Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Profesjonalizm...
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marath
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 4:43 pm    Temat postu: Profesjonalizm... Odpowiedz z cytatem

Jak wszyscy wiemy, ostatnie wydarzenia zapoczątkowały szereg zmian, które wkrótce wstrząsną całym forum- jeśli jeszcze tego nie zrobił.
Rzekome zgodne z zasadami wydanie informacji dotyczących wewnętrznych spraw Płonącej Ziemi w tematach fabularnych przez postacie, które nie miały prawa o tych sprawach wiedzieć- zakładając, że to, co mówiły, to w ogóle prawda.
Niespodziewany, śmiechu warty atak Złej Ziemi-który bardziej, niż egzekucję stada, które złamało "sojusz", przypomina scenkę pastwienia się Bardzo Złych Dwunastolatków nad młodszym kolegą.
Krwawe, pseudopatetyczne zabójstwa, które nie powinny mieć w ogóle miejsca... ale zacznijmy od początku.

A początek ten ma miejsce kilka dni temu, kiedy kilkoro użytkowników, których nie wypada mi wymieniać z imienia, zaczęło w ogólnie dostępnych tematach fabularnych swobodnie rozważać kwestie przyszłej polityki Płonącej Ziemi. Kolejni użytkownicy, których też nie będę wymieniać (zresztą i jedni, i drudzy wiedzą że o nich mowa i myślę, że czują się z tym tak, jak powinni; jeśli nie... pozostaje mi tylko ciężko westchnąć) "podsłuchali" rozmowę i zaraz pobiegli ze świeżo zdobytymi, NIECHYBNIE prawdziwymi informacjami pobiegli do władz.

I już tu pojawiają się schody. Bo skąd użytkownicy, którzy są w stadzie ledwie od niedawna znają jego najskrytsze sekrety? Szczególnie te nieporuszane w ogóle w Sprawach stada, a rozważane jedynie na gg- bo, jak wszyscy wiemy, niestety Sprawy Stada przestały być dawno jego prywatnym tematem, bo niektóre osoby z innych stad, mające do Spraw dostęp ochoczo to wykorzystują, nie bacząc na zasady fair play?
Dlaczego SAMOTNICY, w ogóle nie związani z rzeczonym stadem, nagle znajdują się w centrum dyskusji o jego polityce wewnętrznej i zewnętrznej, do tego- wyraźnie ukartowanej?
Pozwolę sobie przytoczyć wyciąg z poszukiwań Anubisa, który wszystko pięknie ukazuje:

Słowa Destiny do Malawi:
-Opowiedz mi coś o Płonącej Ziemi.
-Jesteś dumna z przynależności tutaj? Co sądzisz o lennie?

Malawi:
- Jestem tu od niedawna
- Tak, jestem dumna. A jak się postaramy to odzyskamy niepodległość. Już niedługo.

Destiny:
"Stała nieruchomo przez kilka sekund, by po chwili usiąść. Uniosła brew słysząc jej wypowiedź. Czyżby Płonący rzucali wyzwanie Złoziemcom? Cóż, później się okaże."

Co się dzieje później? Później samotniczka, zupełnie przypadkiem, a jakże by inaczej!, wpada na szanowanego członka Złej Ziemi i po chwili sprawa trafia do przywódczyni. Ta z kolei wykazuje dotąd nieodkryty talent do jasnowidzenia, błyskawicznie wnioskując na podstawie słów świeżo upieczonej członkini PZ- "jak się postaramy, to odzyskamy niepodległość", że Płonąca Ziemia uknuła wiekowy plan mający na celu drugi i niewątpliwie skuteczniejszy Blitzkrieg, który szybko i w wielkim stylu zrówna ZZ z podnóżem Burgess Shale, zerwie sojusz i zawładnie Imperium Sith.

Zła Ziemia, ze swoją charyzmatyczną liderką-administratorką pierwsza zrywa więc lenno i rzuca się na Płonącą Ziemię. W zasadzie, Bogu ducha winną i zupełnie zaskoczoną nagłym upadkiem tyłka Kami na głowę Windu.
A skoro jesteśmy przy Windu...
Nasza szanowna Pani Administrator wraz ze swoimi wiernymi kolegami i koleżankami atakuje go i porywa. W porządku. Tyle, że chwilę później ogłasza egzekucję jeńca, nieodwołaną i szybką. Czy to aby nie kłóci się z regulaminem, który- jako Administrator- szanowna przywódczyni zaakceptowała i ustanowiła...? Obiektywnie patrząc, Windu nie zaatakował sojusznika, nie zagrażał graczom, nie robił niczego, co mogłoby stać się przyzwoleniem na jego egzekucję. Wręcz przeciwnie, Windu w ogóle nic wspólnego z przyniesioną Kami plotką nie miał

[Pon 23:46] Windu: NAd moją śmiercią czuwają MG i Administracja... więc jeśli są sprawiedliwi, będę żył :P
[Pon 23:46] Kyou: oj tam oj tam trupek sie rpzyda na przestroge :D i bedzie uroczystosc i bedzie fajnie :D uszy do gory
[Pon 23:48] Kami: główny administrator wyraził aprobatę
[Pon 23:48] Windu: ja sie nie martwię... Śmierć mi nie grozi :P
[Pon 23:49] Windu: Oj... czyżby Administracja nie była bezstronna?
[Pon 23:50] Windu: Przecież nie fikałem nikomu, a błędy mojego stada mnie jako gracza nie dotyczą, więc i moja postać nie ma z tym nic wspólnego ;)
[Pon 23:52] Kyou: nazlezysz do owego stada czyli tycza x3
[Pon 23:53] Kyou: ale kombinuj piekna kolacyjko, moze futerko bed emogl wziac *.*.. no jelsi cos zostanie
[Pon 23:53] Windu: pkt 1 Regulaminu zabijania... mam się nie obawiać! bo jeśli moja postać nic nikomu nie zaszkodziła nie macie prawa mnie zabić.
[Pon 23:54] Kami: zaszkodziła
[Pon 23:55] Windu: Tym razem moja postać nie ma nic na sumieniu ;) Jeśli zaś będzie zgoda na moją śmierć... wyjdzie to jacy są Admini :P
[Pon 23:55] Kami: a zdradą jest śmierć
[Pon 23:55] Windu: Kami gdzie zaszkodziła?
[Pon 23:55] Kyou: nie wnikam :x
[Pon 23:55] Windu: powiedz teraz czy WINDU zdradził?
[Pon 23:56] Windu: Kami powiedz mi w którym momencie WINDU zdradził
[Pon 23:56] Kami: czy costam..
[Pon 23:56] Kami: w kazdym

Wto 0:09] Kami: mało mnie interesuje kto syfa rozdmuchał, jak władca mam obowiazek dbać o własne stado nie o PZ i jego dobro

Administrator też...?

[Wto 0:12] Windu: Zresztą to jest GRA Kami... niech winni są ukarani. A nie wszyscy którzy chcieli należeć do PZ. Nie ich wina że na tym forum grają kretyni...
[Wto 0:14] Windu: Nie uważasz ze coś tu nie pasuje? Dlaczego Ja i inni mają umierać za błędy jakich nie popełnili?
[Wto 0:15] Kami: Mam prawo na podstawie władzy, tak samo jak Ven miała prawo was sprzedać, tak samo jak wy mieliście prawo wyboru stada.

[Wto 0:00] Kami: odpowiedzialnosc grupowa.. stado knuje, stado obrywa, ciebie dojebalismy pierwszego wiec ty pierwszy zdechniesz

Fragment ten jasno pokazuje "profesjonalizm" Kami. Zarówno jako Administratora- co za bezstronność, co za pilnowanie zasad!- jak i przywódcy ("dojebaliśmy cię pierwszego", "zaszkodziła"- piękny przykład argumentacji swoich poczynań). Przy okazji, ujawnia zgodność Kami z zasadami- który w teorii wyznaczyŁA, a w praktyce wyznaczA, zmieniając je w zależności od swojego położenia. Bo kiedy ktoś czyha na Złą Ziemię, nagle nie ma powodu, a wiec też przyzwolenia, na zabicie jej członków.

Jak się ma sprawa z innymi stadami? "Główny Administrator wyraził aprobatę". Pomijając fakt, że nie miał najmniejszego powodu jej wyrazić. No i chyba nie muszę przypominać, kim jest ten administrator.

Zresztą już sam skład Administracji... To prawie wyłącznie Zła Ziemia. Wygodnie mieć swoich w zarządzie forum, prawda? Zwłaszcza, kiedy zarząd składa się niemal WYŁĄCZNIE ze swoich.

Kto będzie następny? Najpierw całe PZ. Super, nie ma to jak wydrzeć z forum jego naturalną, zrośniętą z nim część wraz z jego polityką i historią... tylko dlatego, że jest dla Administratora niewygodny. Może Lwia Ziemia...? Przecież ZZ tak jej nie lubi! Albo Złota Gwiazda...? Zresztą już od jakiegoś czasu obnosi się z "listami gończymi" i obiecaną nagrodą za głowę, chociażby, Vendetty. Wie ktoś może czemu? Co zrobiła? Nie...?

Cóż za profesjonalizm, Kami... godne szacunku! Doprawdy! Trudno jest pogodzić obowiązki przywódcy i administratora, wiem o tym, ale kiedy nie jest się po prostu w stanie ich pogodzić, z jednego należy zrezygnować. Polecałabym to przemyśleć...

I nie zdziwię się, jeśli skasujesz temat, zbanujesz mnie albo wlepisz osta. Albo zabijesz mi postać... Tak robili przecież w Rosji Radzieckiej, prawda? Lenin, Stalin i... chciałoby się dokończyc, Kami. Cóż za perfekcyjny skład by to był. Idealny w zgraniu, poglądach i zachowaniu. I podejściu do swojego narodu, tutaj forumowego.
Tak.
Podważam Twój autorytet.
Zakładając, po tym co słyszę od różnych ludzi, że jeszcze jakikolwiek autorytet posiadasz.

PS.

[Sro 15:27] Sherkhan: gdzie tu masz haczyk? Po prostu zastanawiam się jak dogodzić ZZ, pewnie całkowita likwidacja PZ sprawiłaby że byłabyś happy
[Sro 15:29] Kami: jako stada i mentalnosci tam panujacej i owszem

[Sro 16:31] Kami: gez.. co jest z wami ludzie. Nic wam sie nie podoba, a zwłaszcza to że forum nie jest pod wasze widzimisie..

Jasne, Kami. Jest pod Twoje, naturalnie. Przepraszamy!

Kolor moderacji: #CC6600

Avatar (c) lineart- Malaika4, kolory- Kami, obróbka - Strie?ok
Logo (c) tigon, obróbka - Windu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 1:02 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zresztą już sam skład Administracji... To prawie wyłącznie Zła Ziemia. Wygodnie mieć swoich w zarządzie forum, prawda? Zwłaszcza, kiedy zarząd składa się niemal WYŁĄCZNIE ze swoich.

Prawie samo ZZ? Jak ty to liczysz?

Kiara - ZG - nie wchodzi, nie liczę
Amarth Shetani - ZZ
Vendetta - ZG
Kami - ZZ
Gorgen - samotniczka - nie wchodzi, nie liczę
Nuko - ZG
Surreal - ZG
Cynamonowa Noc - ZZ/LZ (niby Cynka to jej główne konto, ale w LZ ma zdecydowanie wyższą rangę, a poza tym obecnie jest tam władcą
Naara - samotnik

Już bardziej trafny byłby argument, że admini to samo ZG, ale po co o tym wspominać, skoro ZG nic złego PZ nie zrobiło... Gdzie tu widzisz tyle ZZ? W moderatorach? Popatrzmy:
Hewa - LZ
Kopa - LZ
Nathaniel - ZG
Nothing - PZ
Sherkhan - PZ

Taa...

Cytat:
Najpierw całe PZ. Super, nie ma to jak wydrzeć z forum jego naturalną, zrośniętą z nim część wraz z jego polityką i historią... tylko dlatego, że jest dla Administratora niewygodny.

Nigdzie, na żadnym forum rpg które znam, nie zdarzyło się, żeby istniejące od kilku lat stado upadło z powodów fabularnych. Taki upadek PZ byłby czymś, co tylko dodatkowo świadczy o tym, że na forum zwraca się uwagę na coś więcej niż sztywne schematy. Poza tym, zawsze można założyć stado od nowa - zbierze się grupka lwów-buntowników, zajmie te tereny i założy sobie Stado Ognistej Ziemi, Spalonej Ziemi, z takimi samymi zasadami albo coś zupełnie nowego. Wysnują przywódcę, który w ich imieniu pogada z administracją... Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby na miejsce upadłego i związanego przeróżnymi niekorzystnymi umowami PZ założyć nowe, niezależne stado. Trzeba tylko odpowiednio do tego podejść, nie wykłócać się, a spokojnie porozmawiać.

Cytat:
I nie zdziwię się, jeśli skasujesz temat, zbanujesz mnie albo wlepisz osta. Albo zabijesz mi postać...

Czy ty naprawdę uważasz, że Kami zabiła Windu dla zabawy, bo go nie lubiła, bo się jej gdzieś naprzykrzył? Nie, on po prostu, jak to ona sama ujęła, pierwszy się jej nawinął. To mógłby równie dobrze być każdy inny Płonący. Przynajmniej ja tak to widzę.

Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chyba dam ludziom do skomentowania to to.
A ja sobie pozwolę nie czytać tego.

Ven szkoda twojego wysiłku, jam jest Hitler, a oni są tymi żydami.. tylko pieca mi brak.

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Amarth Shetani SkoirArato
Szeol
Pani Gehenny
<b>Szeol</b><br><i>Pani Gehenny</i>

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ała, ale ubodło. *siorb kawy*

Tak. Wydałam zgodę i nie muszę się z niej tłumaczyć. Tak samo, jak zgodę wydali inni, którzy też NIE muszą się tłumaczyć. Bo to, ze są prawa z których WY nie korzystacie - nie Nasza wina.

Stronniczością zajmujecie się Wy. Bo to Wy jesteście biedne i poszkodowane maleństwo, na które wszyscy naskoczyli z pazurami. Arr!

A teraz coś prywatnie ode mnie - Kochane dziecię. Uważając, iż chcę najlepiej dla Złej Ziemi robisz z siebie kompletnie nieświadomą istotkę, która macha pałeczką i drze pyszczek. Mam w dupie wszystkie stada, bo jestem skupiona tylko na SWOICH postaciach. Skrajny egoizm. Nie interesuje mnie Wasza fabuła, Wasze problemy stadne, Wasze sojusze. Gdy coś jest nie tak, czytam. Normalnie - mam to, kolokwialnie mówiąc, w dupie.
Przejrzałam wszystkie posty i fabularnie są zgodne. Skoro szpieg wywąchał informacje i skoro Dest Was sprzedała ( A miała do tego PEŁNE prawo, bo jest NIEZWIĄZANA z Wami ) to nie ma w tym nic, co mogłoby zaszkodzić regulaminowi.
I nie pisz mi tu, że nie mam prawa, bo mam pełne. Mam tez prawo usunąć Złą, Lwią czy inne gówno czyhające w odmętach forum. Od 3 lat widzę tu sam burdelos, który zaczyna się teraz układać w fabułę, co nie odpowiada Wam ze względów - System nie chroni mi dupy. bÓ.

Dodam jeszcze, że jak dla mnie - winno usunąć się jakiekolwiek zgody na zabijanie, ale wiem, co się stanie, jak damy Wam całe łapki. Life is life, nanana.

Skupcie się na fabule, a nie na traceniu czasu pisania tych fali żali ( błąd stylistyczny, pardon ), bo na nic się zdadzą. I miast wziąć tyłki na fabule i obmyślac plan, albo:
a) Drzecie mordki na SB tudzież gdzie indziej
b) Spierdalacie z forum, by żalić się gdzie indziej
c) Fochacie się na cały świat ale zostajecie, bo macie nadzieję, ze przeprosimy.

Zapomnijcie. JA nie będe za nic przepraszać, bo czas, by dorosnąć, odróżnić fikcję od rzeczywistości i myśleć nad tym, co się robi.
Fabuła to nie kucyki Pony i pieprzące się lwy po kątach dla przyjemności.
Możesz zginąć zawsze i wszędzie. I jeśli któryś z Płonących pomyślałby, już dawno sam mógłby wzniecić bunt. Teraz kombinujcie co dalej.

Pozdrawiam, ta jebanasukajakcholerastronniczawaćpannagłównykurwaadministrator Amarth Shetani Skoir-Arato.

??????? ???????? ????????

No matter how many deaths that I die, I will never forget.
No matter how many lifes that I live, I will never regret.

There is a fire inside of this heart and a riot about to explode into flames.
Where is your
G o d? Where is your G o d? Where is your G o d?!

{...}I DON'T WANNA BECOME THE FUCKIN' GARBAGE LIKE YOU.{...}

||THE reverse side of beauty it dyed by beloved FILTH. ||
</center>

Powrót do góry
Nadira
Gość

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo będzie tak, że wyjść nie będzie można bo porwą i zabiją...

Pytanie tylko po co było to lenno ? Na korzyść ZZ kosztem PZ, przynajmniej ja tak to widzę.
Powrót do góry
Amarth Shetani SkoirArato
Szeol
Pani Gehenny
<b>Szeol</b><br><i>Pani Gehenny</i>

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, przepraszam, ale poplułam się herbatą, jak to przeczytałam. Znasz pojęcie lenno?
Nie?
Wiedziałam.

OCZYWIŚCIE, że miało iść na korzyść Złej Ziemi. Wake up, wake up, babe. Co Ty myślałaś, ze Zła idzie im na rękę za darmo? Oczywiście, że nie. Hayate ( czyli ja ) zezwolił na związki PZ z ZZ za cenę całego stada, czyli tzw dzielnicy. I jakakolwiek zdrada przynosiła śmierć.
A teraz kmiń. Skoro umowa została zmieniona, Sher winien iść na stryczek. Ale jak rodzi się bunt, ŻADEN normalny człek/zwierz/innychÓj nie czekałby aż w niego uderzą, rajt? Rajt.

??????? ???????? ????????

No matter how many deaths that I die, I will never forget.
No matter how many lifes that I live, I will never regret.

There is a fire inside of this heart and a riot about to explode into flames.
Where is your
G o d? Where is your G o d? Where is your G o d?!

{...}I DON'T WANNA BECOME THE FUCKIN' GARBAGE LIKE YOU.{...}

||THE reverse side of beauty it dyed by beloved FILTH. ||
</center>

Powrót do góry
Kovasa
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli można się wypowiedzieć to powiem jedno i proszę nie brać tego do siebie bo to jedynie moje spostrzeżenie... Mam porównanie bo nie było mnie bardzo długo. Wiem jak było niegdyś, a jak jest obecnie..

Kiedyś lwy były lwami i wszystko się zmieniało.. userzy mieli szansę się zabawić, ale nie znaczy to, że zawsze było ciężko... ale ciężkie czasy przemijały by mógł nastać dobry czas... Kataklizmy też z czasem ustawały..

Lwy chodziły na przeszpiegi bo nie każdy mógł wchodzić na obce tereny.. Lew to był lew.. A tutaj widzę ludzi piszących lwami, a nie lwy.

Nie wiem co działo się ten długi czas, więc nie będę krytykować, ale po prostu mówię, moje porównanie..

ZG było słabym stadem i miało problemy z ZZ.. tak pamiętam, że było tak. no i Lwia Ziemia też.. połączyli się.. Ale było o tyle ciekawiej, że userzy nie mogli czytać wszystkiego, że szpiedzy mieli co robić, że.. no nie wiem, nie umiem tego określić... Ale tu jakoś brakuje tej iskry.. wszyscy na siebie skaczą, klną, piszą posty jedno-zdaniowe.. jakby to forum zatrzymało się nagle w czasie i to wcale nie tak dobrym czasie.. Przykro mi to mówić, bo byłam na tym forum jako jednym z pierwszych i sporo tu przeżyłam... Ale forum zatrzymało się w czasie i gdyby nie stali userzy to by zmarło... tak jest... zmarłoby i wiem, co mówię bo nie od wczoraj przez fora się przewijam i oglądam.

Zamiast spokojnych rozmów, wszędzie afery.. brakuje urozmaicenia.. brakuje realizmu.. brakuje ducha KL.
Cały czas nie mówię tego jako ofensywy. Nikogo nie oskarżam, bo to nie jest niczyja wina... Tylko chcę spytać.. Co się stało z KL i z userami..? Czy gracie tu dlatego, że kochacie to i sprawia wam to frajdę, czy może coś was tu trzyma a jak przestanie to wam się znudzi? Albo zwykłe przyzwyczajenie? To pytania retoryczne.. no i też nie zadaję ich do konkretnych osób.

Nie wypowiadam się też dlatego, że jest moje drugie konto w PZ.. Bo wypowiadam się jako user. Cherubin oddał serce PZ, ale Kovasa oddała je ZG. Może to tylko ja po prostu mam inne podejście i nie mogę się odnaleźć, bo czuję się jak w Powrocie do przeszłości, heh.. Ale szczerze sądzę, że by KL znów było wielkie.. trzeba by zacząć na nowo.. trzeba by wreszcie się zmodernizować, rozpocząć nowe czasy, ale zachować historię.. Ale to tylko gadanina starego Kovci, który i tak i tak zrobi wszystko by pomagać, a postaci nadal będą sobą nawet jak je ktoś zabije. Ot gadanina zwykła i się nią nie przejmujcie.. Widać musiałam nieco zapłakać za utraconym czasem lub ogólnie za tym, co było i już pewnie nie będzie. A może po prostu jestem zbyt wrażliwa.. nie mówię o postaciach bo nimi piszę na 100% jak to one powinny być. Ale mówię o sobie.. o tym jak gadam z userami lub obserwuję rozmowy i to co się dzieje. Z perspektywy mojej widać tu wszędzie chłód i napięcie.

Przepraszam za zamęczanie was mymi nudnymi słowami, które na nic wam się nie zdadzą i właściwie sama ich dokładnego powodu nie znam. Wybaczcie staruszkowi Kovasie i nie zawracajcie sobie mną głowy.. jednak jeśli do kogoś me słowa dotarły i coś mu ukazały to będę równie szczęśliwa co i smutna.

Pozdrawiam :)

Ogólny Wygl?d Ca?ej Mojej Postaci.
"Run away if I'm angry"
*Mój G?os*

</center>

Logo (c) Levisovaa
Powrót do góry
Kami
Averso
Postać Specjalna

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Co się stało z KL i z userami..?

Dwa słowa, albo i więcej zgłupieli, myślą że ich racja jest jedyna i niepodważalna. Banda egoistów, dzieciuchów i bezstresowo wychowanych smarkaczy.
Żadnych zasad, żadnej pokory, żadnego myślenia i tylko własna dupa.
A tknij takiego i uświadom, pokaż rzeczywistość, wytknij łamanie reguł, będziesz tyranem, skurwysynem i najgorszym bydlakiem.
Kiedyś z tym nie było problemu, admin powiedział, słowo było święte, każdy liczył się też z konsekwencjami, pomimo tego że nie było śmierci.

Zła jest Zła i robi to co ma do robienia. Kami jest władcą i dba o swoje stado. Co w tym dziwnego że che ujebać PZ zanim pokaże więcej pazurków?? Z resztą nie wiem po co się o to pytam.. i tak to nie dotrze, będzie dalej pierdolenie, ale to nie prawda, ale skąd to niby wiem.
Skaza zawsze chciał zniszczyć Lwią, zajebał brata, Mufasa jakoś nie pisał do admina że se nie życzy by go ubijano. Bo nie ma podstaw, bo sramto tamto.

I już mnie w ogóle gówno to obchodzi. Ba sami załatwiliście se takie podejście z mojej strony.

<center><table>
<tr>
<td>~X~

You can't stop me, no

O o o oh yeah

Today it is my time

Listen to my stuff

MÓJ G?OS!

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ Kovasa, doceniamy twoje słowa jako obecnego użytkownika - przecież każdy ma prawo się wypowiadać - jak i dawnego, weterana, który wie, jak to było kiedyś najlepiej z nas wszystkich. Jesteś o wiele dłużej niż ja, Xan, Shet, Nothing... Chyba tylko Sherkhan i Kyou mogą się z tobą równać. Z tego powodu twoje zdanie jest tym bardziej istotne.

Cytat:
Cały czas nie mówię tego jako ofensywy. Nikogo nie oskarżam, bo to nie jest niczyja wina... Tylko chcę spytać.. Co się stało z KL i z userami..? Czy gracie tu dlatego, że kochacie to i sprawia wam to frajdę, czy może coś was tu trzyma a jak przestanie to wam się znudzi? Albo zwykłe przyzwyczajenie? To pytania retoryczne.. no i też nie zadaję ich do konkretnych osób.

Też się nad tym zastanawiam. Trudno stwierdzić, komu naprawdę zależy na forum, a kto gra tu tylko po to, żeby... Właściwie to nie wiem, po co.

Dawnych czasów nie wrócisz, nie da rady. Ale można jeszcze zrobić tak, żeby było lepiej. Jeśli zamiast pultania się w takich tematach PZ i ZZ wezmą się za fabułę to może jeszcze wyniknie z tego coś ciekawego, czysta wojna, bez zbędnych awantur.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Lex
Gość

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amarth Shetani SkoirArato napisał:
Nie, przepraszam, ale poplułam się herbatą, jak to przeczytałam. Znasz pojęcie lenno?
Nie?
Wiedziałam.

OCZYWIŚCIE, że miało iść na korzyść Złej Ziemi. Wake up, wake up, babe. Co Ty myślałaś, ze Zła idzie im na rękę za darmo? Oczywiście, że nie. Hayate ( czyli ja ) zezwolił na związki PZ z ZZ za cenę całego stada, czyli tzw dzielnicy. I jakakolwiek zdrada przynosiła śmierć.
A teraz kmiń. Skoro umowa została zmieniona, Sher winien iść na stryczek. Ale jak rodzi się bunt, ŻADEN normalny człek/zwierz/innychÓj nie czekałby aż w niego uderzą, rajt? Rajt.

Czytając, to może się nie poplułem, ale co najmniej lekko uśmiechnąłem. Bowiem obydwie macie dziwną definicje lenna, która jest bliższa(w praktyce) quasi-kolonializmowi i terytoriom zależnym (;

btw: żeby było na temat... może zamiast udowadniać kto jest winny pomyślicie nad kompromisem?
Powrót do góry
Marath
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Cytat:
Co się stało z KL i z userami..?

Dwa słowa, albo i więcej zgłupieli, myślą że ich racja jest jedyna i niepodważalna. Banda egoistów, dzieciuchów i bezstresowo wychowanych smarkaczy.
Żadnych zasad, żadnej pokory, żadnego myślenia i tylko własna dupa.

Nie, Kami. To Ty tak myślisz. DOKŁADNIE tak- i nie tylko moje jest to zdanie. Poczytaj swoje wypowiedzi, choćby te cytowane...

Kod:
Kami jest władcą i dba o swoje stado.

I to jej się ceni. Ale jest też Administratorem i powinna dbać o forum ogółem, zwlaszcza o równość stad wobec regulaminu...

Myślisz, że chcemy immunitetu? Nie. Nie chcemy łaski, nie chcemy przywilejów. Nie chcemy nietykalności ani darowania. Chcemy tylko i wyłącznie Twojej obiektywności jako administratora i równości z innymi stadami, wobec zasad i ogółu gry.

Powrót do góry
Dart
Konto zawieszone

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdolenie kotka, tyle wam powiem. Ustalana fabuła to gówno, nie fabuła. Zresztą, tu nie ma fabuły.
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest, tylko nie u wszystkich. A w niektórych przypadkach takie ustalenia niestety są konieczne.
Kami
Averso
Postać Specjalna

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może pokazać ci że jednak ja w odróżnieniu od was wiem co robię?
A może porwanie Destiny też było przypadkowym- "nie wiedziałem?" jak jednym z wielu działań PZ.

Jako admin dokładałam wielu starań, ale w odróżnieniu od LZ nie pozwalacie sobie pomagać, wręcz naskakujecie na Administracje że jesteśmy bandą bydląt pastwiącą się nad wami.

No więc co niby było zrobione wbrew, regulaminowi, realiom i całemu założeniu? Hm? Kto tu komu psuje nerwy?

<center><table>
<tr>
<td>~X~

You can't stop me, no

O o o oh yeah

Today it is my time

Listen to my stuff

MÓJ G?OS!

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 1:02 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marath
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sro Mar 23, 2011 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porwanie Destiny było przyjęciem Waszych reguł, droga Szefowo.

Sugerujesz, że próbujesz jako Admin nam pomagać? Zabijając Windu ZA NIC, bez powodu, tak wg zasad koniecznego do zabicia cudzej postaci? Założę się, że gdyby nasze stado zaatakowało kogoś z Twoich najważniejszych wojowników, nagle powodu by brakło, a co za tym idzie- zgody...

26. Jeśli twoja postać nie dowiedziała się czegoś bezpośrednio (usłyszała od kogoś, sama widziała) nie może o tym wiedzieć, nawet jeśli ty jako użytkownik o tym wiesz.

W którym miejscu złamałam ten punkt? Przy porwaniu Destiny wspomniałam o zasłyszanej plotce. A Wy, atakując Windu, także kierowaliście się plotką. Stwierdzenie "odzyskamy niepodległość" nie oznacza "wlaśnie zaczynamy bunt", wiesz? Przynajmniej JA mam takie wrażenie. Podejmuję Twoje zasady, Kami. I dostaję za nie osta... Huhu. Hipokryzja...?

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach