Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Wybory Miss i Mister'a RPG - edycja XI
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 11:09 pm    Temat postu: Wybory Miss i Mister'a RPG - edycja XI Odpowiedz z cytatem

I etap - Lwice i lwy ze wszystkich stad, a także samotnicy oraz inne zwierzęta zgłaszają się w tym temacie. W kilku zdaniach mają opisać siebie, swój wygląd i dlaczego mają być wybrani. Karta zgłoszeniowa na dole.
Można zgłaszać się do 31.03.2011 r.

II etap - Każdy głosuje na swojego ulubieńca. I prosi się, by nie głosować na osobnika ze swojego stada, tylko dlatego, że też z niego jesteście, gdyż w takim razie jest to bez sensu, a wam i ta w niczym to nie pomoże.
Wyniki ukażą się prawdopodobnie tydzień po głosowaniu, czyli 07.04.2011 r.

Nagroda:

Dla samotników, Lwioziemców i Złotych: jednorazowa przepustka. Gdy zostaniecie zaciągnięci do lochów, możecie z nich wyjść od razu po zamknięciu w klatce.
Dla Złoziemców i Płonących: możliwość jednorazowego porwania silniejszej od swojej postaci, jednak o nie więcej niż 20 pkt.

Wszystko działa tylko raz, to znaczy, Miss i Mister dostają owy tytuł na miesiąc.
Nagroda jest tylko dla jednej lwicy i jednego lwa.

Formularz zgłoszeniowy:

Kod:
[b]Imię:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Charakter:[/b]
[b]Dlaczego ty?:[/b]

Tekst by Fiametta z drobnymi poprawkami.
Kod:

Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 10:45 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Kami
Wygląd: Duża kudłata samica o brązowej maści i jaśniejszym podbrzuszu, a także końcówkach łap. Jej ślepia są koloru szmaragdu, a pysk wiecznie wygina podły uśmiech, lub inny grymas wykrzywiający jej blizny w różne kierunki.
Charakter: Zjadliwa, sarkastyczna, złośliwa, podła, rodzinna, dumna i honorowa.
Dlaczego ty?: Nie wiem, od tak z nudów się zgłaszam.

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nadira
Gość

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Nadira
Wygląd: Najprościej: szara sierść, ciemnoszara grzywka zasłaniająca jej jedno oko, biała kita na końcu ogona, niebieskie oczy, biały pysk, szyja, klatka piersiowa i brzuch. Nad posiada także ciemniejsze grube pręgi przecinające kolana, ramiona, szyję, policzki i ogon. Ja na to mówię że jest żeńską wersją Windu
Charakter: Najprościej: wredna, temperamentna i pyskata. Nie lubi, kiedy byle ktoś nią kieruje i jej rozkazuje, nie lubi także kiedy ktoś obcy wchodzi nieproszony na tereny jej stada. Tak, z tego można też wywnioskować że Nadira jest także niegościnna, ale potrafi być tolerancyjna wobec stada swojego i sojuszniczego. Pomimo że wygląda na twardą i oschłą istotę, potrafi czasem okazać uczucia i tylko to robi wobec najbliższych, ale najlepiej z nią nie zadzierać - jest wyjątkowo impulsywna. Czasami może być niecierpliwa i może nie lubić odkładać czegoś na póżniej. Sherkhan kiedyś powiedział o niej: ''Rzetelna lwica, która trzyma się sztywno swoich zasad. Czasem odrobinę wrażliwa, ale ciężko ją złamać.'' Jednak za tą pozorną agresywnością kryje się wrażliwość i potrzeba czułości, którą odsłania tylko tym którym ufa...a jest ich niewielu, bo bardzo wielu ją w życiu skrzywdziło.
Dlaczego ty?: A dlaczego nie ?
Powrót do góry
Matumaini
Samotnik
Mistrz Gry
<b>Samotnik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Matumaini
Wygląd: Złota lwica z taką samą bujną grzywką lekko opadającą na oczy. One są zaś koloru niebieskiego. Na ogonie ma dużą, bujną brązową kitę, który kolor odziedziczyła po ojcu.
Charakter: Jest miła, zabawna, lubi się uśmiechać jak pewnie wielu z was zauważyło. Zwykle radosna, ale umie złapać czasami wnerwa. Lubi poznawać nowe lwy. Nie przepada jak ktoś jej rozkazuje woli raczej chodzić własnymi ścieżkami, ale nadal jest posłuszna przywódcam swojego stada.
Dlaczego ty?: Już wcześniej chciałam zgłosić, którąś postać. Chciałam spróbować swoich sił;)

Ostatnio zmieniony przez Matumaini dnia Czw Mar 24, 2011 8:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Karmazynowy Szept
Gość

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Karmazynowy Szept
Wygląd:Taka mała, futerkowa, kula. Futerko brązowe.Pysk, podbrzusze żółto-piaskowe.Czarna grzywka.Karmazynowe oczka.Innymi słowy, słodki, mały, pompon. XD
Charakter: Można by go nazwać, słodką, upierdliwą, małą kulką.Ten młody, to błazen.Do tego taki kawalarz, a w dodatku, jego kawały mogą być wredne.Wszystkich pakuje w kłopoty, a jak coś, pierwszy wieje.Prosić go o pomoc nie warto i tak wszystko zawali.Nie powierzajcie mu żadnych sekretów.I tak wypapla, albo co gorsza, przy tym coś pokręci, co może zniszczyć waszą reputację.Ogólność:
Miły, ciamajda, trochę złośliwy.
Dlaczego ty?: A no bo wiem że i tak mnie lubicie... ;3 A jak na mnie nie zagłosujecie, to zniszczę to forum. XD
Powrót do góry
Aslan
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Aslan
Wygląd: Aslan to sporawy młodzik o jasno cynamonowej sierści, przechodzącą w jaśniejsze odcienie na pysku, piersi i brzuchu. Łeb zdobi brązowa czupryna i para błękitnych oczu, którym towarzyszą uczy, z czarnymi pędzelkami. Brązowa czupryna.. No tak, z tym że ma jeszcze do kompletu do niej czarne kłaki na piersi i ogon, którym może się chwalić, gdyż ma niemal dwie kity, z czego jedna to ta zwykła, zaś druga to przedłużona sierść na końcówce ogona. No i warto wspomnieć do łapach.. długich i giętkich i na dodatek zakończonych przedłużoną sierścią.
Charakter: Aslan był kiedyś spokojnym lewkiem, ale uderzył się w główkę i od tego czasu stał się rozbrykanym, pełnym energii i zabawnym wrzodem na tyłku, potrafiącym nieźle wkurzyć dłuższym zachowaniem większe lwy. Dlaczego tylko te większe? Otóż jest on lwiątkiem, a wszystkie lwiątka się rozumieją i nie narzekają za dużo na siebie, to też jego rówieśnikom niektóre jego cosie nie przeszkadzają. Chociaż odkąd, nieco podrośl jego dar wkurzania może przejść także i na rówieśników.
Dlaczego ty?: Bo chcę spróbować, bo może mam szansę ^^

Dla mnie prosz? graj,
Graj na tr?bce tej

I cho? p?ynie czas nie wyrzu? mnie z pami?ci swej
Ju? nie mog? biec, i w bezruchu trwam
Nie zosta?o nic, puste serce mam
Bo ?o?nierzem jestem rannym, i nie walcz? ju?
Niewiele tak, dzi? chc?, we?cie mnie st?d
Lub tu zostawcie mnie.
</td>
</tr>
</table></center>

Powrót do góry
Alice
Gość

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Alice
Wygląd: Całe ciało jest pokryte białą, puszystą sierścią. Na czubku głowy ma coś w rodzaju grzywki. Oczy błękitne. Między oczyma ma żółty księżyc, znak swojego byłego stada (nieistniejącego już). Ogon nie za długi, wyglądający jak ogon kota domowego.
Charakter: To zależne od nastroju, ale na pewno lojalna. Ma kilkanaście masek więc każdy( lub prawie każdy) pozna ją inną. Jej siostra zna ją jako miłą i życzliwą, a Dakned jako w denerwujące mięso armatnie XD.
Dlaczego ty?: Jestem piękna i taka zmienna :P. Ale właściwie, czemu nie? Co z tego, że jestem nowa. I tak nigdy nie wygrywam takich konkursów, więc nic mi nie szkodzi.
Powrót do góry
Destiny
Konto zawieszone

PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Destiny
Wygląd: Samica jest ciemno szara, w kilku miejscach ma rozmaite "znamiona". Są to cztery czarne kropki pod lewym okiem oraz trzy paski tego samego koloru na złamanym ogonie. Oprócz ciemnych ozdób miejsce znajdują jeszcze jasne (również szare). Jest to sierść w okolicach pyszczka, przednia prawa łapa oraz jeden z pasków na wcześniej wspomnianym ogonie. Samica nie jest sporych rozmiarów, jednak nie należy do najmniejszych lwic. Jest szczupła, można powiedzieć, że za chuda, bo kość miednicowa jest u niej dość widoczna.
Charakter: Trudno powiedzieć, gdyż nie ukształtował się jeszcze w pełni. Samica jest pewna siebie... ba, można powiedzieć, że patrzy na wszystkich z góry. Nie boi się pokazać pazurków, ale raczej nie atakuje sama. Mordowanie jej nie kręci, ale jeśli ktoś zasłużył na ból, od samicy bez problemu może go otrzymać. Jest inteligentna, jednak swoim mądrowaniem się wszystko niszczy. Coś jeszcze? Nie... chyba nie.
Dlaczego ty?: Przydałby mi się w aktualnej sytuacji Destiny bonus. Nie widzę ogólnie innego sensu składania tutaj swojej kandydatury.

Cause when I feel scared
Sometimes I do
And when I feel scared
It seems that life is harder than I ever knew
Yeah when I feel scared
You are the only one
Who knows just what to say
So here am I to thank you

~Destiny~
*Dzi?kuj? wszystkim za wykonanie jej obrazków.*.
</center>

Powrót do góry
Darkned
Gość

PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię:Darkned
Wygląd: Darkned jest czarną, wyrośnięta, jak i chudą lwicą. Na jej gołym ciele można bardzo łatwo zauważyć zarysy mięśni, oraz liczne blizny, gdzie każda ma zapisaną swoją własną historię. Posiada tylko jedno krwiste oko, ponieważ drugie zostało brutalnie wydrapane. Na jego miejscu nosiła opaskę, którą po długim czasie zdjęła. Teraz niema tam nic, oprócz pustki. Źrenica zdrowego oka jest zawsze malutka, co wskazuje, że Darkned zawsze jest zdenerwowana. Jej wielkość nigdy się nie zmienia.
Dolna cześć przednich łap jest zabandażowana, bowiem tam właśnie ma najwięcej blizn, o których chce zapomnieć. Na ramieniu prawej łapy posiada znamię, nadane przez Złą Ziemię.
Kita ogona jest bardzo długa, oraz jej sierść dzieli się na długie, zwisające pasy. Podobnie jak u Levis'a.
I jeszcze warto wspomnieć, że łatwo jest ją wyróżnić dzięki czerwonym końcówkom uszu.
Charakter:Darkned wychowywała się przez całe dzieciństwo sama. Od początków uczyła się samodzielności, jak i przez całe życie. Przez te wszystkie lata nauczyła się wielu zasad. Je wszystkie trzyma w skamieniałym i przesiąkniętym czernią sercu. Zawsze stara się ich nie łamać. Czarna ma uraz do prawie wszystkiego, wszystko to jednak jest uzasadnione pierwszymi dniami życia. Nigdy nikomu nie opowiadała swojej historii, bo nie ma się czym chwalić. Życie wykształciło ją na zimną i nieczułą 'sukę', jak ją nazywano bardzo często w młodości.
Dlaczego ty?: Tak jak u Destiny, potrzebna mi będzie dodatkowa siła do porwania. Mam pewien plan :3
Powrót do góry
Xan
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię:Xan
Wygląd:Takie szare coś o niezbyt imponującej masie i mięśniach, w dodatku obdarzone bujną grzywą, która wręcz krzyczy czerwienią. Rzuca się w oczy, ciężko go nie zauważyć. Ma piękne ślepia, z których chętnie korzysta. Często jest zamyślony, chociaż uśmiech również pojawia się na jego pysku.
Charakter:Dociekliwy i trochę tajemniczy. Można pokusić się o stwierdzenie, że nie bardzo pasuje do ZZ. Stara się grać uczciwie, ma swoje zasady. Jest wierny lwom, a nie stadom.
Dlaczego ty?:Z Xana jest już stary dziad, a medalu nie ma... Trochę tak głupio, prawda? Poza tym - czyż on nie jest słodki?

?mier? jednego cz?owieka to rado??, ?mier? miliona to ?wi?to!

Avatar autorstwa Kami, której serdecznie dzi?kuj?.
Powrót do góry
Sakkari
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sro Mar 30, 2011 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imię: Sakkari
Wygląd:Dorosła, szaro - popielata lwica. Niebieskie, piękne ślepia dodają jej uroku osobistego i przyciągają do siebie sporą gromadę adoratorów.
Pod jej prawym okiem widnieje niewielkie znamię, odziedziczone po ojcu. Porusza się z gracją i elegancją. Może dlatego, że przynależy do stada ZG? Białe podbrzusze, skarpetki i pędzelek ogonka ładnie łączą się z ciemnoszarymi uszkami i powiekami.
Na pysku zazwyczaj widnieje szeroki uśmiech, choć zdarza się, że jest smutna, przygnębiona lub poważna.
Charakter: Hmm.. Trudno opisać charakter Sakkari.
Ale niech będzie :
Sakkari jest dorosłą lwicą. Wiele przeżyła i wie co to prawdziwe życie.
Z reguły jest tajemnicza, romantyczna, zagadkowa.
Z tą romantyczką to może przesadziłam, ale potrafi omotać nie jednego lwa.
Spokojna i opanowana. Stara się przekazywać swoją wiedzę lwiakom w dosyć ciekawy i efektowny sposób, gdyż stara się być przykładem dobrego członka stada.
Nie lubi lwów, którzy krzywdzą dla przyjemności oraz lwów, które są zbyt nachalne.
Potrafi mieć huśtawki nastrojów i wtedy lepiej z nią nie zadzierać.

Dlaczego ty?: Cóż ... Czyż nie warto spróbować ?
Nic mi nie zaszkodzi. Biorąc pod uwagę to, że Sakuś nie jest już taka młoda...

Czy widzisz t? drog?, któr? specjalnie dla Ciebie
Uk?adaj??
Czy s?yszysz ich wspania?y szept,
Koj?cy wszelakie nerwy?

Spójrz… Popatrz na ich smutne lica,
Spójrz na ich blad? po?wiat?.
„Czemu ?kaj??
Cichute?ko… W samotno?ci…”

P?acz? samotnie…
Bo ty?, która Z?ot? ich Gwiazd? jest,
Na ziemi swe miejsce podzia?a.
S?yszysz ich cichu?ki
Szept…?
One wo?aj? Ci?…

</center>

Avatar (c) Lineart Malaika4, color Laura.
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samce:
Karmazynowy Szept
Aslan
Xan - 1 głos

Samice:
Kami
Nadira
Matumaini
Alice
Destiny - 1 głos
Darkned
Sakkari

Kami już kiedyś była, więc głosuję na Destiny i Xana.

Arto
Przywódca
<b>Przywódca</b>

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xan i Darkned. Tyle.
Powrót do góry
Allocation
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xan i Nadira.
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 10:45 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Serai
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aslan i Darkned
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach