Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie - Windu
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shun
Archanioł
Mistrz Gry
<b>Archanioł</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 9:28 pm    Temat postu: Szkolenie - Windu Odpowiedz z cytatem

Klapnęła zadem na placu. Ziewnęła przepastnie czekając na zdającego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 2:28 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Windu
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Pon Lis 15, 2010 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na plac wszedł dinku krącząc zgarbiony z głową nisko nad ziemią... patrzył na matkę spod byka, nie kryjąc cwanego uśmiechu... zbliżył się do Shun, siadając na zadzie. Dopiero wtedy przybrał wyprostowaną pozycję zadzierając łeb lekko ku górze... Wipinając delikatnie klatę, jego pysk zdał się mieć całkowicie poważną minę...
- Anudora! Jestem gotów na dźwiganie brzemienia bycia lwem walczącym o prawdy wynikające z kodeksu płąnących... Jestem gotów to tego szkolenia! - Dopiero po tych słowach jego oczy wlepiły się w pysk matki i na pysku znów pojawił się wredny uśmieszek...

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shun
Archanioł
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shun zmrużyła tylko powieki, też się to popisuje. Jeżeli o to mu chodzi, to nic ciekawego tym nie zyska. Mruknęła tylko porozumiewawczo coś na wzór 'Anudora'.
- Przejdźmy do testu bez zbędnych pytań, bo to dlaczego chcesz zostać tym kim chcesz gówno mnie interesuje. Powiedz mi swój wkład w życie płonących przez ostatnie dwa miesiące.

Powrót do góry
Windu
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Windu jak zawsze siedział jak kamień i mówił beznamiętnym tonem...
- Szkolenie lwiątek, to właśnie to czym postanowiłem się zająć... Włożyłem w to serce i starałem się aby te młode lwy mogły zwać się płonącymi... - Przerwał na chwilę po czym po chwili mówił dalej.
- Nie łapałem i nie zamykałem nikogo w lochach... nie widzę sensu w łapaniu byle szmatki... Lecz była pewna lwica, którą uwięziłem w lochach i w ten czy inny sposób przyczyniłem się do tego że lwica została naszym informatorem... Można nią sterować dzięki młodemu lwiątku, które to ja jej zrobiłem. - Znużony tą gadaniną zaczał w końcu zgarniąć pazurami ziemię...
- Przyczyniłem się też do tego że nasze stado wzbogaciło się o wielu nowych członków. Moje namowy wielu z nich przekonało że to stado jest tym czego potrzebują... Ogólnie starania moje skupiają sięna tym aby stado rosło w siłę...

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Shun
Archanioł
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shun tylko pokiwała głową.
- Powiedzmy, że uznaję. Jakie sterują tobą wartości?

Powrót do góry
Windu
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Uznaję zasadę, że życie należy do mnie... Kieruję się tylko tym co uważam za słuszne, nikt nie ma prawa zmienić mojego nastawienia. Władca może dać mi zadanie, może mi coś rozkazać... Jednak to będzie tylko chwilowe pokręcenie się jako trybik w systemie. - Westchnął namyślając sie nad konkretniejszą odpowiedzią, która wyrazi w mierę prosto jego nastawienie...
- Moje serce i dusza są w tym stadzie, oddam życie za słuszne ideały i wartości jakimi obnosi się to stado... Jedynym warunkiem jest to aby nikt mnie do tego nie zmuszał... Sam lubię decydować czego to stado ode mnie potrzebuje i wtedy robię to z największą przyjemnością...

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Shun
Archanioł
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Stwierdzasz, że nikt cię nie powinien zmuszać ale na tym to polega. Jeśli sprzeciwisz się władcy to wywali cię on ze stada w pierwszej kolejności. I zgaduję, ze bez możliwości powrotu. Ale mniejsza o to. Proszę powiedzieć mi wszystkich przywódców stad i ich wkład w obecne życie PZ.

Powrót do góry
Windu
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Windu nie miał zamiaru się tłumaczyć z poprzedniej wypowiedzi bo jak widać mamusia nie zrozumiała... nigdy nic nie rozumiała...
- Założył stado Scorpius, kolejnym władcą był Jafar.... Zaś po nim był znakomity biały lew o imieniu Sherkhan, który po dziś dzień jest w naszym stadzie. Kolejnym władcą była lwica i imieniu Montana. Zaś obecnymi władcami są Aemilius i Chanon, oni oboje pełnią rolę władzy w naszym stadzie... Dziwne to i głupie ale cóż i to kiedyś się skończy... - Dodał z uśmiechem...

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Shun
Archanioł
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobrze. Kazałam ci wymienić władców nie bez powodu. Nie wiem czy słyszałeś już, ale Sherkhan wrócił do PZ. Uważa, że Chanon zniszczył ideologię, którą tak budował przez tyle lat swojej kadencji. Zamierza go za to zabić, bo twierdzi, że nie ma innej drogi to niepodległość PZ. Pójdziesz za nim w ślady, nawet kosztem członka własnej rodziny? - Spytała.
Dobrze znała odpowiedź, mimo to musiała spytać.

Powrót do góry
Windu
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Windu zamyślił się przez chwilę po czym odpowiedział...
- Postawię się za tym kto zdobędzie u mnie większe zaufanie... A jesli oboje będą głosić słuszne poglądy to postawie się za słabszym. Dla mnie walka jest ostatecznością... - Przerwał i odpowiedział po chwili na drugą część pytania...
- Moja rodzina umarła wraz z tym co powinna mi dawać... a powinna okazywać mi miłosć jak każdemu potomkowi. Jesli bym musiał zabić kogoś z rodziny na rzecz stada... zapewne zrobiłbym to. Ale jestem pewien że znalazłbym inne wyjście. Bo wojnę można wygrać bez rozlewu niewinnej krwi....

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Shun
Archanioł
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Według ciebie kto zawini? Chanon chcąc ratować przed śmiercią swoje potomstwo kosztem całego stada, czy Sherkhan kosztem jednej osoby chcąc ratować stado? - Zadała ostateczne pytanie zaraz po wysłuchaniu jego odpowiedzi.
- Od tej odpowiedzi zależy dalsza część testu. Jeżeli wybierzesz błędnie, albo okażesz się słaby jak lwioziemiec, albo jak krwiożercza bestia licząca u siebie jedynie siłę i moc nawet kosztem siebie i wszystkiego dookoła.

Powrót do góry
Windu
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Windu nie wytrzymał, dla niego to było głupie...
- Wybieram trzecie wyjście... Bo i takie musi się znaleść... Ale jeśli już każesz mi wybierać to powiem tak... Chanon musi dostać nalezyty mu szacunek. Jako nasz władca musimy udzielić mu pomocy, bo bez pomocy czymże jest stado? Ale fakt że Vader wybierze dobro dla stada... Eh, ostatecznie musiałbym stanąć za Vaderem. Robiłbym to z niechęcią, bo dla mnie zawsze istnieje inne wyjście... I myślę że i Vader i Chanon by to zaakceptowali.

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Shun
Archanioł
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Prawidłowym wyjściem byłoby: czekać aż albo się uspokoją albo opadną z sił. Nie musisz działać, wystarczy poczekać na gotowe. Takie jest motto płonących, 'gdzie dwóch się bije tam płonący korzystają'. Rozwiń to motto.

Powrót do góry
Windu
Duch
<b>Duch</b>

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nię bądz śmieszna... Powoli zacznę wierzyć w to ze płonący to lenie... - Westchnął i odparł...
- Nie róbcie ze stada starego drzewa które sie nie ugina tylko łamie. Dokańczanie tych waszych mott czy kodeksów jest dla lwiątek nie dla dorosłych lwów... Traktujcie takich jak ja jak małe lwiątka a tak sobie stado wychowacie że kiedyś sie wypną na władze...- Pokiwał głową zrezygnowany... po chwili jednak podniósł łeb i niechętnie odparł
- "Gdzie dwa inne stada zmęczone między sobą spór toczą, tam Płonący wkraczają w pełni sił z przemocą"... Tak to brzmi... I jesli mam sie co do tego wypowiedzieć to popieram to w zupełności... Tylko nie wszyscy muszą interpretować to tak samo... - Zarechotał cicho...
- Wkraczamy gdy stada walczą o jakieś dobro, ale wkraczamy tylko wtedy gdy my też owego dobra chcemy... Jednak jeśli chcemy czegoś a nie istnieje o to spór, to naszym zadaniem jest walczyć o to...

Logo (c) MadKakerlaken
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 2:28 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shun
Archanioł
Mistrz Gry

PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A pomyśl trochę. Gdyby tak pogłębić kłótnię miedzy LZ, a ZZ to czy nie byłoby to dla nas korzystniejsze, niż walka z samymi Złymi? Hym? - Pozostawiła to pytanie bez odpowiedzi, bo to pytanie nie na test, tylko na indywidualną rozmowę z władcami. - Dobrze więc. Zademonstruj mi na tym drzewie, bardziej skomplikowany atak niż uderzenie łapą. - Powiedziała wskazując głową drzewo za sobą. Ziewnęła.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Płonąca Księga Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach