Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Polowanie - Kyou

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Polowania z Mistrzem Gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arto
Przywódca
<b>Przywódca</b>

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 9:41 am    Temat postu: Polowanie - Kyou Odpowiedz z cytatem

5 VI 2011

Pogodę mamy na górze, nadmienię jedynie, że wiatr wiejący z zachodu przyniósł nieznaczne ochłodzenie i opady deszczu, które to pobudziły afrykańską zwierzynę do wzmożonej aktywności. Słonko świeci, niebo jak na razie czyściutkie, nic tylko polować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 3:14 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kyou
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przybiegłem sobie tutaj i zatrzymałem w miejscu. Zastrzygłem uchem rozglądając się uważnie i łapiąc zapach w nozdrza. powietrze było wilgotniejsze ale to w sumie dobrze. Machnąłem lekko ogonem i wypatrywałem jakieś zwierzyny próbując także złapać jakiś ciekawy trop.
The tension starts to grow
For power and for glory
No weakness must be shown

Whos gonna win...
... Ride The Hurricanes Eye

Powrót do góry
Arto
Przywódca
<b>Przywódca</b>

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, jak na razie, żaden, hiena nie wychwyciła żadnego zapachu godnego uwagi. A zwierzyna jak na złość nie chciała się pokazać. Czyżby lokalna fauna była doskonale świadoma faktu, że hiena właśnie wyruszyła na polowanie? Wątpliwe, ale w tym świecie wszystko może sięz darzyć. Chociaż zaraz, zaraz... Z krzaków oddalonych o jakieś dwadzieścia metrów od Kijka można było wychwycić subtelne szelesty, których twórcą raczej nie był wiatr. Może wypada to sprawdzić?
Powrót do góry
Kyou
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez pierwsze chwile nic nie dało się ani ujrzeć ani poczuć. Tak więc szedłem spokojnym krokiem ostrożnie nie tracąc nadal zapału. W ten doszły mnie nie daleko jakieś szelesty. Czyżby znowu wiatr? może jednak coś ciekawszego. Nastawiłem swoich uszu i ruszyłem w tym kierunku idąc pod wiatr aby to nie wydać potencjalnie swego zapachu.
For power and for glory

Whos gonna win...

Powrót do góry
Arto
Przywódca
<b>Przywódca</b>

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i po kilkunastu krokach Kyou stał się świadkiem jakże przykrej sceny, którą tworzyła rozpaczająca, pawiania matka nad swym martwym młodym. A czemuż to padło? No cóż, to nie jest częścią naszej historii i zapewne ten wątek na zawsze zostanie owiany tajemnicą, gdyż małpa nie wyglądała na skłonną do podzielenia się swą przeszłością. Ale za to Kijek na oko mógł ocenić, iż byłą silną i zdrową samicą, w pełni skupioną na zimnym ciałku swego dziecka, co w pełni działało na jego korzyść. Ponadto, udało mu się podejść ssaka pod wiatr, dzięki czemu nie było szansy by ta wyczuła zapach drapieżnika. No, dalej Kyou, taka okazja może się nie powtórzyć!
Powrót do góry
Kyou
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc już bliżej zauważyłem, że to co wydawało te ciche odgłosy to była samica pawiana. Można rzecz, że opłakiwała swoje potomstwo. Taki los, takie życie. Obniżyłem łeb nie tracąc celu jednak z oka. Wiedziałem, ze pawiany nie są najprostszymi przeciwnikami ale lubiłem wyzwania. Zbliżyłem się trochę bliżej uważając aby nie wydać swojej pozycji. Zmierzyłem odległość jaka dzieliła mnie od potencjalnej ofiary i lekko uniosłem swój ogon ku górze. Będąc gotowym Napiąłem swoje mięśnie i wykonałem skok ku pawianowi.Mój cel ataku był prostu. Wykorzystać zaskoczenie i skoczyć na ofiarę wgryzając się jej w kark i jak najszybciej zmiażdżyć go swoimi szczekami. Kości nie stanowiły dla mnie przeszkody tylko najważniejszy moment aby dobrze wycelować nim ta zdąży zareagować.
For power and for glory

Whos gonna win...

Powrót do góry
Arto
Przywódca
<b>Przywódca</b>

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oho, jednak tym razem nie zapowiadało się to tak cukierkowo jak poprzednio, mianowicie, kiedy to Kijek odbił się od ziemi, obierając sobie za cel kark samicy, ta zdawszy sobie sprawę z tego, iż coś jest nie tak pochyliła się nad maleństwem, zasłaniając je swym ciałem i tym samym unikając śmiertelnych szczęk hieny, aczkolwiek skłamałbym mówiąc, że atak był zupełnie nieskuteczny. Dzięki swej masie, drapieżnikowi udało się na ułamek sekundy wytrącić małpę z równowagi i ssak próbujący ją odzyskać, w niewłaściwy sposób oparł łapę o podłoże, co chwilę później poskutkowało głośnym chrupnięciem i krzykiem pełnym bólu. Ot, niewielkie obrażenia, aczkolwiek z pewnością pomogą. Jednakże korzystając z przypływu adrenaliny, samica ze wszystkich sił wierzgnęła i udało jej się wydostać spod cielska hieny, po czym najwyraźniej zapominając o ciele młodego, wciąż nieznacznie utykając, ruszyła w paniczną ucieczkę przed Złoziemcem. No, dalej Kyou, jeszcze chwila i przy odrobinie myślenia upolujesz soczysty obiadek!
Powrót do góry
Kyou
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko by się udało arg.. no nic zdarza się, było trzeba szybciej reagować. No nic nie am co rozmyślać tylko trzeba działać. Lądując na na łapach od razu odwróciłem się w stronę małpy. Z uniesionym ku górze ogonem i położonymi uszami ruszyłem ponownie ku pawianowi. Ta uciekała, no z uszkodzona łapa będzie trudniej jej ale nie ma tak dobrze. Z obnażonymi kłami ruszyłem za nią, będąc bliżej pierwsze co to miałem zamiar chwycić za jedna z jej kończyn i ja złamać albo bynajmniej uszkodzić aby ta miał bardziej utrudnione uciekanie. Następnie szarpnąć za nią jeśli się uda i przewrócić ofiarę.
For power and for glory

Whos gonna win...

Powrót do góry
Arto
Przywódca
<b>Przywódca</b>

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atak się powiódł, Kyou bez problemu udało się dogonić nieco oszołomioną bólem i nagłym napływem adrenaliny samicę, która to chwilę później znów byłą zmuszona wydać z siebie pełen bólu, krzyk, kiedy to poczuła jak na jej nodze z niewyobrażalną siłą zaciskają się szczęki hieny, niemalże nie napotykając jakiegokolwiek oporu przed złamaniem kruchej kości małpy. Pawianica podjęła prawdopodobnie ostatnią już, rozpaczliwą próbę ratowania swego małpiego życia i postąpiła niezbyt inteligentnie, po prostu wgryzając się w jedną z łap Złoziemca, któremu nie wyrządziło to większej szkody, zaś dało czas na obalenie ofiary. No, teraz pozostaje tylko dobić ssaka i wracać na Złą, czyż nie, Kyou?
Powrót do góry
Kyou
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak się udało. Nie spodziewałem się że małpa jednak okaże się aż tak głupia. Patrząc jednak z drugiej strony co innego mogła robić? Targana bólem i strachem zrobiła co pierwszego przysłużyło jej do głowy. Szarpnąłem jej kończyną. Jej wgryzienie może i zabolało ale co to jest w porównaniu z uściskiem szczek innym poważnych drapieżników. Puściłem jej kończynę i następnie spoglądając jak ta wgryziona jest w moja łapę spróbowałem chwycić ja za kark i zakończyć ten żałosny żywot.
For power and for glory

Whos gonna win...

Powrót do góry
Arto
Przywódca
<b>Przywódca</b>

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak więc Kyou bez większych problemów udało się upolować w pełni zdrową samicę pawiana, płacąc za to jedynie lekkim skaleczeniem łapy. Na jego szczęście w okolicy nie pojawił się żaden inny drapieżnik zdolny odebrać jego ofiarę, więc wszem i wobec uznaję to polowanie za zakończone sukcesem.

+10 PD
- 3 hp, żeby Artulek miał co robić
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 3:14 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kyou
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Nie Cze 05, 2011 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadowolony z udanego polowania rozejrzałem się jeszcze aby to sprawdzić czy w pobliżu nie ma kogoś, kto miałby chrapkę na mój posiłek. Nie widząc nikogo takiego zabrałem się do pałaszowania. Nie zjadłem jednak wszystko. Postanowiłem zabrać ze sobą to co zostało i poczęstować resztę. Może nie najedzą się nie wiadomo jak ale zawsze coś przekąszą.
For power and for glory

Whos gonna win...

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Polowania z Mistrzem Gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: