Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Mroczna Grota Mirry
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Mroczne Groty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirra
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 3:13 pm    Temat postu: Mroczna Grota Mirry Odpowiedz z cytatem

Postanowiła sobie znaleźć jakieś miejsce na noclegi. Po rozejrzeniu się znalazła coś w sam raz dla siebie.
Jak sama nazwa wskazuje grota wygląda na mroczną, ponurą. Mimo jej odstraszającego wyglądu jest bardzo wygodna.
Weszła do groty i legła się wygodnie w swej samotni. Przymknęła swe ślepia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 4:39 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rossa
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rossa przyszła sobie kreciła się tak sobie po okolicach bez celu. Cały czas była pogrążona w myslach o tym co teraz może się wydażyć w jej życiu. Wiedziała, że ciotka nie zostawi jej od tak. Napewno już terac coś knuje. Po chwili zobaczyła jakąś grotę było w niej ciemno więc nie wiele było widać. Weszłą sobie do niej powoli i zaczęła się rozglądać.
Powrót do góry
Mirra
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słysząc czyjeś kroki podniosła łeb do góry o otworzyła swe ślepia
- Yatta. Co Cię tutaj sprowadza? - zapytała wprost leniwym głosem
Młodej się nie chciało wstawać lecz zachowała ostrożność i jest w pełnej gotowości w razie czego.

Rossa
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rossa ekko podskoczyła na dzwięk głosu lwiczki. Było trochę ciemno i nie dostrzegła jej. Jednak kiedy już wiedziała, że nie jest sama. Usiadła sobie spokojnie
- No hej. Mnie nic nie sprowadza. Chodze sobie bez celu jak to typowy samotnik - Powiedziała i uśmiechneła się lekko
Powrót do góry
Mirra
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Samotnik powiadasz. Jestem Mirra. Masz na oku jakieś stado czy lepiej Tobie tak jako samotnikowi??
Leżała już spokojniej.

Rossa
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Cały czas zastanawiam się do jakiego dołączyć - Powiedziała spokojnie i zaczęła mimo wolnie machać ogonem
Powrót do góry
Mirra
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Niema to jak być Złoziemcem. Przede wszystkim trzeba się nadawać do stada Złej Ziemi i być dobrym w walce, a przede wszystkim wykonywać rozkazy, które nieraz mogłyby się Tobie nie spodobać - uśmiechnęła się - Trzeba być w pełni oddanym stadu.
Rossa
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Cóż to raczej nie dla mnie - Powiedziała. Wystarczy mi ,ze moja przybrana ciotka marzy o tym by stać się jedną z nich. Ja uważam, że to bez sensu - Powiedziała spokojnie
Powrót do góry
Mirra
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jedną z nich... Czyli? - zapytała zaciekawiona - Czyli nie w głowie Tobie zapach śmierć i widok rozlewu krwi. Tylko nie mów, że chcesz być tchórzliwym Lwioziemcem i żyć sobie w wymyślonym świecie miłości.
Rossa
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- No moja ciotka chce zostać złoziemką. I powiem szczeże. Ja wyznaję inne wartości niż żądza krwi. Na tym świecie sa inne równie ważne rzeczy. No i cóż pod tym względem Lwia Ziemia jest najodpowiedniejsza dla mnie. A po za tym odwaga to nie tylko siła - Powiedziałą spokojnym głosem
Powrót do góry
Mirra
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Czyli moje stado będzie miało więcej zabawek, a mojemu braciszkowi nie będzie się nudziło - uśmiechnęła się chytrze i złapała łapą za swój naszyjnik z pazurów - Lwioziemcy są niczym. Twoja ciotka wie co robi. U nas będzie sobie wiodła spokojne życie. Będzie robiła co jej się żywnie podoba. Póki jesteś samotnikiem też robisz co tylko chcesz, a na dodatek nie słuchasz innych. Zastanów się czy aby na pewno chcesz dołączyć do tego ścierwa
Rossa
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rossa pokręciła tylko łbem i powiedziała cicho
- Nikt nie jest stworzony do tego by być samemu. Każdy z nas musi wybrać strone po której woli stać, jednak ta strona musi być zgodna z jego charakterem. - Zakończyła swój wywud i wbiła wzrok w Mirre. Wiedziała, że nawet pewnie nie przyzna jej racji nie wymagała tego od nikogo. Wiedziała, że przez to, że ma własne zdanie jestm kimś wyjądkowym.
Powrót do góry
Mirra
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ja jestem taka od urodzenia. Mam wszystko co mi potrzebne w moim stadzie. Obyś tylko potem nie żałowała decyzji. Wielu rezygnuje z stada Lwiej Ziemi i chce dołączyć do nas lub innego stada lecz są tacy którzy z innego stada idą do nich czego nie rozumiem bo nie da się żyć w sielance. Życie nie jest takie proste.
Zachowania Mirry nie da się nigdy przewidzieć. Raz jest łagodna jak baranek, raz jej wnętrze jest jak krwista bestia, a nieraz jeszcze obojętna na wszystko. Tak jak teraz miała gdzieś to co zrobi lwica lecz następnym razem może nie być aż taka miła
- Nawet jeśli jest się w stadzie to można czuć się samotnym - powiedziała bez żadnego okazania emocji

Rossa
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- To, że życie nie jest łatwe to i ja wiem. Prawdą jest, że nieważne w jakim stadzie się bedzie i tak życie da nam do zrozumienia, ze go nie pokonamy. A po za tym nie powiedziałam, że chcę tam dołączyć tylko rozważam ta możliwość. Muszę sobie to dokłądnie przemyśleć. By jak to powiedziałaś potem tego nie żałować. Ja nie czuje nienawiści do ZZ, bo każde stado jest unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. I to właśnie wpływa na niezwykłość każdego z nich - Powiedziała i zaczęła się kręcić po grocie
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 03, 2016 4:39 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arto
Przywódca
<b>Przywódca</b>

PostWysłany: Pią Mar 18, 2011 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// Mirra przypadkowo założyłaś dwie Mroczne Groty Mirry. Skasuj jedną z nich, ukej?
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Mroczne Groty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: