Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Czyje to słowa?
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arianna
Gość

PostWysłany: Sro Gru 15, 2010 4:22 pm    Temat postu: Czyje to słowa? Odpowiedz z cytatem

Tak, tak, gra polega na tym, że cytujemy część postu w którym wypowiada się jakaś postać nie mówiąc jej imienia, tylko podpowiedź. Np.:
Ktoś1 napisał:
Cytat:
-Sądzę że nie pokazałeś mi jeszcze swojego prawdziwego oblicza. Tego typowo Złego.-jeśli miałaby się czegoś obawiać, to właśnie tego. Przysiadła znów i napięła lekko mięśnie, w razie czego będąc gotową do odparcia ataku.

A panna ta złotą sierść ma. Ha! Nawet się zrymowało!

Ktoś2 napisał:
Azui, tak, to ona. Jestem pewna.
Cytat:
Siedział w milczeniu, patrząc na niebo, pełne gwiazd. Było przepiękne... Pyzaty księżyc usmiechał się łagodnie, w stronę lwów.
- Cóż sprowadza Ciebie tutaj, o takiej porze? - zapytał od tak, z ciekawości.

Post pogromcy Kata.

Itd.

To zaczynam. ^^
Cytat:
- Kami! - krzyknął uradowany czepiając się jej barku przednimi łapami. Wtulił swoją główkę w jej sierść i spojrzał lwicy w oczy. - Kami... Ja już do nich nie wrócę, chyba że mi rozkażesz pozyskać informacje, ja chcę zostać tu. Tata mnie okłamał, brat jest w innym stanie, na Płonącej Ziemi... - zawołał zadowolony z przybycia Abaddona.

Pewno nie ostatni kret, prosto z Lwiej Ziemi.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 5:13 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Sro Gru 15, 2010 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta gra jest z lekka bez sensu zważywszy na fakt, że każdy może sobie wziąć kopiuj-wklej i w googlach łatwo znajdzie posta, no ale pomińmy ten fakt. Tutaj akurat wyraźnie widać, że chodzi o Krisa. (:

Cytat:
- Tacy jak ja mają serce i potrafią kochać. Typowy Złoziemiec w tej chwili, zabierałby Cię do lochów, albo zabijałby Cię - rzekl po czym uśmiechnął sie delikatnie.
Siedział w milczeniu rozmyślając.

A taki jeden brązowy.

Arianna
Gość

PostWysłany: Sro Gru 15, 2010 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-.- Czemu wszyscy zaraz muszą oszukiwać?

Hm... Nie jestem pewna, ale to chyba Nuko. Mam racje? ^^"
Cytat:
Przybycie Simran nie umknęło jej uwadze toteż na przywitanie uśmiechnęła się serdecznie.
- Ruve Simran. Ja podpaliłam ziemie? O czym ty mówisz? Ja przecież nigdy bym nie zdradziła stada. To ci złoziemcy mnie przetrzymywali w lochach i nikt o tym nie wiedział. Teraz pachnę nimi. Kto ci takich bzdur naopowiadał? - Burknęła oburzona.

Wiecie, kto to obcuje z Bogiem? x3
Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Sro Gru 15, 2010 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shun?

Cytat:
Wyszedł

^^

Cytat:
XX otworzył swe błękitne ślepia, nie co zaspane. Najwyraźniej musiał w pewnym momencie odpłynąć. Ziewnął szeroko i dźwignął się od góry przeciągając się. Zerknął na obecne tu towarzystwo, chociaż jego wzrok i tak zatrzymał się na Eler i lwa. Mhm, widać nie jest tu potrzebny.
- w razie czego, zaryczcie. A przybędę jak najszybciej. - zwrócił się do nich. Uśmiechnął się ciepło do przyjaciółki i skierował do wyjścia. Jeszcze raz rzucił wszystkim krótkie spojrzenie i wymaszerował z groty, kierując się w swoją stronę.

Książę.
Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Sro Gru 15, 2010 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to Shun.

Oczywiście że Tauri, ni?
Cytat:
(...) Przekrzywił zabawnie łebek, przyglądając się jej. No nie, tak szybko wrócili? I gdzie jest Chanon? Raz kozie śmierć. Ruszył w jej kierunku. Z każdym krokiem był jednak coraz mniej pewny, czy ma do czynienia z...
- Blood? - wymruczał w kierunku nieznajomej, nie spuszczając z niej wzroku.

Młodzieniec z Płonących Ziem.
Powrót do góry
Darkned
Gość

PostWysłany: Sro Gru 15, 2010 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obstawiam, że Windu. Racja?

Cytat:
- O gustach się nie dyskutuje - ucięła. Nie. Ona nie jest taka? Nie jest zła? To nędzne wymówki. Pozostawaj opanowana, pamiętaj o tym. Walcz z impulsywnością. Gdyby lwica mogła, odetchnęłaby teraz chętnie, by się uspokoić, lecz praktycznie było to niewykonalne. Bywa. Nie zwróciła uwagi, że do groty przybyła jeszcze jedna lwica. Nie kontaktowała, co dzieje się na bokach. Skupiała się, pozostawała spokojna

Taka jedna, która była kiedyś kimś bardzo ważnym
Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Sro Gru 15, 2010 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ni, to Lavi. x3

O! Wiem! Wiem! Impulsywność! To Miyuki! ^^
Cytat:
Ślepia białego zwęziły się lekko uważnie obserwując Ghasha.
Czekał co też ten ma mu do zaoferowania.
-A twój przywódca nadal w depresji?- zapytał z lekką ironią w głosie. Sądził bowiem że to z nim będzie omawiał sprawy sojuszu.

Charyzmatyczny dziad.
Powrót do góry
Nuko
Samotnik
Mistrz Gry
<b>Samotnik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sherkhan?

Cytat:

- Może Cię zakopiemy co? Zrobimy z Ciebie twierdzę! - świetny pomysł nie ma co. Teraz chyba oboje już zapomnieli, że są dorosłymi lwami, które winny zachowywać się nieco poważniej.
Jednak odrobiny zabawy jak i śmiechy jeszcze nikogo nie zabiło prawda?

We had joy, we had fun, we had seasons in the sun

But the hills that we climbed

Were just seasons out of time.

All our lives, we had fun, we had seasons in the sun

But the stars that we reached were just starfish on the beach.

Mój kolor moderowania - #9966CC
</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cynamonowa Noc
Gość

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nefilim.

Cytat:
Ryknęła, wrzask był dla [imię] jeszcze większym cierpieniem niż rany. Przestraszyła się, teraz nie była sobą. Zaprzestała próby powstania, ułożyła głowę na legowisku i położyła uszy. Sierść jej, a właściwie to co próbowało odrosnąć zjeżyła się gwałtownie na karku, sama postawa lwicy jakby się skurczyła. Agresja? Najwyraźniej. To nie było dobre dla jej psychiki, niedługo skończy jak te dwie latające wywłoki, Kami i Surreal, tak, to z pewnością będzie słodkie.
W jej łbie kłębiły się najróżniejsze myśli. Miyuki wcale nie była postrzegana jak przyjaciel, jedynie wróg. A więc to miała na myśli Sur mówiąc syczących Lwioziemcach, może i tak, ale [imię] nie mogła teraz trzeźwo myśleć, zawładnęła nią dzika bestia do której słowa nie dobierają. Tak to jest z chorymi na głowę zwierzętami.
Shilla nie została dostrzeżona, wściekły wzrok utkwił na królowej, teraz choćby dotknięcie tej rozjuszonej [imię] skończy się źle.

Ta, co pisała ogniś małym druczkiem, tęskno mi, Boże, do niego. "Słodka" pani wiecznie pakująca się w kłopoty.
Powrót do góry
Dart
Konto zawieszone

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elerina. ^^

Cytat:
Lew otworzył ślepia i powoli, naprawdę bardzo powoli, odwrócił łeb w stronę syna.
- Czego tu? - warknął. Zdecydowanie nie lubił, kiedy mu przeszkadzano, szczególnie w takich chwilach.

Ten, którego zabrakło w młodych latach pewnemu gwałcicielowi.

Mateso
Gość

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xan?

Cytat:
Lew zdziwił się bojowym nastrojem lwicy. Może to ta pogoda.. A może jednak nie zależy jej tak, jak mu się zdawało? Westchnął, spokojnie czyszcząc futro i dezynfekując rany. Uniósł na nią wzrok, iście anielsko spokojny.
- Nigdy nie poczuję, że już wystarczająco wiele razy cię przeprosiłem. I nigdy nie wybaczę sobie, że pozwoliłem się podejść.. - mruknął, wpatrując się w jej błękitne ślepka. Cholera, była taka piękna.. Czym prędzej odwrócił wzrok, starając się zachować powagę, choć po raz pierwszy od wypadku zachciało mu się uśmiechać. Słysząc drugą część wypowiedzi swej partnerki, [imię] westchnął ponownie.

Pewien władca, którego wredna suka niewinności pozbawiła.
Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... Na pewno to nie Chanon, bo Blood ma czerwone oczy. Levis?
Cytat:
- ..Mako?! - spytał, czy może trochę krzyknął, z niedowierzaniem. Co sympatyczny, poznany jakiś czas temu lwioziemiec robił w jego jamie, w momencie gdy on nie pragnął niczego tak bardzo jak snu?
Cholera wie.

Pracowity lew który wykopał sobie jamę.
Powrót do góry
Darkned
Gość

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do poprzedniego to Levis chyba nie. On prawdę mówiąc nigdy nie przeprasza i nie jest taki miły xD

Hm ... Abarai Renji?
Cytat:
-Co widzę? Mają ładne tereny...-próbowała znaleźć wytłumaczenie, które przemówiłoby do kogoś za złej ziemi. To jedyne co przyszło jej do głowy. Co ma mu powiedzieć? Że tak jej się podoba? Bez sensu!
-To jedyne stado, które nie zabija by przeżyć. Może masz rację, ale nie wszyscy są tacy jam myślisz.-ciągnęła dalej. Zaraz, on myśli, że chcą zabijać, że tacy święci? Nie, oni po prostu są lepsi w negocjacjach niż w bezpodstawnym mordowaniu.

Samotniczka
Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

// Dark mi się wtryniła zanim wysłałam posta, tego jej nie wiem, sorry. //

Awy to Sheloth Sheloth.

A tamto to był Nuko, Levis w życiu nie napisałby czegoś takiego, pfeh.

A moje poprzednie to Akidom.

Cytat:
-Trawa? To dosyć... osobliwe imię.-zawahała się z lekka i uśmiechnęła się serdecznie do lwiczki. No tak, skoro to jej się podoba, niech będzie. Poczochrała Lucasa po łebku i zachichotała. Urocze stworzenia z tych młodzików.
-Może pomóc wam coś upolować?-spytała, nieco obawiając się o poszukawanie jedzenia przez wnuka i... Trawę? Mogłoby im się coś stać, gdyby wybrali za dużą ofiarę.

Sympatyczna lwica z białą grzywką, niegdyś bardzo ważna wśród swego stada, teraz jest mało aktywna na tej postaci.

Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 5:13 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mateso
Gość

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azui. A i tak, mój post to był Nukot.

Cytat:
Na twarzy, a właściwie to pysku lwicy zagościł ironiczny uśmieszek, choć można go interpretować na wiele sposobów.
- Daruj se te kazanie. - ryknęła zła w myślach, jednak uśmiechając się tak, jakby marzyła czymś naprawdę wartym nawet własnej duszy na zewnątrz kompletnie tego nie okazywała. - Ponawiam moją prośbę, czy raczysz zostać moim mentorem? - wydusiła odpędzając wszelkie myśli kuszące do złego. Ech, taki to los. Nie jest łatwo uniknąć diabła który przenika do umysły i namawia do złego, choćby i z najmniejszej postaci jaką jest brak kultury. No cóż, trzeba zrobić dobre wrażenie na władcy, oj, trzeba...

Pewna Lwioziemka, która mimo choroby psychicznej bardzo dużo dla stadka zrobiła.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> Gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: