Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Szkolenie - Nathaniel
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nuko
Samotnik
Mistrz Gry
<b>Samotnik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 2:08 pm    Temat postu: Szkolenie - Nathaniel Odpowiedz z cytatem

Trawiasta równina, częstokroć usiana wrzosami. Dość rozległa na trening, wokół niej zamykają się niezbyt wysokie pagórki, tworząc z niej.. Gwiazdę. Cóż za zaskakująca rzecz. Tak to bywa, kiedy Nukotek bawi się w MG na treningach.

Nuko szedł od strony Złotej Skały, niespiesznie zmierzając na miejsce treningu. Jego dzisiejszym uczniem miał być nie kto inny, jak jego dawno niewidziany syn. Nathaniel. Pokonawszy dziwaczne, szare pagórki, lew usiadł na skraju równinnego terenu, łapą molestując rosnący opodal krzaczek wrzosu. Czekał.

We had joy, we had fun, we had seasons in the sun

But the hills that we climbed

Were just seasons out of time.

All our lives, we had fun, we had seasons in the sun

But the stars that we reached were just starfish on the beach.

Mój kolor moderowania - #9966CC
</center>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:39 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nathaniel
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszedł on, lew, który uciekł na długi okres czasu - powrócił i teraz zasiaduję przy swojej rodzinie, jego prawdziwej, jego kochanej... a teraz zdobył zaufanie. Zaufanie by stanąć do drugie już treningu. I wszystko przez moją wenę na kochanym Natku - który - jak obiecałam Ven - stanie się moim stałym i głównym kontem. A no właśnie, taki fajny dobry lasek. Pewnie po kilku dniach i tak go rozwalę, ale no cóż. Teraz szedł - szedł na trening, trening, który był ważny dla niego i za pewnie to kolejny ważny krok w jego życiu. I teraz on - on będzie jeszcze silniejszy, aby bronić swojej siostry, tak, Ines, gdzie ona ostatnio była? Nie wiadomo. Ale młody ją znajdzie! I stanął prze ojcem. Dumna sylwetka, poprawiona grzywa, szybkie i zdecydowane kroki... Nathaniel dorasta.
- Danette. - powiedział z nieukrywanym szczęściem i radością. Nie tylko z powodu awansu - ale, że widzi ojca i że to on go uczy. Ojciec z synem. Jak z obrazku, nieprawdaż? W każdym bądź razie - miał nadzieję, że trening będzie w miarę szybki i na wszystkie jego możliwości. Stanie się przecież przywódcą wojowników!

Logo (c) kujonekzombivitr (lax)
Powrót do góry
Nuko
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Danette, Nathaniel. Za długo cię nie widziałem. - rzekł, uśmiechając się ciepło. Sam miał nadzieję, że wszystko to się naprostuje. Może w końcu będzie jak w prawdziwej, normalnej rodzince, w której mogliby żyć gdyby nie jakaś głupia Kami, która od dzieciństwa rozdzieliła Nath'a z ojcem. "Nieważne, nie myśl o tym teraz" - powiedział sobie zdecydowanie. Wskazał młodemu wzrokiem, by zajął miejsce obok niego. Najpierw troszkę sobie pogadają.
- Po pierwsze - musisz wiedzieć, co chcemy ci zaproponować. Biały Pazur to reprezentant i przywódca wszystkich wojowników. Wyłącza się oczywiście spod jego władzy Potężnego, jak również innych wojów silniejszych i mających więcej możliwości. Ogólnie jednak, ta ranga to odpowiedzialność, nawet w czasach pokoju. - rzekł, przyglądając się synowi. Widział, że ten to rozumie. Ale po prostu trzeba to było powiedzieć, oczyścić sytuację. Czyli - więcej bajerów, ale i odpowiedzialności. Wiadomo, tak to w życiu jest.

</center>

Powrót do góry
Nathaniel
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Rozumiem wszystkie obowiązki, które wiążę się z Pazurem. Że nie jest zwykłą rangą, ale jest bardzo ważnym przywódcą w wojnach, czy też w bitwach. Nadzoruje pracę wojowników. Mam nadzieję, że wywiąże się z nich. - odparł, zasiadając w wyznaczone miejsce i machając nerwowo ogonem. Stresował się? Możliwe. Jeżeli zrobi choć jeden zły krok - jego szanse zmaleją, a on znów pozostanie tym czym jest - nikim, no właśnie. Młody chciał się pokazać, chciał się wyróżnić, a nie być tym ''niewidzialnym'', no. Ale osoba jest na drugim miejscu. Jeśli chcę być kimś więcej - musi dawać stado i rodzinę na najwyższy szczebel. To tylko przez nich staję się doskonalszy. Ale cóż ja będę się rozpisywać? Wiedział, co go czeka - musiał się z tym uporać czy chcę czy nie, jeśli chcę być taki jaki ojciec, ot.

Powrót do góry
Nuko
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, oby nie chciał być taki jak ojciec, bo jego tatusiek to jest ciota nad cioty. Tak czy inaczej, Nuko uśmiechnął się szerzej.
- Dokładnie. A skoro tak, to może zaczniemy od pytania z tym związanego. Jakie są zasady, których według ciebie musi przestrzegać każdy z twoich przyszłych podwładnych? Jakie wartości będziesz starał się im przekazać, gdy okazja się nadarzy? - spytał, spoglądając wesoło na syna. Chciał nie tylko go wyszkolić, ale też i poznać. Wiadomo, ten czas nieobecności robi swoje, czyż nie..? Uśmiech Przywódcy wciąż nie stracił siły, ten zaś czekał na odpowiedź syna.

</center>

Powrót do góry
Nathaniel
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wojownicy muszą obowiązkowo wykazać się niezwykłą odwagą - gdyż nie jeden by się wystraszył ogromnej armii, o stokroć większą od swojej - każdy musi wiedzieć, że chodzi o spryt, a nie tylko o siłę i liczebność. Każdy musi ukazywać pomóc słabszym, muszą kochać swoje stado i w czasie walki - zrobić wszystko, co do niego należy. Walczyć aż do ostatniej kropli krwi, dla stada, dla rodziny. Będę próbował im przekazać, że chodzi tutaj o przyszłość stada, to, o co walczą... żeby przetrwało, żeby było niepokonane. - odparł, może źle coś powiedział, co akurat mogło być możliwe. Ale naprawdę młody będzie miał wielkie pole do popisu. Ale to prawda. Będzie każdemu wpajał, że stado jest najważniejsze. Dobra, naprawdę nie wiedziałam co takowego napisać. Ale najważniejsze obowiązki to przecież waleczność, odwaga i wiele, wiele innych cech, które by post wydłużały do tysiąc słów. Nie zaliczy, nie zaliczy, nie zaliczy.

Powrót do góry
Nuko
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zaliczy.
- Dobrze. A teraz następne pytanie. Gdyby w tarapaty wpadła naraz twoja przywódczyni, twoja partnerka i siostra, kogo byś ratował jako pierwszego..? - Co z tego, że matka była jego przywódczynią. Tak też bywa. Tak czy inaczej, Nuko chciał poznać wartości swego ucznia. I syna przy okazji. A może odwrotnie..? Kto wie. Patrzył na niego ciepło, przypatrując się każdemu szczegółowi jego grzywy, pyska, łap.. Chciał nadrobić to, co stracił, naprawdę.

</center>

Powrót do góry
Nathaniel
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jako pierwszego ratuję przywódczynie, jako, że jest najważniejsza i bez niej nic się nie zrobi. Potem ratuję siostrę, gdyż wieź rodzinna ma największy głos, a na końcu partnerkę. - miał kłopot z dwoma ostatnimi osobnikami. Lecz siostra jest tylko jedna, cenna i ją się zna najlepiej - towarzyszy od pierwszych kroków. Było trudno. Ale powiedział to co czuł, nic więcej. Jakoś zabrakło mi weny, aby w tej chwili napisać coś dłuższego. Więc macie to coś.

Powrót do góry
Nuko
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobrze. - odpowiedział, uśmiechając się lekko do syna. Dobrze, że jego dzieciak ma takie poczucie wartości. Uśmiech poszerzył się, w miarę jak Nuko przyglądał się Nathanielowi.
- Masz przyjaciół w innych stadach?

</center>

Powrót do góry
Nathaniel
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lew się zamyślił. Nie miał za dużo przyjaciół, a co za tym idzie - nie miał za wiele przyjaciół z innych stad. No trudno. Miał kiedyś jednego z Złej ziemi... ale młody nawet nie wiedział z jakiego stad jest ten ''przyjaciel'', którego nie widział z pół roku, więc nie miał problemu z przyjaciółmi. Super, super.
- Nie mam. Jedyny moi przyjaciele są stąd. - odparł, uśmiechając się jak głupek. Może to dobrze, może to źle... Ale nic nie poradzi na swoją nieśmiałość. No może kiedyś ją przewyższy i może się kiedyś otworzy... nie wiadomo.

Powrót do góry
Nuko
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobrze. Z jednej strony, powinieneś znać środowiska innych stad, ale to że trzymasz się wśród naszych jest dobrą wiadomością. - uśmiechnął się.
- Jakie są twoje przyszłe ambicje? Do jakiej rangi dążysz?

</center>

Powrót do góry
Nathaniel
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Nie Lis 28, 2010 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Gdy byłem jeszcze dzieckiem zawsze chciałem być przywódcą... chociaż i tak sądzę, iż dopóki nie wpoję sobie wszystkich wiadomości i obowiązków przywódcy, to interesuję mnie jakaś ranga specjalna. Czy ja wiem? Awian, Chaota?... Jeżeli żadne z moich planów nie wypali - zadowolę się każdą rangą, acz małymi kroczkami będę dążyć do stanowiska Mistrza. - Zawsze podziwiał swoich rodziców, że mają u wszystkich szacunek, zaufanie... zawsze chciał zasmakować takiego życia, choć to ma także swoje minusy.

Ostatnio zmieniony przez Nathaniel dnia Pon Lis 29, 2010 4:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Nuko
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Nie Lis 28, 2010 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[ Wendigo zedytuj, to nie to stado ;) ]

- I obyś otrzymał to, czego chcesz. Jeśli będziesz pracował, zdobędziesz swój cel. - uśmiechnął się do niego z sympatią. Jego syn zdecydowanie zapowiadał się naprawdę nieźle.
- Powiedz mi, Nath.. Czy jest coś, za co zdradziłbyś Złotych? - zapytał spokojnie. Nie liczył, by tamten powiedział że nie ma takiej rzeczy na ziemi, że bez względu na wszystko nie zdradziłby. Bo może tak nie być. Może ważna jest dla niego rodzina? Przyjaciele? Może w kimś się zakochał? A może jest coś jeszcze innego? Pytanie miało na celu sprawdzić wartości, jakimi kierował się jego młody syn.

</center>

Powrót do góry
Nathaniel
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[ Wybacz! nie no... chyba jeszcze śpię. ]

- Nie będę kłamać... A jeżeli bym miał zamiar odejść ze stada, to przez mój słaby kontakt z rodzicami... Wasza władza zasłoniła wam to, co jest najważniejsze w życiu. Rodzina. Sam dobrze wiesz, że nie spotykamy się często. Chociaż i tak to się poprawia... Jednak nurtuję mnie ta sprawa. Chociaż odejście z drugiej strony... to nierozwiązanie. Jeszcze bardziej bym ograniczył nasze kontakty... I nie miał bym gdzie się podziać. - odpowiedział, głównie ze smutkiem. Ale z jego ust płynęła sama, najczystsza prawda.
A on ciągle o tym.

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 12:39 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nuko
Samotnik
Mistrz Gry

PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nath.. Wiem, że moje kontakty z Wami nie były idealne. Były gorsze niż złe. Już od początku - ale to akurat nie do końca moja wina. Nie było mnie przy Waszych narodzinach, ponieważ pewna brązowa wywłoka z ZZ aktualnie trzymała mnie w lochach. Ale na resztę z dotychczas przeżytych przez Ciebie i siostrę dni nie mam usprawiedliwienia. Trudno jest mówić o własnych błędach, ale wiem sam, jak beznadziejny ze mnie ojciec. Nie chciałem tego, jednak tak wyszło. Dlatego między innymi to ja chciałem prowadzić Twoje szkolenie, żeby po tak długim czasie nawiązać z Tobą kontakt. I porozmawiać.
Nuko westchnął, ciemna grzywka opadła na jego ślepka w skrajnym stadium zniechęcenia. Czy mi się wydaje, czy to przestaje być formalny trening? Ale nie przerywajmy im.
- Czy jesteś w stanie kiedyś mi wybaczyć?

</center>

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Złotej Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach