Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Pchełek węszy!

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pche?ka
Gość

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 1:56 pm    Temat postu: Pchełek węszy! Odpowiedz z cytatem

Jakoże jestem nowym użytkownikiem wypadałoby się przedstawić. Więc Pchełka mówi "cześć!" i już rozgląda się na lwami, które jego zdaniem mogłyby wcielić się w rolę jego opiekunów i przyszłych towarzyszów.
Malec utracił swoją matkę właściwie niedawno, o czym nie zdaje sobie tak do końca sprawy. Pamięta tylko cienki chichot stworzeń, które bawiły się w nim i z mamą w gonito - jemu sie to nie podobało, bo był głodny i zimno mu było! Nie był to czas na zabawę.
Swojego ojca nie zdążył poznać, ponieważ mamuśka nie przynależała do żadnego stada i postanowiła synka wychować sama.
Po krótkim wstępie przechodzę do sedna sprawy:

1. -> usunięte.

2. Poszukuję opiekunki, obowiązkowo pochodzącej ze Stada Lwiej Ziemi, która nie tylko postanowi sie malcem zaopiekować, ale również przygotuje do rozmowy z Przywódcą, by go przygarnąć. Oczekuję nadmiaru czułości i miłości względem malca, zainteresowaniem się jego zachowaniem oraz niezwykłą cierpliwość względem ruchliwości. Jakoże malec nie zna zbyt wielu słów, samica ta nazwałaby go Pchełką.

Wymagania:
- pisanie postów dłuższych niż 5 zdań na krzyż
- kreatywność
- ciekawe pomysły na rozwinięcie relacji.

Zapraszam! Pchełka czeka!

Ostatnio zmieniony przez Pche?ka dnia Nie Maj 29, 2011 2:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 9:01 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arto
Przywódca
<b>Przywódca</b>

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1. Poszukuję ojca biologicznego dla malucha, który pochodzi ze Stada Złej Ziemi. Wiadomym jest, że musi być on starszy od samej Pchełki 2 lata.

Jeżeli Twoja postać zostanie świadomie spłodzona przez Złoziemca, a nie trafi do ZZ, wyda na siebie wyrok śmierci. Coś literki mi pozjadało^^

Ostatnio zmieniony przez Arto dnia Nie Maj 29, 2011 2:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pche?ka
Gość

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm.. szkoda, że przy sprawdzaniu zgłoszenia, nie zostało o tym wspomniane :/ w takim razie usuwam to ogłoszenie.
Powrót do góry
Sheloth
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że kryteriów płciowych moja postać na pewno nie spełnia, ale mam sporą ochotę na jakiś ciekawy wątek z młodym. Sheloth już jakiś czas temu wykazał się wielką sympatią do lwiątek, więc na pewno chętnie by się Pchełką zaopiekował. Oczywiście, jak to dorastający samiec, trochę nieporadnie, ale na pewno z uczuciem.
Wiem, wiem, zwariowałam, zgłaszając się. Ale co mi szkodzi spróbować. :3

and shouted something obscene

You are perfection, interrupted
And your decent heart
has? somehow been corrupted

Posiadam jednorazowy karnet na ucieczk? od porwania.
Mój kolor moderowania - #9966CC

Karta Postaci</center>

Avatar (c) ja (kira-immoral.deviantart.com)
Logo (c) Destiny (LeftDuality.deviantart.com)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 9:01 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pche?ka
Gość

PostWysłany: Nie Maj 29, 2011 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm.. muszę przyznać, że od kilku minut zaczęłam się zastanawiać czy nie zmienić ogłoszenie na opiekunkę/opiekuna.
Wydaje mi się, że Twoja propozycja wcale nie jest zła! Ba! Będzie z całą pewnością ciekawie, ponieważ Pchełka ma zaledwie 2 tygodnie. Oh, nie mogę się już doczekać jak "ujrzę" próby odnalezienia mleka dla malca w wykonaniu Shelotha ;)
Tak więc tym samym zamykam ogłoszenia. A za chwilę Shel dostaniesz ode mnie pw ;)
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach