widzę tak: postacie zbierają się na fabule, chcą utworzyć stado, wybierają spośród siebie władcę, siedzą na jakimś terenie czy kilku. Ktoś z nich wysyła do kogoś z administracji projekt nowego stada, a ten admin wrzuca do to forum adminów, no i admini razem ustalają, czy im się to podoba, a jak nie to piszą, co zmienić. Albo po prostu mówią: nie i już, gdy, przykładowo, uznają usera wybranego na władcę za niekompetentnego.
Powrót do góry
Soma
Gość

PostWysłany: Czw Lip 28, 2011 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo na wstępie przeprowadzić jakąś selekcję, żeby każdy chętny się zgłosił do któregoś z adminów na pw, wtedy by musiał odpowiedzieć na kilka pytań, w tym, które stado chcą zastąpić (charakter, ale nie wielgachny opis a tylko ogólne- dobre, złe, neu dobre, albo neu złe) .
Osoby pokroju Raisy (której mi z resztą brakuje, co się z nią stało?) i takie, które są na forum od paru tygodni od razu odpadają.
Jak już będziemy mieć listę potencjalnych władców, to dajemy ją do wglądu dla userów żeby było wiadomo, kto ma prawo stworzyć stado a kto takiego zezwolenia nie otrzymał i sobie sie może bawić w robienie stada na gg co najwyżej, to wtedy się dzieje to, co Ven napisała.
Bo to będzie zbyt chaotyczne, będzie chaos i jednoosobowe stada, potem fochy i tak dalej, jeśli zostawimy to bez nadzoru.
Mówię wam.
Powrót do góry
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak będzie chaos.. jak jasny huj, nie wiem czemu, ale jakoś nie mam ochoty dawać szansy byłemu PZ na ponowne powstanie XD

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Soma
Gość

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im nie, bo znowu zjebią stado.
Daj mi, mi, mi, ja ich krótko będe trzymać xd
Nie, ale serio. Jak odeszłam to wtedy się zaczęły problemy, nie potrafili utrzymać stada, to nie uda im się z następnym. I znowu będą fochy że źli sobie znowu na nich siądą.
Powrót do góry
Kami
Averso
Postać Specjalna

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo tobie znowu coś odwali.. i tak z wami jest w kółko.

<center><table>
<tr>
<td>~X~

You can't stop me, no

O o o oh yeah

Today it is my time

Listen to my stuff

MÓJ G?OS!

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Soma
Gość

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiety zmienne są xd Poza tym <s>jestem</s> byłam w okresie poszukiwania osobowości, ale na szczęście już mi się skończyło to wariactwo, więc spokojna wasza rozczochrana :P (pilnujcie tylko żebym nie robiła nowych kont, to będzie dobrze. W razie czego kopać w łeb.)
Powrót do góry
Bossk
Gość

PostWysłany: Sob Lip 30, 2011 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciało mi się przelogowywać na Bosska, prościej było dać sobie dostęp.

Skoro Wypłoszowi udało się wyjść z "opresji" cało, to oczywiście teraz połowa musi zgrywać kozaków/tworzyć miniarmię. Dla mnie w tych zachowaniach brak logiki, ale kij z tym. Powiem wprost - zajebcie jedną, dwie postaci, żeby userzy zaczęli myśleć, dbać o swoich podopiecznych, a nie nieudolnie robić akcje w stylu feel like a gangsta.
No popatrzcie na Krona i jego wkroczenie do tematu - tamta lwica przygwożdżona do ziemi, najmniejszy zły ruch może skończyć się rozjebaniem jej gardła, zapał hien się kapkę ostudził., Więc oczywiście musi przyleźć jakiś pajac, który podgrzeje atmosferę, czyż nie? No proszę Was. Niech Kami zajebie Krona, jednocześnie dając szansę wycofać się reszcie, jeśli z niej nie skorzystają to stłuc do nieprzytomności i wymyślić jakiś wątek, który odciągnąłby Saszę, Bosska i resztę od lwów. Dla forum to żadna strata, z resztą raka się wycina, nie? I jeśli ktokolwiek z prowadzących ten napad hien stwierdzi, że postać, z którą prowadzi akcję zbytnio się rzuca, to ma moją pełną aprobatę do jej zajebania. Bo jakoś trzeba zmotywować naszych userów do myślenia.
Powrót do góry
Kami
Averso
Postać Specjalna

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Nesscostam nie odpisze do końca dzisiejszego dnia, prosiła bym o możliwość wywleczenia jej z tematu i wpierdolenia do lochów XD Tak przez Hieny.. do byłych lochów PZ.
Wkurwi mnie ta osoba, najpierw kozaczy i niczym pucking gumiś skacze rozjebuje wszystkich, jebie kolejkę, zwraca mi uwagę na złe prowadzenie akcji, a potem blokuje temat swoją kanciatą dupą.

.... yhm yhm.. sory uniosłam się.

<center><table>
<tr>
<td>~X~

You can't stop me, no

O o o oh yeah

Today it is my time

Listen to my stuff

MÓJ G?OS!

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 8:53 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Soma
Gość

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ją pomijajcie, skoro jej nie ma to trudno.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Legionu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach