Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Nakima

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Karty postaci
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nakima
Gość

PostWysłany: Sro Sty 12, 2011 6:30 pm    Temat postu: Nakima Odpowiedz z cytatem

Miano*: Nakima, lub zdrobniale Naki.
Rodzina:
matka -Zabiła ją Nakima, nigdy nie była zbyt dobrą matką.
ojciec -Także zabity przez Nakimę.
Stado: SPZ
Charakter: Więc zacznijmy od początku, Nakima jest oschła, agresywna, chociaż zazwyczaj trudno ją zdenerwować i zmusić do ataku, chytra, cwana, nie ma serca, sumienia, nie zawaha się zaatakować lub zabić lwiątko, bez powodu, jeśli kogoś oszczędza tylko dla korzyści własnych lub stada, jest nie ufna do samotników i SZG, przy każdej dobrej okazji próbuje atakować SLZ, jest posłuszna tylko władcy, nikt inny nie może jej rozkazywać.
Opis wyglądu: Szara lwica, o smukłej sylwetce, czerwonych oczach, znakami szczególnymi są: obrączka na lewej, przedniej łapie i na ogonie.
Słabe strony: sami oceńcie
Mocne strony: ambicja, brak jakichkolwiek oznak dobra
Historia: Opowiem początek historii:

Historia:
Nakima urodziła się daleko od terenów 4 stad, miała 3 rodzeństwa, 2 braci i siostrę, najdziwniejsze było to że charakter każdego, odpowiadał 1 z czterech stad, jej.
jeden z jej braci: Był złośliwym, nieposłusznym, i rozbrykanym lwiątkiem.
jej siostra była: spokojna, miła, jednak nie pętała się w niczyje sprawy.
Drugi z braci: był odważny, pomocny, miły, zawsze się wpychał chcąc pomóc.
Za młodu Nakima była ostrożna, nigdy się nie bawiła z resztą rodzeństwa, zawsze trzymała się na uboczu, była nieśmiała, lubiła być sama.
Bracia często ją zapraszali do zabawy, ona jednak zazwyczaj odmawiała, jeśli już się zgodziła, często zabawa kończyła się bójką po jakiś 5 minutach.
Nakima często uciekała, chodziła sama gdzie chciała, rodzice nie byli zbyt opiekuńczy.
Rodzice 4 rodzeństwa często się oddalali, ignorowali młode, jedyne tylko przynosili jedzenie, na które wszystkie młode się łapczywie rzucały.
Tak mijały powoli miesiące, a maluchy rosły.

Gdy rodzeństwo skończyło 1 rok, rodzice je porzucili, jakiś czas podróżowały w grupie, w poszukiwaniu stad, które by mogły je przyjąć, jednak nigdzie nie mogły się dostać, wędrowali całymi dniami, w końcu postanowili że sami założą tymczasowe, małe stado, nazwali je "Stado Młodych podróżników", zostali na jakiś czas w jednym miejscu, po miesiącu stado się rozpadło, a każdy poszedł w inną stronę.

Nakima Podróżowała przez Afrykę, Pewnego dnia spotkała młodego samca, imieniem Weilersen, na początku zostali przyjaciółmi, potem się w sobie zakochali, mijały miesiące, a Nakima urodziła 2 lwiątek, samca i samiczkę.
Potem Razem wędrowali, nie wiedzieli jednak że ktoś ich obserwuje...

Pewnego ranka Nakima udała się na polowanie, a ojciec pilnował lwiątek, Na sawannie pasło się stado antylop, Nakima usłyszała jakiś szept.
Podeszła, do źródła dźwięku, to był pokaźny, czarny lew, o zielonych oczach, na skórze było widać liczne blizny, pewnie po walkach, jak Naki się przyjrzała, zauważyła że lew ma tylko 1 oko ,
lewe oko było zmasakrowane, był to nie ładny widok.
-Kim jesteś, zawarczała.
-Jestem Kalakir, chmm obserwowałem cię, całkiem nie złą masz rodzinkę.
-Gadaj czego od mnie chcesz?
-Chcę tych młodych, dwoje.
-Co, śnisz!
Nakima rzuciła się na Samca, on zaś zrobił unik, po czym chwycił ją za gardło.
-Zdechną do następnego dnia!Chociaż jest coś, za co je oszczędze
-Dobra, czego byś od mnie chciał?
-Ciebie, będziesz moją własnością, będziesz wykonywać moje rozkazy!
Nakima pomyślała, ale nie chciała ryzykować życia młodych, co zrobić, narazić rodzinę, czy poddać się?
-Dobra, niech ci będzie.
Kalakir rzucił Nakimę na ziemie.
-Jeśli się mi sprzeciwisz, choć w jednym rozkazie, zabiję je.
-Dobrze będę ci zawsze posłuszna, jestem na twoje rozkazy.
Nakima stała się narzędziem, nie miała własnej woli, a ze strachu o własne dzieci nie mogła wycofać się już z umowy.

-Czy masz jakąś jeszcze rodzinę?
-Tak, rodziców, a także rodzeństwo.
-Zabij i przynieś ciało, matki!
Nakima posłusznie oddaliła się, musiała to zrobić, nie miała wyboru.
Nakima napotkała 2 samce hien, zaproponowała współprace....

Zgodziły się, odnalazła, zabiła swoją matkę i ojca, a ciała przyniosła czarnemu władcy.
Jednak raz jak wróciła do rodziny, zobaczyła swoje dzieci i partnera, byli martwi.
Wróciła do Kalakira.
-Nie dotrzymałeś obietnicy, przez ciebie straciłam wszystko co miałam.
-Oj tak, no cóż.
-No to ja też się wywiązuje, nie jestem już twoja!-wrzasnęła.
Kalakir rzucił się Na Nakimę, ta się wyrwała i zaczęła uciekać, zgubiła go w pewnym momencie, dotarła na tereny 4 stad, przystąpiła do SLZ, po krótkim czasie ją wygnano, gdyż sprzeciwiała się królowi, ten ze złości zrobił jej sporą szramę na pysku, błądziła po terenach aż dotarła na PZ.

Fabuła:
Przystąpiła do PZ.
Jeszcze tego samego dnia, znalazła lwiątko, imieniem Habari, nieprzytomnie, i wygłodzone, starała się je obudzić lecz nie mogła,
potem miała nie przyjemną potyczkę z Mako i Rozą, lwioziemcami.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:27 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Karty postaci Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach