Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Poszukiwana rodzina

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alei
Gość

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 10:09 am    Temat postu: Poszukiwana rodzina Odpowiedz z cytatem

Co tutaj dużo pisać - szukam rodziny dla mojej postaci. Rodziców, ciotki, wujków, rodzeństwa i tak dalej. Stado nie jest dla mnie ważne, postać będzie samotnikiem. Wiek mogę ewentualnie zmienić, ale nie chcę zejść niżej niż 1,5 roku. Historię także zmienię (ta zamieszczona w zapisie jest tylko tymczasowa). Lwica wyglądać będzie mniej więcej tak http://cleopata.deviantart.com/art/Female-version-of-Scar-71278763?q=gallery%3Acleopata%2F20682&qo=20 (postać oczywiście nabazgram potem sama ;))
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 1:01 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dart
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż...

Habari nie może być nikim, Dart raczej też raczej nie, Awangarda może być... podwładną/podopieczną. Arianna... Też nie za bardzo.

Choć z Dartem to może być coś tam coś tam, bo Darciu to uwodziciel, ale tu nie możemy o tym wspominać.

Może nie tyle co Awangarda, lecz Arianna może być podopieczną Dehr.

Cichy
Gość

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od biedy Cichy może być jej ojcem.
Powrót do góry
Alei
Gość

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz, Dart, ale nie szukam "reproduktora" ;) A do opieki nad lwiątkami Dehr z pewnością się nie nadaje.

Cichy - mnie by to pasowało, tylko jak byśmy to ustalili? Dehr wygląda inaczej (pod względem kolorystyki). No, chyba, że odziedziczyłaby wygląd po matce.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 1:01 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cichy
Gość

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszłoby w praniu, ale najlepiej by było, gdybyśmy obgadali sprawę przez PW. Wygląd, owszem, mogłaby odziedziczyć po matce, razem z większością cech. To i owo jednak po Cichym mogłoby być, ale mnie tam to rybka - to historię trzeba doszlifować. Odezwij się na PW, jeśli jesteś zainteresowana.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach