Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
I am all... but what am I ? (Aya)

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aya
Gość

PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 11:45 pm    Temat postu: I am all... but what am I ? (Aya) Odpowiedz z cytatem

Na imię mi Kalina, mam 14 lat, jestem płci żeńskiej.

Uwielbiam rysować i czytać - niby dużo takich dziewczyn, ale gdyby patrzeć jedynie na mój charakter nie można byłoby tak powiedzieć... a bo ja jestem dziewczyną z jajami ! : D Zależy oczywiście pod jakim względem. Jeśli chodzi o zwierzęta, to jestem bardzo przewrażliwiona na punkcie okrucieństwa wobec nich. Nie jadam mięsa, mimo iż zawsze je lubiłam. Niedługo przechodzę na zupełny weganizm (rezygnuję również z nabiału), ale nie dyskutować ze mną na ten temat. Jeżeli chcecie wyślę wam kilka stronek gdzie o wegetarianizmie jest. Coś jeszcze ? Nie

Next !

Muzyka. Otóż przepadam za muzyką. Porównajmy ją z jedzeniem ^.^
Techno - jak takie wielkie, gorzkie tabletki, nie da się ich przełknąć nijak...
Pop - kotlety sojowe. Nie lubię, ale niestety muszę jadać (siostra tak głośno puszcza muzykę, że nijak się jej uciszyć nie da)
Rock - Jak... hm... nie wiem jak co, ale musi to być prawdziwy Rock, nie to, czego dziś słuchają nastolatki. Najbardziej lubię chyba starsze kawałki.
Metal - Istny afrodyzjak. Ciary na plecach. Muzyczny orgazm. Ot co.
Inne - Jak zajączki (grzyby). Tak, te konkretnie. W większości są jak gówno, robaczywe itd. jednak zdarzają się niezłe kawałki ^.^ Zwykle mnie to nie interesuje, gdyż tak sobie zajączki mi smakują.

Ulubione zespół ? Slipknot.
Kolor ? Zielony.
Serial ? Jakiś film ? Grey's anathomy, supernatural oraz film Into the wild. Ale filmów ciekawych jest wiele. Za dużo do pisania.

Next !

Zwierzęta. Posiadam zoo w domu. W pokoju mam trzy szczury. Dwa samce i samica (samce wczoraj były kastrowane, niedługo poznam je z samiczką). Chłopcy są z laboratorium, tam testowano na nich leki. Trochę im sierść wypada, ale żadnych innych wad nie mają. Samce są albinosami, a samica ma złoty kapturek. Didi, Amore i Rex. Jak ktoś chce, mogę wysłać zdjęcia.

Oprócz szczurów mam dwa koty (Matrix i Garfield), psa (Pedro), wieeele rybek i chomika (siostry, jest to samiec, ale nazwała go Lily)

Next !

Książki. Kocham fantasy, najbardziej ze wszystkich typów ^.^ Mam trzy swoje ulubione cykle, jeden o smokach (jak ja kocham smoki ! : D). "Temeraire" Na razie wyszło sześć części. Czytam szóstą, wszystkie mam kupione. "Kroniki Wardstone". Jest bodajże pięć/sześć części. Przeczytałam wszystkie, mam wszystkie, czekam na kolejne ^.^. "Kroniki Pradawnego Mroku." Sześć części, więcej nie będzie. Wszystkie mam, wszystkie przeczytane. Co rok wychodziła jedna i ostatnio skapnęłam się, że już w wieku 8 lat uwielbiałam smoki i fantasy ! D: A ile wtedy czytałam ? : O Ostatnio zaczęłam czytać "Kroniki Świata Wynurzonego" w Empiku. Do teraz żałuję, że nie kupiłam tej pierwszej części...

No... chyba wszystko. Jak jakieś macie pytania, to piszcie pod spodem ^.^ Mogę wysłać moje rysunki, zdjęcia zwierzaków, podyskutować o filmach czy książkach. Nie pogardzę również rozmową o grach.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 1:05 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym mogła spokojnie zrezygnować z mięsa, ale z nabiału to już nie, zbyt mocno kocham mleko (płatki, inka, kakao). Szacun.

Czego słuchasz poza Slipknotem? SoaD, Korn?

Jeśli lubisz fantasy to polecam Terry'ego Pratchetta (seria Świat Dysku) i Cornelię Funke (seria Atramentowe Serce, co prawda ja czytałam tylko pierwszą część, ale i tak jest przeboska), a ze smoczych - serię Dragonlance.

Aya
Gość

PostWysłany: Pią Sty 07, 2011 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to nie trudno to zrobić. Tym bardziej, że ja do teraz tęsknię za smakiem mięcha. Nie dam rady jednak tego przełknąć - prędzej bym zakończyła swój marny żywot, niż wróciła do normalnego jedzenia.

Oba zespoły. System to był kiedyś mój ulubiony zespół. Powinien być do teraz, ale przez "kumpla" nie mogę tego słuchać... a szkoda :( KoRn to raz lubię, raz nie. Tu zależy od humoru. Co dalej ? Trudno powiedzieć: Nickelback, Led Zeppelin, The Beatles, Coma, Three Days Grace, Pink Floyd, Megadeth, Oomph!, uwielbiam piosenki z tych starych bajek... no... i...wiele innych. Trudno mi wymieniać zespoły, gdyż większości znam pojedyncze piosenki.

To pierwsze sprawdzę kiedy indziej, Cornelii czytałam wszystkie trzy książki, a Dragonlance jutro poszukam w empiku :3
Powrót do góry
Naara
Gość

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 2:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętasz jeszcze Perscitię i Uru?
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też przez pewną osobę przez pewien czas po prostu nie mogłam słuchać Systemu, ale później jakoś mi przeszło. Zbyt mocno lubię ten zespół, żeby z niego rezygnować ze względu na głupie wspomnienia czy skojarzenia. Chociaż powiem ci, że BYOB bardzo rzadko słucham, bo to była (jest?) ulubiona piosenka Systemu tej_osoby.

Słucham wszystkich wymienionych przez ciebie zespołów, chociaż z większości po jednej piosence. A nie, czekaj, Oomph! nie słucham. Ale słyszałam o nich, przesłucham ich piosenek. Kiedyś.

Sakkari
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przechodze na wegetarianizm, ale z nabialu nie jestem w stanie zrezygnowac, po prostu- bez tego umre. Moj organizm zbyt szybko zuzywa skladniki mleka, jajek, sera itd.
Z fantasy polecam ci "Wojna Czarownic" i "Czarny Mag". Obie ksiazki wciagaja, ich fabula zaskakuje.

Czy widzisz t? drog?, któr? specjalnie dla Ciebie
Uk?adaj??
Czy s?yszysz ich wspania?y szept,
Koj?cy wszelakie nerwy?

Spójrz… Popatrz na ich smutne lica,
Spójrz na ich blad? po?wiat?.
„Czemu ?kaj??
Cichute?ko… W samotno?ci…”

P?acz? samotnie…
Bo ty?, która Z?ot? ich Gwiazd? jest,
Na ziemi swe miejsce podzia?a.
S?yszysz ich cichu?ki
Szept…?
One wo?aj? Ci?…

</center>

Avatar (c) Lineart Malaika4, color Laura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya
Gość

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naara
Pewnie, że pamiętam ! Super grało mi się tymi postaciami.

Ven
W sumie powoli nie mogę się powstrzymywać i czasami uda mi się jak kiedyś słuchać normalnie ich piosenek... ah... nienawidzę takich ludzi. Wszystko przez nich się psuje i leeeci się na saaaamo dno.

Oopmh! Polecam piosenki Niemieckie - kiedyś nawet nie wiedziałam, że są w takim języku xP Mają większość przetłumaczone na Angielski, ale wolę w ich ojczystym języku.

Wymień coś - jaki jest twój ulubiony zespół ?

Sakkari
Jeśli się chce, wszystko jest możliwe. Jeżeli naprawdę zależy Ci na niejedzeniu mięsa, szybko zapomnisz o wszystkich składnikach mięsnych i będziesz wcinała tak ohydną, a jednak dającą kopa soję. Fuj ! Jeśli chodzi o mleko i ser - też kiedyś myślałam, że nie będę... jednak po kolejnym razie obejrzenia Ziemian (film dokumentalny o tych wszystkich rzeźniach i mleczarniach) nie jestem w stanie na nie patrzeć. Póki co mama sprowadza mi cieplutkie mleczko prosto od krowy ze wsi :3 Podobnie jajka. Nie tknę tych ze sklepu. Jakby co, pisz do mnie - mogę Ci pomóc i wysłać kilka filmów, które przypieczętują twoją decyzję.

Jakąś godzinę temu kupiłam sobie drugą część "Kronik Świata Wynurzonego" naprawdę super książka.
"Wojna Czarownic"... hm... *szuka w swoich książkach.*Mam ! Czy pierwsza część to "Klan Wilczycy" ? Posiadam tą część, jednak nie skończyłam, gdyż wyszła nowa "Temeraire" i wzięłam się za smoczarze :3
Powrót do góry
Sakkari
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz, lepiej bedzie jak na gg napiszesz ^^ 693042.
Tak, "Klan Wilczycy". Coz, my do wsi mamy dalekkkkoo. Dopiero od... wakacji bede na wsi mieszkac, juz na stale (chyba), wiec bedzie latwiej. Wiem ,ze jajka sprzedaja, prosto z farmy. Z mlekiem i serem byloby ciezej.

Czy widzisz t? drog?, któr? specjalnie dla Ciebie
Uk?adaj??
Czy s?yszysz ich wspania?y szept,
Koj?cy wszelakie nerwy?

Spójrz… Popatrz na ich smutne lica,
Spójrz na ich blad? po?wiat?.
„Czemu ?kaj??
Cichute?ko… W samotno?ci…”

P?acz? samotnie…
Bo ty?, która Z?ot? ich Gwiazd? jest,
Na ziemi swe miejsce podzia?a.
S?yszysz ich cichu?ki
Szept…?
One wo?aj? Ci?…

</center>

Avatar (c) Lineart Malaika4, color Laura.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 1:05 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój? Hm... Mam trzy ex aqueo - System właśnie, Green Day i The Cranberries. I jeszcze tam wepchnęłabym Myslovitz, ale trudno mi trochę ich z nimi porównywać, bo jednak polskie piosenki to już inna kategoria. A, no i jeszcze Abbę bym dorzuciła. W sumie to ja mogłabym ci te zespoły wymieniać i wymieniać, ale myślę, że jeśli chodzi o 'ulubiony' to 5 starczy. xP
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach