Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Naila

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> My Naprawdę
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Naila
Gość

PostWysłany: Czw Lis 18, 2010 7:21 pm    Temat postu: Naila Odpowiedz z cytatem

Nieco sie pozmienialo, wiec dam Wam tu duzooo informacji na moj temat.
Moje ukochane imie brzmi Paulina, drugie Zofia. Choc osobiscie preferuje Sandra, zajebiste imie. Ulubione imie meskie to Sebastian.
Mam dwanascie lat, lecz mimo to nie jestem jakas... ze tak powiem [bez urazy], fanka Bieber'a czy takich sweetasnych foteczek dla Was moje kochania. Mieszkam w Szwecji, Kallinge, jesli ktos chce mnie dowiedzic, to pisac tu, o! Przeprowadzilam sie niedawno. Nie wrocilam z wakacji. Tesknie za Polska, jak nigdy. Moi przyjaciele, wspomnienia, rodzina, dom. Ale tu tez nei jest zle. Coz, jak ktos z mojej rodzinki wspomnial, adoptuje sie z otoczeniem.
Coz, slucham wszystkiego. Od Black Metalu, przez pop do rapu. Faworyzuje Sobote, Girls' Generation/SNSD [najnowszy ich kawalek Run Devil Run], Peje, Bruno Mars'a i Shakire! [Waka Waka i Loca oraz nieco starsza Gitan/Gypsy! Awsommme. Wersja hiszpanska czy angielskie, bez roznicy]. Jestem dosc cicha, skromna. Ostatnio... Coz, jestem pod stala obserwacja Olivera, ktory szaleje na moim punkcie. Zazdrosnik nad zazdrosnikami, ale taku jest zajebisty. Udaje niedostepna i to dziala, o!
Posiadam Dajmona imieniem Torin, nieusytuowany borsuk, a nasze formy zastepcze do niedziwedz i mysz, ciekawskich zapraszam do poszukania w google. Odkrylam ostatni, iz moim totemem jest niedzwiedz, choc nie wiem, co on dla mnie oznacza, ale mniejsza. Tak, wiec, pytac ciekawi! Wiem, ze pytan malo bedzie, bo osoba znana na forum nie jestem, ale coz. Kij w dupe kozie. Co jeszcze... Mierze sobie 167 wzrostu i 43 rozmiar buta. Mam szarozielone oczy i wlosy ciemnyblond. Nosze okulary, co zostalo spowodowane porodem dwa miesiace wczesniej. Wspominalam, ze przychodzilam na swiat 96 godzin i wyszlam martwa? Nie?! Uratowali mnie lekarze, ktorym w przyszlosci zamierzam podziekowac. Interesuje sie wszystkim co nadprzyrodzone, odwiedzam regularnie komixxy i Kotburgera. Demotywatory jakos mnie nie kreca, o! Czytuje ksiazki. Miala upodobanie do sagi "Wojna Czarownic" i "Czarny Mag", ale jako iz, nie mam do tego dostepu a granica, sciagnelam sobie z chomika ksiazki Paulo Coelho. Szczegolnie upodobalam sobie "Woronika postanawia umrzec". Jestem w trakcie czytania "Alchemika" o "Czerownicy z PortoBello". Zajebiste, daja do myslenia. Teraz czas na pytania, ktorych jak zwykle bedzie brak.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nadira
Gość

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz 12 lat ? Piszesz mądre posty jak na swój wiek :)
A jakie jest twoje hobby ?
Powrót do góry
Naila
Gość

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak sie jakos stalo, ze mialam dodatkowe zajecia z polskiego, swojego czasu. Bardzo dziekuje za dobre slowa.
Moje hobby, tak, moglam o tym wspomniec.
Tymczasowo pracuje przy koniach, jako opiekunka. Mam jako takie doswiadczenie. Dodatkowo, juz niedlugo dostane psa, z ktorym zamierzam startowac do Agility. Pierwsze miejsca juz naleza do nas!
Interesuje sie ostatnio poziomami podwiadomosci. Czyli wszystko co podobne do dajmonow, person itd. Pisze tez wiersze i opowiadania, co niezbyt mi wychodzi. Rysowanie, tak to moja pasja. I nie powiem, mam do tego smykalke. Juz w swieta odstane tablet, je! Gdizes tam mam gotowa Elerine, Jamahry Arishe i Darkned. Stare szkice, nie powiem. Co jeszcze...
Ano, nie wolno zapomniec o tym, ze szaleje ostatnio z nauka jezykow. Ucze sie angielskiego, szwedzkiego, estonskiego, koreanskiego, a ostatnio probuje z hebrajskim. Nie mozna pominac moich faz z tancem hiphopowym. Mru po prostu! Opanowalam tez taniec brzucha.

Czyli w skrocie dla leniwych:
-Konie.
-Agility.
-Podwiadomosc.
-Rysowanie.
-Jezyki swiata.
-Rysowanie.
-Taniec hip-hopowy i taniec brzucha.
Powrót do góry
Sherkhan
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałaś że lubisz rysować, pokazałabyś mi swoje prace?

"Czasem mam ochot? z?apa? Ci? za gard?o,
Nie puszcza? gdy si? szarpiesz
I ujrze? twe opadaj?ce na ziemi? cia?o."

"Gdy umierasz,
Nie wiesz, ?e jeszcze kiedy?
Trafisz na ten ?wiat
Odchodzisz daleko nie wiedz?c,
?e przed tob? jeszcze wieczna droga"

"Nie bój si? cieni,
One ?wiadcz? o tym,
?e gdzie? jest ?wiat?o."

Je?li chc? nas pokona?
To my ich zabijemy
Je?li chc? nas oszuka?
To my ich og?upimy
To koniec wszelkich nadziei
To stado P?on?cej Ziemi!

By Farrel

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kris
Gość

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mugę się wtrącić? x3 Vader, tu masz prace Naili - http://krollew.mojeforum.net/temat-vt2536.html ^^
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:37 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vento
Gość

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prac szkicowych nie mam, w swieta w moje lapki dostanie sie tablet *-* I mam cos nawet dla Vadera *-*
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> My Naprawdę Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: