Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Lucas

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> My Naprawdę
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucas
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Paź 23, 2010 4:44 pm    Temat postu: Lucas Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie nazywam się Martyna, ale Dżydżu mówi na mnie Bogdan, więc już nie jestem pewna. Urodziłam się w piątek 13. Mieszkam na Dolnym Śląsku i jestem z tego cholernie dumna. Uwielbiam Wałbrzych. Reprezentuję Zdolny Śląsk i wszystkich, dla których rap ten jest bliski. Jestem hip hopowcem. Uwielbiam kombajny i sobie kiedyś to cudo kupię. I zbieram na Honkera, bo to śliczne autko jest.
Moim ulubionym zwierzęciem jest lis i właśnie lisem jest moja fursona - Desevera. Uwielbiam filmy animowane Disney'a , najbardziej Olivera i spółkę. A w telewizji to głównie TVN Turbo i TVN24. Moimi ulubionymi programami są Legendy PRL-u, Poranek24 i Kuba Wojewódzki. I Przepis na życie ;p
Rysuję i grafikuję. Moimi ulubionymi grami komputerowymi są wszystkie części Gothica, S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla i Dragon Age: Początek. Z kolorów to zielony. Do żarcia lubię budyń i Snickersy, a do picia cappuccino.
Charakteru nie opiszę, bo nie umiem, ale wiem, że jestem fajna.

Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 5:24 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz -> My Naprawdę Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: