Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Trening Miyuki (Anioł Przeznaczenia)
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 10:28 pm    Temat postu: Trening Miyuki (Anioł Przeznaczenia) Odpowiedz z cytatem

Kopa wszedł. Miejscem treningu są skałki, oraz gęste zarośla z małym skrawkiem wolnego terenu.
Trener oczekuje ucznia.

The shouting voice of that guy is revived
I want to try a love like that Get on time

I can fly You can fly is there a prohibition to flying?
Yeah all right!

Because being cute isn't enough BURNING HIT TIME

Let's talk about the important dream, embrace your trembling heart

that moment you had been always longing for, you can't catch it easily
however are you fully prepared yet? let's go!

and we will carve a new story forever run off and
dive Show me Fly the sky
</center>

<tr><center></center></tr>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miyuki
Gość

PostWysłany: Pią Gru 03, 2010 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo później Kopa mógł ujrzeć jasną plamę, drgającą i rozlewającą się w gorącym, afrykańskim powietrzu. Niedługo jednak trwało, by plama owa zbliżyła się bliżej. Na tyle bliżej, by można było zauważyć jasne futro i charakterystyczne, dwukolorowe, z brzegu brązowe uszy, sterczące i wyłapujące dźwięki. Ów kształt był lwicą, tak, lwicą poruszającą się swobodnym, lekkim krokiem... Właściwie było to coś pomiędzy chodem a truchtem, bardziej ze wskazaniem na to drugie. Jednakże lwu nie dane było długo czekać, bowiem gdzieś po 10 minutach lwica ta przybliżyła się do skałek, po czym wskoczyłą na jedną z nich, podchodząc do Kopy. W oczach miała widoczną radość, jednakże czaiła się też w nich powaga. Teraz, stojąc blisko siebie, widać było, że lew zdecydowanie przewyższa ją. Zdecydowawszy się zabrać głos, rzekła
- Ruve.
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 1:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Witaj Miyuki, myślę że większość zasad jest ci dobrze znana. Jednak moim obowiązkiem jako trenera jest sprawdzić cię i przygotować do nowej roli którą będziesz pełniła w stadzie.- Trening na Anioła jest nieco inny niż na zwykłego wojownika, dochodzą tu aspekty religijne.
Otwarcie dogłębne przed egzaminującym.
- Opowiedz mi o sobie, o swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości jaką skrycie planujesz.- Zażądał, ton był dość surowy, jednak gdy spojrzeć na oczy Kopy zdradzały w nim jego łagodność.

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Nie Gru 12, 2010 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwała głową na znak, że rozumie. Po chwili zastanowienia zaczęła mówić
- Kim jestem? Jedną z wielu podopiecznych Ra, jedną z tysiąca zwierząt żyjących w Wielkim Kręgu Życia. Urodziłam się tu, na Lwiej Ziemi, jako córka Raisy, Lwioziemki i Azerusa, lwa ze Złotej Gwiazdy. Miałam też siostrę Rozette. Jako dziecko byłam krnąbrna, uparta jak osioł i złośliwa. Istny diabełek. Często wpadałam w szpony Złoziemców, chodziłam na ich ziemie i lądowałam w ich lochach. Wtedy też znienawidziłam Kami, poprzysięgłam sobie zemścić się na niej. Na szczęście z wiekiem zrozumiałam, że nie tędy droga i że zemsta nie jest właściwym rozwiązaniem. Moje dzieciństwo było też takie, jak dzieciństwo większości – czas szalonych zabaw, wygłupów i beztroski. Przez życie prowadziła mnie Nala, ma prababka. Gdy zginęła z rąk Złej Ziemi, był to dla mnie ogromny cios. Była dla mnie jak druga matka. Ona sprawiła, że się zmieniłam, sprawiła, że z powodu jej śmierci po raz pierwszy kogoś szczerze pożałowałam i… była sprawczynią pierwszych łez. Gdy dorosłam, odszedł mój ojciec. Wraz z nim powędrowała Rozette, do dziś nie wiem, czy żyją. Matka ma zakochała się ponownie w lwie imieniem Taru. Zyskałam siostrę Nailę, która do dziś jest w Stadzie Lwiej Ziemi i Erronisa, brata, nieżyjącego już. Gdy jednak i drugi partner odszedł, Raisa stała się zgorzkniała i zupełnie nie obchodził jej los rodziny. Bolało mnie to bardzo, zmiana charakteru osoba, której mogłaś zaufać, matki. Zginęła… z mych łap. Stanęła w mej obronie podczas pojedynku z Mal Ombre, lwie ze Złej Ziemi. Walczyła z nim. Zakażenie. Nie przeżyła tego. Ale dzięki jej ofierze, matczynej ofierze ja przeżyłam – schyliła łeb, unikając wzroku Kopy. Nie, nie płakała. Dopiero po chwili podniosła głowę, spojrzała do góry i uśmiechnęła się, sama do siebie. Dopiero wtedy kontynuowała swą opowieść, znów przenosząc swój wzrok na Kopę
- Jest jeszcze wiele faktów w mej historii. W dzieciństwie poznałam lwa imieniem Kody. Został on mym partnerem i ojcem wszystkich mych dzieci. Jednakże rozwiodłam się z nim. Zostałam królową Lwiej Ziemi. Był to ważny okres w mym życiu. Władza jednak nie jest dla mnie. Tak sądzę. Lwia Ziemia pod koniec mego panowania… No właśnie. Zniszczona przez wojnę, wciąż się zbiera na łapy. Mój najgorszy błąd był… Był to związek z Levisem, przywódcą Złych. Mimo sprzeciwu rodziny i członków stada. W zamian za nieatakowanie Lwiej Ziemi. Skończyło to się źle. Później jeszcze spotykałam się z Kodym. Mój najważniejszy cel w życiu na chwilę obecną to odchowanie dwóch naszych córek – Agnes i Arianny. Wychowanie je na godne Lwioziemki. Poza tym, chciałabym pomóc stadzie w rozwoju, pokazywaniu młodym, jak powinno się zachowywać, a jak nie, bo to im przyjdzie podtrzymywać Lwich, gdy nas zabraknie. Do jakiej rangi dążę? Do mistrza. Odbywam znów, po raz drugi swą drogę, to jak powtórka, mam nadzieję, że nauczy mnie ona czegoś, wzmocni mnie – skończyła swój monolog, patrząc spokojnym wzrokiem na Kopę. O to mu chodziło?
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Trzeba dojrzeć jasno i wyraźnie nasze czyny, to początek. Ocenić je, sprawiedliwie, nie okłamywać samego siebie, to drogowskaz, wyciągnąć wnioski i wrócić na właściwy tor, na tym polega odnalezienie właściwej drogi. Ciesze się, że pomimo tylu smutnych doświadczeń nadal jesteś z nami. Mam też nadzieje że nie tylko przeszłaś właściwą przemianę, ale także pomożesz przejść ją innym.- Słowa Miyuki dodały Kopie otuchy, a także nadziei, na to że stado powoli staje się prawe.
- Anioł Przeznaczenia, czym jest dla ciebie ta ranga, czym jest umiejętność jaką wraz z nią posiądziesz? Ogień to światło, ale także śmierć.

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Sob Gru 18, 2010 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Czym jest dla mnie Anioł Przeznaczenia? Jak nazwa wskazuje, przeznaczeniem? Czy też może kolejną rangą? Ani tym, ani tym. Anioł tak naprawdę jest dla mnie pomocą. Nie, nie pomocą dla mnie, lecz pomocą dla innych. Anioł jest symbolem miłosierdzia, chęcią niesienia pomocy. Także czystości. Moralnej, duchowej. Nie, nie posiadam jej. Skądże. Anioł tak naprawdę jest zarówno przyziemnym stopniem, rangą, jak i czymś niezwykłym. Niezrozumiałym. Niepojętym, także dla mnie. W każdym razie, jest istotą kierującej się w swych działaniach dobrem innych. W pozytywnym tego słowa znaczeniu, w dobrze w pełnym tego słowa wymiarze. A zdolności anioła? Według mnie owej zdolności, czyli rozpalania ognia nie warto używać ot tak sobie. Najlepiej w ogóle jej nie używać, jeśli nie jest to wysoce potrzebne. Ogień jest pożyteczny, owszem, daje ciepło, jest niezwykły sam w sobie, zwierzęta czują respekt przed nim, co daje również popis przy stadnych rytuałach. Jednakże ogień to śmierć. Zniszczenie. Niewłaściwie użyty. Dlatego sądzę, że anioł, mimo swej wspaniałości wbrew twierdzeniu większości ma wady, i to wiele – pokrótce przedstawiła swój punkt myślenia, i mniemania. Spojrzała wyczekująco na Władcę. Oczekiwała odpowiedzi.
Wiem, że wyszło masło maślane i mielenie wody.
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Poprawna odpowiedz, Anioł Przeznaczenia to nie tylko stanowisko, Anioły są symbolem opieki, wsparcia. Ogień którym się posługują rozświetla mrok i tylko w tym celu należy go używać.- Niczym mała iskierka słońca, płomień w łapach Anioła, dar od Ra.
- Rozmowa z tobą to odświeżanie wiadomości, wiele wiesz, niewiele mogę cię nauczyć, byłaś Królową. Znasz stada, znasz te ziemie i resztę Lwich.- Czas sprawdzić umiejętności bojowe Miyuki.
- Wcielę się teraz w twojego przeciwnika.- Podniusł się i wyprostował unosząc łeb.

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Pozwól więc i mi nieco zaimprowizować. Wroga zwykle się nie spodziewamy - rzekła, po czym odwróciła się do samca tyłem, odeszła parę kroków od niego, po czum usiadła, wciąż tyłem do niego i udawała, że wpatruje się w jakieś punkty na horyzoncie, jakby to robiła w rzeczywistości. Jakby zapomniała o obecności Kopy.
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Czw Sty 06, 2011 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopa uśmiechnął się i szybko ruszył w geste krzaki.
Na polanie i dokoła niej nastała cisza, długo nie trwała ciężki tupot zwiastował zbliżanie się ciężkiego zwierza, wnet z ukrycia wyłoniła się rogata ciemna zwierzyna. Bawół afrykański.
Bez trudu dostrzegł Miyuki, bez trudu właściwie wyczuł jej zapach.
Zwierzęta te pałają szczerą wrogością do lwów, a ich charakter wręcz nie pozwoli ominąć okazji uszkodzenia jednego z nich.

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedziała nadal spokojnie, gdy też poczuła, jak ziemia trzęsie się pod jej łapami. Postawiła uszy do tyłu, uderzając niespokojnie ogonem o ziemię. Nie mogła jednak tak długo wytrzymać w owej niepewności. Odwróciła się. Jej oczom ukazał się bawół. Prawdziwy przeciwnik lwa, niby roślinożerca, ale zabiciem lwa nie pogardzi. Rzekłabym wręcz, że to część jego żywota, zaatakować lwa znajdującego się w pobliżu. W pojedynkę nie ma z nim szans. Żadnych. Ale... Rozejrzała się. No jasne! Jest zwinniejsza od tej wielkiej masy, a teren tego wymagał. Dopóki bawół nie zaatakuje, stała nieruchomo w miejscu, jakby zastygła. Żaden włosek na jej ciele nawet nie drgnął, a ona obserwowała zwierzę. Zaatakowanie? Niee...
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Sty 24, 2011 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bawół natomiast nie miał zamiaru tkwić w miejscu w nieskończoność. Wedle jego przekonań, dobry lew to martwy lew- dlaczego więc ma nie skorzystać z okazji ulepszenia jednego z nich? Schylił łeb, by mógł zaprezentować samicy parę swoich potężnych rogów. Rogów, które zmiażdżyły kości już nie jednemu kotu. Ruszył więc na Miyuki, z początku wolno i leniwie, by za chwilę pędzić na nią pełną parą. Lwica miała kilak sekund na reakcję.

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Nie Sty 30, 2011 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stała, jakby wrosła w miejsce, nad skałkami. A bawół pędził. A ona tylko patrzyła się na niego uważnym wzrokiem. łapy wrosły jej w ziemię. Czyżby strach przybił do ziemi? Mogłoby to tak wyglądać, jednak w rzeczywistości sprawa miała się inaczej... Raz. Czas dłużył się niemiłosiernie, choć to były sekundy. Dwa. Bawół był coraz bliżej... Czyżby lwica miała zamiar zginąć? Samobójczyni?

Trzy.

Błyskawicznie skoczyła na bok, odbijając się tylnymi łapami od podłoża, wznosząc swój ogon do góry i balansując nim, w próbie utrzymania równowagi, chcąc skoczyć możliwie jak najdalej od bawoła. Oby upadł na dół, nie uda mu się wyhamować.
Powrót do góry
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bawół, zupełnie pełny swego, biegł przed siebie z zarotną szybkością. Widząc, że lwica póki co w ogóle nie reaguje, jedynie przyspieszył, chcąc jak najprędzej zmieść z powierzchni ziemi przedstawicielkę tego parszywego, jego zdaniem, gatunku. W jego oczach tliła się wściekłość, której ogrom może być porównywalny chyba tylko z zaskoczeniem, jakie ogarnęło go w chwili, kiedy to piaskowa zręcznie uniknęła ataku. Zgodnie z jej zamierzeniami, impet wielkiego zwierza nie pozwolił mu na zatrzymanie się w porę, w efekcie czego zarył rogami o ziemię. Nie był to jednak koniec - ryknął przeraźliwie, podnosząc się z miejsca, by następnie znów skierować się ku swej niedoszłej ofierze, obejmując tę samą strategię co wcześniej. Mianowicie, czego nietrudno się domyślić, po raz kolejny zaczął biec prosto na nią w nadziei, że tym razem jego atak się powiedzie.

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Wto Mar 29, 2011 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica tym razem szybko się rozejrzała. Co dalej? Hm... Może by tak wykorzystać te zarośla? No jasne. Miyuki, niewiele myśląc, dała nura w zarośla. O ile się nie myliła, troszkę dalej znajduje się małe obniżenie terenu. Dół. Nie był on strasznie głęboki, jednakże gdyby nagle wpadło do niego rozpędzone zwierzę, z pewnością nie wyszłoby cało z tego. Mogło sobie skutecznie połamać kończyny, co uniemożliwiłoby mu dalsze szarżowanie. Lwica jakoś nie za specjalnie chciała zabijać męki zwierzęciu, lecz jeśli zagrażało ono życiu innym, było to niestety konieczne. Nie zapominajmy, że Anioł Przeznaczenia ma chronić.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vinity
Adept
<b>Adept</b>

PostWysłany: Pią Maj 06, 2011 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szarżujący bawół nie zastanawiał się nad tym, czy przypadkiem lwica nie ma trochę więcej oleju we łbie od niego, był wściekły, więc chciał ją jak najszybciej rozszarpać na strzępy. Na jego nieszczęście, pułapka Miyuki okazała się udana - zwierzę, zupełnie zaskoczone takim obrotem spraw, po wbiegnięciu w krzaki znalazło się w dole. Czy połamało nogi to ja nie wiem, ale z pewnością impet, z jakim upadło, sprawił, że nie było już w stanie się podnieść. Zamiast tego jedynie ryknęło z bólu i bezradności, co jednak na niewiele się zdało. Lwioziemka okazała się sprytniejsza, brawa dla niej!
- Widzę, że dobrze sobie poradziłaś - stwierdził Kopa, który niespodziewanie pojawił się tu z powrotem, znów z uśmiechem na pysku.

Yeah all right!

dive Show me Fly the sky
</center>

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach