Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Jak zdobyć szybko kasę?

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Dyskusje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Erevu
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pon Sty 10, 2011 6:42 pm    Temat postu: Jak zdobyć szybko kasę? Odpowiedz z cytatem

Tak jak mówi temat.
Każdy z nas, niezależnie od wieku ma czasem jakieś nienormalne zachcianki. A to PSP a to jakaś gra czy wyjazd do aquapqrku.
Wszystko pięknie, ale zaczynają się schody. Rodzice nie chcą dać kasy. Żadne prośby i błagania nie działają. A wy czujecie, że jeśli nie zdobędziecie najnowszego dodatku do Sims 3 (oO) to umrzecie z rozpaczy. Albo się buntujecie i na parę tygodni zamieniacie w emo.

Więc, podsumowując, co robić, aby szybko i bezboleśnie zdobyć ok. 200 złotych (najlepiej nie w wakacje bo nie ma szkoły, a kasa potrzebna właśnie na wyjazd)? Jakieś sposoby, doświadczenia?
Tylko nie mówcie o ulotkach, bo nie wierzę że jako 13-15 latki łazicie po mieście i roznosicie ulotki. Tak, wiem że są tu starsze osoby. Ale praca ma być bezbolesna xD

Ja zarobiłam swoje pierwsze ponad sto złotych dzięki commissionom na dA. Kasy potrzebowałam na książki do szkoły, dlatego ludzie chcieli pomóc, teraz nikt się nie chce zlitować...

Drugim sposobem jest sprzedaż książek których nie potrzebuję. Ale nie są to bylejakie książki, tylko książka "1 000 najpiękniejszych miejsc na świecie". Oryginalnie kosztowała 60 zł, jest w nienaruszonym stanie i myślę, że spokojnie opchnęłabym ją za 50 albo więcej. Kilka by się jeszcze znalazło.

Jestem ciekawa, co wymyslicie, chętnie bym skorzystała, bo kasy potrzebują cały czas ;d Akurat teraz- 244 złote XD Ven wie o co chodzi XD

Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 9:15 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ainu
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę nic reklamować a ni nic, tylko powiem, jak ja zarabiam. Jeśli macie 17 + (lat) to możecie się zapisać do Oriflame. (w Avone jest inaczej). Rozdajesz katalog i jeśli jesteś na początku, to masz chyba 3 czy tam 6 % zysku z zamówienia. Ja mam 14 lat ale robie na konto cioci, która jest dyrektorem i ma ponad 23 %. Czyli.
Jeśli w szkole kilka dziewczyna zamówi w sumie kosmetyków za załóżmy 200 zł. to JA OSOBIŚCIE SAMA mam 46 zł. I to praktycznie za nic, za danie katalogów w szkole.
Oczywiście początki są trudne, bo jak się ma te 6 % to z tych 200 zł bd. mieć zaledwie 12 zł, dlatego lepiej jest się "podczepić" kogoś z rodziny. Ewentualnie samemu się zapisać i z czasem rozwijać. Zyski są co 3 tygodnie.
(ogólnie to jest bardziej rozbudowane, bo potem zapisuje się pod siebie osoby, z których zamówień też masz tam jakiś procencik itd, ale to dla bardziej zainteresowanych.)
No ale jak mówię jest to szybki sposób zarobienia kasy, szczególnie dla osób które nie boją się do kogoś podejść i dać katalogu z kosmetykami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Dyskusje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: