Forum Król Lew Strona Główna Król Lew
RPG [PBF] w realiach 'Króla Lwa' Nowy adres: http://pbf.krollew.pl/

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum przeniesione na adres: http://pbf.krollew.pl/
Nie róbmy większego cyrku…
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maks
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 2:22 pm    Temat postu: Nie róbmy większego cyrku… Odpowiedz z cytatem

… A może kiedyś to forum wyjdzie na tak zwaną prostą

Do rzeczy.
Przeglądając tematy na forum, natrafiłam na niejakiego Mr. Koszmarnego. Czytając jego posty, nasunęło mi się pewne pytanie: Co to za gówno? A potem jeszcze jedno: Mam się zacząć śmiać, czy płakać?
Nie wiem kto miał takie zaćmienie i stworzył tego… ludzika, ale ja zgłaszam protest. On ma zniknąć.
Przepraszam bardzo ale już od jakiegoś czasu tematem naszego forum jest tylko i wyłącznie przemoc. Zła Ziemia i Płonąca Ziemia jest tylko po to by porywać i rozrywać brzuchy ofiarom, a Lwia Ziemia i Złota Gwiazda tylko po to by te zUe stada miały komu to robić.
(X- Ło, Ahahahaha! Buhahaha! *rozrywa brzuch i wyciąga żołądek Y*
Y- Kurwa! Ja pierdole! Ty chuju! Jak cię dorwę to będziesz miał wpierdol!!!1!!!1
X- [Ej! Patrz na regulamin! Ty masz krzyczeć, a nie mi grozić! Bo ja ci żołądek wyrwałem! Bo mi to sprawia przyjemność, gdy robię na złość innym i wyrywam im postaciom żołądki! Przecież nie jesteś maszyną!])
Ludzie dołączają do zUych nie po to by stać się członkiem stada, chcącego zapanować nad Lwią Ziemią, tylko po to by móc zobaczyć jak wyglądają jajniki jego ofiary. No i oczywiście ją zgwałcić. No przecież. Tylko głupi nie gwałci.
Jakby tego było mało, administracja stworzyła Assanę, która głównie zamyka innych w niewidzialnych klatkach i robi ból. I teraz tego gównianego człowieczka/szatanka/nie wiem jak go nazwać. Powtórzę jeszcze raz: Tutaj chodzi tylko o przemoc i odejmowanie punktów życia. Gdzie w tym fabuła?
A chyba nie taki był cel tego forum? Tu raczej miało chodzić o kontynuację bajki, prawda?
Usuńcie Koszmarnego. (Swoją drogą nick bardzo trafny.)
Zmieńcie działalność Assany.
Zaprzestańcie gwałtów, łamania łap łamaczami łap, rozrywania brzuchów, pozbawiania sierści i wykręcania ogonów.
Stwórzcie jakąś fabułę, nie polegającej na biciu i zabijaniu.
Jeżeli to nam się uda, wyjdziemy na prostą, prowadzącą do poprawy forum.

A i powiem jeszcze jedno, bo już nie mogę wytrzymać. Mówicie że forum zeszło na psy głównie przez Lwioziemców. Zgadzam się z pierwszą częścią zdania. A drugą to nie. Bo to Złoziemcy zaczęli. To właśnie wy, drodzy czerwoni zaczęliście pierdolić z torturami, a w wasze ślady poszli Płonący, „no bo to też złe stado i nie może być gorsze” Dopiero potem Lwioziemcy zaczęli się zachowywać jak się zachowują. Złoci swoją drogą też.
To wy powinniście się nad sobą zastanowić a nie jęczeć że LZ jest durne i głupie bo nie okazują bólu podczas waszych mądrych tortur.

Z poważaniem

Surreal
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 9:38 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nadira
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Calkowicie sie z tym zgadzam. Wczoraj ten niby ''MG'' napadl na jedna z moich postaci (Kitana).

I ja sie tez domagam tego co poprzedniczka.
Powrót do góry
Kris
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przeglądając tematy na forum, natrafiłam na niejakiego Mr. Koszmarnego. Czytając jego posty, nasunęło mi się pewne pytanie: Co to za gówno? A potem jeszcze jedno: Mam się zacząć śmiać, czy płakać?
Nie wiem kto miał takie zaćmienie i stworzył tego… ludzika, ale ja zgłaszam protest. On ma zniknąć.

Jak już pisałam Kouhim - jestem neutralna do tego.
Cytat:
Gdzie w tym fabuła?
A chyba nie taki był cel tego forum? Tu raczej miało chodzić o kontynuację bajki, prawda?

Ach, bardzo mi się nie podoba fakt, iż zrobili ze Złej Ziemi jakąś sektę wyznającą... bo ja wiem, nienawiści i ból. A przecież to byli zwykli buntownicy...
A fabuła forum... Złoziemcy atakują, Lwioziemcy się bronią. Proste, nie? Aż za proste.
Cytat:
To wy powinniście się nad sobą zastanowić a nie jęczeć że LZ jest durne i głupie bo nie okazują bólu podczas waszych mądrych tortur.

Wiecie że tam się najwięcej dzieje? Tak, jako osoba która widziała sprawy czterech stad mogę spokojnie stwierdzić że tam jest dużo dobrych i aktywnych osób.
Cytat:
Zmieńcie działalność Assany.

Kutwa, a co to jest w ogóle?
Powrót do góry
Levis
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja napiszę tak - Fabuła fabułą. Nuda na fabule zmusza do ruszenia Waszych dup. Bo cisza, która powstaje, jest niesamowicie drażniąca. I nie zrzucajcie winy tylko i wyłącznie na Złych, bo gdyby nie część Lwich i Złotych, którzy nie reagowali na porywania, tortury i zachowywali się jak złe kotki, nie byłoby konfliktu. Owszem, wśród Czerwonych też były palanty.
Wszędzie są.

Narzekaliście na nudę. Narzekaliście na wojnę. Narzekacie na porywania. Narzekacie na Lwich.

Narzekacie na wszystko.

Działalność Assany polega na ruszeniu mózgownic. Sprowadza on nieszczęścia, ale i szczęście, na tych, co sobie wybierze. Jest istota bezstronną. Jeśli inny MG napisze Ci, że atakują Cię wilki, będzie już ok?
Nie wierzę w to.

Jak Cię lubię Sur, tak zdziwił mnie Twój post. Koszmarny został stworzony, by niektórzy zaczeli reagować na tortury i by rozruszać innych.
Jedynie Kopa i Tauri z Lwich próbują wywalać lwich ze Swych ziem.
Złotej nie widze prawie w ogóle. Podobnie jak PZ, które wstaje z wolna na nogi.

Kolejny raz naruszacie też temat kontynuacji bajki - Gdzie tu kontynuacja, oprócz Kopy? Nigdzie. Odeszliśmy już tak daleko fabularnej Lwiej Ziemi i Złej Ziemi, a żeby wrócić do kolebki, musielibyśmy usunąć PZ i ZG, usunąć osoby z dziwnych stad, hetmanów, nekromantów, rangi specjalne. I nawalalibyśmy się łapkami.

I stawiam, ze też byście narzekali, ze nudno, ze prostoliniowo.

Z tego co wiem tortury były od samego początku, gdy Mal Ombre był jeszcze w powijakach, a Levis był Potężnym. Wtedy też były 'ale', bo ,,Źli torturują". Zawsze będzie ten problem.

Pytałam kiedyś, co chcecie, by było. Wyprawa? Ok, była. Ciągnęła się miesiące trzy i nikomu się nie chciało odpisywać.

Więc pytam raz wtóry - Co chcecie?

Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wiecie że tam się najwięcej dzieje? Tak, jako osoba która widziała sprawy czterech stad mogę spokojnie stwierdzić że tam jest dużo dobrych i aktywnych osób.

Potwierdzam. W sprawach stada LZ ostatnio tyle piszą, że sama ledwo za tym nadążam, a przecież wiecie, ile czasu spędzam na forum.

Cytat:
Jedynie Kopa i Tauri z Lwich próbują wywalać lwich ze Swych ziem.

Jak przyszłam Stigmą do tematu, w którym siedziała Elerina z Shakirą to ta druga normalnie sobie z nim gadała... Już pomijając fakt, że okoliczności były pewnym usprawiedliwieniem. xp

Cytat:
Kolejny raz naruszacie też temat kontynuacji bajki - Gdzie tu kontynuacja, oprócz Kopy? Nigdzie. Odeszliśmy już tak daleko fabularnej Lwiej Ziemi i Złej Ziemi, a żeby wrócić do kolebki, musielibyśmy usunąć PZ i ZG, usunąć osoby z dziwnych stad, hetmanów, nekromantów, rangi specjalne. I nawalalibyśmy się łapkami.

Mam wrażenie, że gdzieś już czytałam coś podobnego. Który raz już to piszesz?

A mnie Koszmarny wkurza nie dlatego, że torturuje, tylko dlatego, że jest zbyt magiczny. Więcej magii to naprawdę ostatnia rzecz, której brakuje w tym forum.

Maks
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A ja napiszę tak - Fabuła fabułą. Nuda na fabule zmusza do ruszenia Waszych dup. Bo cisza, która powstaje, jest niesamowicie drażniąca.

I aby zwalczyć tą nudę, wprowadzacie postać specjalną, która jedyne co robi to męczy i dręczy innych. W taki sposób urozmaicamy czas części użytkownikom. Resztę to tylko zniechęca. A jak zniechęca, to się mniej dzieje.
Każdy user na swój sposób powinien ożywiać fabułę. Tak jak na przykład moja osoba. Surreal oszalała i nowy wątek do rozegrania miałam ja, Kami, Nuko, Vendetta i Kopa.
Jeżeli będziemy działać w ten sposób, wszyscy będą zadowoleni. Tylko że na to Admini i Mistrzowie nie bardzo mają wpływ.

Cytat:
Koszmarny został stworzony, by niektórzy zaczeli reagować na tortury i by rozruszać innych.

Nie. Koszmarny jest po to by w wyjątkowo koszmarny sposób odebrać więźniom punkty życia, jeżeli porywacz nie ma na to czasu. A przynajmniej tak to wygląda

Cytat:
Jeśli inny MG napisze Ci, że atakują Cię wilki, będzie już ok? Nie wierzę w to.

A szkoda, bo ja o wiele bardziej wolałabym właśnie taką akcję, a nie ducha, który wzrokiem połamie mojej postaci łapy. Sama miałam zamiar zacząć jakąś akcję typu, idzie sobie stado bawołów (czy tam słoni). Wyczuwają zapach lwa i jako że kierują się zasadą "najlepszą formą obrony jest atak" atakują.

Cytat:
Wtedy też były 'ale', bo ,,Źli torturują". Zawsze będzie ten problem.

Nie będzie problemu, jeżeli będą polegały na zadawaniu ran za pomocą zębów i pazurów.
Bo łamanie kości jakimiś urządzeniami, topienie we wrzątkach i wyrywanie sierści za pomocą smoły jest nie w porządku. Wiesz, ja moją Surreal poruszam się jedynie po ziemiach Złotych i Lwioziemców, a dlatego że nie chcę by ktoś ja porwał. Bo nasze tortury są żałosne. Ja osobiście specjalnie wychodziłabym postacią na wolne ziemie, by ktoś mógł ją porwać, gdyby było to inaczej rozegrane. Jakieś przesłuchania, czasami tortury (bez wrzątków i łamaczy łap) albo po prostu rozmowa z porywaczem jest dla mnie uatrakcyjnieniem gry. Niestety nie jest nim zaciągnięcie do sali tortur, wyrwanie uszu, skręcenie łap i podpalanie podczas gdy Koszmarny wbija mi miliardy szpileczek w dupę.

Cytat:
musielibyśmy usunąć PZ i ZG, usunąć osoby z dziwnych stad, hetmanów, nekromantów, rangi specjalne. I nawalalibyśmy się łapkami.

Albo ty mnie źle zrozumiałaś, albo to ja się źle wyraziłam. Doskonale wiem, że nie da się powrócić do 'kolebki' Ja tylko chcę byśmy się od niej jeszcze bardziej nie oddalali. O magii i zdolnościach rang specjalnych nie będę znowu dyskutowała.
Powrót do góry
Levis
Morderca
<b>Morderca</b>

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszmarny dopiero zaczyna. Nie łamie łap. Zadaje ból psychiczny. Oszczędza w ten sposób fizyczność ciała. Bez pazurów, kłów.
Dodam jeszcze, że gdy pazury i kły szły w ruch, część ofiar pisała:
1. Nie zwraca uwagi na ból.
2. Odpycha atakującego, rozwala mu łeb krokwią i się śmieje.
3. [ Nie możesz tak drapać! Regulamin przeczytałeś?! ]

Wierz mi. W takich wypadkach i mi ciężko jest torturować normalnie, więc co za różnica, czy będą się czepiać tego, czy tamtego.

Znając mentalnośc niektórych, gdyby koszmarny był lwem, znów byłby problem, bo 'on jest lwem nie wolno mu'.
Jeśli masz propozycje, jak zmienić mentalność co poniektórych - wal. Ja z chęcią poczytam, bo osobiście nie mogę czasem wytrzymać agonii logiki.

Co do fabuły - Sama widzisz jak wygląda niektórych. Ja Amarth próbuję czynić chaos. Hayate to bezwzględny sukinkot. Szkoda tylko, że część osób ignorują moją fabułę, bo wazniejsze jest, by się miziać po kątach.
Sama widzisz. Ignorancja jest drugą wadą tego, co się dzieje. Kami porywa, bawi się innymi. I zaraz słychać - Ona łamie reegulaaaamin ; (

Wydaje mi się, że trzeba zniszczyć część tego co jest, by powstało coś nowego i lepszego. Ale co?

Co chcecie? Co chcecie, by wreszcie ruszyć z tym wszystkim?

Maks
Gość

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Koszmarny dopiero zaczyna. Nie łamie łap. Zadaje ból psychiczny.

Ból psychiczny? Pozwól że przedstawię moją wersję takiej postaci. Po pierwsze nie mógłby zadawać żadnego bólu, w sensie że odbierania hp. Żadnych bólów łap, nerek czy wątroby. A działalność postaci polegałaby na tym, że za pojedynczym dotknięciem, ofiarę dopada depresja tak silna, że dany lew bez zastanowienia mógłby się okaleczyć i może zabić, jakby ktoś już grać nie chciał. Mógłby wymawiać jakieś słowa, które potem przez długi czas siedziałyby w myślach, sprawiały, że postać czuje się winna, opuszczona itp. Trochę jak rekiny z umysłu Surreal. Ale z drugiej strony Koszmarny nie mógłby przejąć kontroli nad ofiarą. Nie może jej kazać się okaleczyć.
Jak się pozbyć depresji? No tutaj są dwie wersje. Albo znika wraz z Koszmarnym, albo pozostaje a wyciągnąć z niej ofiarę mogłaby ważna dla niej postać. Podczas otumaniania ktoś kto kocha ofiarę także może Koszmarnego odgonić. Mam na myśli teraz coś w stylu zabijania rekinów przez Vendettę i Kami. Szczezre powiem że taka wersja pana K. bardzo by mi odpowiadała i chciałabym nawet, by mogła działać nie tylko w lochach. Ale to tylko moje zdanie, a osób aktywnych na forum jest ponad 200
Cytat:
Dodam jeszcze, że gdy pazury i kły szły w ruch, część ofiar pisała:
1. Nie zwraca uwagi na ból.
2. Odpycha atakującego, rozwala mu łeb krokwią i się śmieje.
3. [ Nie możesz tak drapać! Regulamin przeczytałeś?! ]

W takim razie trzeba na nowo spisać zasady.
Powrót do góry
Felija
Wojownik
Mistrz Gry
<b>Wojownik</b><br><i>Mistrz Gry</i>

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale to tylko moje zdanie, a osób aktywnych na forum jest ponad 200

Taa, ciekawe, skąd ty te 200 wytrzaśniesz. Ja bym raczej powiedziała, że z 50-70. Zauważ, ile tu jest multikont.

A tak poza tym to surciowa wersja Koszmarnego bardzo mi się podoba.

Logo (c) Desevera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wy jesteście kurde nudni......... i ..... i więcej kropek.
Koszmarek to maskotka Złej Ziemi, zmuszająca do odpowiadania i wczuwania się w zawarta w fabule treść. To w końcu mistrz-bard, ktoś tutaj sapał że jest nudno, jakiś miesiąc temu. Potrzebowaliście ingerencji osób trzecich bo sami sobie zabawy stworzyć nie mogliście.

Cytat:
W takim razie trzeba na nowo spisać zasady.

Mi się już nie chcę, do wszystkiego musi być po tysiąc aneksów bo pustostan w głowach userów jest porażający.

Cytat:
A mnie Koszmarny wkurza nie dlatego, że torturuje, tylko dlatego, że jest zbyt magiczny. Więcej magii to naprawdę ostatnia rzecz, której brakuje w tym forum.

Koszmarek jest stworzeniem-strachem, skoro użytkownicy nie boją się lochów trzeba im pomóc się bać, bo to jest patetyczne, gdy ktoś (znowu) jest twardzielem... W ostatnich miesiącach spadła ilość porwań. Nie z powodu rutyny samego porwania, a domniemanej odwagi wszystkich porwanych postaci, nawet gwałt niestraszny.

Porwania są nudne bo jesteście cholernie nudni..

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Salim
Lwiątko
<b>Lwiątko</b>

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilość porwać spadła, bo ZG siedzi u siebie, a i LZ się za bardzo nie wychyla. Nie ma kogo porywać i tyle. xp
Kami
Averso
Postać Specjalna
<b>Averso</b><br><i>Postać Specjalna</i>

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyści mnie jak mam porwać kogokolwiek, ale zrezygnować z porywania nie mogę xP.. czy to już przykry obowiązek? Wygląda na to że tak.

<center><table>
<tr>
<td>~X~
A co je?li ?ycie jest zbyt krótkie,
by podda? si? m?dro?ci milczenia?

You can't stop me, no
Everything I like to do I do it, so

Better step back, I'm coming
O o o oh yeah

Keep it up on the bass line
Today it is my time

Don't want no stupid boys
Listen to my stuff

MÓJ G?OS!
Twój koszmaR</td><td></td></center></table>

<tr>Nagroda w konkursie miss i mister forum!- mo?e jednorazowo porwa? kogo? silniejszego od siebie, jednak nie wi?cej ni? o 20 pkt </tr>

Powrót do góry
Maks
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Potrzebowaliście ingerencji osób trzecich bo sami sobie zabawy stworzyć nie mogliście.

Cytat:
...sami sobie zabawy stworzyć nie mogliście

Cytat:
...sami sobie zabawy...

Cytat:
...zabawy...

Cytat:
...zabawy...

Cytat:
...zabawy...

Cytat:
sami sobie zabawy stworzyć nie mogliście

I o tym właśnie ciągle pieprzę. Bezustannie szukacie zabawy w przemocy, porywaniach, odbieraniu hp innym, gwałtach, wyrywanie sierści, łamanie łap, biczowanie... I nagle wielki skandal bo na forum panuje nuda, a co admini wymyślą to zaraz odrzucane przez chordę zdziczałych, neokidów. Takich jak na przykład ja. Bo spójrzmy prawdzie w oczy, niektórzy widzą mnie teraz jako dzieciaka, które buntuje się przeciwko urozmaiceniu gry! Osz, ja niedobra, powinnam dostać klapsa.

A teraz wam przedstawię sytuację w oczach dzieciaczka z gimnazjum. W zasadzie to już z liceum, ale z gimnazjum fajniej brzmi. No nieważne.
Kiedy forum funkcjonowało już do jakiegoś czasu i zapał użytkowników przygasał, zaczęła powstawać nuda. Aby ja odpędzić Administratorzy stworzyli Lochy. Ożywiło to trochę akcję, Złoziemcy mieli radość a Lwioziemcy też bo w końcu mieli przed czym się bronić. Porwania dawały zabawę. Niestety i to przestało wystarczać naszym użytkownikom. Jakiekolwiek rozmowy zza kratek stały się monotonne i co za tym idzie nudne, tortury także. Userzy zaczęli więc po swojemu wymyślać różne rodzaje przemocy. Im bardziej bolesne, tym lepiej. Admini pozwalali na to bo znowu było fajnie, zabawnie i w ogóle. Niestety już tylko dla części forum. Dobre stada były tym po prostu zirytowane. Już się nie bawili, bo wszystkie porywania zaczęły wyglądać tak jak na poniższym schemacie:
Porwać - Zbić do 1hp - zapytać się czy można zabić - Wrzucić do klatki - wypuścić.
Lwioziemcy i Złoci zaczęli dziczeć, bo co kto wyjdzie na teren wolny, zaraz leci do pierdla i kolejne 4 dni w lochach, a potem następne 4 dni nie można pisać bo postać jest nieprzytomna.
LZ i ZG przestali wychodzić tak często na tereny wolne, więc znowu było nudno. Więc Administratorzy zaproponowali wojnę. I wszyscy się zgodzili, bo mieli na myśli jakieś otwarte konfrontacje czy cuś tam. A niestety okazało się że wojna to totalny niewypał bo polega na porywaniu i torturowaniu a w dodatku własne tereny nie były już bezpieczne. I powstał zastój. I nuda. I znowu niezadowolenie. No to wojna skończona. No ale przecież nudno. Trzeba jakieś urozmaicenie dać. I tym razem Admini postanowili jeszcze bardziej poszerzyć możliwości podczas torturowania- gwałty. Super. Świetna zabawa. Dzięki temu Stada z ofiarami postanowiły w ogóle nie wychodzić poza tereny. Bo to już kompletnie nie było fajne.

Urozmaicenia podczas tortur są fajne tylko dla złych stad i to niestety na bardzo krótki czas, bo zaraz się wszystko nudzi. A Admini zamiast wymyślić coś nowego, dają nowe możliwości porywaczom. A pan koszmarny po prostu sprawił że wybuchłam.
Kami, pisałaś że gwałt nie przyniósł żadnej reakcji. Jesteś w błędzie- przyniósł. Jeszcze większy zastój i nudę. Napisałaś że jest on po to by ZG i LZ reagowało na porywania. I reaguje. Nie wychodzi poza tereny.
No i jeszcze. Sama mówisz, że porywania cię nudzą. No tak niestety jest że człowiekowi wszystko się nudzi. I niestety nie zmieni się to, jeżeli zamiast wprowadzić coś zupełnie nowego, dodajemy coś małego do starocia, co w dodatku bawi tylko część forumowego społeczeństwa. Po za tym jeżeli Koszmarny ma urozmaicić chociaż trochę wątek, to jest on totalnie nieudany. Bo Złoziemcy mogą jedynie na niego patrzeć a ofiary przez niego cierpieć.
A morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany.
Zamiast Koszmarnym się cieszyć, tylko się wkurzamy.

Już chyba 3 razy Shet pisała co chcemy. No to powiem co ja chcę:
1. Po pierwsze albo zmienić rolę, albo usunąć Koszmarnego
2. Ograniczyć możliwości podczas tortur. Gwałtu ma nie być, łamania łap, podpalania, zalewania wrzątkiem też nie, a lwy mają się nie posługiwać chorymi urządzeniami.
3. Więcej rozmów, wymuszeń, przesłuchań, które sprawiłyby że pobyt w lochu byłby ciekawy. By więzień nie wiedział co go będzie czekać. Bo teraz każdy wie.
4. Forum ożywią akcje, odgrywane raz na jakiś czas (nie za często bo się znudzi ;]) typu nalot stada słoni, czy chociażby ucieczka stada kopytnych przez wąwóz.
5. Nagłe załamania pogody odgrywane przez MG. Na pustyni jakiegoś nieszczęśnika może spotkać burza piaskowa, a kogoś w dżungli nagła wichura, która powali mu na głowę drzewo. (no dobra, przesadzam)
6. Assana. Dopiero niedawno zauważyłam, że zamroziła Złotą Skałę. Przecież to świetny pomysł! Już nowy wątek rozpoczęty dla całego ZG. Trzeba to tylko dobrze rozegrać. Złoci będą szukali przyczyny zamrożenia, Assana będzie zostawiała wskazówki, zagadki, które niebiescy będą musieli rozwiązać. Będzie się ujawniała i rozmawiała z poszczególnymi członkami ZG, jeżeli któryś się jej nie spodoba, otrzyma karę. Na przykład nie będzie mógł się odezwać przez 12 godzin. Oczywiście te kary nie mogą być jakieś straszne i za bardzo ograniczające bo już miniemy się z celem. Nie może zabrać mięśni, pozbawić łap czy sprawić że całe ciało będzie potwornie bolało. Jakiś tam ból głowy, brzucha, łapy jest ok, ale wiadomo. Bez przesady. A jeżeli Assanie spodoba się rozmówca, otrzyma nagrodę np. w postaci kolejnej wskazówki. Takie akcje jednak powinny być rozgrywane w miarę szybko, bo potem się znowu wszystko nudzi. Szybko i dość rzadko.
7. Co prawda wyprawy stadom zupełnie nie poszły, (no może poza ZG) ale można zorganizować coś typu wyprawy na miejscu. Każde stado ma przecież swoją religię. A dlaczego nie wykorzystamy jej do urozmaicenia gry? Tylko, że akcje z religiami powinny organizować ze dwie osoby danego stada, a potem należy przedstawić to administracji. Założę się, że często, gęsto taki plan będzie w wielu miejscach łamał regulamin.
Powrót do góry
Jack
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam dochodzę do jednego wniosku, wszystko jest cholernie nudne, nie ważne czy mówisz kocham cię, czy spierdalaj, albo czy zdzielisz kogoś w mordę. Jeśli druga osoba nie chce współpracować każda akcja jest do dupy, możesz walić łbem cudzej postaci po ścianie, a ona tylko stwierdzi: "Ach to bolało, zemdlała, kaput śpi." Gadam, gadam i gadam do każdego porwanego, a oni milczą, bo nie mają nic do powiedzenia. Dlatego porwania są nudne, jak mam przesłuchać/złamać kogoś kto i tak nie wyjawi żadnego sekretu? Bo przecież i tak nie mogę go zabić, a 4 dni w klatce? "przeboleje i wyjdę" gówno możesz mi zrobić, o. Regulamin mnie chroni.

Zastanawiam się po co organizować zabawy? Przecież to zawsze wygląda tak samo, przyjdzie 10 osób, 5 odpisuje posty, 2 odpisują więcej niż 3 zdania, a tylko 1 robi to dla zabawy. Ta druga wysila się bo chce nagrody. To tylko przykład.

Swoja drogą jak mam opisywać coś ciekawie mając do pożywki dla swojego postu dwu zdaniowego posta? Po 3 razie takiej odpowiedzi najzwyczajniej w świecie tracę wenę i chęci do pisania czegokolwiek. Więc wole standard, jeb po ryju i do widzenia. Jeśli ktoś się wysili na wartościowy post, owszem, to ma sens. A tak? Niech kiśnie w lochu i się nudzi, jeśli jest nudny.

Jak chcecie możecie dodać po duszku w każdym stadzie (duchy w bajce były), wybrać jedno miejsce ewentualnego nawiedzania i taką samą zdolność ducha, MG. odpowiedzialny za ducha może dowolnie kreować zdarzenia w tym miejscu zapewniać jakieś wrażenia osobie która zjawi się w nawiedzonym temacie.
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 9:38 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Arianna
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jak chcecie możecie dodać po duszku w każdym stadzie (duchy w bajce były), wybrać jedno miejsce ewentualnego nawiedzania i taką samą zdolność ducha, MG. odpowiedzialny za ducha może dowolnie kreować zdarzenia w tym miejscu zapewniać jakieś wrażenia osobie która zjawi się w nawiedzonym temacie.

Duszki w każdym stadzie zrobią się nudne. Nie lepiej dowolną maskotkę? Ech, w ZG może to być jakiś duszek opiekujący się rzeką, w ZZ ten Kostek niech będzie, a w PZ... Hę... Ach... Dobra, będę tak wzdychać przez kilka postów, może po prostu... nie, będę wzdychać do póki coś nie wymyślę... Och... Em... sokół lub wilczek etiopski... A na LZ? Bo ja wiem... Może... Hę... Pierzasty stworek bądź dobry duszek. xP
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Król Lew Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach