Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Pochylony Baobab na skraju Doliny
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Dolina Spokoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Taaluma
Gość

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 11:08 pm    Temat postu: Pochylony Baobab na skraju Doliny Odpowiedz z cytatem

Było to wielkie drzewo, z którego zwisały grube liany, a gałęzie Baobabu tworzyły istny raj dla drzewołazów, do których zaliczał się Taaluma.
To właśnie tu zaprowadził Ajanę. Przystanął, żeby rozejrzeć się czy nikogo więcej nie ma w okolicy. Raczej nie. Pokazał sposób na wejście na wyższe partie Baobabu, czyli przeskakiwanie z gałęzi na gałąź, żeby znaleźć się ciut wyżej. Czekał na Ajanę.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:57 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ajana
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biegła tuż za nim. Gdy zobaczyła, że wskakuje na drzewo wzięła rozpęd i kilkoma susami była już gałąź wyżej niż on.
-Dobrze skaczę?-zapytała uśmiechając się. Spojrzała w dół. Właśnie tam był lew-na dole. Jednak nie dużo niżej. Gdyby wyciągnęła łapę mogłaby dotknąć jego uch gdyby miał podniesiony łeb.

Mi?o??:To pi?kne s?owo sprawia ból gdy nie wi??e si? z nikim wyj?tkowym
Wrogowie:Stary dziadek mróz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Taaluma
Gość

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skinął głową z uznaniem.
-Tak, dobrze i wysoko.
Wdrapał się na ten sam poziom co Ajana i zbliżył się do samicy. Spojrzał przed siebie i mówił powoli:
-To tutaj mieszkałem przez większość mojego życia. Dość cicha okolica.
Następnie popatrzył się na Ajanę i rzekł weselej:
-Ale jednak wolę od ciszy Twój głos. Opowiadaj co u Ciebie.
Z uwagą obserwował Ajanę.
Powrót do góry
Ajana
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie wiem czy kojarzysz Darta. Bardzo dziwny typ. Myślałam na początku, że chce... no wiesz. Jednak powiek trochę nieskromnie, że dzięki inteligencji udało mi się go spławić. Wiem, że to nic wielkiego, ale gdybyś widział jak bardzo zmieniało się jego zachowanie.-mówiła. Tak, tan lew po prostu nie przypadł jej do gustu. Choć szkoda, że nie mogła się nim pobawić dłużej. Cóż, mówi się trudno.
Powrót do góry
Taaluma
Gość

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało znał lwów, zwłaszcza z imienia.
-Dart? Nie, nie kojarzę.
Przysłuchiwał się uważnie i kiedy Ajana opowiedziała sytuację uśmiechnął się lekko.
-Dobrze, że nie zrobił Ci krzywdy, bo drażnienie nieobliczalnego lwa jest niebezpieczne. Ale w sumie... dałabyś pewnie radę i z tym.
Może i nie była skromna, ale za to pewna siebie i szczera. To liczyło się bardziej od jednej małej wady, która i tak miała się nijak do reszty zalet.
-Byłbym zapomniał... przepraszam, że tak wtedy wybiegłem... miałem złe przeczucia, które spełniły się w mniejszym stopniu. Odwiedziły grotę mojej przywódczyni dwa nieznane osobniki, które nie wydawały się przyjaźnie nastawione. Na szczęście poszły sobie.
Jednak chciał dowiedzieć się więcej co było u Ajany, bo zainteresowało go to.
-Jak bardzo zmieniało się jego zachowanie?
Powrót do góry
Ajana
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Sty 01, 2011 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Na początku był bardzo pewny siebie jakby była to gra wstępna. Jednak im dłużej udzielałam mu dziwnych odpowiedzi tym bardziej stawał się zły, ale także mniej pewny siebie. Na początku był prawie "szarmancki" jeśli można to tak nazwać. W ogóle im później tym częściej podkreślał, że jest księciem. Jakby tracił pewność, że wywiera na mnie jakiekolwiek wrażenie.-odparła. Starała się to streścić, lecz nie dało się. Kiedy teraz tak o tym myśli to Dart wydaje jej się zabawny.
Powrót do góry
Taaluma
Gość

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Heh. Dobrze, że nie inaczej pokazywał złość. To mam pytanie...
Spojrzał z większym uśmiechem na Ajanę.
-Stosujesz te umiejętności i na mnie, tak?
Zaśmiał się i położył łapę na jej łapie.
-Masz sposoby na natrętów, hehe.
Przy samicy miał bardzo dobry humor, jak nigdy przedtem gdy bywał sam. A więc tak to jest gdy ma się przyjaciółkę. Dlaczego wcześniej się tego obawiał? Sam nie wiedział.
Powrót do góry
Ajana
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Na razie nie stosuję, ale kiedyś może...-powiedziała tajemniczo się uśmiechając. Zabawne, Dartowi mówiła, że nikomu nie będzie się chwalić. Cóż, ale chwaliła się tylko swoją zdolnością. Resztę zwyczajnie opowiadała.
Powrót do góry
Taaluma
Gość

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiechnął się półgębkiem i spojrzał na Ajanę. Dobrze, że przełamał się i w końcu zaprowadził lwicę w swoje miejsce... no właśnie. Ów miejsce miało swoją historię.
Zapytał nagle:
-Widziałaś kiedyś człowieka?
Nie odrywał od niej spojrzenia, teraz bardziej poważnego niż przed chwilą.
Powrót do góry
Ajana
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie, ale wiem mniej więcej jak wygląda. Z opowieści mamy, ona widziała-wyjaśniła. Czyżby spotkało g coś przykrego ze strony ludzi? A jak inaczej?! Ludzie to tylko zło, zabijają bez żadnego powodu. Po prostu widzą cię i już za chwilę musisz atakować lub uciekasz-żeby przeżyć rzecz jasna.
Powrót do góry
Taaluma
Gość

PostWysłany: Nie Sty 02, 2011 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzucił spojrzenie przed siebie i odsunął się na jeden krok od Ajany.
-W pewnym sensie... miałaś już do czynienia z człowiekiem.
Podniósł wyżej pysk, a oczy zabłysnęły dziwnym blaskiem.
-Dawno temu wybrałem się na łowy w te okolice. To drzewo, na którym jesteśmy stało prosto, jak każde normalne. Z tego mniej więcej miejsca obserwowałem okolice. Widziałem wiele, ale nigdy czegoś takiego... wtedy to było dla mnie niepojęte...
Powoli zaczynał się denerwować, lecz mówił dalej wbijając pazury w korę drzewa:
-Mnóstwo lwów, całe stado. Wyglądali jakby szukali nowego lokum. Dostrzegł mnie potężny samiec, przywódca stada. Zaczął się wspinać do mnie, a ja byłem w potrzasku. Nie mając nic więcej do stracenia, a raczej nic do wyboru, rzuciłem się na niego. I wtedy...
Zrobił przerwę jakby odtwarzał ów moment, a dodatkowo zastanawiał się czy mówić dalej. Przeszywały go dreszcze. Tego Ajana spodziewać się nie mogła raczej, chociaż pytanie poprzednie nawiązywało do tej historii.
-... wyrwałem mu serce, gołymi rękami. To była ostatnia chwila, w której posiadałem ciało... człowieka.
>>>OBRAZEK TUTAJ<<<
Zamilknął na bardzo długi czas jakby zatrzymał się czas. Wybąkał po jakimś czasie stłumionym głosem, bardzo niepewnym.
-Wtedy też narodziłem się... w stadzie... pamiętając to wszystko... z zemsty na lwach... zabijałem je...
Spuścił łeb i teraz naprawdę nic nie powiedział.
Powrót do góry
Ajana
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Pon Sty 03, 2011 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Zrobiłeś to co musiałeś, obroniłeś się.-powiedziała miłym głosem pyskiem podnosząc jego łeb-A to co robiłeś potem? Nic dziwnego, że się bałeś. Byłeś po prostu ostrożny. Nie dziwię Ci się.
Starała się go pocieszyć, w końcu pewnie trochę na to liczył. Miała go potępić i na niego nawrzeszczeć, że było inne rozwiązanie? Może i było, ale on Obronił się siłą, a później się bał, że znów spotka go to samo. Cóż tu innego miał zrobić taki lew jak on? Tylko to!

Powrót do góry
Taaluma
Gość

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaprzeczył łbem i skręcił nim na bok, nie patrząc się na Ajanę. Nie pojmował jak może tak mówić, chciała chyba podnieść go na duchu. Z jednej strony to było bardzo miłe, ale...
-Zrobiłem źle. Mogłem obronić się inaczej, niekoniecznie zabijając... ten gniew rozsadził mi myśli i zatruł duszę. Nawet będąc lwem nie czuję się nim w stu procentach. Chociaż przy Tobie... jest inaczej, znacznie lepiej.
Kiedyś marzył, żeby wrócić do ludzkiej formy, a teraz? Chyba nie. Nie chciał zostawiać Ajany samej, postanowił ją bronić. Lecz nie mówił tego na głos w obawie przed tym, że mogłaby to inaczej odebrać.
Westchnął głęboko i dodał spokojniejszym głosem:
-To było dawno, teraz jest teraz. Carpie diem.
Spojrzał na lwicę i machnął ogonem tuż przed jej noskiem, jakby prowokując, ale do czego?
Powrót do góry
Ajana
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A.. aaa.. A psik! Włosy na ogonie lwa delikatnie podrażniły jej nos. Co spowodowało kichnięcie. Normalny ludzki odruch-szkoda tylko, że jest lwem. A pierwsze słowa Taalumy? Cóż, bardzo ją zdziwiły. To jak się zmienił było widać na pierwszy rzut oka. Kiedyś byłoby to dla niego normalne, a teraz? Teraz kiedy chciała go pocieszyć on zaprzeczył. Niesamowite!
Wracając do ogona. Sprowokował ją do... cóż, łapą przygwoździła ogon do gałęzi, więc o co chodzi?
-Figlarz!-zawołała. Sama też zaczęła machać ogonem. Nie miała powody, tak po prostu zaczęła machać by jakoś odpowiedzieć na jego zachowanie.

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:57 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Taaluma
Gość

PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesłał uśmiech i odpowiedział łagodnym głosem:
-A Ty nie?
Chwycił lekkim kłapnięciem szczęk jej ogon i nie wypuszczał. Kąciki ust powędrowały ku górze.
-Nie puszczę Cię teraz.
Powiedział dość pewnym głosem, przy tym jednak miał dobry humor. W dodatku pojawiło się w nim coś czego wcześniej nie miał. Ochotę na zabawę.
Puścił ogon Ajany i rozejrzał się wokół Baobabu. Zwisały liany, jedną z nich chwycił i okręcił luźno wokół Ajany.
-Mam Cię.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Dolina Spokoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: