Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Grota Matumaini i Matu
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Źródło Życia -> Jaskinie nad Rzeką
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matumaini
Samotnik
Mistrz Gry
<b>Samotnik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 6:28 pm    Temat postu: Grota Matumaini i Matu Odpowiedz z cytatem

Grota ta jest dość niewielka lecz spokojnie mogą zmieścić się tu 3 dorosłe lwy. Na zewnątrz, dość niedaleko znajduje się rzeka. W jednym kącie groty porasta miękki mech, który może spokojnie służyć za posłanie. Są też 2 półki skalne. Leżą one do siebie równogle po obu stronach groty. To właśnie miejsce wybrała sobie Matumaini jako swój dom.

Kolorek jestem zmuszona usunąć, bo to czyjaś barwa moderowania. Chyba nie chcesz, by ludzie myśleli, że zrobiłaś błąd w każdym słowie? xp

Ostatnio zmieniony przez Matumaini dnia Czw Gru 15, 2011 5:50 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 7:07 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Matumaini
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//dzięki zapomniałam o tym;)//

Gdy dotarła na te tereny rozejrzała się. Widziała dokładnie niedaleko grotę w której się urodziła, ale jakoś nie chciała mieszkać z ojcem. Postanowiła znaleźć własną. Podchodziła do wielu, ale żadna jej nie pasowała, ale wreszcie znalazła tą. Była ona oddalona trochę od wszystkich co pasowało Matumaini. Weszła do niej spokojnie i rozejrzała się w niej. Widząc, że jest raczej nie zamieszkana wskoczyła na półkę skalną i zasnęła zadowolona, że wreszcie znalazła własny dom.

Matu
Gość

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[z/t]
Hm...znowu gdzieś się wpierniczył bez proszenia, jego grzywa ledwo co mu wyrosła no znaczy był nastolatkiem i opuścił swój dom bez najmniejszej przeszkody bo chciał przeżyć własne przeszkody. Matu powoli szedł przed siebie, machnął ogonem po czym zauważył jakąś grotę. Na paluszkach podszedł do wejścia i zauważył, że był tutaj jakiś lew...nie lwica.
Powrót do góry
Matumaini
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podniosła zaciekawiona łeb kto do niej przybył. Popatrzyła na nastolatka lustrując go z ciekawością. Przeciągnęła się i zeskoczyła z jednej półki skalnej na drugą. Zaśmiała się i powiedziała:
-Wchodź, wchodź. Jak się nazywasz? Zgaduję, że nie jesteś z tąd?-zapytała. Nigdy go nie widziała, a po zapachu zgadywała, że nie jest z tąd.

Matu
Gość

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzał na nią z zdziwieniem, raczej nikt go tak bardzo nie witał a fakt faktem, że ni był stąd. Powoli wszedł do groty patrząc na nią:
-Jestem Matu...-przedstawił się choć wyrastająca grzywa denerwowała go bo nie mógł się przyzwyczaić do niej- Pochodzę z dalekich terenów, opuściłem swoje stado by szukać nowych przygód- dodał weselej- A ty, jak się nazywasz?- spytał
Powrót do góry
Matumaini
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiła wielkie oczy kiedy się przedstawił. Że co?! Matumaini nie mogła powstrzymać się od uśmiechu.
-Acha...ja jestem Matumaini, ale wszyscy mówią na nie Matu. Ja pochodzę z tego stada czyli Złotej Gwiazdy.-wyjaśniła mu pokrótce.

Matu
Gość

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Och- nie wiadomo czy się zaśmiał czy skrzywił czując, że wyszło nieco głupio- Wybacz...- mruknął- Złota Gwiazda? Więc są tutaj stada...-ucieszył się i usiadł
Powrót do góry
Matumaini
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Przecież nic się nie stało.-powiedziała zaskoczona. Czemu niby miałaby być zła? Ta nawet takie...słodkie.
-Tak są aż cztery. Lwia Ziemia, Złota Gwiazda, Zła Ziemia i Płonąca Ziemia. Jak chcesz mogę ci o nich opowiedzieć.-zaproponowała.

Matu
Gość

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Machnął ogonem z zachwytu słysząc, że jest jeszcze więcej stad a Matumini wydawało się być dobrą kompanką:
-Chętnie posłucham- zgodził się
Powrót do góry
Matumaini
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Dobrze, więc zacznę od Lwiej Ziemi. Lwia Ziemia jest stadem nad wyraz dobrym. Nie skrzywdzą nawet muchy choć zdażają się wyjątki. Zła Ziemia jak nazwa wskazuje na to, że należą tam złe lwy. Cieszą się z czyjegoś nieszczęścia, lubią mordować i patrzeć jak inni umierają. Zawsze chcą być najlepsi. Płonąca Ziemia jest tak jakby neutralno zła. Mają swój honor i nie mordują jak zła ziemia lecz oni też mają swój charakter. Zaś moje stado czyli Złota Gwiazda to stado neutralne, ale to nie oznacza, że jesteśmy jak Lwia Ziemia ani jak Zła. Jesteśmy tak pomiędzy. Jesteśmy zwykle dobrzy, ale umiemy pokazać pazury i nie pozwalamy aby krzywdzili innych z naszego stada.-gdy opisywała swoje stado mówiła to z dumą i szacunkiem. Jak skończyła posłała uśmiech niebieskookiemu aby go ośmielić.
Matu
Gość

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młodziak wysłuchiwał tego co mówiła, wręcz wchłaniał jej wiedzę co jakiś czas poprawiając grzywkę która opadała mu na niebieskie oczy, nie przywykł jeszcze do tego:
-Brzmi ciekawie choć też niebezpiecznie- zamruczał z uciechy, uwielbiał zabawy i potyczki no ale nie miał zamiaru kogoś zabijać, to nie w jego stylu ani tam gdzie się wychował. Machnął ogonem i dodał z ciekawością:
-A są jeszcze jakieś inne młodziaki, lwy?- spytał szybko- Jakie są wasze tereny...-dodał przybliżając się do niej
Powrót do góry
Matumaini
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Tak. Ja sama mam dwóch braci. Jest jeszcze Arham, Lucas. A z innych stad to znam Aylar, Karę, Mirrę.-odpowiedziała na jego pytanie i postanowiła na drugie.
-Niektórzy mówią, że nasz stado to dzieci natury. Nasze tereny są bogate w wodę i inne potrzebne rzeczy do życia. Jest też jedna wyschnięte miejsca tam odbywają się treningi.-wytłumaczyła mu. Przyjrzała mu się dokładniej. Wtedy ich spojrzenia spotkały się. Matumaini gapiła się jak głupia, aż w końcu spuściła wzrok i niby patrzyła na wnętrze groty.

Matu
Gość

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnął się tylko gdy spuściła pysk:
-Super...musisz mieć sporo przyjaciół, znajomych...-westchnął- To jest życie...ja mam młodszą siostrę ale odeszłam z stada jak się urodziła- oznajmił- Pobawisz się ze mną...lwie zapasy? Dawno już tego nie robiłem...-spytał szybko z śmiechem
Powrót do góry
Matumaini
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiała się czemu więc odszedł od stada, ale nie wnikała w ten temat,
-Jasne uwielbiam to!-powiedziała, a po chwili Matu leżał już na ziemi pod nią. Zaśmiała się siedząc na nim.
-Ha!

Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 7:07 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Matu
Gość

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-To nie jest fear- mruknął gdy padł na ziemie, gruchnął wręcz pod ciężarem lwicy-Teraz ja!- zaśmiał się po czym chwycił jej szyję łapami i pociągnął ku sobie. Lwica przekoziołkowała gdy młodziak wstał i zaśmiał się:
-I teraz to ja wygrywam- dodał podchodząc do niej
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Źródło Życia -> Jaskinie nad Rzeką Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: