Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Poszukiwania do gry

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pche?ka
Gość

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 6:45 pm    Temat postu: Poszukiwania do gry Odpowiedz z cytatem

Wiem, że jestem świeżym użytkownikiem jednak po stworzeniu formularza zgłoszeniowego zabrakło mi możliwości pogrania z kimś. Na szczęście udało mi się rozpocząć już z kimś rozmowę, jednak to mnie natchnęło na wysunięcia pewnej propozycji dla Administracji Forum.
Przesiaduję na niejednym forum i dość często odwiedzanym tematem jest "szukam kogoś do gry". O co mi chodzi? Już przedstawiam nieco szerzej:
Chodzi mi o stworzenie osobnego tematu na którymś z działów, gdzie po wypełnieniu odpowiedniego formularza zgłoszeniowego (nick postaci, miejsce przebywania - link) można wyrazić swoją chęć go grania. Ciągłe proszenie się na sb czy ktoś chciałby z nami popisać może być żmudne (wiem z doświadczenia), a taki temat z pewnością ułatwił by sprawę - nie tylko nowi użytkownicy mogli by spotkać się z tymi starszymi, ale również łatwo można byłoby pojawić się w temacie gdy ktoś jest "wolny".
Tutaj jednak pojawia się pewien problem - a mianowicie fakt możliwości porwania delikwenta. Jak gdyby nie patrząc: będzie to jawne zaproszenie dla napastnika.
Z mojej strony proponuję rozwiązanie: mianowicie na własną odpowiedzialność użytkownik pojawia się na terenie wolnym bądź nie objętym zakazem porywań.
Sam taki temat najbardziej pomógłby świeżym użytkownikom i zdaję sobie sprawę, że wypowiadam się teraz od strony subiektywnej. Dlatego czekam na krytykę i odpowiedź.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 8:52 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, już była kiedyś taka propozycja o ile dobrze kojarzę. Nie pamiętam, dlaczego została odrzucona, może nawet mnie się ona nie podobała, ale wiesz co? Teraz jestem za. Może dzięki temu nasza fabuła trochę by się rozruszała.
Pche?ka
Gość

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się w takim razie, że mój pomysł otrzymał jeden głos od Administracji ;) Na wielu forach taki temat ma na prawdę wzięcie - proponowałabym jednak jego regularne czyszczenie: usuwanie zbędnych postów albo przenoszenia ich do tematu.
Powrót do góry
Nuko
Samotnik
Mistrz Gry
<b>Samotnik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak - jestem jak najbardziej za.
Uzasadnienie - bo tak. :3
Och, ależ ja cudownie uzasadniam, prawda?

We had joy, we had fun, we had seasons in the sun

But the hills that we climbed

Were just seasons out of time.

All our lives, we had fun, we had seasons in the sun

But the stars that we reached were just starfish on the beach.

Mój kolor moderowania - #9966CC
</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem na nie, a dlaczego? Bo trudno jest wam odpisać nawet jeśli siedzicie w jakimś temacie i już piszecie.
Co to niby da? Wszyscy wiedza że ktoś chce pisać, ale i tak nikt dupska nie ruszy, bo po co, przecież jesteście tacy zajęci nauką.. ta jasne, ale po 2 godziny przez tel o jedzeniu chrupek z mlekiem to umiecie napierniczać, albo godzinami przesiadywać na tej zrytej twarzoksiążce. :P

Jeśli zaczniecie umawiać się na sesje, szukanie fabularne znajomych, partnerów znowu będzie rozbijało się o ogłoszenie matrymonialne, zero inwencji twórczej, zero spontaniczności, nuda i tyle.
Tak to będzie wyglądało, wszystko będzie umówione.. faktycznie, będzie ciekawiej >_>

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co to niby da? Wszyscy wiedza że ktoś chce pisać, ale i tak nikt dupska nie ruszy, bo po co, przecież jesteście tacy zajęci nauką.. ta jasne, ale po 2 godziny przez tel o jedzeniu chrupek z mlekiem to umiecie napierniczać, albo godzinami przesiadywać na tej zrytej twarzoksiążce. :P

Ej, to jakaś aluzja? Poza tym, to chyba dobrze, że mamy dobre kontakty z innymi userami, nie? ^^ Gorzej by było, jakbyśmy się do siebie w ogóle nie odzywały.
Jeśli o mnie chodzi to ja ostatnio korzystam z pogody i z tego, że znalazłam sobie ciekawe zajęcie poza siedzeniem przed kompem.

Cytat:
Jeśli zaczniecie umawiać się na sesje, szukanie fabularne znajomych, partnerów znowu będzie rozbijało się o ogłoszenie matrymonialne, zero inwencji twórczej, zero spontaniczności, nuda i tyle.
Tak to będzie wyglądało, wszystko będzie umówione.. faktycznie, będzie ciekawiej >_>

Nie wszystko. Umawiać będą się ci, którzy naprawdę nie mają z kim pisać. Żeby zaraz nie pisali wszyscy naraz, będzie można powprowadzać jakieś limity, np. 1 postać=1 ogłoszenie na dwa tygodnie. Wiesz, żeby zapobiec nadużyciom.

Pche?ka
Gość

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kami napisał:
A ja jestem na nie, a dlaczego? Bo trudno jest wam odpisać nawet jeśli siedzicie w jakimś temacie i już piszecie.

Przyznam szczerze, że całą Twoją wypowiedź odebrałam jako atak trochę bezpodstawnie wymierzoną w moją stronę. Nie wiedziałam, że taka propozycja pojawiła się już na wcześniej forum - bo zwyczajnie nigdzie nie widziałam czegoś takiego w tym dziale.
Chciałabym zaznaczyć, że ja wysunęłam propozycję ad poszukiwania kogoś chętnego do gry, nie zaś znajomych czy partnerów - to wiadomym powinno być, że wychodzi nieco spontanicznie.

Tak jak napisała Vandetta: ogłoszenia będą wstawiać tylko Ci, którzy na prawdę chcieliby popisać i nie wyjdą po dwóch godzinach z tematu. Jeśli ktoś na prawdę chce wymienić kilka tur postów, poczeka.
Powrót do góry
Karmazynowy Szept
Gość

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za, fakt że ostatnio trudno pisać i fabuła mi postaci trochę siada. To by ułatwiło też początek nowym graczom.
Powrót do góry
Kami
Averso
Postać Specjalna

PostWysłany: Pon Maj 30, 2011 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pcheła, ty nie wyolbrzymiaj, zaraz tam w twoją stronę. Ty myślisz że ja nie mam nic do roboty tylko napadać nowych? Jestem tu głosem opozycji, do radosnej krainy tęczy.
Ja tu rugam Vendette i Nuko, nic nie robią tylko debatują na temat bzdetów, odebrać te 4 pkty czy nie.. a może nie odebrać.
Poza tym słońce ty moje, już ja znam zdolności userów tego forum i co się stanie jak dostana temat do umawiania się na "spotkanie w fabule", albo nic- tak jak na propozycje na SB, albo zaczną się twory wywołujące zgrozę, tak jak było to przed zakazaniem szukania w "szukam usera" innych osób niż rodziny. Przelotny numerek powrót? A miałam nadzieje na "przeminęło z ostem".
Aż mnie ciarki przechodzą na wspomnienia.. brr.
Jeśli ktoś naprawdę chce popisać obędzie się bez tego i odpowie ci na SB, albo sam wejdzie ci do tematu, czyżbyście zapomnieli jak działa pbf?

Cytat:
Nie wszystko. Umawiać będą się ci, którzy naprawdę nie mają z kim pisać. Żeby zaraz nie pisali wszyscy naraz, będzie można powprowadzać jakieś limity, np. 1 postać=1 ogłoszenie na dwa tygodnie. Wiesz, żeby zapobiec nadużyciom.

Nie gadaj.. tylko ci którym to potrzebne.. jeśli masz trawkę podziel się nią. Poopowiadamy razem bajki ^^

<center><table>
<tr>
<td>~X~

You can't stop me, no

O o o oh yeah

Today it is my time

Listen to my stuff

MÓJ G?OS!

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Gilbert
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmierć twarzoksiążce.
Ja jestem na nie. Jestem tu dość nowy i jakoś nie zauważyłem, żebym miał jakiś problem z pisaniem. Tak czy siak na forum nie ma 20 ludzi jednocześnie (przynajmniej jeszcze nie zaobserwowałem tego zjawiska), tylko 3 albo 4 i na pewno też się nudzą. I nie mają z kim pisać.
Dupska nie ruszysz, to nie będziesz pisać. Bo każdy myśli że "o jaki ja biedny nie mam z kim pisać bo nikt do mnie nie zagadał i nie poprosił". A wiecie co, ja mam gdzieś takich ludzi. Sami powinniście się wkręcić w fabułę, a nie na gotowca. Tak jak to na pewnym forum kiedyś ustalano scenariusze na gg, a jak jakiś Bogu winny duszę śmiertelnik przeszkodził to już nie miał życia ani na fabule, ani poza nią (ogólnie na całym forum).

SB jest praktyczniejsze, bo oprócz umawiania się na fabułę można zawrzeć nowe, realne znajomości.

A jak każdy by chciał napisać posta w innym temacie i czekał, aż ktoś do niego przyjdzie to w życiu by fabuła nie ruszyła.
Nauczcie się, że nie trzeba się kogoś pytać, czy mogę "się to was wbić". Wchodzisz i już. I już jest z kim gadać.
Zapewne nie zrozumieliście, co chciałem przekazać, ale to moja wina, ostatnio mam problem z dobieraniem słów.

??????? ????????!

*AWESUM*

.</center>

Avatar/Logo (c) Gilbert Wspania?y
Powrót do góry
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty tam Kami zawsze jesteś na nie. Proponuję obejrzeć film "Jestem na tak" bo chyba ci się przyda (nie oglądałem, ale opis pasuje w tej chwili)
Jak dla mnie to 3x TAK. Sam nie mam co robić i szukam, i wpieprzam się, i włażę do dupy innym, nawet gdy tego nie chcą, a potem znowu się nudzę, bo ekipa sobie idzie. To by ułatwiło poszukiwania i rozruszyło forum, które przy trochę nam zwiędło.

Times are looking grim these days
Holding on to everything
It's hard to draw the line
I can't wait to rip my eyes out and look at you
Peace through pain is precious
Especially when it's done by you
</center>

Avatar (c) Av: MisterKay/t?o-Zoeim/obróbka-Ate.
Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Kami
Averso
Postać Specjalna

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co nie zmieni niczego, bo gdyby chcieli z tobą gadać zrobili by to nie?
Poza tym czy ty odpisałaś w temacie gdzie zalega dupsko twojego Kalzura?

<center><table>
<tr>
<td>~X~

You can't stop me, no

O o o oh yeah

Today it is my time

Listen to my stuff

MÓJ G?OS!

Powrót do góry
Kalzur
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, odpisałem jakbyś nie zauważyła. Jak jestem na forum i widzę, że ktoś odpisał to ja zawsze odpisuję.
Wracając do tematu to ja jestem na tak i swego stanowiska nie zmienię ;)

Times are looking grim these days
Holding on to everything
It's hard to draw the line
I can't wait to rip my eyes out and look at you
Peace through pain is precious
Especially when it's done by you
</center>

Avatar (c) Av: MisterKay/t?o-Zoeim/obróbka-Ate.
Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 8:52 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kami
Averso
Postać Specjalna

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, że nie zauważyłam prędzej. Jeju przepraszam.

<center><table>
<tr>
<td>~X~

You can't stop me, no

O o o oh yeah

Today it is my time

Listen to my stuff

MÓJ G?OS!

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach