Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Protestuję!

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 10:52 am    Temat postu: Protestuję! Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że niektórzy admini mogą mieć naturalne skłonności do wywyższania się, nawet bez względu na pełnioną funkcję, ale żeby od razu niemal wszyscy? Robi nam się tu elita gorsza niż w dawnym ZZ. Weźcie się trochę opanujcie, co?
Kron założył temat z poszukiwaniami partnerki - ost. Shet założyła temat z poszukiwaniem osób do sesji, co również jest sprzeczne z regulaminem działu Szukam użytkownika, a jednak nikt się o to nie czepiał. Ja też nie, pomyślałam - 'a co tam, to przecież nic takiego'.
Ale teraz to już przegięliście. W Cytacie Tygodnia Kami łamie zasady, które sama ustaliła, w dodatku na korzyść Nuko, która również złamała zasady i dzięki temu wygrała. Poza tym tylko Kami wybiera te cytaty, chociaż to nie był jej pomysł ani nic, ona tylko założyła temat. I za każdym razem to od niej zależy, który cytat będzie wisiał w ogłoszeniach. Coś jej się nie podoba i wypad. A może by tak dać szansę komuś innemu, co? Bo tak ludzie nie wrzucają cytatów, które są ciekawe, tylko takie, które są w stylu Kami. To jest bez sensu.

I to nie jest tak, że ja protestuję przeciwko administracji. Bardzo lubię Shet, Kami i Nuko (szczególnie co do tej ostatniej to chyba nie muszę was przekonywać), jednak nie odpowiada mi robienie z adminów elity. I tak mamy tu jakąś oligarchię administracyjną, a zaraz nam z tego wyjdzie monarchia despotyczna. Ludzie, opanujcie się! Jak admin może, to czemu user nie? Albo wszyscy, albo nikt. Ja wiem, że przytoczone przykłady może nie są zbyt przekonujące, ale co, jeśli dopiero się rozkręcacie? Ja nie będę siedzieć i patrzeć, jak na forum tworzy się elita, bo wiem, jak to potem może zaważyć na panującej tu atmosferze. A forum jest dla userów, a nie tylko dla adminów i to przede wszystkim userzy powinni czuć się tu dobrze - zadaniem adminów jest m.in. dbanie o to, a co poniektórzy zachowują się zupełnie odwrotnie. Ja protestuję przeciwko takiemu stanowi rzeczy.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 9:35 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Amarth Shetani SkoirArato
Szeol
Pani Gehenny
<b>Szeol</b><br><i>Pani Gehenny</i>

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ ja jasno okresliłam, że mój temat łamie nieco regulamin, gdyż *ha!* niezależnie od tego, jak się starałam wpaść na fabule do kogoś, większość spierdalała jak kurczaki. Co jest w pełni zrozumiałe, ale...! Amarth to nie tylko świnodupca, a ja byłam ciekawa, kto tak naprawdę będzie zainteresowany prawdziwa fabułą.

Wiesz co, Ven, problem jest taki, że nie podobają Ci się pierdoły. A te pierdoły, trzeba umówić na forum adminów, nie tutaj przed ludem. Bo to, że zjedziesz ludzi publicznie nic nie da, a dodatkowo, może popsuć więcej.
Co do cytatów - Nie mieszam się w to, bo nie mam na to czasu. Umów się z Kami, Sur, Naarą i resztą, kto, kiedy i jak będzie wybierał cytat.

Co do osta dla Krona - Tu jest problem jednostkowy, bo nie ukrywając około 90% forum go z trudem akceptuję, widząc, jak sam on kręci z fabułą i regulaminem. Oczywiście, ost w dobie MOJEGO *och* złego tematu jest trochę nie na miejscu, ale i jest śmieszny z innego powodu. Tu sie domyślcie, moje dzieci.

Pst! Admini zawsze są despotyczni. Albo Dysydenci.

??????? ???????? ????????

No matter how many deaths that I die, I will never forget.
No matter how many lifes that I live, I will never regret.

There is a fire inside of this heart and a riot about to explode into flames.
Where is your
G o d? Where is your G o d? Where is your G o d?!

{...}I DON'T WANNA BECOME THE FUCKIN' GARBAGE LIKE YOU.{...}

||THE reverse side of beauty it dyed by beloved FILTH. ||
</center>

Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shet, a gdyby Kron napisał, że wie, że łamie regulamin to co, zmieniłoby to coś? Wątpię. Tak, Kron to akurat szczególny przypadek, ale irytuje mnie, że admin może założyć temat, żeby umówić się na pisanie, a user już nie. Zdecydujcie się, chcecie takiego umawiania czy nie? Bo niby nie, ale potem zakładacie te tematy.

Cytaty - dobra, może trochę za bardzo się tym przejęłam, ale mnie to po prostu niezmiernie irytuje coś takiego. To takie pozornie drobne sytuacje pokazujące, kto stoi ponad prawem... Nie chcę, żeby było ich więcej. Ale okej, postaram się pogadać o tym z Kami na spokojnie.

Nie zawsze.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Destiny
Konto zawieszone

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tak się wcisnę: jest wielu graczy, którzy chętnie znaleźliby kogoś odpowiedniego do jakiejś ciekawej fabułki (byle nie z góry omówionej)... i szukają, szukają i znaleźć nic nie mogą. Cóż... przydałoby się zrobić osobne subforum/temat do dawania takowych ogłoszeń... chociaż nie wiem, czy coś takiego nie było wcześniej omawiane.

W każdym razie ułatwiłoby to graczom szukanie odpowiednio zaawansowanej (lub nie) osoby, o odpowiednim charakterze etc. Jakby nie patrzeć, na forum jest wielu ludzi, może aktywnych, może nie, ale trudno jest znaleźć kogoś odpowiedniego.

Cause when I feel scared
Sometimes I do
And when I feel scared
It seems that life is harder than I ever knew
Yeah when I feel scared
You are the only one
Who knows just what to say
So here am I to thank you

~Destiny~
*Dzi?kuj? wszystkim za wykonanie jej obrazków.*.
</center>

Powrót do góry
Szeol
Pani Gehenny

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdybyś Ty nie miała z kim prowadzić fabuły, bo nawet Ci ze Złej biorą dupa za pas i uciekają, to co byś zrobiła? Prosiła? Na Gadu atakowała?
Ja nie podaję Swojego Gadu, nie atakuję na PW i się nie prosze. Jasno się wyraziłam, że wiem, że robię źle, ale to ostatecznośc w prowadzeniu demona.
Zauważyłaś, ze to jak Psy Pawłowa? One na dzwonek się śliniły, a ludzie na widok Amarth Shetani Skoir-Arato spieprzają. Całkiem ciekawe.

Poza tym, nie umawiałam się wprost, a zapewniałam, że chce pisać. Jesteś zła i zirytowana, przez co wydaje CI się to paskudne i fe. Ale, ale, Ven, czy ja kiedykolwiek się nader czymś przejmowałam? Przestałam, bo tutaj nie warto.
Temat idzie do kasacji za dwa/trzy dni, a ja mogę, o Panie i Duchu, przyjąc słowne upomnienie. Nie popłaczę się, proszę.
A ost dla Krona nie winien być w drugiej kolejności? Co by wpierw ustne dostał? Takie małe pytanie, bo nie zagłębiam się w te sprawy.

Where is your

</center>

Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Desti, kiedyś ludzie szukali w dziale Szukam użytkownika potencjalnych partnerów, przyjaciół... Później jednak uznano, że to bez sensu, bo znajomych powinno się szukać w fabule i zezwolono tylko na poszukiwanie rodziny/opiekunów. A teraz, jak widać, część osób chciałoby powrócić do starego systemu.

Shet, rozumiem, spoko, ale męczy mnie jedno - dlaczego ty możesz, a inni nie? Bo Twoja postać odstrasza ludzi? Jak dla mnie to to nie jest żaden argument. Albo pozwólmy na poszukiwanie osób do pisania w tym dziale, albo przestrzegajmy obowiązujących zasad i nie róbmy takich rzeczy. Ty możesz, a inni nie - to mi nie pasuje.
Ja bym dała ustne, ale najwyraźniej Kami uznała, że ost będzie odpowiedniejszy.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Destiny
Konto zawieszone

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh nie, absolutnie nie chodzi mi o partnerów, bo to bez sensu... gra z góry ułożona (wszystko co do szczegółu umówione) to gra przegrana. Nikt nie będzie chciał grać, jeśli nie będzie żadnej swawoli (czy jak to tam nazwać), ale...

Jeśli się nudzimy, przeważnie zgłaszamy to na sb, prawda? Ale tak również znaleźć kogoś ciekawego do popisania w danym momencie. Przydałyby się ogłoszenia, które widniałyby dzień/kilka w poszukiwaniu osoby na poziomie poszukiwającego, pasującą charakterem (co jak co, ale mało komu będzie chciało się czytać wszystkie karty postaci... tym bardziej, że nie wszyscy takowe piszą) oraz ciekawą.

Cause when I feel scared
Sometimes I do
And when I feel scared
It seems that life is harder than I ever knew
Yeah when I feel scared
You are the only one
Who knows just what to say
So here am I to thank you

~Destiny~
*Dzi?kuj? wszystkim za wykonanie jej obrazków.*.
</center>

Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie można by założyć temat ze spisem osób, które aktualnie nie mają z kim pisać i jeśli ktoś by się nudził to zajrzałby tam i napisał do kogoś na pw, ale... Czy nie prościej napisać na sb 'kto popisze?', wepchnąć się gdzieś, gdzie już ktoś jest albo wejść do wolnego tematu i napisać na sb, że jak ktoś się nudzi to niech wpadnie?

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Szeol
Pani Gehenny

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ven, dla Ciebie żaden argument, bo Ciebie kochają, lubią i w ogóle motylki na niebie. Prawda jest taka, że Amarth się boją, mnie tez. I chwała im za to, są zdrowsi. Problem polega na tym, ze jak przez 2 miesiące nie masz z kim poważnie pisać, a olewają Cie na SB ( Oprócz Cętka, Lex'a i Xan'a ) to dziękuję bardzo. Myślisz, ze dałam sobie ten temat dla jaj? Nie. Dałam, bo chce wiedzieć, do kogo moge pisać. Szczególnie, że odechciewa mi się wpadac nieproszoną, bo to gówno daję, jak nie chcę komuś łba przetrzepać.

Where is your

</center>

Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest tak, że mnie wszyscy lubią, a Ciebie nie, ja mam po prostu postacie innego typu. Poza tym, na mnie patrzą normalnie, a Ty jesteś dla nich Tą Wielką Shet, z Którą i Nie Popiszę, Bo Mnie Zje. Ale zauważ, że nie wszyscy tak myślą, sama przecież wymieniłaś kilka osób, które chętnie z Tobą grają.

Dobra, dowiedziałam się tego, czego chciałam, wyraziłam swoją dezaprobatę, potem pogadam z Kami o tych cytatach, a teraz już tylko podziękuję tym, którzy się wypowiedzieli i zamykam temat, do widzenia.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 9:35 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie mam to w dupie ^^

Tygodnie mijają, a tylko ja zwracam uwagę na pierdoły i tylko ja wybieram cytat, zważ na to że ja nie biorę udziału w tym "konkursie" i czytam cytaty- a nie ich autorów, nawet nie pamiętałam że ta jak jej tam Hanabi należy do Nuko.

Czy ja komukolwiek bronie dawać komukolwiek osta, gdzie tam. Na swoja obronę powiem tak, nie będę ani wyszukiwać za was leniwe śmierdziele wszystkiego, nie będę latać i dawać tego wam jak na tacy bo i tak w dupie to macie widać po temacie PZ, sami se przeglądajcie tematy- wyszukujcie błędy.

Tak swoja droga, oba tematy Lexa w szukam użytkownika też są niezgodne z zasadami, czepiasz się tego że Shet nie zwróciłam uwagę, a co ty nie mogłaś tego zrobić? Kurwa boicie się jej? Coś jeszcze? Czy może ruszycie opasłe dupska do roboty? Czy może boicie się utracić opinie dobrodusznych istotek z różowej krainy Rozpudy? :D

I jest znacząca różnica między "Szukam dupy do nie wiem zapylenia", a "Szukam osoby na sesje." Wkurwiła mnie mentalność Krona, jak szuka lasek niech wypada na Pigalaka.

Dodane po 7 minutach:

Aha i powiem tak, nie dałam mu ustnego ostrzeżenia, bo już nie raz upominało się tego zbuka o inne duperele. Uważacie że użytkownik który łamie co rusz jakiś pkt regulaminu zasługuje na kolejne z rzędu upomnienie? Mi się wydaje że nie, gdyby była to jego pierwsza druga wpadka i owszem. Mamy ponad 50 pktów w regulaminie i tematy w ABC, chce ci się upominać po kolei za łamanie każdego? Ok upominaj, albo przestań się bulwersować jeśli tego nie robisz i zwalasz robotę na innych.

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach