Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Teatrzyk
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arianna
Gość

PostWysłany: Sob Paź 02, 2010 10:09 am    Temat postu: Teatrzyk Odpowiedz z cytatem

Tak, na tej małej polanie organizowany jest teatrzyk, ha, czas na przedstawianie! Skrawek ziemi, żyznej ziemi robi nam za scenę, a widownia będzie siedzieć nieco dalej. Obok, po prawej stronie umieszczony jest niewielki głaz. Nie chce mi się rozpisywać, ot co.

Elerina wpadła tu jak burza, w dobrym nastroju, nucąc co pod nosem. Wolnym krokiem, takim pełnym gracji, doszła do owego miejsca i bez zastanowienia wskoczyła na głaz. Teraz trza podzielić rolę.

Widownia ma się stawić, już.

Ostatnio zmieniony przez Arianna dnia Wto Paź 05, 2010 3:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 1:00 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hewa
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W owe miejsce przybyła również Hewa. Na jej pysku malował się szeroki uśmiech, łapy równo uderzały o ziemię. Podeszła pod głaz, na którym stała Eler i usiadła.
- Ruve - przywitała się radosnym głosem. Jest pierwsza? Przynajmniej wie, że się nie spóźniła i nic jej nie ominie, prawda? Ciekawiło ją bardzo, jak wypadnie przedstawienie i jak będzie jej się pracowało z innymi ,,aktorami''. Miała również nadzieję, że nie będzie tutaj najstarsza, o ile w ogóle dostanie jakąkolwiek rolę. Jeśli nie, to trudno, zobaczy jak inni sobie radzą.

Sheloth
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiech nie znikał z jego pyszczka. Sheloth szedł wolnym krokiem, rozglądając się wokoło. Widząc Elerinę, wyszczerzył się lekko, radośnie spoglądając na znajomą z lekcji lwicę.
- Ruve! - zawołał. O, a co to. Już ktoś jest? Super. Przyglądając się tamtej, doszedł do odkrywczego wniosku - jest od niego starsza. Ale cóż, tak też to bywa. Skinął jej leciutko łbem, uśmiechając się nadal. No, to jedźmy z tym koksem. Ciekawe tylko, ilu ich jeszcze przyjdzie..?

and shouted something obscene

You are perfection, interrupted
And your decent heart
has? somehow been corrupted

Posiadam jednorazowy karnet na ucieczk? od porwania.
Mój kolor moderowania - #9966CC

Karta Postaci</center>

Avatar (c) ja (kira-immoral.deviantart.com)
Logo (c) Destiny (LeftDuality.deviantart.com)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilu, ilu... Trudno określić konkretnie, ale jedno jest pewne - Felija będzie jednym z nich.
Przyszła chwilę po pozostałych; owszem, wiedziała, że tu jest zbiórka, ale jakoś wolała nie być pierwszą na miejscu, bo cierpliwością to ona nie grzeszyła, więc czekanie byłoby dla niej istną mordęgą. Usiadła obok Shelotha, uśmiechając się do niego szeroko.
- Ruve - przywitała się, jak to kultura nakazywała.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Kris
Gość

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przybył i on. No i był już komplet... Nie, jeszcze Dixie brak. Lwiątko posłusznie usiadło i wyszczerzyło się jak głupie. Wie że trema go będzie zjadać, no trudno, jakoś przeżyje [lub dostanie zawału serducha na scenie, nie wiem co lepsze].
- Ruve. - wymruczał radośnie przez zęby. Głupi czy jaki...?
Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Doskonale, doskonale. Przypomnę podział ról, Ra to Hewa, Miviam jest zmorą, czyli drugą osobowością naszego boga, Felija to archanioł, zaś Sheloth robi za anioła wolności. O tak, jest i Kris. Kris będzie aniołem przeznaczenia. Znacie swoje role, doskonale. Teraz czekamy na... na Miviama, i na widownie, oczywiście. Mam nadzieje że oni się niedługo stawią. - rzekła nadal siedząc na kamieniu.
Powrót do góry
Miviam Le Deuxieme
Gość

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przybiegł truchcikiem, sapiąc głośno. Dopiero co się nażarł, więc szybszy bieg mógłby poskutkować oddaniem jedzenia nie tą stroną, co trzeba.
- Ruve - bąknął, gdy już przełknął ostatni kęs pożywienia.
Powrót do góry
Roza
Samotnik
<b>Samotnik</b>

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 5:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oto przyszedł pierwszy widz. Fioletowa szła trochę leniwie i zatrzymała się hmm... nie wiem... 3 metry od wszystkich? Eler widzów potem ustawi. W każdym razie ona już tu jest i czeka na przedstawienie.
W ?rodku u?wiadamiam sobie
?e jestem tym pogmatwanym
Nie wiem jakie jest znaczenie walki
I nie wiem dlaczego musz? si? ba?
Nie wiem dlaczego prowokuj?
I mówi? to o czym nie my?l?
Nie wiem dlaczego tak post?puj?
Wiem, ?e nie jest dobrze
Dlatego zrywam z przyzwyczajeniem
Zrywam z przyzwyczajeniem tej nocy

Omijaj?c moje lekarstwo
Mocno zatrzaskuj? drzwi
Próbuj? znów z?apa? oddech
</center>

Avatar (c) Lineart - Malaika4, a reszta Kamilionheart *Q*
Powrót do góry
Miyuki
Gość

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Białka, cukry, tłuszcze... Odrywamy się na chwilę od tej pasjonującej rozrywki, jaką jest nauka biologii. Lwica szła z wolna, przebierając łapa za łapą. Pysk miała podniesiony wysoko, oczy powoli patrolowały teren. Ogon poruszał się delikatnie na boki, kołysał w rytmie kroków. Uszy były postawione, jednakże spokojnie, wskazywały na zadowolenie lwicy. Owszem, sama Miyuki była zadowolona. Spostrzegła grupkę lwów. Udała się w ich kierunku powolnym krokiem. Elerina, Mivian, ta fioletowa oraz lwiątka? Trzy lwiątka, a reszta to podrostki już. Spojrzała łagodnie błękitnymi oczyma po wszystkich. Ogon zamachał się na boki, smagając delikatnie powietrze.
- Ruve - zwróciła się do lwów tonem łagodnym, w nutką radości w głosie.
Powrót do góry
Sheloth
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jasne. - rzekł po prostu na słowa Eleriny, skinąwszy jej łebkiem z lekkim uśmiechem. Nie mógł się doczekać, aż go świerzbiały łapy, by stanąć tam i odegrać rolę, którą tak polubił. Anioł wolności, mówicie. Skinął łbem do przybyłych, uśmiechając się po swojemu. Odrzucił z oczu grzywkę, mrużąc lekko ślepia. Będzie dobrze, poradzi sobie. Ogon zachwiał się w powietrzu, rysując regularne półkola.

And your decent heart

Karta Postaci</center>

Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

//Tylko Miyuki? A gdzie Kitana, gdzie Dixie i Shak? Am, dobra, czekać nie będę.//

Lwica spojrzała na przybyłą. No cóż... Lepsze to niż nic. Podniosła się i stanęła na "scenie", czyli na samym środku polany.
- No cóż... Wiecie, mamy takie tłumy że nawet miejsca się zaraz skończą... Po przedstawieniu przypomnę kilku osobom o ich obowiązkach... Ale to później. Tak więc, chcę uroczyście przedstawić nasze małe, albo i nie małe, pociechy i spółkę, za którą robi Miviam i Hewa, o. A więc, bez dalszych i nużących wstępów, które moim zdaniem były by zbędne, pragnę przedstawić wam najnowsze nabytki teatru, znanych, lubianych, podziwianych... Zaraz wymienię po imieniu. Czekaj, jak to szło... A tak, wróć, czekajcie. - rzuciła w śmiechu i ruszyła przed siebie. Nie minęło kilka minut a wróciła z lianami oraz liśćmi. Każdemu aniołkowi oraz Hewie wykonała skrzydła, a tej ostatniej jeszcze grzywę, o. Po chwili znów stanęła na scenie.
- No to, możemy zaczynać. Do dzieła. - odparła tylko zapominając co wcześniej mówiła. I już Eler siedziała koło Miyuki. A Rozy nie zauważyła.
Powrót do góry
Shakira
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mogło jej nie być, skąd! Lwica już siedziała obok Eleriny, gdzieś około minuty temu przypomniała sobie o tym, no cóż.
- Więc jak? - odpowiedziała, a miała na myśli przygotowania do teatrzyku, a sam fakt, że Eler sama pracowało w teatrzyku, bo Shak nie mogła nic na to poradzić, bo w sumie nie dostała jakiegoś zlecenia, ani też nie mogła umyć raczków w tej pracy - lenistwo? Nie, po prostu Eler nie chciała dać mi rozkazów na GG.
Aktorzy byli gotowi.
Zaczynamy.

Nie bój si? samotno?ci,
ona tylko pogr??a cz?owieka, a Ty jeste? silny,
poradzisz sobie. Zawisze znajdziesz przyjaciela...

[/list:u]
Powrót do góry
Hewa
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc zabawę czas zacząć. A kto ma zacząć całe przedstawienie? Hewa grająca rolę Ra, bo kto inny. Uśmiechnęła się lekko do siebie, lecz po chwili już minę miała poważną. Wyszła na scenę krokiem dumnym, aby po chwili, w jakiej na scenę powinni wejść pozostali aktorzy powiedzieć.
- Oto ja, wielki pan nieboskłonu i ziemi na której stanie Mój śmiertelny sługa uroczyście ogłaszam że po wiernej służbie staliście się Mymi wysłannikami. - jej głos był władczy i pewny siebie. Skoro gra Boga, to musi to pokazywać w swoim głosie. Stała również dumnie przed aniołami, a jej ,,grzywa'' powiewała na wietrze.

Sheloth
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[ przepraszam was, ale nie wiedziałam o terminie przedstawienia kiedy się zgłaszałam, a jutro wyjeżdżam. wracam w środę. więc, jeśli mogę prosić, by ktoś przejął moją rolę jedynie pisząc "co zrobił w tej chwili anioł wolności" to będę niezwykle wdzięczna. i jeszcze raz bardzo przepraszam. ]

Młody lewek zacisnął kły, biorąc głęboki oddech. Teraz się zaczęło. Wszystko na jedną kartę, udawaj jak możesz najlepiej. Od tego tu jesteś.
Stał wśród reszty "aniołów", czy raczej aktorów, czekając na swoją kolej. Zaraz się okaże jak się sprawi.

And your decent heart

Karta Postaci</center>

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 1:00 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dixie
Konto zawieszone

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na teren szkółki przybyła Dixie. Owszem lekko spóźniona ale
miała małe problemy. -Ruve.- powiedziała i zajęła miejsce
na widowni. No ciekawie, ciekawie. Aniołki Charliego ha!
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach