Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Lekcja 5 - Sheloth, rusz dupsko
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arianna
Gość

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2010 7:14 pm    Temat postu: Lekcja 5 - Sheloth, rusz dupsko Odpowiedz z cytatem

Tak, tak, niewielkie wzniesienie które służy za szkółkę dla młodych lwiątek. Ot co, wszechwiedząca Eler tu prowadzi swoje zajęcia i każde lwiątko z Lwiej Ziemi może tu się zjawić. Elerina wcale nie gryzie, ona pożera w całości! Dobra, koniec żartów, przyjdziesz - nauczysz się czegoś, nie przyjdziesz - Twoja strata, ot.

Samica trafiła tu i usiadła oczekując na lwiątko. Tak, lekcja indywidualna, a takowe bardzo lubię, no, nie z Momo, ten milczy...
Ogon owinął się wokół łap, a oczy spoczęły na niebie. Ach, słodkie obłoczki przeszywające się na nieboskłonie, ale ona się nie popłacze, to w końcu super-hiper Eler!
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 10:50 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sheloth
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, a jego tu jeszcze nigdy nie było! Ha, zawsze musi być ten pierwszy raz, moi drodzy. W dodatku, o ile się nie mylił, przyszedł pierwszy. Rozejrzał się. Ot, tylko jasna lwica - bynajmniej nie jedna z uczennic. Nauczycielka, tego był pewien. A może lepiej nazwać ją trenerką? Nieważne, nikogo to nie obchodzi. Sheloth przysiadł na ziemi, owijając sobie łapki puszystym ogonem.
and shouted something obscene

You are perfection, interrupted
And your decent heart
has? somehow been corrupted

Posiadam jednorazowy karnet na ucieczk? od porwania.
Mój kolor moderowania - #9966CC

Karta Postaci</center>

Avatar (c) ja (kira-immoral.deviantart.com)
Logo (c) Destiny (LeftDuality.deviantart.com)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arianna
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Co mówi się do starszej osoby? - rzekła krótko i niezwykle zuchwale uśmiechając się do młodzieńca. Nie czyniła nic złego, po prostu chciała zwrócić uwagę że należy się wpierw przywitać. Jej ogon chodził jak narwany, oczy zlustrowały Shelotha, a pysk trwał w szelmowskim uśmiechu.
Zagapiłam się, ale nie moja wina, piszę jeszcze na jednym forum, ot co. A i jeszcze teatrzyk trzeba dokończyć, ech...
Powrót do góry
Sheloth
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ruve. - rzekł spokojnie, uśmiechając się do lwicy. Widział, że choć ta wyciąga na pysk zuchwały uśmieszek, nie ma ku niemu złych zamiarów. I dobrze. Skinął jej z szacunkiem łebkiem, przez co jego nad miarę rozrośnięta grzywka opadła mu na oczy. Oj, Sheloth, Sheloth.. Zdmuchnął ją z ślepek, uśmiechając się leciutko.

And your decent heart

Karta Postaci</center>

Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Powiedz mi teraz co wiesz o Lwiej Ziemi. - odparła. No cóż, trzeba prowadzić tą zasraną szkółkę. Czemu zasraną? Bo tylko ja wysilam się aby Lwia Ziemia była stadem które warto naśladować, ot co. Shakira ma ruszyć swoje dupsko i zorganizować święto, bo mnie krew zaleje. Wiem że marudzę, ale, naprawdę, co mam począć w owej sytuacji? Tak, tak, na zasrany awans się pracuje, ale ja pracuję za dwóch i gówno mam. Wiem, zrzędzę.
Powrót do góry
Sheloth
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie wiem wiele, bo nie miałem skąd się dowiedzieć. Jestem tu od kilku dni. Wiem jedynie, że jesteśmy typowo dobrym stadem, jak pouczyła mnie lwica przyjmująca mnie do Lwiej Ziemi, naszą domeną jest dobro wspólne i pomoc. Witamy się słowem Ruve. - powiedział. Krótko..? Co się czepiasz. To tylko lwiątko. Prawda? Owszem.
Tak czy inaczej, Sheloth niewiele wiedział, ale miał zapał do nauki. Zatem możnaby to wykorzystać, prawda?

And your decent heart

Karta Postaci</center>

Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dobrze, a powiedz mi, skąd przybywasz? - uniosła zadek i usadowiła się koło malca kładąc swą łapę na jego barku. Szczerzy uśmiech Eler miał dodać mu otuchy, może ma plamy na historii? Może jest nieśmiały? Elercia potrafi dodać otuchy, ba... niektórzy wątpili że ona się nada do tej fuchy, niewierni, patrzcie i podziwiajcie! U nas mentor to zaszczytny tytuł... Może kiedyś Sheloth będzie nauczycielem? Karmelek musi poszukać sobie współpracownika, warto wziąć kogoś na staż.
Powrót do góry
Sheloth
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Sam nie wiem, moja rodzina żyła na północy. Daleko stąd. Rodziców nie znałem, miałem z dziesiątkę rodzeństwa. A pewnego dnia po prostu wyszedłem z domu, mając niespełna miesiąc życia za sobą. I trafiłem tu, po długiej wędrówce. Trwało to z dwa miesiące. I to tyle. Nie wiem, jak nazywała się ta kraina. - odparł nieśmiało, uśmiechając się jednak leciutko do Eleriny. Wydała mu się miła, a to dla niego coś znaczy, jako że od urodzenia nawiązał na razie.. jedną normalną przyjaźń.

And your decent heart

Karta Postaci</center>

Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Wiesz co jest najważniejsze w życiu? - kolejne pytanie, jak na egzaminie, ot, ale nauczyciel musi poznać ucznia. Kochany maluszek, Eler lubi dzieci, ale te co nie wrzeszczą, ot co. Pewnie sprawdziła by się w roli matki, a może nawet nie będzie jej dane...?
Powrót do góry
Sheloth
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Myślę, że dla każdego co innego. Dla mnie najważniejsza do tej pory była wolność. Ale nie wiem, może to się zmieni. Skoro jestem w stadzie. Teraz w sumie najbardziej zależy mi na mojej przyjaciółce. Więc.. może bliskość? Sam już nie wiem. - odpowiedział mętnie, przyglądając się z sympatią nauczycielce. Naprawdę, wydawała mu się miła. I słusznie, jak widać. Chyba..?

And your decent heart

Karta Postaci</center>

Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Pią Paź 01, 2010 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lwica ułożyła łapę na jego głowie i poczochrała grzywkę, ot co. Jej uśmiech nie znikał, maluch wydał jej się wyjątkowo sympatyczny, był dobrym materiałem na godnego Lwioziemca.
- A powiedz mi, czy można tak sobie uderzyć innego lwa? Czy może trzeba mieć ku temu powód? Jeśli tak, to jaki? - rzekła układając łapę z powrotem na ziemi. Podchwytliwe pytanie, ciekawe jak on odpowie.
Powrót do góry
Sheloth
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Sob Paź 02, 2010 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Bez powodu nigdy nie powinno się tego robić. A dla mnie jedynym powodem, który teraz przyszedł mi na myśl jest to, gdy ktoś zaatakuje albo obrazi kogoś z moich bliskich. A mam ich bardzo niewielu. Albo w własnej obronie. - odpowiedział, przyglądając się nauczycielce. Szkółkowa atmosfera udzieliła mu się i lewek mógł już teraz powiedzieć, że całkiem mu się to podoba. Miło.
Czyż nie?

And your decent heart

Karta Postaci</center>

Powrót do góry
Arianna
Gość

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- O jakim stadzie chcesz wpierw usłyszeć? - rzekła. Tak, nauka o stadach... A co było w tym ciekawego? Hm... To zaledwie wiadomości ogólne, więc...
Tak czy inaczej, Elerina była zadowolona ze swego ucznia, wiedziała że ma przed sobą wielką przyszłość, może nawet dojdzie do Archanioła, nie wiadomo.
Powrót do góry
Sheloth
Wojownik
<b>Wojownik</b>

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- O.. O Złotej Gwieździe. - odpowiedział z uśmiechem. Owszem, chciał dowiedzieć się kim byli mieszkańcy tamtej krainy. Krainy, gdzie pierwszy raz zobaczył swoją obecną przyjaciółkę. Wiedział jedynie, że ich powitaniem było danette. Ale to trochę mała wiedza, czy nie?

And your decent heart

Karta Postaci</center>

Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 10:50 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arianna
Gość

PostWysłany: Nie Paź 03, 2010 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Złota Gwiazda to stado nam przychylne, obecnie mamy z nimi sojusz mówiący o możliwości sparowania się między członkami obydwu stad, można także wchodzić na tereny sojusznika, jednakowoż trzeba zachować dobre maniery. Złota Gwiazda... Tam akceptowani są wszyscy, zarówno dobrzy, jak i źli. Tam każdy znajdzie sobie miejsce. Złoci są naszym wzorem, jak i przyjaciółmi. - odparła. - Ich tereny są bogate we wszelaką faunę czy też florę, kiedyś pewnie przekonasz się sam. - i teraz wzrok mówiący "wystarczy?".
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Archiwum -> Archiwa Lwiej Ziemi Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach